City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Пещерата De agua I_vote_lcapПещерата De agua I_voting_barПещерата De agua I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Пещерата De agua I_vote_lcapПещерата De agua I_voting_barПещерата De agua I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Пещерата De agua I_vote_lcapПещерата De agua I_voting_barПещерата De agua I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Пещерата De agua I_vote_lcapПещерата De agua I_voting_barПещерата De agua I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Пещерата De agua I_vote_lcapПещерата De agua I_voting_barПещерата De agua I_vote_rcap 
Сара Макензи
Пещерата De agua I_vote_lcapПещерата De agua I_voting_barПещерата De agua I_vote_rcap 
Чарли
Пещерата De agua I_vote_lcapПещерата De agua I_voting_barПещерата De agua I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Пещерата De agua I_vote_lcapПещерата De agua I_voting_barПещерата De agua I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Пещерата De agua I_vote_lcapПещерата De agua I_voting_barПещерата De agua I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Пещерата De agua I_vote_lcapПещерата De agua I_voting_barПещерата De agua I_vote_rcap 
Similar topics
    Latest topics
    » Малкото пристанище за лодки
    Пещерата De agua EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

    » Изоставената военна база
    Пещерата De agua EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

    » Имението "Дънкан"
    Пещерата De agua EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

    » Черно сияние
    Пещерата De agua EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

    » Имение Робинсън
    Пещерата De agua EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

    » Болница Santa Ángela
    Пещерата De agua EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

    » Модна агенция "Виларте"
    Пещерата De agua EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

    » Имението на Марисела и Мейсън
    Пещерата De agua EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

    » Търговски център
    Пещерата De agua EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

    Изтегли си късметче
    Точно време
    Посещения
    Counter
    Counter

     

     Пещерата De agua

    Go down 
    2 posters
    Иди на страница : 1, 2  Next
    АвторСъобщение
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyСря Юли 13, 2011 3:34 pm

    Пещерата De agua 162833_10150354172320118_10150133249020118_16006850_951781_n

    Пещерата се намира в скалите на залива и е скрита от очите на хората,много малко от тях знаят за нея!

    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyПон Окт 17, 2011 8:29 pm

    Бях я проследил и знаех къде точно ще дойде , не исках зареди нея всичко между мен и Елиза да се провери , трябваше да изпипам всичко , всеки един детайл. Нямаше да се карам с нея , щях просто да говоря. Седнах на една скала и се подпрях , като я очаквах скоро.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyПон Окт 17, 2011 8:37 pm

    След срещата с Елиза имах нужда от усамотение и спокойствие сред водата,тя бе единствения ми източник на спокойствие,а напоследък изобщо нямах време за това.Отидох до плажа и се качих до пещерата Де агуа,едно от любимите ми места и много скрито от останалите,бях малко дете когато я открих.Но щом влязох вътре ме чакаше изненада
    -Ти?-знаех,че ми е познат,но на светлината в клуба не бях го разпознала
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyПон Окт 17, 2011 9:00 pm

    - Аз. - казах , изправих се леко и усмивката ми стана леко съркастична , приближих се леко към нея и я погледнах в очите , преди усещах страх , когато ги погледнах , след това , което й причиних нямаше как да не ме помни. С показалецът си леко минах по лицето й .
    - Дошъл съм само да поговорим , нищо друго. Няма за какво да се притесняваш , вече нямам цели свързани с теб.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyПон Окт 17, 2011 9:04 pm

    Какво за бога правеше тук,как бе научил за пещерата,какво искаше от мен ,от Ели,дали знаеше за състоянието ми,трябваше да пазя това в тайна или би го използвал срещу мен.Та аз казах на Ели,че може да е кум на Мейсън...как си го бях помислила.Дилън се приближи до мен и погали лицето ми,извърнах погледа си
    -Не,този път са с Елиза нали?Вярва ли ,че наистина си се променил,я стига познавам те Дилан,ти мислиш само за пари
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyПон Окт 17, 2011 9:45 pm

    - Ако ти кажа , че използвам Елиза и я искам само зареди парите или зареди нещо друго , ще е една долна лъжа. - усмихнах се леко и я погледнах.
    - Точно и за това съм тук , каквото и да е станало в миналото , сега искам да се разбирам с теб , защото си приятелка на Елиза , а тя е важна за мен и наистина я обичам. Готов съм дори да се спазаря с човек като теб. - продължих да я гледам в очите.
    - Но виж , ако ми откажеш , нещата могат да станат много лоши за... как беше името му , Мейсън ?
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 4:09 am

    Той да се пазари с мен ли искаше?В очите му имаше странна искра ,не можех обаче да реша искрен ли беше или отново ме мотаеше както някога.Трудно можех да се отърся от спомена за него,беше още жив и ...
    -Не се опитвай да заплашваш Мейсън,не си играй с мен Дилан,не съм онова дете кое то остави с разбити илюзии...
    Добре,че не знаеше,че съм бременна иначе и с това би могъл да ме заплаши
    - Иска ми се да ти вярвам заради Ели,но нещо не ми го позволява...а да ти си лъжец
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 12:46 pm

    - Май нищо не си научила за толкова време и може би си оставаш наивна. - загледах се нанякъде за част от секундата. Мислеше си , че знаеш всичко , а повечето дори и не подозираха.
    - С теб и всички други беше просто една игра , но кълна се Елиза обичам истински , така както не съм обичал и никога няма да обичам. И ако ти ни попречиш да сме заедно , детето ти ще остане сирак от едната страна. Казвам ти превъзхождавам ви. Дойдох тук , за да предложа приятелството си , а ти заставаш срещу мен , трябва да помислиш над това.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 1:04 pm

    По дяволите имаше ли нещо което той да не знае,сега заплашваше и нероденото ми дете,но това би прекрачило границата
    -Защо да ти вярвам?Дал ли си ми повод?Може и да си прав,може да си се променил и да я обичаш,но кажи ми как да ти повярвам,миналото ти ми пречи Дилан,вярвам,че на мое място също би се съмнявал в мен
    Знаех,че е игра с мен,но бях дете,наивно и влюбено което загуби родителите си
    -Сираче ли?Така както остави мен сираче?Не ти ли стигна,че ме остави без баща,ами заплашваш и моето?Как би реагирала Ели на това?Защото повярвай ми тя ще научи?От нея не мога да крия,че те познавам,не мога за скрия кой си и какво направи в миналото!Но не си мисли,че съм същото наивно дете,аз също имам тайни скъпи!
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 1:14 pm

    - Ти винаги ще си останеш наивно дете Марисела и тайните ти са като бях ден за мен , а за тези които не знам ми трябва малко време да науча. Хората говорят ,а и всеки има някаква цена. Едва ли само ти знаеш тайните си , а аз мога да разбера кой друг е замесен. - повдигнах рамене и се усмихнах.
    - С теб съм си играл , но Елиза.. нея не бих си позволил да нараня каквото и да става и би трябвало да се радваш , че е с мен , а не с онзи Чарли , който само я нараняваше. Може и да не съм от вашият свят , но всъщност съм от един по-добър. И Елиза ще научи , дори всичко и от мен. Ти не знаеш цялата истина за баща ти и защо той е мъртъв , така че защо се изправяш срещу мен неподготвена ? За жена в твоето състояние , смятам че не е много добре.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 1:17 pm

    -Не остана друг замесен Дилан!Само аз знам,а ти не можеш да платиш цената която искам!
    Влудяваше ме,как да му вярвам като не е спрял да ме заплашва, говори,че обича Ели,а ме заплашва вместо да ме убеди в правотата си,така нямаше да се разберем
    -Разбира се,че се радвам че не е с Чарли,но още не си ме убедил,че ти си за нея,мога да опитам да ти се доверя,но със заплахи няма да стане.
    Тогава отново спомена баща ми и състоянието ми
    -И какво ще ми кажеш?Уби го защото ти дължеше пари,защото е бил като теб?Хайде,давай ,нарани ме още,в моето състояние ще е лесно нали?
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 1:38 pm

    - Не съм дошъл да те заплашвам и да говоря за баща ти. Само ще кажа , че парите никога не са ми били проблем и може би там някъде има друга причина , която ти не виждаш. - вдигнах рамене и отново се облегнах на стената. Тя не разбираше , а ако нещо й се случеше Елиза нямаше да ми го прости.
    - Обичам Елиза и ще го докажа , тя ми се довери и видя , че я обичам. Няма смисъл да доказвам това и на теб , но ти ще видиш. Не ме искаш за враг Марисела и това не е заплаха , просто предупреждение.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 1:41 pm

    -Но аз искам да говорим за баща ми,ако поне имаш малко чувство за вина и наистина искаш да сме в добри отношения кажи ми,проясни ми това което не виждам
    Може би малко по малко щях да започна за му вярвам,както на Мейсън,трябваше да имам доверие в хората,но именно Дилан го разруши преди години
    -Прав си,на мен няма смисъл,но Елиза е моя приятелка,а ти не искаш мен за враг ,мога да съсипя връзката ти с нея,но не искам да е нещастна,видях с какъв ентусиазъм говори за теб,за това няма да направя нищо..за сега
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 1:54 pm

    - Не се дръж като разглезено момиченце , Марисела. Искаш да получиш всичко на мига , а на мен ми трябваше много усилия за това. Няма да го понесеш , така че нека е след като родиш , ще ти обясня всичко. - погледнах я , а при следващите й думи очите ми се свиха , изражението ми стана ледено и стиснах ръката й.
    - Не би го направила , Елиза ще е нещастна без мен. Но ти си егоистка , нали така ? И си готова на всичко , за да получиш твоето. Ще ти кажа само едно , ако успееш да ме разделиш с Елиза , повече никога няма да се усмихнеш , обещавам ти. Какво ако твоят Мейсън е объркал дело , може би ще влезе в затвора завинаги ? Или случайно някой пиян го е блъснал с кола ? Може и да се е самоубил , защото не понася да е с такава като теб.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 1:59 pm

    -Разглезено момиченце?Личи си че не ме познаваш Дилан!
    Но може би бе прав и можеше да не го понеса,но исках истината
    -Пробвай,напоследък минах през какво ли не,една истина няма да ме убие!
    Но той стисна ръката ми,вбеси се от казаното
    -Първо-Ох боли ме!Второ не съм егоистка и за това няма да направя нищо,казах ти просто да го имаш в предвид ако разбера,че си излъгал Елиза и тя е нещастна по твоя вина,а и още нещо-не смей да ме заплашваш,както Мейсън може да го блъсне нещо или каквото там изброи така и с теб може да стане инцидент,не подценявай една наранена от теб жена Дилан,нека бъдем в добри отношения заради Елиза
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 2:10 pm

    - Добре щом искаш истината. И не смей да казваш , че лъжа. Баща ти уби малкият ми брат , преди много време. Не бях този , който съм днес. Нямахме пари , брат ми лъскаше обувки по улиците , за да спечели. Едната вечер баща ти бил пиян , брат ми го помолил за пари , а той изкарал пистолета си и го застрелял. Тогава се зарекох да му отмъстя , бях там и видях всичко. За това се замесих с теб , за това и убих баща ти. - казах , в очите ми нямаше и след от съжаление , всеки получаваше това , което заслужаваше.
    - Няма да нараня Елиза , заклевам се. И не мисли , че ако ни разделиш може да предодвратиш действията ми , там накъдето отиваш , от там аз се връщам и повярвай ми никак няма да ти е лесно.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 2:14 pm

    Той заговори за баща ми и за убийство,не му вярвах,не можех да повярвам на това,баща ми не бе способен да убие някого камо би дете което иска пари
    -Не!Не си видял,не е бил баща ми Дилан,той не бе такъв,дори пиян не би убил никого....
    Отново заговори за Ели и за това което му казах
    -Вярвам ти,по някаква причина ти вярвам,макар именно ти да уби вярата която имах в хората,но както ти си станал този който ме нарани,аз също се промених,казах ти не подценявай наранената жена,само ,че аз мога да се прикривам...
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 2:22 pm

    - Казах ти ,че няма да ми повярваш , нали ? Не бих си измислил такова нещо и не бих излъгал. Но вярвай в каквото си искаш , обичаме да се залъгваме , защото знаем , че истината ще е прекалено болезнена. - погледнах я , никога нямаше да забравя как онзи мъж уби брат ми.
    - Не те подценявам , просто всеки се променя. Казвам ти , защото не знам как бих реагирал , ако ме разделиш с Елиза и се опитвам да те предпазя от себе си.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 2:26 pm

    -Може би си прав,но няма да повярвам докато не ме убедиш!
    Да беше болезнено да науча,че ба ща ми е убиец,но сега като се замисля,защо не,той бе лъгал много пъти и мен и кого ли още не,беше ме отделил от истинската ми майка
    -Реагирай както искаш,но знай,че направя ли нещо то ще е за да предпазя Ели,а не отмъщение към теб,нямам намерение да го правя,може би при други обстоятелства бих го направила,но няма да нараня Ели,не и по този начин!Кажи ми едно защо просто не уби баща ми,а нарани и мен,какво ти бях сторила аз?Бях само дете?
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 4:44 pm

    - Тогава ще те убедя. - погледнах я и присвих очите си отново , доказателствата не бях проблем , особено истинските.
    - Добре , ако е за да предпазиш Елиза , направи каквото искаш , но ако е от каприз , ще си плащаш. - казах и при следващите й думи се засмях леко.
    - Нараних най-ценното му дъщеря му , ако бях го убил , просто ей така нямаше да страда достатъчно. За това ми трябваше ти.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 4:49 pm

    -Добре,съгласихме се!-но той присвиваше очи,нима не вярваше в мен?Не аз бях лъжкиня,но нямаше да задълбавам в тази тема повече
    -Не се притеснявай ,просто остави аз да и кажа ,че те познавам и че си ме наранил,друго нищо,нека тя прецени иска ли да знае повече и как ще го приеме,ако те упрекне не вини мен Дилан!Значи не си бил честен,ако я обичаш ще и дадеш време да разбере дали наистина си се променил
    Искал е,чрез мен да нарани баща ми,естествено не е мислил за мен
    -И естествено не помисли за мен?Не ме познаваше,невинна ли бях или виновна като него,не помисли ли за последиците?
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 5:14 pm

    - Казвай й каквото си искаш Марисела , аз не смятам да крия нищо от нея. Тя ми е дала достатъчно време , щом ми даде шанс , значи е видяла , че съм се променил и не мисля нищо лошо. - стиснах зъби и ударих силно в скалата , от удара кокалчетата ми изпукаха. Можеше да съм всичко , но не бях и лъжец.
    - Да помисля за теб ? За мен ти беше просто една непозната и аз трябваше да действам. Брат ми умря , не ме интересуваше кого наранявам , кой е виновен и кой не. Исках баща да го боли толкова колкото и семейството ми , колкото и мен. След като брат ми умря и майка ми се разболя сериозно и почина. Със сестра ми едва успявахме да помагаме на баща ми. А ти ме питаш не помислили за мен ? Изгубих много повече отколкото ти , много повече.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 5:23 pm

    Уж се съгласи,беше уверен,че Ели ще го разбере и въпреки това удари в стената,явно го заболя
    -Това показва,че не си много убеден в това дали тя вярва в теб!
    Само той ли е загубил,аз съм била непозната за него,сякаш аз не бях наранена от това,само той бе загубил
    -Съжалявам за брат ти,но аз нямам вина за това,защо си мислиш,че си загубил много повече от мен?След смъртта му мама се самоуби,аз едва не полудях,едва не загубих всичко което имах заради теб,защото си тръгна ,бях влюбена в теб,едно дете на 17 години
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 6:43 pm

    - Тя вярва в мен и го знам , ясно ? - погледнах я и стиснах зъби , не можех да я удари или да й кажа нещо , защото ако започнех да говоря щеше да я заболи прекалено много , мислеше си , че е изгубила всичко , но не беше така.
    - Майката ти е била прекалено глупава тогава , да се самоубие зареди този боклук. А и никой не те е карал да се влюбваш , трябва да разбереш , че повечето хора си играят , намекнах ти , че не те обичам няколко пъти , но ти не разбра. Не можах да направя нищо повече.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua EmptyВто Окт 18, 2011 8:09 pm

    -Знам че е така,иначе нямаше да е с теб,не забравяй познавам Елиза добре!
    Гледаше ме стискаше зъби,може би при други обстоятелства може би и щеше да ме удари,но той не го стори
    -Тя го обичаше,вярваше в него както ти в родителите си,обичаше го както и аз.Никой ли не ме караше?Ами ти появил се от нищото,най-сладкото момче което едно наивно дете видя,говореше и мило и я гледаше както един мъж гледа една жена и очакваш да не се влюбя?Сега не бих,но бях дете,не познавах света,мъжете,е благодарение на теб ги опознах!Можеше просто да...о забрави,ако продължаваме така няма да сме в добри отношения никога
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Sponsored content





    Пещерата De agua Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Пещерата De agua
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
     Similar topics
    -
    » Хотел Mundial del Agua

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    City of the Rich :: Los Rios :: Плажната ивица-
    Идете на: