Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Как ,беше първият ви път ?

Go down 
АвторСъобщение
Елиза Даймънт
Admin
Admin

Брой мнения : 513

ПисанеЗаглавие: Как ,беше първият ви път ?   Чет Юли 21, 2011 2:28 pm

Всички знаем,че първият път не винаги оправдава очакванията ,особено ако сте чели любовни романчета ,там винаги е описан невероятен.Понякога сме сковани и изобщо не можем да усетим удоволствието.Но съм чувала и абсурдни твърдения за болката ,млади момичета не е болка за умиране,както се опитват да го опишат майките ви,за да ви предпазят от ранното съзряване.Важното е да си намерите опитен партньор,за да ви бъде по-лесно иначе и ако той е девствен е не знам,определено не очаквайте чудеса.
Но стига толкова теория ,сега да го опиша,моят първи път е не мина гладко ,даже нищо не почувствах и мен си ме болеше,ама не при всички е така.Притеснявах се много и даже ми беше неприятно ,но това не ме отказа от секса. Big Smile

И новото подписче от Джей,моето слънце Heart

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Селина
Admin
Admin

Брой мнения : 925
Местожителство : Лос Риос

ПисанеЗаглавие: Re: Как ,беше първият ви път ?   Чет Юли 21, 2011 3:37 pm

Честно казано моя първи път също не беше това което очаквах,да бях и вкарала малко алкохол за това не усетих болката,но че беше хубаво беше,изпитах невероятно удоволствие,партньора ми също не бе много опитен,но не беше и девствен!

Вижте профила на потребителя http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

Брой мнения : 312

ПисанеЗаглавие: Re: Как ,беше първият ви път ?   Сря Авг 10, 2011 9:04 pm

Само аз ли все още не съм имала първи път? Big Smile

Spoiler:

Click to vote for me!Smile
Елиза Даймънт
Admin
Admin

Брой мнения : 513

ПисанеЗаглавие: Re: Как ,беше първият ви път ?   Сря Авг 10, 2011 9:14 pm

Ще имаш мила,спокойно ,аз бях на 18 и половина,когато ми се случи,а вече си мислех,че ще си умра девствена. Big Smile Но не съжалявам,това беше точния човек,единственият ,който ме заслужаваше. Tongue Out

И новото подписче от Джей,моето слънце Heart

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Селен Шавалие
Middle class
Middle class

Брой мнения : 131

ПисанеЗаглавие: Re: Как ,беше първият ви път ?   Чет Авг 11, 2011 1:17 pm

Виктория Екълс написа:
Само аз ли все още не съм имала първи път? Big Smile
Споко Вики и аз се пазя като средновековна крепост! Big Smile Big Smile Big Smile
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

Брой мнения : 312

ПисанеЗаглавие: Re: Как ,беше първият ви път ?   Нед Авг 14, 2011 9:45 pm

Точното определение! Big Smile

Spoiler:

Click to vote for me!Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Как ,беше първият ви път ?   

Как ,беше първият ви път ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Развлечения извън РПГ :: Дискусии и анкети :: Чувства-
Идете на: