City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Лунното езеро - Page 4 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 4 I_voting_barЛунното езеро - Page 4 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Лунното езеро - Page 4 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 4 I_voting_barЛунното езеро - Page 4 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Лунното езеро - Page 4 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 4 I_voting_barЛунното езеро - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Лунното езеро - Page 4 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 4 I_voting_barЛунното езеро - Page 4 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Лунното езеро - Page 4 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 4 I_voting_barЛунното езеро - Page 4 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Лунното езеро - Page 4 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 4 I_voting_barЛунното езеро - Page 4 I_vote_rcap 
Чарли
Лунното езеро - Page 4 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 4 I_voting_barЛунното езеро - Page 4 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Лунното езеро - Page 4 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 4 I_voting_barЛунното езеро - Page 4 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Лунното езеро - Page 4 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 4 I_voting_barЛунното езеро - Page 4 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Лунното езеро - Page 4 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 4 I_voting_barЛунното езеро - Page 4 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Лунното езеро - Page 4 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Лунното езеро - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Лунното езеро - Page 4 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Лунното езеро - Page 4 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Лунното езеро - Page 4 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Лунното езеро - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Лунното езеро - Page 4 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Лунното езеро - Page 4 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Лунното езеро

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 5:00 pm

-Хей сладки ненаситнико мой!
Извих гръб назад,поднесох му на тепсия всичко,което искаше. Имаше тялото ми но сега знаех,че той,ще ме измъчи. Сега,щеше да се държи зверски с мен и да ме измъчи. Ръмжеше обичах сладкия му глас.
-Харесвам те див и не обуздан,диво да ме целуваш,диво и да ме докосваш!
Отърках се отново във него,той ме обожаваше и аз него:
-Кажи ми имаш ли си някоя сексуална мечта искаш ли да ти я збъдна?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 5:05 pm

Знаеше какво бе направила,но тя ме обичаше такъв,озверял по нея,искащ тялото и,но и ми го даваше,не се дърпаше,напротив,извиваше се за мен,търкаше се в мен и ми се усмихваше.Пъхнах отново пръстите си в нея,исках да я свърша педи отново да проникна в нея,исках да крещи името ми и да ме моли да я взема,но тя реши да ме пита за фантазии.Надигнах се и я погледнах
-Искам да ме вземеш,само ти да ме любиш,така както искаш,така както си го представяш,аз ще съм на твое разположение,каквото кажеш това ще правя
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 5:50 pm

Преобърнах го настаних се върху него,хванах ръцете му и се задвижих,диво,въртях се и го влудявах:
-Имаш ме любими,ще те задоволя!
Задвижих се бързо,оставих го без дъх,усещаше ме толкова влажна толкова гореща само от него. Хванах лосиона му,като сложих малко на гърдите му и докато се движих го намазах,целувах тялото му,а после се притиснах към него. Лосиона направи телата ни да се хлъзгат приятно. А,бе и супер ароматно:
-Обожавам те !
Минавах с ръце по тялото му.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 5:56 pm

Оставих я да ме обърне и да прави каквото иска,да се движи да ме докосва както пожелае.Възседна ме и се движеше както очаквах,беше луда,ненаситна за тялото ми,не можех да дишам,да говоря,само да и се наслаждавам.Намаза ме с лосиона и станах хлъзгав,но това беше хлъзгаво,беше преимущество.Бях в нея,беше мокра,беше стегната и моя,само моя
- И аз теб красавице
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 6:18 pm

Дълго се движех върху него,като хлъзгах ръцете си около тялото му,това му харесваше,а как да не му хареса,като се движех върху него. След много дълго и двамата бяхме свършили диво,на него му хареса,защото най-сетне го освободих от напрежението. А аз бях много задъхана,легнах в него,дори не можех да се измъкна. Още го усещах пулсираш в мен:
-Не съм знаела,че секса може да е наистина толкова хубаво нещо.
Отново се скрих в него потопена в сладкото му тяло:
-Колкото повече си до мен,толкова повече те искам и ми е трудно да се разделя с теб.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 6:30 pm

Това беше най-невероятния ни ден,най-вълнуващия ми край с нея,макар всеки да бе специален,този беше само неин,само тя ме накара да го изживея.Дишах тежко,тя също и това ни изтощи,исках да остана сгушен в нея,а тя сякаш ми прочете мислите,но не стана,още бях в нея,пулсиращ и жаден
-Вече знаеш красавице
Целунах устните и,телата ни ляха още влажни от лосиона
-Никой не иска да си тръгваш принцесо
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 7:22 pm

-И аз не искам да си тръгвам.
Дръпнах се от него,бях много жадна. Станах и отидох до мивката с една чаша,налях си и отпих. Но усетих,как ми причернява и паднах на земята. Явно пак беше от анаемията,бях припаднала не се случваше често но се намирах от време на време на земята. Чашата бе пласмасова,така че се чу как пада,както и моето тяло.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 7:38 pm

-Тогава няма да си ходиш.
Идеята да остане при мен да живее ми харесамного,макар на практика тя да живееше с мен макар и два дни само.Ем стана да си налее вода,а аз си мислех за това,но се забави.
-Ем?къде си мила? -не ми отговори.Станах да я потърся когато я открих на пода.
Еми,събуди се мила?Какво стана?
Вдигнах я на ръце и я занесох в леглото,отново не се бе хранила и май и бях причинил припадък
- Принцесо събуди се моля те
Напръсках лицето и с вода,нямах нищо за да я свестя
-Емили събуди се красавице
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 7:51 pm

Усетих студената вода,като отворих бавно очи,бях припаднала:
-Май припаднах случва се мили.
Затворих за малко очи малко още ми се виеше свят,след това ги отворих:
-Трябва да хапнем нещо мили.
Говорех тихичко,нямах много сила за да говоря:
-Има ли шоколад?
Попитах аз станах и го гушнах:
-Не се плаши любими понякога ми причернява.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 7:57 pm

Тя отвори очи бавно,премигна и ме погледна
-Изплаши ме принцесо,какво искаш да направя?
Тя искаше да хапне,трябваше да зареждам това място,но поне шоколад имах
-Шоколад за теб винаги има красавице
Станах да и взема шоколад,после щях да напазарувам добре и да заредя тук ,а и в къщи за да не се случва това отново
-Да не се плаша?не искам да те виждам отново така принцесо
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 8:04 pm

-Знам любими но се случва,като не се храня така става.
Взех шоколада,като го отчупих и започнах да ям,той щеше да ми даде малко енергия:
-Недей любими случва се не много често но се случва. Просто ми причернява и паднах.
Подадох му едно шоколадче и на него:
-И ти трябва да се храниш любими. Ти ме вдигаш но ако ти паднеш аз не мога.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 8:19 pm

-Не съкровище,няма да хапвам,не съм гладен,но ти се подкрепи,искаш ли нещо друго?
Бях готов да импровизирам с риба или нещо друго каквото пожелаеше
-Сега какво,искаш ли да поспиш малко,да си починеш?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 9:00 pm

-Мили мой не се панирай,случва се минава ми бързо. Нека си доизям шоколада,после ще си поръчаме пица и може да гледаме някой филм?
Обясних му аз,включих телевизора,като даваха моя филм:
-Мили ела дават моя филм. Училищен мюзикъл.
Завих се с одеялото,като го погледнах:
-Хайде любими седни до мен и да гледаме филма.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 9:02 pm

Беше прекалено лесно,тя го обръщаше в шега,но аз се притеснявах
-Лесно ти е на теб,не ти се виждаш просната на пода,боли да те виждам така Ем...
Но тя си хапна шоколад и реши да гледаме филм,легнах до нея,филма бе с нейно участие и бе интересен,лек и ... добре,че нямаше целувки
-На този ще му извия врата
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 9:09 pm

Обърнах се към него,защото видя целувката между мен и бившето ми гадже но играехме тинейджерска двойка. Мислех да премълча факта,че ми е бивше гадже:
-Спокойно мили,сега ходи с онази русичката с големия нос. Едно време бяхме много добри приятелки.
След като ми открадна гаджето не бяхме вече:
-Не се ядосвай това е само филм,и ме чуваш как пея. Това е просто игра.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 9:12 pm

Оуу този беше сляп и глух ..
-Радвам се,ако беше с тел трябваше да му избия зъбките...но се радвам,че е сляп и не е взел теб,иначе ..нямаше да си тук с мен и да правя така
Щипнах я по нослето,после целунах устните и
-Имаш невероятен глас красавице,изпей ми нещо
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 9:25 pm

-Всъщност аз...
Опа щях да се издам,нямаше значение:
-Искаш да ти изпея ли нещо любими.
Започнах с песничката си, а след нея го целунах и се обърнах към филма,който бе към средата. Мразех Зак и не исках да го виждам,мислех си че го обичам,а не бях изпитвала частица от това,което изпитвах сега. Гушнах се в Макс:
-Ще дойдеш ли с мен в именитето трябва да си взема дрехите,а и имам малко кученце,искам да си го взема.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 9:28 pm

Не довъри изречението си,но не бе важно щом млъкна,но всъщност просто запя,запя невероятна песен,беше сладко гласче,когато свърши филма бе на средата ,но тя се сгуши в мен,явно не харесваше много новата двойка на холивуд
-Има ли нещо мила?Можеш да ми кажеш..
Но тя искаше да отида с нея в имението,в нейната къща
-Ъъъ..идеята добра ли е?Ще има папараци?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 9:42 pm

-Ами в същност,аз го зарязах Зак,защото ми изневери с тази русата с която бяхме много добри приятелки.
Надигнах се за да го видя:
-Ще влезем от задния вход,без да се набиваме на очи,иконома ще ни помогне да се вмъкнем.
А,и сам щеше да се обеди,че заобиколния вход беше доста далече,за да стоят на него.
-Искам да видя моята пухи.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 9:52 pm

И все пак ми каза
-И ти реши да ми спестиш това защото.....??Ем ти си известна ако не ми бе казала щях да науча все пак...
Тя се надигна да види погледа ми,бях ревнив,но не чак толкова,че да и държа сметка за минали връзки
-Радвам се,че не си с него,а колкото до имението добре,нави ме,обличай се ,но внимателно не искам пак да се строполиш
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 9:57 pm

-Ей мили не става всеки път.
Станах и облякох дрехите който бях взела от първата ни вечер,за да се скрия:
-Хайде любими мой да отидем в имението!
Казах аз радостно,като го чаках да се облече,вече имах енергия и танцувах на песента от филма:
-Ще видиш моята красива Пухи,тя сигурно вече тъжи за мен. Може да я вземем нали?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 EmptyВто Ное 29, 2011 10:03 pm

С Ем се облякохме и тя радостно подскачаш около мен и говореше за Пухи,явно обожаваше това пухесто приятелче..когато я видях в онези дрехи с които бе първата вечер онемях,стояха и отново невероятно,спри се Макс не ти е секс играчка
-Да мила,може да я вземеш,щом те прави щастлива,а обичам да те виждам така,лъчезарна и усмихната,да вървим
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лунното езеро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лунното езеро
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Убийство край Лунното езеро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Покрайнините на града-
Идете на: