Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Роул плей въпросниче

Go down 
АвторСъобщение
Елиза Даймънт
Admin
Admin

Брой мнения : 513

ПисанеЗаглавие: Роул плей въпросниче   Сря Юли 20, 2011 10:42 pm

1.От колко време играете Роул плей ?
2.Какво за вас е рп-то ?
3.Как бихте описали играта ,на някой ,който ,за първи път чува,това понятие ?
4.Колко героя, имате общо ?
5.Любим рп герой ?
6. С кой лик,най-често играете ? А има ли лик,с който винаги сте искали да бъдете,но все е зает ?
7.Коя е най-предпочитаната от вас раса ?(Вампир,върколак,вещица,демон ,ангел,човек ,фея,сирена др ?)
8.Играли ли сте някога герой от историята или митологията ?Ако да кой е той ?
9.Влизали ли сте някога в роля,на противоположния пол ?
10.Какво бихте казали,на някой ,който каже,че тази игра,не струва ?

Така всеки копира бланката и отговаря първа съм аз,да видим,какво ще се получи Tongue Out

1.От колко време играете Роул плей ?-От около година и половина.

2.Какво за вас е рп-то ?-Хм ,как да го опиша ,за мен е мания,нещо без което не мога.

3.Как бихте описали играта ,на някой ,който ,за първи път чува,това понятие ?-Това е като да пишеш роман,само ,че не ог правиш сам,а се включват няколко души и става наистина забавно и непредсказуемо.

4.Колко героя имате общо ?-Над 40,със сигурност,но мога да кажа,че повече от половината са ми активни.

5.Любим рп герой ?- Доста трудно,аз имам толкова много героя,но може би най-много се кефя на Елена Гилбърт от Универс ,много съм преживяла с нея.

6. С кой лик,най-често играете ? А има ли лик,с който винаги сте искали да бъдете,но все е зает ?-Нина Добрев,Кандис Суанпоул,Меган Фокс ,Иън Сомърхолдър и напоследък и с Амбер Хеард.Ами в момента не се сещам,май съм играла със всички които искам.

7.Коя е най-предпочитаната от вас раса ?(Вампир,върколак,вещица,демон ,ангел,човек ,фея,сирена др ?)- Вампир,демон,човек,паднал ангел или богиня.От скоро почнах да играя и сирена.

8.Играли ли сте някога герой от историята или митологията ?Ако да кой е той ?-Да имам я даже в два форума- Лилит,много силен персонаж е.

9.Влизали ли сте някога в роля,на противоположния пол ?-Да много пъти и мога да кажа,че ги играя също толкова добре

-Че ,трябва да пробва,ако не е опитал.А ако е ,но пък не му е харесало,трябва да опита пак с друг партньор.Играта винаги зависи ,от партньора дали ще е скучна или интересна. Smile

И новото подписче от Джей,моето слънце Heart

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Селина
Admin
Admin

Брой мнения : 925
Местожителство : Лос Риос

ПисанеЗаглавие: Re: Роул плей въпросниче   Чет Юли 21, 2011 12:07 pm

Почти година
2.Какво за вас е рп-то ?
Бягство от реалността
Сякъш пишеш приказка в която ти си главния герой,но не си сам
Не знам,но активните ми останаха 3-4
5.Любим рп герой ?
Първата ми героиня-Теса Алварадо,също така Марисела и Каталина
6. С кой лик,най-често играете ? А има ли лик,с който винаги сте искали да бъдете,но все е зает ?
Най-често вече в 4 форума съм с Елизабет Гутиерез,на два пъти съм с Нина Добрев и това са и тези с които искам и си играя.
7.Коя е най-предпочитаната от вас раса ?(Вампир,върколак,вещица,демон ,ангел,човек ,фея,сирена др ?)
Вампир
Да сега не съм,макар в историята на една от моите героини да съм намесвала древногръцка история
Да,имам два мъжки героя
Че трябва да опита,аз също не я приемах в началото,но от опит вече знам,че не е така!

Вижте профила на потребителя http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Саманта Уокър
Moderator
Moderator

Брой мнения : 172
Местожителство : Лос Риос

ПисанеЗаглавие: Re: Роул плей въпросниче   Съб Юли 30, 2011 12:06 pm

Ми от ...2 дни Big Smile
2.Какво за вас е рп-то ?
Свят,дето всичко е позволено и няма какво да изгубиш.
Ми тази игра се изграе е като си измислиш образ или с готов (зависии от правилата) и започваш да го развиваш ... ако този някой разбра нещо - браво!!!
Ми два ама единия не съм играла защото още се гласи форума.
5.Любим рп герой ?
Ми засега е този :*
малко съм играла-Ми много искам да играя Катрин ама все е заета .
Вампир
Ми за сега не Smile
Ми не - ако стане не знам как ще го развивам самия герой Smile
И аз в началото не ми грабваше вниманието но сега ми става любима и за тез дет не искат да не играят

Подписа - Bijou Deschanel
Дрехите от Сали :*
Spoiler:

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Роул плей въпросниче   Пон Авг 01, 2011 4:25 pm

2.Какво за вас е рп-то ?
Е,па помня ли ти,може би от 2 години новак съм!

Влизаш в матрицата,малко се филмираш,като играеш. Съседката ми разказа някакво РП-играела и аз да видя какво е това.

Майса около 5 ама се повтарят.

5.Любим рп герой ?
Картър О'Браян това никога няма да го ожаля.

Най-често,като един Хари. Не повечето пъти ако няма си харесвам друг.

7.Коя е най-предпочитаната от вас раса ?
Казвам му Прокълнат алхимик. Нещо средно между семон и древен алхимик магьосник, Ама най-често игарая вампир. И по скоро от братството.

От кинга Зайдист и Фюри.

Цт.

Да ми яде гъза,че ако кажа по груба дума,ще ме ценсурирате. Ку ще не го бия да го харесват.

Сара Макензи
Newspaper editors
Newspaper editors

Брой мнения : 235

ПисанеЗаглавие: Re: Роул плей въпросниче   Пон Авг 01, 2011 5:17 pm

1.От колко време играете Роул плей ?От 1 година
2.Какво за вас е рп-то ? Място, където всичко е възможно и се доближава до реалния свят.
3.Как бихте описали играта ,на някой ,който ,за първи път чува,това понятие ? Вживей се и забрави, че всичко е фантазия.
4.Колко героя, имате общо ?Около 20.
5.Любим рп герой ? Този засега.
6. С кой лик,най-често играете ? А има ли лик,с който винаги сте искали да бъдете,но все е зает ? Най-често играя с Александра Дадарио и Кристен, но попрницп обичам да ги сменям и да са различни. Исках да бъда с Адриана Лима, но все е зает.
7.Коя е най-предпочитаната от вас раса ?(Вампир,върколак,вещица,демон ,ангел,човек ,фея,сирена др ?)Вещица и сирена.
8.Играли ли сте някога герой от историята или митологията ?Ако да кой е той ? Не съм.
9.Влизали ли сте някога в роля,на противоположния пол ?Не.
Че всеки има различен вкус, но тази игра...просто няма как да каже, че не струва.

Селен Шавалие
Middle class
Middle class

Брой мнения : 131

ПисанеЗаглавие: Re: Роул плей въпросниче   Пон Авг 01, 2011 6:56 pm

1.От колко време играете Роул плей ? - Повече от година.
2.Какво за вас е рп-то? - Нещо, което ми помага да развихря въображението си.
3.Как бихте описали играта ,на някой ,който ,за първи път чува,това понятие ? - Ако знам, че има такива интереси бих обяснила, но иначе не.
4.Колко героя, имате общо ? - Около 10.
5.Любим рп герой ? - Ана Валериус.
6. С кой лик,най-често играете ? А има ли лик,с който винаги сте искали да бъдете,но все е зает ? - Моята любов - Шерил Коул!
7.Коя е най-предпочитаната от вас раса ?(Вампир,върколак,вещица,демон ,ангел,човек ,фея,сирена др ?) - Вампир, човек или демон.
8.Играли ли сте някога герой от историята или митологията ?Ако да кой е той ? - Използвала съм исторически факти, но имам герой от "Война и мир".
9.Влизали ли сте някога в роля,на противоположния пол ? - Даже предпочитам да играя герои от противоположния пол.
10.Какво бихте казали,на някой ,който каже,че тази игра,не струва ? - Добре, твое мнение.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Роул плей въпросниче   

Роул плей въпросниче
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1