Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Similar topics
Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Нощен клуб "Xs Los Rios"

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 12:11 am

Ами засмях срещу Вики.
- Това всъщност е моя роден град-казах и я погледнах.
- Не беше ставало дума от къде точно съм.Но остави това ,толкова се радвам да те видя.Надявам се да останеш ,ще си изкараме страхотно.-усмихнах ѝ се.погледнах към Елиза,когато каза,че отива до тоалетната ѝ кимнах.Джей,беше странно мълчалива,слушаше ни и си пиеше коктейла.Което ми напомни и аз да си взема един.Обърнах се ,но не видях никъде Чарли, сигурно си е намерил друга компания, въздъхнах.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Елиза Даймънт
Admin
Admin

Брой мнения : 513

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 12:15 am

- Не съжалявам-казах.
- Видях те на връщане от дамската тоалетна ,лежеше на земята но нямаше никого другиго.-поклатих глава.
- Няма защо да ми благодариш,въпреки ,че се държиш с мен зле,аз не ти желая злото.
- Ако се чувстваш по-добре ще тръгвам,не искам да притеснявам гаджето ти,виждам ,че не и е приятно да ни вижда заедно.Впрочем тя е голяма сладурана ,не я наранявай и нея изглежда много влюбена в теб.-усмихнах се и се обърнах да си ходя.

И новото подписче от Джей,моето слънце Heart

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Чарли
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 222

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 12:18 am

- По дяволите. - казах тихо и се подпрях на мивката , онзи ме беше надиграл , беше тъпо да не го убия и да приказвам , хванах ръката на Елиза и я погледнах , с нея имахме хубави моменти.
- Знам , че се държах тъпо и се извинявам за това , нямах право да се държа с теб така , а и говорех неща , които и двамата знаем , че не са верни , за да не те засегна наистина. Надявам се да се запомним с добро , все пак си имахме и хубавите моменти.
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

Брой мнения : 312

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 12:21 am

- Наистина? Ама че късмет.. И аз се радвам да те видя. От толкова много работа не ни остава време да се видим.-отвърнах й и хванах ръката й. Спомних си за едно време как и двете работехме по едни и същ случай. Тя беше единствената с която се разбирах когато работехме в екип.
- За сега намеренията ми са да се задържа дълго тук, а и попаднах на един доста симпатичен господин вчера и ще е жалко да го оставя и да си тръгна.-усмихнах се дяволито като се сетих за Дийн. С него се започнахме по изключително странен и забавен начин.
- Как върви при теб? Някакви проблеми с работата?-запитах я. След като допих текилата си извиках бармана и пожелах да ми донесе от същото.

Spoiler:

Click to vote for me!Smile
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 12:22 am

Не очаквах извинение от Чарли,той не беше от тези хора.
- Няма за какво ,ти много ме нарани Чарли,не днес,това беше детска игра,на заяждане.която и двамата обичаме.Защо си тръгна ,без дори една дума,не знаех,че той те заплашил,можеше да ми кажеш,щях да ти помогна да се справим с него.По дяволите,бях готова дори да го убия.Но ти никога не си ме обичал,за теб съм била просто поредната носеща хубави спомени.Да имахме,но сам го каза в минало време.Простила съм ти и въпреки това не очаквай,да сме приятели,ти винаги ще останеш рана в сърцето ми.-казах след което напуснах тоалетната ,не можех повече да говоря с него.Усетих как отминали болки се връщат и очите ми се пълнят със сълзи.

