City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_rcap 
Чарли
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyПет Юли 29, 2011 11:07 pm

- Да,май си прав-казах и станах,наметнах си халата и отидох на палубата.Там беше капитана,с пребледняло лице.
- Капитане,какво става-Той започна да кърши ръце.
- Ох Елиза ,котвата се е оплела в нещо и сега пратих водолази да проверят и какво мислиш че намериха парче от сакото на господин Долкинс,по което имаше кръв.
- Не...да не би да кажете...-Възкликнах.
- Страхувам,че че да,Елиза той е мъртъв ,не знам какво се е случило,предполагаме че е паднал зад борда и го е изяла акула.Водолазите казаха ,че по котвата е имало зъби,а защо им е на акулите ,да хапят котвата ,освен,ако е нямало жива стръв.Може би е паднал и се е хванал за котвата,но не е успял,да се спаси.
- Това е ужасно-казах ,в този момент дойде и Дилан,напълно облечен.Обърнах се към него,да му разкажа,какво ми е казал капитана и двамата се преструвахме на съкрушени.
- Капитане ,няма ли да разследвате смъртта му ?-казах Дилан ме погледна ,все едно съм си изгубила ума,но аз хванах ръката му,знаех какво говоря.
- Не няма нужда всичко е ясно ,било е нещастен случай.-Заключи той и се извини,че ще ни изостави.
- Видя ли-казах му като останахме сами.
- Чисти сме като новородени-казах през смях.Целунах го страстно и се върнахме в леглото.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyСъб Юли 30, 2011 8:37 pm

Отидохме на палубата , явно бяха открили , че Долкинс е починал , но вече беше изяден , така че нямаха никакви доказателства срещу нас , което беше добре. Правехме се на изненадани и тъжни за пред капитана.
- Аз не съм се притеснявал. - намигнах й , целунах я и отново си легнахме.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyСъб Юли 30, 2011 8:55 pm

- Радвам с е,не бих искала да си разтревожен-казах и го целунах нежно,заспахме .На сутринта както ни обеща капитана бяхме си у дома.След седмица по море,вече нямах търпение да спрем на твърда земя.Слязохме от яхтата ,багажа,щяха да го разтоварят после.
- Най-после у дома-казах .
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 8:14 pm

Имахме отново малко време за себе си,след като Мейсън си дойде от имението Робинсън от където му се обадиха,че Ема е там с някакво момче.Не биваше да ходи,но той си бе инат , а и щом си дойде ми каза че щяло да работи за него.отдъхнах си и стегнах багажа,бях запазила билети за Презокенски кораб и да си направим малка разходка,съвсем скоро нямаше са мога въобще да мърдам след като вляза в 8 месец,оставаше малко време преди красавицата да се покаже на бял свят....Качихме се на кораба,Мейсън не му се ходеше много ,но успях да го убедия,макар да съжалих щом в мига в който се показах на пристанището ни наобиколиха папараци и репортери които питаха кога съм се омъжила и в кой месец съм,но много бързо хората от кораба се справиха с това
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 9:06 pm

Бях я хванал за ръката,разхождахме се вече на морския бряг,скоро очаквахме малката да се роди и бях в лудо очакване,кога ще се роди,какво ще стане. При всяко нейно неудобство подскачах и я питах как е:
-Хубав ден е днес,може би след няколко такива,ще се разхождаме с една количка.
Обърнах се,дарих я с една целувка по бузата:
-Но не бях съгласен да излизаме,трябваше да си останеш в леглото,ако тук се случи нещо,ще ме накараш да тичам като луд.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 9:09 pm

Беше притеснен,но едва ли щях да родя тези дни
-Мили успокой се , няма да родя, а и така да е на кораба има лекарски екип ,който може да се погрижи за мен...утре ще се върнем града и обещавам докато не родя да не мърдам от леглото
Погледнах го жадно отново,през месеца в който сме женени не е спрял да ме дарява с удоволствия и да ме прави щастлива,а днес отново го исках
-Ще трябва и ти да си до мен,току виж ми се приискало нещо...
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 9:24 pm

-А не не много напредна с бременността.
Отдръпнах се не искам да рискувам,преди беше по добре но сега не мислех,че ще мога да се сдържам и да бъда нежен.
-Не си го мисли,като родиш,ще те даря с колкото искаш ласки но не мога да ти причиня нещо.
Завъртях се и я хванах през кръста но не можех за това сложих ръце на корема и:
-Не се сърдиш нали любима?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 9:26 pm

Започна да става много сдържан, а това не ми харесваше,беше обещал да намери начин да ме задоволи,но не успя,но не можех и да му се сърдя,никой от нас не искаше да навреди на бебето
-Не се сърдя,за добро е ,на нашето бебе..
Целунах го,а той опита да ме хване през кръста,но не се получи
-Хайде,да се качим на палубата и да погледаме пейзажа,кога ли ще може да останем сами и да се наслаждаваме на това?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 9:33 pm

Преди да отговоря вече се качихме на кораба,седнахме на палубата,като я завих с една завивка:
-Добре си нали!
Бе след обяд и малко подухваше,видях как коремчето и помръдва,малката принцеса се местеше нещо. Сложи ръка на корема и за да усетя движението,и сякаш усетих малко краче.
-Знам,искаш да си при нас по скоро но още е рано.
Скоро отплавахме нямаше да се отдалечаваме много за всеки случай но до толкова,че да няма папараци:
-Изпълнен съм с много енергия с такова нетърпение,чакам дъщеричката си,до толкова,че ми се иска да имаме колкото се може повече деца.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 9:37 pm

Беше много мил и грижовен,следеше всичко край мен да е наред,да съм завита или пък отвита зависи от времето и положението ми,дори сега на палубата
-Да мили добре съм
Тогава малката принцеса се разшава и Мейсън веднага се намести до мен,сложи ръка на корема ми за да я усети,да и говори,беше толкова сладък
-Хей аз съм слончето и аз искам да е вече с нас,да я гушкам,да и се радвам,но най-вече искам да видя радостта в твоите очи,енергията която даваш на мен,да даваш на нея,но не всичката нали?
Ревнувах малко,вниманието му щеше да е насочено към нея,моето също но исках този мъж и за себе си.Гледката която се откриваше беше невероятна,исках да я споделя с него и сега можех да го направя
-Как е Ема?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 9:45 pm

-Невероятно щастлива,момчето напредва с работата и сега вече премина няколко курса,вече е съветник продажби. Много амбициозно момче,иска да я направи щастлива.
Бях много щастлив,защото Ема беше невероятно щастлива:
-Не им казвах но започнах да харесвам и одобрявам момчето. Но не им казвай искам да всявам страх,за да не се отпуска.
Никога няма да забравя този не повторим мих,исках за винаги да го запомня.
-Гладна ли си?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 9:47 pm

Знаех си че ще умекне,Ема беше умно момиче и не би се влюбила току така безрасъдно
-Казах ти,че няма за какво да се тревожиш още тогава,но ти не,шаш и паника,как той е бил в затвора..
Радвах се за Ема и за момчето макар да не го познавах,радвах се и за Мейсън,че така бързо прие влюбената си сестра
-Малко,с какво ще ме поглезиш?Но да не е тежко,напоследък ми е зле от почти всичко
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 9:53 pm

-Тежко ми е,че мога да загубя сестричката си. Винаги съм я виждал толкова жизнерадостна,като някое малко дете,което не подозира за света но се оказа,че не е съвсем така.
Може би когато малката се родеше,така щях да я пазя,по този въръл начин:
-Но рано или късно това,ще стане...
Тръгнахме да влизаме в каютата,а на масата имаше плодова салата с малко сметана и шоколад,за да е малко сладко но не и много тежко:
-Знам за това ти приготвиха плодова салата,за да не ти е тежко.
Оставих я да се нахрани,а аз се излегнах на леглото,подпирайки се на две ръце.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 9:58 pm

-Сестра ти расте и съвсем не е малко момиче,а и той доколкото разбрах не е глупав,показал и е доста макар да няма възможности...
Не исках да си представя какво ще стане с момиченцето ни когато порасне,баща и щеше да истински звяр с всеки обожател който доведе у нас
-Понякога искам да е момче,не искам да виждам как и нея пази както Ема!
Влязохме в каютата , а там ме чакаше салата със сметана и шоколад,той какво си мислеше,че съм от желязо,тази сметана само ме караше на фантазирам,а той се изтегна на леглото и ме гледаше.
Хапнах от салатата и оставих сметаната накрая,но се преместих на леглото до него,настаних се и започнах да се закачам с него,случайно намазах нослето му със сметана
-Опа.. - казах невинно и се наведох да го почистя с устни
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 10:03 pm

-Хей зайграваш ли се!?
Попитах аз,а след това засмуках устните и,който бяха сладки от сметаната и шоколада:
-Не прекалявай!
Опитах се да се скарам но не ми се получи.
-Май ти се иска много любима така ли е?
Погалих я по врата:
-Да се погрижа ли за теб,искаш ли?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 10:07 pm

Заигравах ли се ? О не просто го желаех и знаех как да го провокирам
-Ъм..не,изпуснах я - казах невинно но Мейсън знаеше какво правя,засмука устните ми,това ме накара да потреперя.Опита се да ми се скара,но не се получи,той също го искаше
-Много ми се иска!
Отвърнах накъсано,бях възбудена,бях обезумяла от страст и той го знаеше,усмихна се ,щеше да ме задоволи,щеше да ме има сега..
-Искам ли?.. - погледнах го изненадано - Задаваш неправилен въпрос любов моя
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 10:18 pm

-Да права си но ми се искаше да те питам,за да нажежяам желанието ти.
Започнах да я събличам,обхождах с целувки тялото и но не мислех да правя секс с нея,макар да го исках,щях да я задоволя само. Продължавах надолу,като преди да сляза до бедрата и,сложих една възглавница на кръста и за да я повдигна малко. Скоро бях там и я дарявах с невероятни ласки,а тя стенеше просто невероятно. Пръстите ми проникнаха в нея,за да я накарам да изпита удоволствие. Не бе същото,като да я имам но това поне беше нещо.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 10:23 pm

Усмихнах се,знаеше как да ме провокира също
-И успя мили
Ръцете му нежно сваляха всяка дреха,а устните му ме даряваха с нови ласки,кожата ми настръхваше,извивах се,само това ми носеше наслада,а какво оставаше за после...Погрижи се за мен като сложи една възглавница зад гърба ми за да ме крепи,докато той слизаше към бедрата ми,вече бях мокра,разливах се за него,а той си играеше,палавите му пръсти проникваха в мен и ми носеха наслада,стисках чаршафите и се извивах докато той ме любеше макар и по този начин,знаех че няма да ме вземе,няма да усетя него в тялото,не и докато не родя
-Мейсън!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 10:30 pm

Надигнах се но ръката ми още се движеше в нея,облизах се и се наместих го нея,а пръстите ми се движеха бързо,за да я докарам до оргазъм:
-Знам любов моя,че ме желаеш и аз теб безумно. Искам да съм в теб да усещам колко си нежна,гореща и стегната за мен...
Тя стенеше,може би малко жално,защото не можех да я взема но поне,я задоволявах:
-Обичам те,обичам всяка част от тялото ти,от теб,действаш ми невероятно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 10:35 pm

Надигна се и се намести до мен,но ръката му още беше в мен,още ме даряваше с удоволствие,искаше да ме доведе до края,аз също,но исках тялото му..Говореше ми,успокояваше ме,каза че и той ме иска,но състоянието ми не го позволява
-И това не е малко - извих се,наближаваше края ми - Да ми докарваш оргазъм така не е лошо,но ти си незадоволения мили
Не спираше движението си,не спираше да ми казва,че ме обича
-Обожавам те,обожавам това което правиш с мен
Извиках силно,оргазъм покоси тялото ми,само с пръсти успя да ме накара да свърша,дишах тежко,но бях щастлива,стига и той да беше,а знаех че е възбуден
-Нека и аз се погрижа за теб - ръката ми се спусна към панталоните му
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyЧет Дек 15, 2011 10:40 pm

-Не не любима!
Дръпнах се,не исках,защото ако ме възбудеше,щях да я взема,а не исках това да се случва:
-Искам ти да си задоволена,не искам да отказвам на съпругата си,а още повече,на бремената си и възбудена съпруга.
Казах аз закачливо,целунах устните и,харесвах да виждам лицето и след оргазъм:
-А и мисля,че обещах нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 EmptyНед Дек 18, 2011 2:44 pm

Той ми отказа,не искаше аз да се погрижа за него,но до някъде го разбирах,страхуваше се ,че ако го възбудя няма да се стърпи и ще ме има,а това може да е опасно
-Аз съм задоволено любими,но не е честно,ти не си..
Целувката му ме покори отново,потреперих,ще се отърсвах след оргазма който ми докара
-Обеща ми,а аз ти обещавам,че щом се роди малката и мине малко ще я оставим на баба й или на леля и ,а аз и ти ще си направим меден месец....какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Плажната ивица-
Идете на: