Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Имението на Дилан

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Дилан
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 202

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Пет Юли 22, 2011 1:41 am

- Смятах , че ако съм прекалено нахален , ще си помислиш , че те искам само за една нощ и ще ме отблъснеш. Аз не те исках само за секс , аз се влюбих в теб , а когато си влюбен , искаш човека да е щастлив , тогава мислих че с мен не можеш и искаш само да сме приятели. - погледнах я и тя отново ме целуна.
- Чувствам се като най-щастливият човек в света и сякаш не ми е нужно нищо друго , всичко е перфектно , а и чувстваш , че сърцето ми сякаш ще изскочи. - засмях се и погалих косата й.
- Ти влюбвала ли си се друг път , освен в Чарли.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Елиза Даймънт
Admin
Admin

Брой мнения : 513

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Пет Юли 22, 2011 1:56 am

- Да сега разбирам мотивите ти,но тогава това нямаше значение ,тогава наистина се нуждаех от това мъж ,за една нощ или няколко повече.Но после се влюбих ,сега като се замисля и за не знам,в какво ,хванах го на няколко пъти в изневяра но му прощавах,защото вярвах,че ще се промени.-Той ме погали по косата,чувството ,беше наиситна хубаво.
- Да бях още веднъж влюбена но тогава бях на 17 това беше мъжът,който отне невинността ми ,но той беше същия като Чарли бройкаджия,за това не вярвам в любовта ,защото никога не бях срещала някой ,като теб-усмихнах се.Когато му разказах тези неща и чух него ,вече знаех,че да мога да го обичам,защото имах нужда точно от това да обичам,но този път в замяна и аз да бъда обичана.

И новото подписче от Джей,моето слънце Heart

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Пет Юли 22, 2011 2:13 am

- Не заслужаваш да се отнасят така с теб , ти трябва да бъдеш истински обичана , както аз те обичам. - усмихнах се и леко погалих лицето й. Как можеше някой да бъде толкова съвършен ? Обичах всяка една част от нея , обичах същността й.
- Надявам се наистина да успееш да ме заобичаш пак.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Пет Юли 22, 2011 7:39 pm

- Да така е ,повечето мъже искат съвършената жена ,но за тях това значи да е красива ,като кукла и също толкова безмозъчна.Знаеш ли,че Чарли,тайно ме наричаше барби,обичаше да се хвали с мен ,пред приятелите си,даже веднъж го чух "Вижте какво парче си забих"-очите ми се насълзиха.
- Аз не искам,да съм това Дилан,просто парче плът,искам да съм значима,освен тялото и лицето ми,да обичат и душата ми.Именно,за това ти давам,този шанс,макар,вече да не вярвам в любовта.Но някак си чувствам,че ако тя съществува,ще я открия-усмихнах му се и го прегърнах по-силно.Не беше за вярване,но аз наистина исках да му дам този шанс.
- Мой ред е Ами ти ,преди мен ,бил ли си влюбен ,обичал ли си ,друга ?-обърнах се с лице към него ,за да мога да го наблюдавам,докато ми говори.

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Пет Юли 22, 2011 7:50 pm

- Той не те е заслужавал. Не знае как да се държи с една жена , но в цялата история той е глупакът. Ти не си вещ , че да се хвали с теб. И разбира се , че не си само красиво лице , ако беше само това , нямаше да се влюбя в теб , ти имаш и красива душа. - усмихнах се и също я прегърнах , сърцето ми не беше спряло да тупти все така силно.
- Не , никога толкова силно. Имаше едно момиче , което си мислих , че обичам , но след като заминах по работа , я забравих. А теб , теб не мога да те забравя дори след цялото това време , просто ми действаш по-различен начин.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Пет Юли 22, 2011 8:02 pm

Усмихнах се ,широко ,харесвах,все повече отговорите му,дали беше просто добър,актьор или тези думи извираха от сърцето му ? може ,да отнемеше време,но щях да разбера ,беше интригуващ и определено привлекателен мъж и аз щях да го опозная и може би да се влюбя и да му дам обичта,която той ми дава.Дори,само,като погледнех,в очите му ,виждах любов,а ръцете му ,бяха толкова нежни,че ме разтопяваха,исках,да узная повече за него.
- Ти си наред-казах закачливо,очаквайки въпросът му.

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Пет Юли 22, 2011 8:18 pm

Усмихнах се отново. Исках да я направя щастлива и да я накарам да се чувства като най-щастливото момиче в света , нямаше повече да я карам да плаче , нямаше повече да я лъжа или да правя нещо срещу нея.
- Нямам повече въпроси. Така няма да се опознаем , може да излезем някъде или каквото пожелаеш..
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Пет Юли 22, 2011 9:25 pm

- Добре,защото и аз се изчерпах,научих,каквото ми трябваше.А какво предлагаш,за да се опознаем по-добре-казах палаво. И кой знаеше,как щеше да завърши това,което си беше чиста покана ,за опознаване,ако не ни бяха прекъснали,отново.
- Шефе извика един глас,току що се обадиха,че са пред домът му, и му дават противоотровата-казах висок мъж.Зарадвах се на новината толкова много,че отново го нацелувах,след което го дръпнах.
- Хайде ,Дилан,да излезем,да се разходим-казах чуроликайки ,бях толкова щастлива,че го бях спасила,макар,че част от мен,знаеше че той не го заслужава,но нали бях добричка.

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Пет Юли 22, 2011 9:36 pm

Бяха дали противоотровата на онзи идиот и видях как Елиза се зарадва , какъв глупак бях , за да си помисля , че след това което направих , ще може да има чувства към мен , тя щеше да ми бъде благодарна зареди това и след яхтата , отново да не иска да ме вижда никога повече.
- Да , да излезем. - усмихнах се вяло и излязохме.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Нед Сеп 25, 2011 10:23 pm

Дилан,предложи,да ме заведе до тях,за да се възстановя,там,нямах нищо против.Още треперех щом влязохме,да тялото ме болеше,но не му обръщах внимание,до няколко дни,ще съм отново същата.Но това.
- Няма значение,че е тяхно Дилан,съществото е било невинно,а аз го убих,нищо не променя този факт-казах и се сгромолясах на диван и вътрешно.Имах нужда от питие.
- Да ти се намира нещо за успокоение на душата ?-усмихнах се едва.

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Нед Сеп 25, 2011 10:52 pm

Прибрахме се до вкъщи , погледнах я.
- Стига. Тя е убийца , мислиш ли , че щяха да гледат дете ? Сигурно щеше да абортира или така и иначе да го изгуби при някоя мисия , просто ти й помогна с избора. - усмихнах се , взех една бутилка уиски и две чаши , налях и в двете и й подадох едната.
- Заповядай.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   Нед Сеп 25, 2011 11:35 pm

- Дилан,това не ме кара,да се чувствам по-малко виновна,ами ако аз бях на нейно място.Пак ли щеше да кажеш,че нищо не е станало ?-Взех чашата и я изпит на екс,имах нужда и това ,че уискито прогори гърлото и вътрешностите ми ,не ми попречи,да си налея нова чаша.Но нея вече биех,бавно.Опитах се да се обърна,но трябваше да стисна зъби,защото адски ме заболя.
- Ще ми помогнеш ли ?-казах сковано не бях свикнала ,да съм безпомощна.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дилан   

Имението на Дилан
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Квартал Динеро-
Идете на: