City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Лунното езеро - Page 2 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 2 I_voting_barЛунното езеро - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Лунното езеро - Page 2 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 2 I_voting_barЛунното езеро - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Лунното езеро - Page 2 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 2 I_voting_barЛунното езеро - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Лунното езеро - Page 2 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 2 I_voting_barЛунното езеро - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Лунното езеро - Page 2 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 2 I_voting_barЛунното езеро - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Лунното езеро - Page 2 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 2 I_voting_barЛунното езеро - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Лунното езеро - Page 2 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 2 I_voting_barЛунното езеро - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Лунното езеро - Page 2 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 2 I_voting_barЛунното езеро - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Лунното езеро - Page 2 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 2 I_voting_barЛунното езеро - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Лунното езеро - Page 2 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 2 I_voting_barЛунното езеро - Page 2 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Лунното езеро - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Лунното езеро - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Лунното езеро - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Лунното езеро - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Лунното езеро - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Лунното езеро - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Лунното езеро - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Лунното езеро

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyСъб Ное 19, 2011 11:00 pm

Видях как тя прехапа сладките си устни,явно наистина никой до сега ни е бе обръщал такова внимание,но за всичко имаше първи път.Тя беше невъобразимо възбудена,беше мокра,усещах го,пръстите ми го усетиха когато се докоснаха до бельото и.Следеше ме с поглед,нямах против да вижда какво правя с нея,нямах против да ми казва дали и харесва или не
-Значи не са знаели как да те задоволят красавице
Целунах отново сладките и устни,погалих я нежно като тя потрепери,преминах с ръка по ръба на бикините и като свалих и тях,тя ме попита за това което ще правя
-Зависи за какво си мислиш прицесо моя
Усмихнах се и потънах в женствеността и ,беше толкова нежна,топла и мокра,целунах я нежно,заиграх се с женствеността и ,езика ми се вмъкна в нея ,изръмжах,беше невероятна.Ема започна да трепери,за това я прихванах за кръста,за да мога да и се насладя до край,исках да чувам стенанията й,те ме докарваха до лудост
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyСъб Ное 19, 2011 11:13 pm

-Точно това...
Не успях да довърша,когато устните му,палавите му устни ме завзеха не мислех,а само чувствах. Той се движеше бързо диво в мен,като ме накара да стена,да да го желая още. Краката ми се разтвориха още повече,те трепереха от удоволствие. Не се държах на ръцете.захванах чаршафа. Извивах се,никой не ме бе карал да се чувствам така,така желана,така възбудена,да треперя така. Оставих му се,езика му проникваше в мен но не се сдържах не можех,свърших диво от неговите устните. Надигнах се лицето ми бе пламнало червено,а и се чувствах виновна,защото мислех,че не бива да свършвам още в началото:
-Не биваше така,ти не си. Не биваше да свършвам преди теб.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 10:32 am

Тя го напарви,разтвори краката си за мен,позволи ми да навляза по-навътре в нея да пия от нежните и сокове,да я докарам до лудост.Стенеше,трепереше като есенно листо под устните ми,а скоро и свърши за мен.Беше невероятно сладка когато се изчерви ,притесни се,че е свършила без мен.Надигнах се и я целунах,тя също усети вкуса си по устните ,легнах и я придърпах върху себе си
-Не се притеснявай красавице,това беше невероятно,харесва ми да виждам как свършваш за мен,но сега ни предстои още удоволствие
Хванах я за дупето,тя се отърка в мен,потрепери от ново,за няколко минути игра отново щеше да е готова този път да бъда в нея,да я накарам отново да трепери от страст
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 3:56 pm

Движех се бавно,за да го усетя,до сега никога не бях се движила така за никой,всичко бе просто бързо,даже много пъти не достигах до оргазъм. Но той ме хвана за дупето и ме задвижи,така нежно,така внимателно. Отново започнах да стена,той не откъсваше поглед от мен,гледаше ме с такова обожание,харесваше ми. Харесваше ми и всяко изражение на лицето му,удоволствието как се изписваше по лицето му, Бях се опряла на гърдите му и се движех нежно,исках и той да усети удоволствието.
-Никога не съм се чувствала така.
И беше така,защото никога до сега не са били така нежни с мен.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 4:01 pm

