Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Similar topics
Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Нощен клуб "Xs Los Rios"

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

Брой мнения : 220

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 3:45 pm

След като напуснах сервиза си наверих работа в един голям бар,не ставах много за барман,но ако исках да събера пари,аксо исках да се издигна трябваше да поработя повече,бях решил,да променя живота си,да не се занимавам с легални неща.
Тази вечер в клуба имаше много работа,имаше и концерт на някакво момиче-Ема.Не можах да я наблюдавам много тъй като имах страшно много работа.Бях от зад в склада когато някой попта има ли хора,явно ноща щеше да е тежка
-Какво ще обичате ? - попитах преди още да съм се показал от вратата.Момичето на бара беше много красиво и явно уморено
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 219

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 3:55 pm

Бармана се появи но не съвсем само надникна из хората:
-Може ли една кола?
Казах аз,мразех да се провиквам. Всички се втренчиха в мен. Ох,мразех като правеха така и моментално всички също си поръчаха коли. Колко гадно мразех това с поддръжниците. Седнах на стола,като зачаках и започнах да си разглеждам телефона.
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 3:58 pm

Когато чух поръчката и от всякъде долетяха още поне десетина,сега разбрах,тя беше певицата,момичето чийто глас слушах,но не можех да я видя.Явно това не и допадна и за това и приготвих съмсем лек безалкохолен коктейл с кола.Не искаше да и подражават явно и за това беше направила кисела физиономия,на останалите дадох коли,когато и занесох питието
-Никой друг няма подобен коктейл пред себе си,този е уникален също като вас!
Усмихнах и се и отново се върнах към работата си,но не спирах да я наблюдавам,тя беше наистина невероятна и определено исках да я имам
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 4:04 pm

Бармана беше много добър,усети че не ми харесва това всички да пият моето питие но ми направи малко коктейлче с кола. Беше сладко,а и имаше и сладолед. Усмихнах му се той ме гледаше,едва сега успях да го видя но беше много готин. Мислех да остана до края,за да мога да говоря с него,но не знаех дали заради мен,нямаше да останат половината хора,само за да могат да са близо до мен.
Отпих от коктейла като отпих от него.
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 4:08 pm

На няколко пъти засичах погледа и,може би бях забелязан от известно момиче,или просто и беше любопитно.Тя нервно наблюдаваше и хората около нея,може би искаше да остане за миг сама,може би искаше да я преследват толкова много,но в град като този и особено в заведенията известните трудно оставаха незабелязани.Приближих се до нея,след като останах за малко със свободни ръце
-Ще желаете ли още нещо? - усмихнах и се - Питие или усамотение?
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 4:19 pm

-Искам същото коктелче и не точно усамотение. Надявам се само почитателите ми да си заминат по някое време.
Усмихнах му се,като не откъсвах очи от неговите. Сега беше пред мен и можех да го видя отлично:
-Не искам да ти преча на роботата,ако поръчам едно голямо скъпо уиски. Е няма да го изпия но пък,ще ти направи голям оборот от почитателите ми.
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 4:25 pm

Забърках и на бързо същия коктейл и се върнах при нея
-До като си тук няма да си тръгнат,повярвай ми виждал съм какво правят когато тук има извесна личност-тръгват си когато и тя и обикновенно са след нея
Тя ме гледаше в очите,явно до сега не бе имала възможността да мепогледне и се надявах да съм запалил интереса й
-Не ми пречите госпожице,приятно ми е да си говоря с вас,а колкото до уискито,вие решамате,но за вас ще е безплатно!
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 4:41 pm

-Да можех да се скрия някъде!?
Казах аз,като нямах идея какво да направя за да си тръгнат всички,и да останем с него. Тогава видях една от от беквокалиските ми с очила шапка,и с голям анурак, тъкмо бе до врата,като и пратих смс. Бързо се втурнахме към толаетната,като се преоблякохме,тя излезе и заблуди феновете,че съм аз,а аз успях да седна на пара в бесформените дрехи. И никой не ме забеляза.
-Една кола!
Казах промених гласа си малко,и имаше успех никой не си поръча кола освен мен.
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 4:48 pm

Имах идея къде може да се скрие ,но тя видя някого и изчезна някъде.Върнах се към работата си,в един миг всички хукнахя на някъде тогава я видях да си тръгва,какъв лош късмет извадих,трябваше да и взема телефона.Явно все пак тази вечер нямах късмет с нея,но пък с някоя друга.Тогава отново се чу кола от едно място на бара и веднага занесох една на момичето,тя бе с очила и шапка.Погледнах я,струваше ми се позната,може би и другавечер бе идвала в бара или се припознавах,но се аех да мия чашите на мивката ,но трябваше да и обърна гръб понеже там бе мивката ми...
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 4:54 pm