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 12:27 am

-Това е страхотно ,ще се радвам да заживееш и ти тук и да сме си съседки.
Знаех,че е неучтиво, но я дръпнах на страна.Това не беше за ушите на Дженифър.
- Ами ,какво да ти кажа,за първи път се издъних-тя ме погледна невярващо.
- Имах една проста задача,да убия един богаташ срещу 100 милиона,не всеки ден ми предлагат такава възможност.Приех я на драго сърце.Но когато го видях ,не можах влюбих се в мишената си и после за малко и за да го отнеса.Още същата вечер става престрелка,него дори го простреляха,добре,че куршумът не беше на дълбоко и го извадих.Като го видиш,ще разбереш -казах и отново се огледах за Чарли.Дали не ме беше зарязал сама.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 12:27 am

Не казах нищо и не я последвах , тя беше права , какво можех да кажа ? Зачудих се колко ли други жени съм наранил и съм ги накарал да се чувстват по същият начин. Може би никога нямаше да чувстват или да обичат отново и да изгубят шанса си за щастие. А може би Ванора беше моят шанс да се променя ? Ама какви си ги мислех , живота си беше техен , от кога ми пукаше за другите. Отидох при Ванора и седнах тихо , като поздравих приятелката й.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 12:33 am

Върнах се при Джей,която беше останала сама.Не ми се говореше.поръчах си още едно уиски и го изпих на екс.Видях го беше при Ванора и Вики ,които се бяха отделили.Надявах се ,тя да успее да го промени ,защото той сам не разбираше,как блокираше възможностите си за щастие.Аз го обичах искрено,но това беше в минало време.Погледнах Джей и казах :
- Ще запомня тази вечер -след което оси поръчах следващо уиски ,което изпих на отново на екс.Както беше почнало май,щях да се напия,но в момента не ми пукаше особено.

Виктория Екълс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 12:41 am

Ванора ме дръпна на страна от Джей, за да не чуе разговора ни. Все пак не биваше да се разчува за мръсния ни бизнес. Слушах я докато ми обясняваше и не можех да повярвам. Тя се беше провалила!? Звучеше толкова нереално. Ванора е една от най-опитните в нашия бизнес.
- Не мога да повярвам! Радвам се, че поне не са те наказали за грешката ти. Сигурна съм, че няма да се повтори.-казах й аз и тогава се появи някакъв мъж, който застана до нас. Явно той беше възлюбения на Ванора.
- Здравей. Аз съм Вики.-представих му се. Дали той знаеше за това, с което се занимаваше Ванора? Не смеех да я попитам за повече подробности пред него, защото не бях сигурна до колко беше запознат той.

Spoiler:

Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 12:53 am

- И аз не знаеш,колко много-засмях се.
- Но не е лесно да пречукаш ,черната мамба.-усмихнах се.Точно тогава дойде Чарли.
- ей ,вече си помислих,че си ме зарязал-казах кисело ,но го целунах.Тогава забеляза засъхналата кръв по главата му.
- Ей какво се е случило ?-казах страхувайки се от отговора.Той погледна към Вики.
- Спокойно говори,тя е в бизнеса,освен от това е най-добрата ми приятелка,може да говориш свободно,Та какво стана ?
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 12:57 am

Не исках да говоря за това , което е станало , а и бях много добър в лъжите . Усмихнах й се и я погледнах.
- Нищо сериозно , просто ми прилоша , изгубих съзнание и съм си ударил главата , но не се притеснявай добре съм. - след което си подадох ръката към приятелката й , за да отклоня вниманието от себе си.
- Приятно ми е , Чарли.
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 1:05 am

- Черната мамба е непобедима!-заявих и повдигнах показалеца си. Тя се разтревожи, защото забеляза кръвта по главата на Чарли. Аз надигнах чашата си и отпих този път голяма глътка.
Този Чарли изглеждаше свестен тип, но не знам защо си мислеше, че може да изиграе Ванора. Тя беше просто перфектна в лъжите и различаването им.
Поех ръката на Чарли и се здрависахме. Двамата с Ванора обаче бяха идеалната двойка. До колкото можах да преценя на пръв поглед си пасваха.

Spoiler:

Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 1:16 am

- Нима си се съмнявала ?-казах,аз престорено обидено.
Нещо криеше,виждах по погледа му,но нямаше да го пита повече,може и Вики,да го притесняваше.
- Радвам,се че няма нищо-казах го обаче с такъв тон,по който да му стане ясно ,че е успял,да ме заблуди.Отпих от коктейла си,който стиска в ръце и оставих чашата.Много се радвах,отново да я видя,а това че бях тук с Чарли,правеше вечерта ми ,страхотна.Стиснах леко ръката му и се усмихнах,ах тези негови очи,които така ме омагьосваха.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 1:21 am

- Да. - кимнах и си поръчах питие , трябваше да се оправя с нещата и да не намесвам никой друг в тях , това си бяха мои собствени проблеми и нямаше друг да ми ги оправа. Не се притеснявах от приятелката й , а просто не исках тя да тръгва след тях , въздъхнах и след като ми донесоха питието отпих голяма глътка.
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 1:28 am

- Моля те, скъпа! Никога не съм се съмнявала и не бих се усъмнила в уменията ти!-отвърнах й и се засмях. Бях изключително щастлива, че срещнах Ванора тази вечер. Ако случайно се получеше нещо между мен и Дийн щях да й го представя. Той беше страшно забавен човек и много мил. Чист късмет беше, че попаднах на него.
- Аз ще ви оставям насаме. Все още не съм си подредила нещата вкъщи, а вече съм тук от два ден.-казах им и станах от стола си. Оставих парите за сметката на бара, прегърнах Ванора, казах им чао и се изнесох от клуба. Все пак добре направих като дойдох. Запознах се с няколко приятни хора и срещнах добрата си стара приятелка Ванора.

Spoiler:

Victoria
Moderator
Moderator

Брой мнения : 106

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 7:09 pm

Наблюдавах какво се случваше въпреки че от дансинга ми бе малко трудно. Избутах няколко човека и стигнах до Елиза :
- Хей,ела на дансинга.. Не си заслужава заради него да си проваляш вечерта. - прошепнах на ушето й,а след това й се усмихнах.
- Не си заслужава да се ядосваш за едно момче,има много други
идиоти,така де.. има много други момчета и поне едно от тях няма да е
кръгъл идиот,ще те обикне повече от този и ще е готов да ти свали всички
звезди без ти да го молиш. - побутнах я леко с рамо,а след това я
хванах за ръката :
- Хайде,моля те ела на дансинга.

Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 7:17 pm

Тъкмо,усещах как вече краката,започват да ми обикват,за това обичах уискито ,действаше бързо и лекуваше болката ми поне до сутринта ,когато се събудя с главоболие ,но сърцето ми все още ще е разбито.Мислех да остана тук потънала в самосъжаление и алкохол,но Виктория, беше решила друго,дойде и ме накара да стана,аз пък дръпнах Джей,която очевидно беше попила от моето лошо настроение.Започнах да танцувам но ,бях много скована,дали се дължеше на изпития алкохол или дупката в душата ми ,не знаех.

Victoria
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 7:24 pm

Виждаше се че на Ел все още не й бе много приятно,а Джей се беше развихрила на дансинга,опитвайки се да помогне на Ел. Приближих се до Елиза,хванах двете й ръце и започнах да танцувам с нея :
- Ето така.. виждаш ли.. танцуваш страхотно.. не мисли за нищо,само за музиката,остави я да запълни празнотата,отпусни се. - посъветвах я а след това продължих да танцувам. Песента беше много подходяща за луди танци,такива каквито ние играехме. Взех едно чашка със синя течност и я изпих на екс,а това накара кръвта ми да кипне още повече. отново хванах ръцете на ле и я заведох по средата на дансинга. исках да я развеселя,да й помогна,защото и аз бях изпадала в такива ситуации.
- Виж,колко момчета те гледат.. а ти страдаш за един.. хайде отпусни се и позволи на музиката и танца да излекуват всичко.

The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 75

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 7:40 pm

Виктория и Елиза се вихрера на дансинга, а аз за малко отидох при барманчето да си взема нещо за пиене. След като глътнах трите шота текила на екс и оставих барманчето видимо учуден от това мое действие се върнах при тях двете. Когато си проправих път през тълпата до тях вече започваше по-бавна песен. Без да видят ги хванах и двете през кръста и затанцувахме в такт с музиката.
-Да не си помислихте че ще ви оставя да се кефите сами на дансинга? - попитах ги и когато дойде припева на песента, започнах да си тананикам.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 9:06 pm

Вики ,беше права,за един мъж,не си заслужаваше ,за страдам и да си развалям вечерта.
- Благодаря ти -казах на Вики.Тъкмо бях започнала да влизам в ритъм,когато пуснаха балада,бях готова да седна отново и да потъна в мрачните си мисли,когато дойде Джей и ни хвана и двете да танцуваме.Питах се как ли изглеждаме отстрани,трите хванати за ръце,вместо с някое момче.Дали ни се присмиваха с очи ,потърсих Чарли и Ванора,но не ги видях ,сигурно си бяха тръгнали.По-добре,сега нямаше да мисля за тях.

Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 9:15 pm

С Верона си изпихме питиетата и реших отново да я поканя вкъщи , беше ми приятно с нея и колкото и да се опитвах да отричам май я харесвах повече от другите. Качихме се в колата ми и потеглихме към нас , като се надявах онези да не продължат да ни преследват , поне днес.
Victoria
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 9:26 pm

Джей се появи от някъде,а аз се засмях,хванах и двете за ръце,гушнах ги леко и продължихме с интересния троен танц. Те двете ми допадаха много :
- Че на къде без теб.. купона не върви. - засмях се,гледайки Джей. Харесваше ми това че Ели се бе поуспокоила,а бившия й си беше тръгнал,защото никъде не го бях видяла. Започна малко по-бърза песен,завъртях двете в кръг е след това ги гушнах отново. Хванах по едната им ръка и започнахме отново да танцуваме,само че малко по-бързичко. Смеховете ни събираха всички погледи,но какво от това? Нека гледат как три момичета можеха да се забавляват на ниво.

The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 75

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 11:09 pm

Беше страхотно да си танцуваме трите, за какво ни бяха мъже сега.. само щяха да ни развалят идилията на дансинга. Когато започна по-бърза песен, започнахме да танцуваме в нейния ритъм, а танците ни привличаха жадни мъжки и ревниви женски погледи.
-Вие сте страхотни - казах на Вики и Елиза и се усмихнах сърдечно, докато продължавахме да патцуваме.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 11:34 pm

- Това го знаем-казах -отвърнах на Джей.Започна моята любима месен ,от самосъжаляващата се Елиза,не бе останала и следа.Бях във вихъра си и изобщо не се притеснявах ,че утре вестниците щяха да гръмнат с неприлични заглавия.Танцувах така,сякаш дансинга беше само за мен и сякаш никой,не ме гледаше.Припявах си на песните и се усмихвах широко,да алкохола ме беше хванал,но не беше само това имах страхотна компания ,вече можех да кажа ,че и Вики ,ми е приятелка,тя ми помогна с мили думи,да изляза от дупката,в която бях.И сега нямаше ,кой да ме спре.

Дилан
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 202

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Сря Юли 20, 2011 11:42 pm

Върнах се в бара щом видях онзи мухльо да си отива. Влязох и видях Елиза , беше толкова красива и сякаш всеки път щом я видях се влюбвах отново. Исках да ме обича , така както аз нея и да не страда за Чарли повече , бих направил всичко за нея , приближих се до нея , докато тя беше в гръб и танцуваше.
- Може ли един танц ? - казах тихо.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   

Нощен клуб "Xs Los Rios"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Руски колеги на гости на клуб Кърджали.
» Клуб ,,Махмурлук''
» Наградите Дарвин: Клуб на веселите самоубийци
» Отговори с песен~
» Песента, която ви разплаква.