City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_rcap 
Чарли
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Нощен клуб "Xs Los Rios"

Go down 
+12
Мейсън Робинсън
Селина
Дилан
Виктория Екълс
Ема Грийн
Чарли
Ванора Райдъл
Меган Стивънс
Victoria
Дженифър Клемънт
Сара Макензи
Елиза Даймънт
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:11 am

Ами засмях срещу Вики.
- Това всъщност е моя роден град-казах и я погледнах.
- Не беше ставало дума от къде точно съм.Но остави това ,толкова се радвам да те видя.Надявам се да останеш ,ще си изкараме страхотно.-усмихнах ѝ се.погледнах към Елиза,когато каза,че отива до тоалетната ѝ кимнах.Джей,беше странно мълчалива,слушаше ни и си пиеше коктейла.Което ми напомни и аз да си взема един.Обърнах се ,но не видях никъде Чарли, сигурно си е намерил друга компания, въздъхнах.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:15 am

- Не съжалявам-казах.
- Видях те на връщане от дамската тоалетна ,лежеше на земята но нямаше никого другиго.-поклатих глава.
- Няма защо да ми благодариш,въпреки ,че се държиш с мен зле,аз не ти желая злото.
- Ако се чувстваш по-добре ще тръгвам,не искам да притеснявам гаджето ти,виждам ,че не и е приятно да ни вижда заедно.Впрочем тя е голяма сладурана ,не я наранявай и нея изглежда много влюбена в теб.-усмихнах се и се обърнах да си ходя.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:18 am

- По дяволите. - казах тихо и се подпрях на мивката , онзи ме беше надиграл , беше тъпо да не го убия и да приказвам , хванах ръката на Елиза и я погледнах , с нея имахме хубави моменти.
- Знам , че се държах тъпо и се извинявам за това , нямах право да се държа с теб така , а и говорех неща , които и двамата знаем , че не са верни , за да не те засегна наистина. Надявам се да се запомним с добро , все пак си имахме и хубавите моменти.
Върнете се в началото Go down
Виктория Екълс
Moderator
Moderator
Виктория Екълс


Брой мнения : 312
Join date : 17.07.2011
Age : 30

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:21 am

- Наистина? Ама че късмет.. И аз се радвам да те видя. От толкова много работа не ни остава време да се видим.-отвърнах й и хванах ръката й. Спомних си за едно време как и двете работехме по едни и същ случай. Тя беше единствената с която се разбирах когато работехме в екип.
- За сега намеренията ми са да се задържа дълго тук, а и попаднах на един доста симпатичен господин вчера и ще е жалко да го оставя и да си тръгна.-усмихнах се дяволито като се сетих за Дийн. С него се започнахме по изключително странен и забавен начин.
- Как върви при теб? Някакви проблеми с работата?-запитах я. След като допих текилата си извиках бармана и пожелах да ми донесе от същото.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:22 am

Не очаквах извинение от Чарли,той не беше от тези хора.
- Няма за какво ,ти много ме нарани Чарли,не днес,това беше детска игра,на заяждане.която и двамата обичаме.Защо си тръгна ,без дори една дума,не знаех,че той те заплашил,можеше да ми кажеш,щях да ти помогна да се справим с него.По дяволите,бях готова дори да го убия.Но ти никога не си ме обичал,за теб съм била просто поредната носеща хубави спомени.Да имахме,но сам го каза в минало време.Простила съм ти и въпреки това не очаквай,да сме приятели,ти винаги ще останеш рана в сърцето ми.-казах след което напуснах тоалетната ,не можех повече да говоря с него.Усетих как отминали болки се връщат и очите ми се пълнят със сълзи.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:27 am

-Това е страхотно ,ще се радвам да заживееш и ти тук и да сме си съседки.
Знаех,че е неучтиво, но я дръпнах на страна.Това не беше за ушите на Дженифър.
- Ами ,какво да ти кажа,за първи път се издъних-тя ме погледна невярващо.
- Имах една проста задача,да убия един богаташ срещу 100 милиона,не всеки ден ми предлагат такава възможност.Приех я на драго сърце.Но когато го видях ,не можах влюбих се в мишената си и после за малко и за да го отнеса.Още същата вечер става престрелка,него дори го простреляха,добре,че куршумът не беше на дълбоко и го извадих.Като го видиш,ще разбереш -казах и отново се огледах за Чарли.Дали не ме беше зарязал сама.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:27 am