В първия момент май ме позна но не обърна се да мие на мивката. Явно и него успях да заблудя. Скоро и лека полека всички понаха да си тръгвах,а аз се свирах в тези дрехи,не знаех дали дълго ще издържа. Но не останаха много хора по скоро тук там някой пиян и двойки. Тогава най сетне махнах очилата и шапката,като разпуснах косите си,аз след това свалих и анурака и останах по черния си потник и няколко герданчета:
-Щях да се сваря,как и носи тия дрехи?
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 5:07 pm

Нощта напредваше и скоро хората си тръгваха един по един и оставаха само редовните-пияните и двойките..колкото и луксозен да бе клуба винаги имаше и своите недостатъци.Бях се оставил на музиката която звучеше и на работата си или по скоро да я довърша за да се отдам сега аз на нощен живот,макар по скоро той да минаваше в сън,тъй като прекарвах доста време в бара и нямах почивка...тогава чух гласът и отново,обърнах се и видях момичето да се съблича и под анурака да се показва тя
-Признавам заблуди ме - засмях се и отидох при нея - още една кола?
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 5:25 pm

-Да супер но този път направи същото със сладоледа,защото ми е адски горещо.
Не можех да понеса жегата от гадния анурак:
-Значи добре се справих?
Кръстосах вече краката си,да само токчетата си бях оставила нямаше да понеса и гадните маратонки:
-Но едва ли,щяха да ме оставят,ако не го бях направила.
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 5:34 pm

Тя беше много сладко и определено май обичаше предизвикателствата
-Изберете си сладолед госпожице.....?
Знаех,че се казва Ема,но не знаех цялото и име,а и не и трябваше да знае моето,аз бях никой за хора като нея и явно стоеше тук само за да се отърве от феновете си
-Определено се справихте
Тя се настани на стола,а аз чаках да ми каже какъв сладолед иска
-Е ако не станеше с това ,щях да ви предложа задния изход пригоден за хора като вас в трудно положение - намигнах и.Нямаше да откажа да и покажа изхода,а и тесния тунел до него където бих я целувал цяла нощ
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 5:45 pm

-Оу я стига!
Ядосах се,говореше ми все едно бях стара лейди,на Вие!
-Ей,това че съм Ема,нека не те кара да ми говориш на Вие. А,ако се бях съгласила нямаше да мога да си поговоря с теб,защото си на работа. Така скоро смяната ти свършва и можем да си поговорим.
Подадох ръката си напред и казах:
-Нека да започнем така. Добър ден,аз съм Емили,приятно ми е да се запознаем.
Не исках да се държи така с мен,като с някоя. Всички се държаха с мен,като земен човек,само феновете ми преовеличаваха.
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 6:08 pm

Тя се ядоса,май не обичаше официалния тон,но беше адски сладка като се ядоса
-Съжалявам,но съм на работа и не мога да си позволя да говоря на ТИ на клиентите си били те известни или не...
Намигнах и и поех ръката и
-Приятно ми е Ема - целунах ръката - Аз съм Максимилиан,но понеже е кратко ме наричай Макс
Така така,тя искала да си говорим и за това е останала,знаех,че ще ми излезе късмета тази вечер,но не и със секси певица
-Свършвам след 15 минути и ако иска госпожицата ще останем тук или ще идем другаде,само да си свърша задължението
Захванах се да оправям масите и бара като я попитах
-Желаете ли нещо друго?
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 6:17 pm

Захапах сламката и поклатих глава,цяла нощ чаках сега ли нямаше да издържа 15 мин. Гледах го как си върши работата,гледах часовника,като минаха 15 минути и на 15 казах:
-Хайде свърши работа!
Казах аз,като го подканих:
-Вече можеш да ми говориш на ти,не си на работа.
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 6:31 pm

Беше ми доста забавно да работя и да знам че тя ме чака,усещах погледа и който кръжеше между часовника и мен.На 15 минута тъкмо когато си забърсвах ръцете тя извика
-Да,свърших
Застанах пред нея на бара
-Добре Ема,къде ти е се ходи или оставаме тук да пием и да си говорим или искаш да се разходиш?От тук ли си или ппросто за концерта си в града?
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 6:38 pm

-По-добре да останем тук,защото навън,ме следят папараците. А сега знаят,че съм някъде навън.
Сега вече бе много по добре,той бе пред мен,наистина беше красив,силен и доста мъжествен по-различен от всички мъже,който бях виждала до сега:
-Да пийнем и да потанцуваме. Е,аз не пия алкохол но може да пийна малко пиняколада.
Засмях се,защото това беше детско питие но заради скорошната операция и заради анамията не биваше да пия алкохол:
-От тук съм,родена съм тук,а ми ти?
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 6:43 pm

Това ми хареса,да останем тук,на моя територия,бара нямаше да отвори до утре вечерта и можехме да се разполагаме както искаме
-И защо не пиеш алкохол,едно уиски или водка няма да те напие,а и не искам да те напивам
Засмях се,преди го правех,за да имам някое момиче,но това бе в миналото
-Аз също съм роден тук някъде....Значи Ема известната певица е родена тук,каква изненада,това значи ли че ще останеш и ..ще мога да те опозная?
Попитах като минах отново зад бара да и направя коктейла все пак
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 6:57 pm

-Ами не пия,скоро имах малка операция и се възстановявам,а и по принцип не пия алкохол.
Той отново ми правеше коктейл:
-Не не,не прави нищо!
Станах,като с един скок минах зад бара и взех пиняколадата и налях в една чаша:
-Не си на работа не е нужно!
Взех му нещата от ръцете и ги оставих по местата:
-А,ти какво ще пиеш? И да,ще ме виждаш често,ако успея да се промъквам така в бара.
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 7:04 pm

Операция тва беше интересно
-Какво се е случило на това прекрасно момиче,че се е наложило да те оперират?
Докато се обърна тя беше минала зад бара и наливаше коктейла с чаша
-Не съм,но ти си ми гостенка и няма да си цапаш ръчичките с тези шишенца и чаши..
Взех и бутилката,но се спрях,останах загледан в очите й,боже това момиче ме подлудяваше,желаех я ,но не само за тази нощ,а за всяка следваща,исках да я кача на бара и да я имам,но прогоних тези мисли от главата си
-Ще можеш..ще ти покажа задния вход,за да влизаш незабелязано
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 7:14 pm

-Добре,ще се възползвам от това.
Налях му и на него,като оставих бутилките и се опрях на бара:
-От тук нещата са много различни.
Засмях се,като подадох чашата си за да се чукнем. И отпих,като не откъсвах очи от него. Флиртувах и кокетничих,нещо което не правех всеки път. Може би бях взела нещо и от брат си,освен че той взе нещо от мен:
-Ами брат ми имаше нужда от бъбрек и му дадох моя.
Вдигнах рамене:
-Нищо не ми се се случило на него му се случи но съм добре,само не трябва да пия алкохол.
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 7:28 pm

-Надявам се да се възползваш ,ще се радвам да те виждам по-често
Тя си играеше,флиртуваше с мен,определено не го очаквах,наля ми в чашата и погледна над бара,определено беше малко по-ниска и не виждаше всичко
-Така е,нещата са много различни тук от тази страна на бара
Тогава ми разказа за брат си и че му е дала бъбрек,беше толкова мила,че не исках да я нараня,явно наистина се бях променил
-Значи вече и той е добре,а на теб позволено ли ти е да танцуваш?-намалих светлините и пуснах музиката,подадох и ръка и зачаках да ми отговори,за да я отведа на дансинга
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 7:40 pm

Едва успях да оставя чашата,когато ме дръпна към дансинга. Музиката бе бавна и това ми хареса,защото щяхме да бъдем много близко. Придърпа ме към себе си,тогава усетих силното му тяло,бях удивена:
-Ти си наистина силен!
Сякаш откривах Америка. Махнах глупавото си изражение:
-Извинявай но не съм свикнала да виждам силни мъже,е брат ми е такъв но,той не ме впечатлява.
Надявах се да не го сметне за глупав коментар:
-Позволено ми е да танцувам...
Само много дивия секс ми бе забранен но не биваше да го казвам и замълчах,като се отдадох на танца.
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Съб Ное 19, 2011 7:47 pm

Не знам защо бях пуснал бавна песен,но само така можех да усетя тялото и близо до моето,да я държа в прегръдките си и да я гледам в очите.Но копнеех за още,исках да вкуся устните й,да усетя допира на кожата и по мен,аромата на косите и разпилени около нас,движението на тялото и върху мен...от кога ми се въртяха подобни мисли в главата,аз бях привърженик на див и необуздан секс,но думите и ме върнаха в реалността
-Силен ли?Защото не си виждала за това ти се струвам силен,пошегува се и я притиснах отново към себе си,когато спомена че може да танцува
-Забелязах,танцуваме от 5 минути - вгледах се в очите й,желаех я до безумие,но не исках да я плаша,не исках да си тръгне
-Ъъ..да ти покажа входа?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   

Нощен клуб "Xs Los Rios"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Руски колеги на гости на клуб Кърджали.
» Клуб ,,Махмурлук''
» Наградите Дарвин: Клуб на веселите самоубийци
» Отговори с песен~
» Песента, която ви разплаква.