Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Парк Либертад

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin

Брой мнения : 925
Местожителство : Лос Риос

ПисанеЗаглавие: Парк Либертад   Вто Юли 12, 2011 4:04 pm

Парка е просторен и зелен,с цветни градини и килоетри пътеки с усамотени кътчета!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Дийн Уинчестър
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   Нед Юли 17, 2011 8:02 pm

Първи ден тук,не ми се стоеше в къщи за това излязох навън.Подпалих чисто новото БМВ и тръгнах нанякъде.Карах и се оглеждах около себе си,постоянно минаващи хора,крясъци и всичко останало просто минаваше ей така през мен.Стигнах до един Парк,паркирах колата и излязох от нея.За пореден път се огледах около мен,докато не си харесах една пейка,където да седна.Принципно обичах да ходя по купони и около мен да има тълпа от хора,но в последните няколко дни това го нямаше.Умирах си да бъда сам и необезпокояван от никой,
Вижте профила на потребителя
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

Брой мнения : 312

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   Нед Юли 17, 2011 8:19 pm

Ето че най-накрая пристигнах в Лос Риос. Още дори не си бях избрала ново жилище, но въпреки това реших първо да огледам града. Нямах никакъв багаж в себе си, защото исках да започна на чисто. Разхождах се в някакъв парк на име "Либертад". Наоколо имаше много хора, които се лутаха безцелно. Изведнъж някакъв тип с велосипед щеше да не сгази и трябваше да скоча на страни, за да избегна удара. Без да искам скочих направо в скута на един мъж, който стоеше на една от пейките. Получи се адски неловко.
- Аз.. ъм.. съжалявам. Не беше нарочно, просто се опитах да избегна сблъсъка с този непохватник, на който очевидно трябва да му се забрани да кара велосипед.-заговорих аз и цялата се изчервих. Обаче извадих късмет с мъжа, можеше да скоча върху някой дядо, но не. Скочих право върху един от най-сексапилните мъже, които бях виждала.

Spoiler:

Click to vote for me!Smile
Дийн Уинчестър
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   Нед Юли 17, 2011 8:24 pm

Както си стоях и си мислих за какво ли не,изведнъж някакво момиче беше в скута ми.Отначало се стъписах но след това се окопитих.Момичето започна да извинява и да бръщолеви какво ли не,но аз просто се бях загледал в нея.
-Не .. спокойно всичко е наред,по-добре да паднеш в някой,отколкото на земята.-подсмихнах се.Това което казах нямаше никакъв смисъл признавам но вече го бях казал.
-Дийн .. Дийн Уинчестър,изключително ми е приятно госпожице ...-сега оставаше да ми каже името си.Наистина се получи конфузна ситуация,но пък беше някак забавно,не всеки ден някой пада в скута ти.
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   Нед Юли 17, 2011 8:35 pm

Добре че той поне не ми се развика. Можех да попадна на някакъв гадняр, но той ми се усмихна и дори ми се представи. Ама че странен начин да се запознаеш с някого. Когато той се усмихна направо си глътнах езика. Имаше невероятна усмивка.
- Аз.. аз.. ъм моето име. Такова.. казвам се Вики. Виктория Екълс.-засмях се нервно. По принцип не бях изобщо срамежлива и нямах представа какво ми ставаше сега.

Spoiler:

Дийн Уинчестър
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   Нед Юли 17, 2011 8:40 pm

-Да не си забравихте случайно името Вики?-засмях се и се огледах.
-Колко и да ми е приятно да бъдете в мен,не мисля че е много разумно да се показваме така пред хората!-пуснах някаква нелепа шега,но се надявах да се засмее.
-От тук ли си?-запитах я,като отново се вгледах в очите и.Бяха невероятни,можех да потъна в тях.Усмихнах се на криво и зачаках отговорът и,макар че в момента не чувах и не виждах нищо,освен красивата госпожица внезапно озовала се в мен.
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   Нед Юли 17, 2011 8:54 pm

- Ами нямаше начин да не се случи нещо такова щом стоя в скута на толкова симпатичен мъж.-отвърнах аз и се усмихнах палаво. На него обаче май не му беше особено приятно за това веднага скочих на крака и се извиних отново.
- Да от тук съм. Току що пристигнах. Ами вие?-запитах го от учтивост. Май щеше да е по-добре да се изнеса възможно най-бързо. Пък и този Дийн сигурно си имаше приятелка или съпруга. Нямаше начин да е свободен, та той беше дяволски красив.

Spoiler:

Дийн Уинчестър
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   Нед Юли 17, 2011 8:59 pm

Усмихнах се леко самодоволно,когато ми каза този комплимент или поне аз го приемах така.
-Аз също пристигнах преди няколко часа?-когато тя се изправи я дръпнах за ръката и я накарах да седне на пейката до мен.
-Бихте ли ми правили компания?Не познавам никой тук,освен вас.Разбира се ако нямате някаква работа,ако е така не искам да ви задържам.-добре не исках но защо продължавах да държа ръката и.
-Никога не успявам да намеря точният човек,с когото да разговарям но май тази вечер късметът е на моя страна.
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   Нед Юли 17, 2011 9:11 pm

Той ми предложи да му правя компания. Наистина исках, но не знаех дали да не излъжа, че съм заета. Загледах се в ръката му, която все още държеше моята.
- Как мога да съм сигурна, че ще е безопасно да остана с вас. Бог знае дали не сте някакъв сериен убиец или изнасилвач..-казах аз и се засмях леко. Дори и да беше такъв можех да се защитя и то доста умело. Бях в този "бизнес" от 13 годишна и можех да се похваля, че вече съм професионалист.

Spoiler:

Дийн Уинчестър
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   Нед Юли 17, 2011 9:16 pm

Подсмихнах се и отговорих.
-Можете и сама да разберете това,но единственият начин е,ако останете с мен!-наистина не исках да си тръгва,беше ми приятно с нея,нищо че не си бяхме казали почти нищо.
-Е .. какво решавате?Искате ли да разберете дали съм такъв за какъвто ме мислите?-погледнах я въпросително с голяма доза любопитство в очите си.Исках да разбера всичко за нея.Подухна лек ветрец и развя косата и,която пък в момента закриваше красивото и лице.Вдигнах ръката си и я доближих до лицето и,съвсем плахо и нежно махнах непокорният кичур,който закриваше красивата ми гледка.
-Надявам се,че не възразявате Вики,о и междодругото ..-доближих се леко до нея и и прошепнах в ухото.-това е любимото ми име.
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   Нед Юли 17, 2011 9:26 pm

Засмях се и се престорих на замислена. Разбира се, че щях да остана, но не исках да изглеждам толкова отчаяна. Щеше да си помисли, че не съм виждала мъж от векове.
- Да си призная ме заитригувахте и май ще остана, но да ви предупредя, че съм учила бойни изкуства за това не предприемайте нищо, което би ме предизвикало.-засмях се аз. Косата ми се развя пред лицето и той махна кичура от лицето ми и ме погледна с красивите си зелени очи. Изведнъж той се наведе и прошепна нещо в ухото ми. Първо си помислих, че ще ме целуне и бях готова да се дръпна, не че не бих се насладила, но реших първо да се уверя какво всъщност ще направи.
- Най-вероятно го казвате на всяко срещнато момиче.-отвърнах му аз и кръстосах крака.

Spoiler:

Дийн Уинчестър
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   Нед Юли 17, 2011 9:31 pm

-Не всяко момиче нови любимото ми име,така че ... сама преценете!-намигнах и и прибрах косата и зад ухото.
-Радвам се,че ще останете с мен.-и наистина беше така,поне нямаше да съм самичък,както винаги в последно време,но затова сам си бях виновен.
-С какво се занимавате скъпа ми госпожице Екълс?-беше интересно с какво се занимава момиче като нея.Най-вероятно още учеше.Взе да става хладно,вятърът се усилваше все повече и повече.Докато чаках да ми отговори,а тя доста се замисли заваля силен дъжд,ей така изневиделица.
-Аз предлагам да се скрием някъде?!-подсмихнах се и допълних.
-Къщата ми е наблизо,какво ще кажеш за един чай?-трябваше да се провиквам,тъй като дъждът валеше силно.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Парк Либертад   

Парк Либертад
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1