Тя знаеше какво прави,намести се сама и се задвижи нежно и бавно,усещането беше невероятно.Ръцете и докосваха гърдите ми,целуваше ме нежно,наслаждаваше се на това което правеше,личеше си че за първи път прави подобно нещо..говореше ми тихо,даряваше ми удоволствието да я любя както никоя друга
-Как принцесо?Кажи ми ,ще направя с теб това което пожелаеш..днес съм твоя роб
Надигнах се и целунах устните и врата й,исках да вика името ми,да запомни тази нощ и да иска отново и отново да изпита това което и давах!Движех се под нея,но не я контролирах,оставях я тя да определя темпото,изъплнявах всяко нейно желание
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 4:17 pm

Да остави ме да решавам,остави ме да се движа,да правя каквото пожелая и ми харесваше,за първи път никой не ме командваше и имаше възможност дори за втори път да получа оргазъм. Притиснах го с две ръце,обгръщайки ги около гърба му,като го целувах го,играех си с устните му,като ги засмуквах внимателно,беше сладък невероятно,не можех да спра да го целувам. Гърдите ми се търкаха в него,като ме подлудяваше това докосване:
-Макс,да Макс,така ми харесва,докосвай ме...
Не знам исках го и диво исках го и нежно,исках го всякак,правеше ме ненаситна.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 4:26 pm

Виждах пламъка в очите и,виждах ,че и харесва да не я командвам аз,правеше каквото и хареса,движеше се невероятно нежно,играеше си с тялото ми и с устните ми.Притискаше се в мен,това ме побъркваше,нашепваше името ми,докосвах я както тя искаше,по цялото тяло,целувах сладките и гърди.Прегърна ме,притисна се в мен сякъш не искаше да ме пуска.
Седнах в леглото,Ема бе в скута ми и се движеше палаво,искаше да е дива и го позволих,извиваше назад като ми откриваше гледка за чудо и приказ,хапех нежно кожата и,по телата ни избиха капчици пот,този оргазъм щеше да е най невероятния от години насам
-Ема! - стенех името и,исках я под себе си,да я довева до края,да крещи от удоволствие
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 4:37 pm

Ставаше все по-горещо и по-горещо до като забързвах темпото,защото и двамата бяхме близко до края,а какъв край щеше да бъде,по грандиозен от когато и да било,разтърстващ каъо експлозия. Забързах диво,когато и двамата свършихме,щях да се побъркам от този край,паднах върху него,като косата ми полепна по раменете му. Телата ни бяха мокри,дишах насечено,като бях много ръзвълнувана от това усещане:
-Никога,ама никога не съм получавала толкова разтърсващ оргазъм.
Беше много насечено но с една доволна и сладка усмивка на лицето ми,а лицето ми бе по невинно и сладко от всякога,с румени бузи.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 4:43 pm

Знаше как да получи това което иска.Забърза темпото си и доведе и двама ни до бурен край.оргазмът ме покоси като гръм,тя беше моята буря и нямаше да я оставя така лесно да отшучи.Тя се отпусна върху мен косата и се разпиля по раменете ми,дишаше накъсано и едва говореше,но това не ме пречеше да галя тялото и,тялото което ме побъркваше,което караше сетивата ме да са наострени до краен предел
-Повярвай ми принцесо,няма да е последния,ти си като наркотик Ема,не се шегувам,искам тялото ти отново и отново...
Целунах сладките и устни,вратлето което настръхваше под устните ми отново,но щях да я оставя да си поеме дъх,преди отново да и покажа на какво е способна
-Как е възможно никой да не ти е доставял подобно удоволствие,това тяло е създадено за грях красавице
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 4:57 pm

Когато успях да си поема дъх се усмихнах но си играех с него,правех някакви фигурки с пръст по гърдите и рамото му. Тази игричка ме увличаше но все пак му отговорих:
-Когато започнах бях на 16 и не ми се струваше дори нещо особено,чудех се защо го правят хората. Има плам но бързо изгаря.
Продължавах да си играя докато лежах върху него:
-Всички просто гледат на тях да им е хубаво и да се пишат,че са спали с мен,с певицата.
Надигнах се и го погледнах:
-А,ти не си такъв нежен,внимателен и опитен.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 5:02 pm

Заиграваше се с мен и с това палеше ном огън в тялото ми,бях готов отново да я имам,но исках и тя да си почине,да е готова отново да направи с мен това което иска и да не се стряхува от това
-Е днис огъня ще гори дълго време,няма да допусна да угасне
Целунах челото и,погалих нежно кръстчето й и продължих нагоре по гърба и.
-Е това не е кой знае какво постижение,ти не си само гласът, не си само певица,ти си човек като всек идруг и имаш чувства
Ема ме погледна,тя нямаше идея кой съм аз и какъв съм бил,какво минало се крие зад мен,но попадна в момент когато можех да и дам много повече,ако не финансово то поне друго
-Аз също бях такъв Ем,но с теб не мога,ти ме правиш нежен,вадиш на показ една страна която беше дълбоко заспала
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 5:12 pm

-Надявам се,защото съм пристрастена към това и искам да се повтаря.
Докато ме галеше по кръста мина и покрай операцията малко ме заболя още не бе много зараснало.
-Леко Макс от дясно.
Той ме разбра но станах от него:
-Има ли душ тук иска ми се да го направим под душа.
Бях застанала на килимчето,като сложих пръст на брадичката си,косите ми прикриваха доста неуспешно гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 5:21 pm

-Колкото поискаш,където поискаш и както го поискаш мила моя
Тя се сви малко,явно бях напипал операцията й,веднаха я песнах и тя се изправи..
-Ако те боли ще починем още,не искам да ти навредя Ема,сигурна ли си че искаш отново?
Застана пред мен чисто гола,както майка я бе родила,косата и опитваше да скрие гърдите и ,но беше неуспешно.Искаше да влезем под душа и там да бъдем заедно ,нямах против стига да не и навредя,ззащото истината бе,че отново я желаех,бях ненаситен за вкуса й
-Има принцесо,но е като това на което си свикнала,но има!
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 5:34 pm

-Добре съм Макс,просто ако минеш,през нея ме боли но имам много сили,и те искам...
Оплезих му се,а след това изтичах в банята,е да не беше,като това което бях свикнала но пък нямаше да му обръщам внимание. Пуснах душа,като се дръпнах,знаех че ще потече първо мръсна вода и така беше,след това дойде и топлата вода,можех вече да се шмугна.
-Идваш ли красавецо,ела да видиш как водата се стича по тялото ми и да минеш със сапуна по тялото ми.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 5:36 pm

-Ако се почувстваш зле искам да ми кажеш Ем,не искам после брат ти да ме бие..
Засмях се и я видях как се затича към банята,останах да оправя малко леглото и да извадя кърпи за след това.Чух душа и как тя ме повека,искаше да си играе с мен.
Показах се на касата на вратата и видях как водата обливаше прелестното и тяло,как си играеше с извивките и,с гърдите й.Нямах търпение да вляза при нея,да я докосвам,да прокарам съпуна по нея,а после да се слея с нея
-Идвам принцесо
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 6:03 pm

Харесваше ми погледа с който ме гледаше и това ме побърка. Опрях се на стената,като го изчаках да ме връхлети:
-Този поглед,направо ме прогаря,караш тялото ми да трепери и да те иска.
Прехапах устни,като гледах тялото му,мъжествеността му показваше,че ме желае,че му харесва какво вижда и че няма търпение да си го вземе.
-Толкова си секси,знаеш ли в бара ми се искаше да ме вдигнеш и да го направим там но проблема е,че има камери,не искам да си рискуваш работата.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 6:08 pm

Това момиче знаеше как да ме провокира,опря се в стената и зачака да отида при нея,водата проблясваше по нея,стичаше се по интимните и части ,там където исках да бъда аз,бях готов да я имам на мига и тя го знаеше,говореше ми така нежно и възбуждащо,че не издържах...тръгнах към нея и се притиснах в красивото и тяло,целунах я,засмуках устните й,ръцете ми шареха по мократа и кожа,като внимавах за операцията й.Обърнах я с гръб към мен и я пиритснах в стената,държех ръцете и ,дишах във врата и така че да настръхне
-Аз също желаех да те взема още там,върху бара,на сепаретата,навсякъде където ти хрумне,но си права,а тази работа ми трябва..
Движех се нежно зад нея,усещаше тялото ми,усещаше набъбналата ми възбуда и знаеше че тя е причината за това
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 6:19 pm

Възбуди ме отново,вече бях още по мокра,не че можеше повече от това но това обръщане ми хареса,това диво но страстно усещане. Дъхът му ме побъркваше,целуваше ме,а аз започнах нежно да стена,отъркваше се в мен,а това ме караше да бъда нетърпелива:
-Ммм,харесваш ми и такъв несдържан и леко див!
Размърдах дупето си,за да го довъзбудя,да се включа и в играта.
-Проникни в мен така моля те!
Не исках да ме обръща исках да пробвам тази поза:
-Взе ми ме така.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 6:25 pm

Започна да стене това ме влуди,а щом раздвижи сладкото си дупе направо ме остави без дъх,побъркваше всяко мое сетиво,очите ми не можеха да и се нарадват,кожата ми се наслаждаваше на нейния допир,ароматът и навлизаше в мен по всеки възможен намин,а желанията и..това момиче знаеше как да ме побърка
-Див ли мила?Не си ме видяла във вихъра ми
Тя искаше да остане така,искаше така да бъда в нея и това щеше да бъде изпълнено,разтворих леко краката ,повдигнах я лека и проникнах в нея,прихванах я за коремчето като внимавах отново да не я заболи,с другата ръка се подпирах на стената,движех се нежна в нея,хапех възглавничката на ухото й,шепнех името и
-Господи Ема ти си уникална,толкова секси и страстна,мога да бъда с теб денонощно и няма да им омръзнеш принцесо
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 6:38 pm

-Да Макс,да!
Извиках,защото това беше невероятно възбуждащо,проникна в мен,сякаш по на дълбоко,хапеше ме и това още ме побъркваше. С едната си ръка се държах за стената,а с другата го бях хванала за кръста,като се опитвах да го движа. Улових го ръката му,като я сложих на бедрата си,за да ме бали,а другата му на гърдите:
-Искам те на всякъде!
Замислях се да купя бара и да го направя оправител,за да го имам когато пожелая.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 6:44 pm

Хареса ми когато гласно изрази удоволствието ,усещах я невероятно добре,имах усещането,че съм още по навътре в нея,движех се колкото ми позволяваше тялото ми,а и нейното също,палавата и ръчичка се уви около кръста ми за да ми помогне да и доставя по голямо удоволствие,водата също спомагаше да обстановката,парата ни бе обгърнала изцяло,сега едната ми ръка беше на бедрото и като го галеше нежно,а другата си играеше с гърдите и,тя ме искаше на се всякъде и ме имаше
-Имаш ме сладка,само ми кажи ,не се притеснявай да поискаш всичко от мен...
Захапах нежно врата и,при поредния тласък надигнах леко крачето и,усетих я още по добре
-О,да Ема ....
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 6:52 pm

С едното мръдване на крака бе още по хубаво,наведох се още малко надолу и това докара тялото ми до лудост,той се движеше и това ужасно ми харесва.
-Да задвижи се бързо нека стигнем до края.
Хванах се за кранчето,водата се стичаше по телата ни,а той ме задвижи още по бързо. Докато невероятните конвулси не ни заляха,това беше разтърсващо. Изправих се увих се около него,като започнах диво да го целувам но малко бях изморена и се бях отпуснала на него.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 6:59 pm

Ема се наведе и това бе кулминацията,поиска да се движа по-бързо и желанието и бе изпълнено,всеки тласък беше по мощен от предишния и това ни доведе до нов мощен край,извиках и се притиснах в нея.Тя се обърна и ме прегърна,зацелува ме диво и се отпусна,явно бе уморена,бях готов да се погрижа за нея.Държах здраво като измих прекрасната и коса,а после и тялото и,вдигнах я на ръце и се върнахме в леглото,през цялото това време ме гледаше в очите,обожавах ги,бях на път да се влюбя в тях.Увих тялото и в кърпата и я подсуших
-Изморена ли си красавице? - легнах до нея и я завих..ако заспеше щях да бдя над съня и..имах късмет,че през деня почивах,но как щях да дочакам края на следващата нощ за да я имам отново
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 7:04 pm

След като ме забърса с хавлията,не можах повече,бях много уморена и щом ме зави,стана ми топло,заспах гушната в него. Толкова бях уморена след концерта и лудата вечер.
-Лека нощ принце!
Казах тихичко,като скрих лицето си в него и наистина се унесох. Сънувах толкова хубав сън бях с него,сънувах го. Май бях наистина влюбена.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 7:18 pm

-Лека нощ принцесо
Целунах нежно челото и,прегърнах я когато тя се унесе.Заспа много бърза,беше уморена,нощта беше дълга и уморителна за нея.Пя доста време,после и маратона който издържа. Доста време останах загледан в нея,не можех да спра,беше толкова нежна и красива..
Скоро и аз заспах,бях изтощен,но това не ми попречи да се събудя преди нея.станах и направих кафе,не знаех дали и е позволен кофеина,но бях подготвен.Направих и закуска и излязох на кея да се порадвам на сутринта докато тя спи
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лунното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лунното езеро
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Убийство край Лунното езеро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Покрайнините на града-
Идете на: