Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Бар Наслада

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin

Брой мнения : 925
Местожителство : Лос Риос

ПисанеЗаглавие: Бар Наслада   Сря Юли 13, 2011 3:25 pm

Един от баровете по плажа където вечер можете да се забавлявате и да танцувате!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Роксана де Соуса
Own efforts
Own efforts

Брой мнения : 37

ПисанеЗаглавие: Re: Бар Наслада   Сря Юли 27, 2011 7:11 pm

Тъй като съм нова в града всичко ми си струва любопитно.Затова излязох от вкъщи за да разгледам всичко в този град.Започнах от центъра.Казах си"Тук е невероятно".Направо се влюбих в този град.Както си се разхождах стигнах до плажа.Поразходих се и там.Както се разхождах видях този бар и реших да вляза.Когато влязох вътре имаше само 5-6 човека.Но не им обърнах внимание и се насочих към бара.Поръчах си един шейк.Щом ми го дадоха отпих и започнах да оглеждам бара.
Вижте профила на потребителя http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Rebecca Swan
Ordinary people
Ordinary people

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Бар Наслада   Сря Юли 27, 2011 8:14 pm

Едно от малкото удоволствия, които Бека можеше да си позволи бяха малките й не чак толкова известни барове. Днес бе почивният й ден, единственият след толкова време неуморен труд. Искаше се да почива повече време, за да отделя нужното внимание и на баща си, но не ! Тя получаваше един единствен ден за почивка, който бе решила да използва разумно.
Вървеше по малката дървена пътечка . Не беше облечена подходящо, но това не спираше малкото мъже по плажа да я оглеждат. Мразеше да го правят, беше съвсем обикновена и не заслужаваше това внимание. Можеше да се довери само на момчетата от бедният й квартал и никой друг.
- Един коктейл, Дани.. От обичайното. - прозвуча медният й глас. Момчето а бара я обслужи и я дари с една голяма усмивка. Той й беше като брат независимо какво казваха всички.
Седна на един от столовете и бавно отпи от коктейла си с надеждата, че някой ще я заговори.
Вижте профила на потребителя
Роксана де Соуса
Own efforts
Own efforts

ПисанеЗаглавие: Re: Бар Наслада   Чет Юли 28, 2011 5:55 am

Както си седях и си пиех шейка в бара влезе някакво момиче.Личеше си че не е богата.Но ми се стори симпатична.Минаха няколко минути от както влезе и реших да я заговоря.Все пак съм нова тук аз трябва първа да заговарям.
Затова си взех шейка и отидох до нейната маса.
-Здравей аз съм Роксана.Може ли да седна при теб?
Вижте профила на потребителя http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Rebecca Swan
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Бар Наслада   Чет Юли 28, 2011 11:59 am

Русокосата чу приятен женски глас и мигновено извърна лава. Огледа момичето от глава до пети, изглеждаше богата.. Това не се харесваше на Бека, но въпреки това спомените й за приятелките на Вики й попречиха да я изгони.
- Да, сядай. - каза тихо. По лицето й пробяга лека усмивка, за да успее да предразположи момичето, което очевидно беше ново в града. Бека бегло си спомняше когато тя беше нова. Бе съвсем малко момиченце. Вероятно дори нямаше истински спомени, а само фалшиви породени от разказите на баща й.
- Ребека. - представи се и подаде ръката си, за обичайното здрависване.
Роксана де Соуса
Own efforts
Own efforts

ПисанеЗаглавие: Re: Бар Наслада   Пет Юли 29, 2011 9:49 am

Когато Ребека подаде ръка да се здрависаме и аз и подадох.Помислих си че това момиче е доста свито щем не ме попита нещо.Затова аз ще почна първа разговор.
-От този град ли си?
Rebecca Swan
Ordinary people
Ordinary people

ПисанеЗаглавие: Re: Бар Наслада   Пет Юли 29, 2011 4:11 pm

Бека се ухили инстинктивно. Познатата крива усмивка се разля на лицето й. Толкова жизнерадостна и закачлива. Този въпрос й бе до болка познат. Беше странно, че беше от тук въпреки бедното си потекло.
- Да, кореняга съм си. - подметна шеговито и прокара ръка през косата си. Отпи малка глътка от коктейла си позволявайки на течността отново и отново да опари гърлото й.
- Ами ти ? - попита накрая.
Аннабел Марс
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Бар Наслада   Вто Сеп 06, 2011 9:33 pm

След дълга разходка, най-накрая реших да седна на един от крайбрежните барове. Усмихнах се мило на бармана и си поръчах чиста водка с лед. Не че не обичах коктейли, но сега определено исках нещо силно, никак не ми беше до лигавщини.. Барнаме ме гледаше захласнато докато ми подаваше питието и нямаше как да не завъртя очи. Отдавна ми беше писнало от захласнатите погледи... Всъщност не, харесваше ми, но днес не бях излязла с настороение за игрички. По скоро предпочитах да се намери човек, с който да мога да водя смислен разговор. Точно когато си го помислих чух до себе си глас.
Вижте профила на потребителя http://forrks.forumotion.com/
Селен Шавалие
Middle class
Middle class

Брой мнения : 131

ПисанеЗаглавие: Re: Бар Наслада   Сря Сеп 07, 2011 6:19 am

Днес щях да си почина. Тези дни постоянно бях заета, тичах от университета във вестника и на моменти имах чувството, че ще се предам. Е, успях да се преборя и ето ме в някакъв бар опитвайки се да се справя с напрежението. Не пиех алкохол,но можех да погледам някое пиянско сбиване. Щеше да е забавно или поне така се надявах. Още щом прекрачих прага разбрах, че няма места и тропнах ядосано с крак. Тъкмо бях решена да си тръгна когато видях свободно място до едно момиче. Приближих се бързо до нея и попитах:
- Свободно ли е мястото до теб?
Повдигнах рамене и се усмихнах малко срамежливо, не ме биваше много в запознанствата, а й този мой характер...
Аннабел Марс
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Бар Наслада   Сря Сеп 07, 2011 8:07 am

- Свободно ли е мястото до теб?
Обърнах се и погледнах момичето. Изгждаше добре, а и ми се струваше свястна. Кимнах леко.
-Разбира се, заповядай. - Дръпнах чашата си и се радвах, че сега отново ще имам повод да гледам как бармана се прехласва по мен. Обърнах се към момичето и се усмихнах.
-Аз съм Вероника, приятно ми е. - Аз по принцип, рядко се запознавах с някой, но днес нямаше да бъда сноб. Щеше да е хубаво да съм мила с някой, а и момичето никак не изглеждаше неприятно.
Вижте профила на потребителя http://forrks.forumotion.com/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Бар Наслада   

Бар Наслада
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1