Не казах нищо и не я последвах , тя беше права , какво можех да кажа ? Зачудих се колко ли други жени съм наранил и съм ги накарал да се чувстват по същият начин. Може би никога нямаше да чувстват или да обичат отново и да изгубят шанса си за щастие. А може би Ванора беше моят шанс да се променя ? Ама какви си ги мислех , живота си беше техен , от кога ми пукаше за другите. Отидох при Ванора и седнах тихо , като поздравих приятелката й.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:33 am

Върнах се при Джей,която беше останала сама.Не ми се говореше.поръчах си още едно уиски и го изпих на екс.Видях го беше при Ванора и Вики ,които се бяха отделили.Надявах се ,тя да успее да го промени ,защото той сам не разбираше,как блокираше възможностите си за щастие.Аз го обичах искрено,но това беше в минало време.Погледнах Джей и казах :
- Ще запомня тази вечер -след което оси поръчах следващо уиски ,което изпих на отново на екс.Както беше почнало май,щях да се напия,но в момента не ми пукаше особено.
Върнете се в началото Go down
Виктория Екълс
Moderator
Moderator
Виктория Екълс


Брой мнения : 312
Join date : 17.07.2011
Age : 30

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:41 am

Ванора ме дръпна на страна от Джей, за да не чуе разговора ни. Все пак не биваше да се разчува за мръсния ни бизнес. Слушах я докато ми обясняваше и не можех да повярвам. Тя се беше провалила!? Звучеше толкова нереално. Ванора е една от най-опитните в нашия бизнес.
- Не мога да повярвам! Радвам се, че поне не са те наказали за грешката ти. Сигурна съм, че няма да се повтори.-казах й аз и тогава се появи някакъв мъж, който застана до нас. Явно той беше възлюбения на Ванора.
- Здравей. Аз съм Вики.-представих му се. Дали той знаеше за това, с което се занимаваше Ванора? Не смеех да я попитам за повече подробности пред него, защото не бях сигурна до колко беше запознат той.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:53 am

- И аз не знаеш,колко много-засмях се.
- Но не е лесно да пречукаш ,черната мамба.-усмихнах се.Точно тогава дойде Чарли.
- ей ,вече си помислих,че си ме зарязал-казах кисело ,но го целунах.Тогава забеляза засъхналата кръв по главата му.
- Ей какво се е случило ?-казах страхувайки се от отговора.Той погледна към Вики.
- Спокойно говори,тя е в бизнеса,освен от това е най-добрата ми приятелка,може да говориш свободно,Та какво стана ?
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:57 am

Не исках да говоря за това , което е станало , а и бях много добър в лъжите . Усмихнах й се и я погледнах.
- Нищо сериозно , просто ми прилоша , изгубих съзнание и съм си ударил главата , но не се притеснявай добре съм. - след което си подадох ръката към приятелката й , за да отклоня вниманието от себе си.
- Приятно ми е , Чарли.
Върнете се в началото Go down
Виктория Екълс
Moderator
Moderator
Виктория Екълс


Брой мнения : 312
Join date : 17.07.2011
Age : 30

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 1:05 am

- Черната мамба е непобедима!-заявих и повдигнах показалеца си. Тя се разтревожи, защото забеляза кръвта по главата на Чарли. Аз надигнах чашата си и отпих този път голяма глътка.
Този Чарли изглеждаше свестен тип, но не знам защо си мислеше, че може да изиграе Ванора. Тя беше просто перфектна в лъжите и различаването им.
Поех ръката на Чарли и се здрависахме. Двамата с Ванора обаче бяха идеалната двойка. До колкото можах да преценя на пръв поглед си пасваха.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 1:16 am

- Нима си се съмнявала ?-казах,аз престорено обидено.
Нещо криеше,виждах по погледа му,но нямаше да го пита повече,може и Вики,да го притесняваше.
- Радвам,се че няма нищо-казах го обаче с такъв тон,по който да му стане ясно ,че е успял,да ме заблуди.Отпих от коктейла си,който стиска в ръце и оставих чашата.Много се радвах,отново да я видя,а това че бях тук с Чарли,правеше вечерта ми ,страхотна.Стиснах леко ръката му и се усмихнах,ах тези негови очи,които така ме омагьосваха.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 1:21 am

- Да. - кимнах и си поръчах питие , трябваше да се оправя с нещата и да не намесвам никой друг в тях , това си бяха мои собствени проблеми и нямаше друг да ми ги оправа. Не се притеснявах от приятелката й , а просто не исках тя да тръгва след тях , въздъхнах и след като ми донесоха питието отпих голяма глътка.
Върнете се в началото Go down
Виктория Екълс
Moderator
Moderator
Виктория Екълс


Брой мнения : 312
Join date : 17.07.2011
Age : 30

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 1:28 am

- Моля те, скъпа! Никога не съм се съмнявала и не бих се усъмнила в уменията ти!-отвърнах й и се засмях. Бях изключително щастлива, че срещнах Ванора тази вечер. Ако случайно се получеше нещо между мен и Дийн щях да й го представя. Той беше страшно забавен човек и много мил. Чист късмет беше, че попаднах на него.
- Аз ще ви оставям насаме. Все още не съм си подредила нещата вкъщи, а вече съм тук от два ден.-казах им и станах от стола си. Оставих парите за сметката на бара, прегърнах Ванора, казах им чао и се изнесох от клуба. Все пак добре направих като дойдох. Запознах се с няколко приятни хора и срещнах добрата си стара приятелка Ванора.
Върнете се в началото Go down
Victoria
Moderator
Moderator
Victoria


Брой мнения : 106
Join date : 19.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 7:09 pm

Наблюдавах какво се случваше въпреки че от дансинга ми бе малко трудно. Избутах няколко човека и стигнах до Елиза :
- Хей,ела на дансинга.. Не си заслужава заради него да си проваляш вечерта. - прошепнах на ушето й,а след това й се усмихнах.
- Не си заслужава да се ядосваш за едно момче,има много други
идиоти,така де.. има много други момчета и поне едно от тях няма да е
кръгъл идиот,ще те обикне повече от този и ще е готов да ти свали всички
звезди без ти да го молиш. - побутнах я леко с рамо,а след това я
хванах за ръката :
- Хайде,моля те ела на дансинга.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 7:17 pm

Тъкмо,усещах как вече краката,започват да ми обикват,за това обичах уискито ,действаше бързо и лекуваше болката ми поне до сутринта ,когато се събудя с главоболие ,но сърцето ми все още ще е разбито.Мислех да остана тук потънала в самосъжаление и алкохол,но Виктория, беше решила друго,дойде и ме накара да стана,аз пък дръпнах Джей,която очевидно беше попила от моето лошо настроение.Започнах да танцувам но ,бях много скована,дали се дължеше на изпития алкохол или дупката в душата ми ,не знаех.
Върнете се в началото Go down
Victoria
Moderator
Moderator
Victoria


Брой мнения : 106
Join date : 19.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 7:24 pm

Виждаше се че на Ел все още не й бе много приятно,а Джей се беше развихрила на дансинга,опитвайки се да помогне на Ел. Приближих се до Елиза,хванах двете й ръце и започнах да танцувам с нея :
- Ето така.. виждаш ли.. танцуваш страхотно.. не мисли за нищо,само за музиката,остави я да запълни празнотата,отпусни се. - посъветвах я а след това продължих да танцувам. Песента беше много подходяща за луди танци,такива каквито ние играехме. Взех едно чашка със синя течност и я изпих на екс,а това накара кръвта ми да кипне още повече. отново хванах ръцете на ле и я заведох по средата на дансинга. исках да я развеселя,да й помогна,защото и аз бях изпадала в такива ситуации.
- Виж,колко момчета те гледат.. а ти страдаш за един.. хайде отпусни се и позволи на музиката и танца да излекуват всичко.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 7:40 pm

Виктория и Елиза се вихрера на дансинга, а аз за малко отидох при барманчето да си взема нещо за пиене. След като глътнах трите шота текила на екс и оставих барманчето видимо учуден от това мое действие се върнах при тях двете. Когато си проправих път през тълпата до тях вече започваше по-бавна песен. Без да видят ги хванах и двете през кръста и затанцувахме в такт с музиката.
-Да не си помислихте че ще ви оставя да се кефите сами на дансинга? - попитах ги и когато дойде припева на песента, започнах да си тананикам.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 9:06 pm

Вики ,беше права,за един мъж,не си заслужаваше ,за страдам и да си развалям вечерта.
- Благодаря ти -казах на Вики.Тъкмо бях започнала да влизам в ритъм,когато пуснаха балада,бях готова да седна отново и да потъна в мрачните си мисли,когато дойде Джей и ни хвана и двете да танцуваме.Питах се как ли изглеждаме отстрани,трите хванати за ръце,вместо с някое момче.Дали ни се присмиваха с очи ,потърсих Чарли и Ванора,но не ги видях ,сигурно си бяха тръгнали.По-добре,сега нямаше да мисля за тях.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 9:15 pm

С Верона си изпихме питиетата и реших отново да я поканя вкъщи , беше ми приятно с нея и колкото и да се опитвах да отричам май я харесвах повече от другите. Качихме се в колата ми и потеглихме към нас , като се надявах онези да не продължат да ни преследват , поне днес.
Върнете се в началото Go down
Victoria
Moderator
Moderator
Victoria


Брой мнения : 106
Join date : 19.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 9:26 pm

Джей се появи от някъде,а аз се засмях,хванах и двете за ръце,гушнах ги леко и продължихме с интересния троен танц. Те двете ми допадаха много :
- Че на къде без теб.. купона не върви. - засмях се,гледайки Джей. Харесваше ми това че Ели се бе поуспокоила,а бившия й си беше тръгнал,защото никъде не го бях видяла. Започна малко по-бърза песен,завъртях двете в кръг е след това ги гушнах отново. Хванах по едната им ръка и започнахме отново да танцуваме,само че малко по-бързичко. Смеховете ни събираха всички погледи,но какво от това? Нека гледат как три момичета можеха да се забавляват на ниво.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 11:09 pm

Беше страхотно да си танцуваме трите, за какво ни бяха мъже сега.. само щяха да ни развалят идилията на дансинга. Когато започна по-бърза песен, започнахме да танцуваме в нейния ритъм, а танците ни привличаха жадни мъжки и ревниви женски погледи.
-Вие сте страхотни - казах на Вики и Елиза и се усмихнах сърдечно, докато продължавахме да патцуваме.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 11:34 pm

- Това го знаем-казах -отвърнах на Джей.Започна моята любима месен ,от самосъжаляващата се Елиза,не бе останала и следа.Бях във вихъра си и изобщо не се притеснявах ,че утре вестниците щяха да гръмнат с неприлични заглавия.Танцувах така,сякаш дансинга беше само за мен и сякаш никой,не ме гледаше.Припявах си на песните и се усмихвах широко,да алкохола ме беше хванал,но не беше само това имах страхотна компания ,вече можех да кажа ,че и Вики ,ми е приятелка,тя ми помогна с мили думи,да изляза от дупката,в която бях.И сега нямаше ,кой да ме спре.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 11:42 pm

Върнах се в бара щом видях онзи мухльо да си отива. Влязох и видях Елиза , беше толкова красива и сякаш всеки път щом я видях се влюбвах отново. Исках да ме обича , така както аз нея и да не страда за Чарли повече , бих направил всичко за нея , приближих се до нея , докато тя беше в гръб и танцуваше.
- Може ли един танц ? - казах тихо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нощен клуб "Xs Los Rios"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Откриването на бар "Los Rios"
» Нощен патрул - Сергей Лукяненко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: