Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Имението на Ванора Райдъл

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Имението на Ванора Райдъл   Вто Юли 19, 2011 10:28 pm

Имението от вън,намира се в най-високата точка на квартал Динаро

Край басейна

Колите ми

Мини яхтата ми
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Юли 23, 2011 7:30 pm

Прибрах се ,обидата и болката в мен растяха.Първата ми мисъл,беше да грабна оръжие ,да се върна там и да размажа продажната му мутра.Но кого заблуждавах,че ще мога да го нараня.Отидох до мини бара и преди да съм направила някоя глупост.Взех бутилка с уиски върнах се в хола,намерих и тревата ,запалих си цигара,пуснах си музика и започнах,да се наливам директно от бутилката.След известно време,вече нямаше болка и се хилех глупаво,скочих и започнах да танцувам и дивея,с бутилката в ръце.Но като премина това състояние ,седнах на пода и почнах да плача.Бях бясна,че не съм си взела кока,добрия стар кокаин оправяше всяка болка.
Чарли
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 222

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Юли 23, 2011 7:38 pm

Бяха минали четири дни , в които постоянно се наливах , ако не бях доста пиян и в момента , нямаше да дойда , нямаше да преглътна достойнството и самочувствието си , но алкохола ми помогна за това. Бяха ме докарали и си тръгнаха , започнах да чукам по вратата , защото не можах да намеря звънеца.
- Отвори ми Ванора , знам че си там.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Юли 23, 2011 7:44 pm

Събудих се ,от силно чукане ,по вратата ,от някъде дочувах познат мъжки глас.но не пак въображението ми си правеше с мен шеги.Не можеше да е Чарли ,той не би ме потърсил,за него не означавам нищо .Засмях се на себе си ,опитах,се да се изправя ,но се сблъсках с бутилката с алкохол,празна.пак бях палувала ,дотътрих се до вратата не приличах на себе си,за всеки случай взех и пистолета,ако е някой натрапник.Отворих я и в първия момент,очите ми отказаха да възприемат видяното.Беше Мираж ,отново.
- Махай се видение ,знам,че разглезеното богаташче,никога не би припарило в този квартал.-засмях се и отпих от бутилката ,която бях грабнала по пътя си.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Юли 23, 2011 7:47 pm

- Е явно припарих . - погледнах я и си влязох , явно не смяташе да ме покани вътре.
- Виж права си , може да не те обичам , но ми пука за теб , така че ще се опитам да те обичам. И да , липсваш ми - не знаех какво друго да й кажа , не бях добър в тези неща , не ми се беше налагало друг път да ги правя , да ходя и да се извинявам , попринцип не ми пукаше.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Юли 23, 2011 8:10 pm

- Пиян си -само казах,но го пропуснах вътре
- Няма ,значение и аз не съм трезва -засмях се.
- И,колко време ти беше необходимо,да го осъзнаеш ?-казах поглеждайки календара
- Четири дни ?Браво Чарли,но както виждаш,на мен вече не ми пука,не ми трябва никой,да ме обича ,за това си дошъл напразно-опитах да се усмихна,но не получи,беше по-скоро озъбване.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Юли 23, 2011 8:20 pm

- Не , четири дена бяха да се напия достатъчно , за да дойда. - погледнах я , не й пукаше , защо ходих след нея ?
- Виж нито знам как да обичам , нито как да се изразявам , дойдох тук , за да ти кажа , че наистина ми пука и ще опитам зареди теб , но щом вече няма смисъл , не виждам какво правя и тук. - погледнах на масата и видях ключове за кола , взех ги.
- Ще ти пратя парите ,защото в момента нямам кола тук. - май бяха за онази жълтата отвън.
- Късмет Ванора. - не бях от хората , които се молеха , след това се качих в колата и тръгнах , беше ми тъпо да го призная , но бях наранен.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Юли 23, 2011 8:34 pm

Той си тръгна ,пукаше ми за колата,все пак имах толкова много,но той не открадна само нея ,а и моето сърце.Върнах се и продължих,да пия,докато не припаднах.Свестих се не знаех колко време е минало,но бях трезва,спомняйки всяка подробност от разговора ни.Може ли,да съм такава глупачка си казах.Влязох в банята ,за продължителен душ имах нужда.След което въпреки,че ми се бе свил стомаха хапнах.Хвърлих един поглед на календара и бяха минали четири дни.Ужасих се ,навлякох нещо прилично и взех ключовете от бялото порше,с 250 км. се изстрелях към Diamond Beach.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Пет Сеп 02, 2011 9:29 pm

Отидохме в болницата,където направиха рентгенови снимки на Чарли и промиха раните му.Оказа се ,че е само тежко натъртен , глезенът му е изкълчен и рамото измъкнато.Но нямаше нищо счупено.Казаха да си почива и да се натоварва с нищо.За това карах аз,отведох го в домът си,защото беше по-близо ,пък и отдавна ,не се бях връщала в него.Помогнах му да слезе и го настаних на дивана.
- Явно,ще съм твоята болногледачка ,в следващите дни-засмях се.
- Какво ще обича,господина ?-казах шеговито,но готова да изпълня,всяко негово желание.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Пет Сеп 02, 2011 9:44 pm

Ходихме до болницата и слава богу и този път се разминах почти с нищо. Може би трябваше да спра с уличните битки , но колкото и да си го повтарях знаех , че не можех и скоро пак щях да отида. Отидохме у Ванора и седнах на дивана. Засмях се.
- Явно , но поне ще си секси болногледачка. - засмях се и я целунах.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Пет Сеп 02, 2011 9:54 pm

- Да,поне това-засмях се и аз и отвърнах на целувката му,но малко по-страстно и той изохка.
- Но и строга,никакви мачове ,преди да се възстановиш напълно-той се опита да ми възрази,но аз сложих пръст на прекрасните му,макар и леко подути в момента устни.
- Без възражения и кога си възстановен ,решавам аз !-казах с тон,че да разбере,че няма смисъл,да ми противоречи.
- И още нещо,повече не изправяй,срещу два пъти по тежки и силни противници,следващия път,може и да нямаш такъв късмет и да останеш да лежиш там,докато дойде линейката или катафалката ?-погледнах го ,а в погледът ми се четеше болка.
- Това ли искаш ?
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Пет Сеп 02, 2011 10:00 pm

- Но.. - опитах се да кажа , но Ванора си отстояваше нейното , тя беше жена , която държи да стане на нейната и аз може би не можех да се боря с този характер и щях да я послушам.
- Но не съм , нали ? Побеждавам винаги , няма как да ми се случи нещо по-зле от това. - целунах я и се изправих.
- Къде е банята , ще отида да се изкъпя.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Пет Сеп 02, 2011 11:09 pm

- Да,но винаги има първи път,а при този спорт,загубата може ,да е много болезнена и не само по гордостта ти-казах.
- В дъното втората врата-усмихнах се.
- Имаш ли нужда от помощ ?-предложих съвсем безкористно,но той ме погледна.
- Не,нямах предвид това,както и да е забрави,аз ще направя нещо за хапване,че и двамата не сме яли от сутринта-казах.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Пет Сеп 02, 2011 11:17 pm

- Знам какво правя , ако не знаех нямаше да го правя. - казах и я погледнах , като каза дали имам нужда от помощ , много хубави неща ми минаха през главата , ама тя каза да забравя и че ще ходи да готви.
- Е добре.. - казах и отидох и се изкъпах , доста по-бавно от обикновеното , след което се изсуших и отидох при нея.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Пет Сеп 02, 2011 11:59 pm

Разочарование ли видях в очите му ? Се запитах,нима макар и толкова пострадал,искаше да бъде с мен.Разтърсих,главата си ,не трябваше да мисля,за това .Отидох да приготвя нещо ,за хапване,че стомахът ми протестираше ,вече звучно.Направих нещо набързо и зачаках,да дойде Чарли,като се приближи ,го целунах,ухаеше на чисто и сапун,отново събуди в мен,копнеж,но го пренебрегнах.
- Всичко е готово,сядай,да хапнеш-усмихнах се.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Сеп 03, 2011 9:27 pm

- Мирише хубаво. - казах и седнах на масата , не знаех че Ванора може и да готви и явно щяхме да се изненадваме повече всеки ден. Започнах да ям и я гледах.
- Вкусно е. Междудругото никога ли не си била на онова място до сега ? - погледнах я .
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Сеп 03, 2011 9:41 pm

- Радвам се,че ти харесва,не е нищо особено,но по това време на нощта,трябва да се задоволим ,с каквото има.-усмихнах се.
- Някой ден,ще ти направя истинско ядене-казах.
- Не-отговорих на въпроса му.
- Въпреки,че обичам уличните битки,никога не съм била там.А съм участвала,но на други места-засмя се.Тогава в главата ми изникна една от неравностойните битки,на хора с животни,имах белег от това и винаги щях,да си го спомням.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Сеп 03, 2011 9:48 pm

- Ще чакам с нетърпение , стига да не се отметнеш. - усмихнах се и оставих яденето си , не бях чак толкова гладен , предпочитах да си легна и да поспя.
- Ясно. - кимнах и я погледнах.
- Значи и ти знаеш колко е яко това и се опитваш да ме отказваш ? - повдигнах вежда.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Сеп 03, 2011 10:33 pm

- Няма,да се отметна ,не се плаши-засмях се.
- Само ,не е лошо ,да ми напомниш,че леко забравям-започнах да се смея
- Не е същото ,като да се отметна- продължих да го дразня.
- Но не си прав,не искам да се откажеш,никога не бих го поискала от теб,знам какво означава този спорт,именно защото и яз съм се била.Само те моля,да се възстановиш напълно и повече,да не избираш,противници,които могат да ти навредят сериозно,не е много нали-целунах го.Станах и на бързо измих съдовете.
- Хайде ,да си лягаме и двамата имаме нужда от това.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Сеп 03, 2011 10:35 pm

- Добре. - кимнах и я погледнах.
- Но и двамата знаем , че не аз избирам противниците си , но човек трябва да се справя с всички , за да стане най-добрият. - усмихнах се и се изправих , отидохме в спалнята , сложих лед на крака си , прегърнах Ванора и затворих очи.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Сеп 03, 2011 11:09 pm

- Да-съгласих се и отидохме да си легнем.Той явно веднага заспа,докато аз въпреки умората не можех.Днес ,видях ,колко болка понесе и това ми се отрази повече от колкото бих искала да призная.Сгуших се по -плътно,да го усещам до мен ,беше всичко ,което исках и все пак трябваше да съм внимателна,за да не го нараня.Постепенно умората надделя ,а и тялото му ме затопли така,че ми се приспа.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Сеп 03, 2011 11:16 pm

Когато се събудих , Ванора още спеше , целунах я леко , за да не я събудя и се изправих , вчера явно ми бяха дали болкоуспокояващи , защото днеска не ми беше толкова лесно. Погледнах я още малко , не трябваше да се влюбвам , такива като мен и нея не можеха да обичат. Отидох в банята да се измия , докато я чаках да се събуди.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Сеп 03, 2011 11:33 pm

Отворих очи и бях сама,намръщих се,че не мога да го целуна за добро утро.Станах и се запътих към банята ,там се сблъскахме.
- Добро утро ,скъпи-казах и тогава си взех сутрешната дълбока целувка.Но той простена,като ,че ли от болка,за не би да го бях стиснала твърде силно ?
- Извинявай,как си днес ?-запитах го ,като отидох да си мия зъбите и лицето ,но го слушах.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Сеп 03, 2011 11:37 pm

След като се измих , се сблъсках с Ванора и я целунах. Беше хубава дори като нямаше грим , повече жени без грим бяха просто обикновенни.
- Не се извинявай , ами днес съм по-добре. - усмихнах се , защото ако й кажеш истината , сигурно нямаше да отида на битка , една , две седмици.
- Какви са плановете за днес ?
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   Съб Сеп 03, 2011 11:50 pm

-Радвам се-казах,като ми каза,че е по-добре.
- Ами планове,първо да изпия една чаша двойно кафе,после да хапна нещо,пък след това ще видим-казах загадъчно.
- Защо,ти имаш ли,нещо предвид ?-запитах го ,като се насочих към кухнята и започнах да правя кафето,като беше готово сипах в две чаши и му подадох едната.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ванора Райдъл   

Имението на Ванора Райдъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Квартал Динеро-
Идете на: