City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имение Робинсън  - Page 5 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 5 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 5 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имение Робинсън  - Page 5 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 5 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 5 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имение Робинсън  - Page 5 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 5 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имение Робинсън  - Page 5 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 5 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 5 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имение Робинсън  - Page 5 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 5 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 5 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имение Робинсън  - Page 5 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 5 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 5 I_vote_rcap 
Чарли
Имение Робинсън  - Page 5 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 5 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 5 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имение Робинсън  - Page 5 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 5 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 5 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имение Робинсън  - Page 5 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 5 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 5 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имение Робинсън  - Page 5 I_vote_lcapИмение Робинсън  - Page 5 I_voting_barИмение Робинсън  - Page 5 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имение Робинсън  - Page 5 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имение Робинсън  - Page 5 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имение Робинсън  - Page 5 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имение Робинсън  - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имение Робинсън  - Page 5 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имение Робинсън  - Page 5 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имение Робинсън

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 7:19 pm

-Искам да си имаме бебе,знам не сега но искам да ме подкрепиш,искам да знам че ако забременея няма да ме обвиниш или упрекнеш. Знам,че ще се справя,ако се случи,ще си лежа повече и ще си почивам.
Обичах този мъж не исках да го притискам:
-Няма да е сега любими,батко е прав мина твърде малко време от операцията,а и нека нещата в работата ти се успокоят,по израснеш малко.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 7:22 pm

-Глупаче,никога не бих те упрекнал за това,ако се случи ще съм най-щастливия мъж на земята,ако и сега ми кажеш,че си бременна ще те подкрепя,не бих те оставил,ще ти помагам красавице,не се съмнявай в мен
Легнах до нея и я целунах,желаех я,бяха ни прекъснали,но исках да знам имаме ли време или ще почакаме докато се приберем
-Ще се постарая да не разочаровам брат ти и теб,както и скара да се издигна за да ти осигуря каквото пожелаеш принцисо
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 7:46 pm

-Глупчо мой,не искам имам си всичко вече имам си теб.
Гушнах си го и го целунах:
-Имам дом,където си ти,е малко трябва да се донауча да готвя и да чистя но ще се справим.
Качих се върху него,целунах го:
-Ще се прибираме ли или ще останем тук?
Легнах върху него:
-Стига се тревожи за това,да ме осигориш,аз не съм капризна,както виждаш и в малката къщичка мога да живея.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 7:50 pm

-Ако искаш може днес да останем тук,можеш да изпълниш желаето си да ме имаш на това легло
Тя бе върху мен и ме целуваше,бях възбуден за секунди,но тя ми действаше така,пъхнах ръката си под блузката и,като я докоснах нежно
-Да готвиш и да чистиш ли?И двамата ще го правим,а и вечерята която ми бе приготвила за изненада беше хубава и вкусна,е не повече от теб
Надигнах леко,това подпали нов пожар
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 8:00 pm

Беше палав,за секунди бе готов,пъхнал ръка и намерил нежните ми гърди. Накара думата ми да секне в гърлото и да простена:
-Да,нека останем тук днес.
Целунах го засмуквайки устните му:
-А,и сега ме възбуди няма да изтрая до вкъщи!
Заканих му се аз,отърквайки се в него:
-Добре и двамата,ще го правим но да знаеш,че няма да е успешно,ако всеки път облечена за чистене ме взимаш.
Знаех,че ако се облека като за чистене,ще накарам хормоните му да беснеят.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 8:03 pm

Не издържах,отърка се в мен и това ме побърка,преобърнах я набързо под себе си,дръпнах поличката и на долу,а блузаката съблякох
-Красавице,всеки път си способна да ме докараш до лудост,да ме накараш да те искам пак и пак
Разтворих крачетата и погалих я нежно с ръка,за да я възбудя,да се навлажни за мен,а и да подразня себе си,да чувам нежния и глас стенещ името ми
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 8:16 pm

-Не си играй с мен,знаеш че за секунди сън готова за теб!
Съблякох тениската му,а след това нетърпеливо свалих дънките и боксерките му но се изнервих,защото не можех да ги сваля до долу:
-Лоши дънки!
Преобърнах го,като аз бях над него,наместих се и се задвижих. Хванах го за ръцете:
-Нека да пробваме друга поза!
Предложих му аз,бях готова да попалуваме днес.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 8:26 pm

-Знам красавице
Тя се подразни на дрехите ми,но все пак ги свали искаше да опита нови неща и да дивее,а щом тя го искаше аз се подчинявах.Обърна ме и се намести сама,започна да се движи,а аз само я следвах от време на време се надигах за да я усетя по-добре и да и дам нов тласък,да се подлудя сам
-Дивей принцесо,движи се както знаеш само ти
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 8:48 pm

Станах на пред,като се отдръпнах,като котенце се изпънах на пред и завъртях палаво дупе:
-Проникни в мен така любими!
Обърнах се към него,това щеше да е палаво,луда и невероятно:
-Бъди див любими,знаеш колко обичам дивата ти страст:
Отново поклатих дупето си:
-Не го мисли дълго,няма да ме счупиш миличък.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 8:51 pm

Тя се изправи на пред и се изпъна,откриваше ми невероятна гледка и че подлуди..не чаках втора покана,а направо проникнах в нея,задържах я в ръцете си,движех я диво както тя искаше,нейното зверче я имаше дори сега,дори така
-Не бих си го позволил красавице
Държах я в ръцете си
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 8:59 pm

Хвана ме за дупето,задвижи ме диво,чуваше се хубав плющящ звук. Толкова възбудена се чувствавах,бе по на дълбоко в мен,по интензивно. Стенех името му,завъртах глава към него,като карах косите ми да се разпилеят по раменете ми:
-Обичам те,не спирах!
Знаех,че няма да го направи,хванах силно чаршафите,бях ги събрала но бях по възбудена от когато и да било:
-Макс!
Щях да имам грандиозен оргазъм. Стисна ме за дупето,това ме влудяваше още повече.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 9:02 pm

Знаеше какво да ми каже,как да ме провокира да се движа повече.Държах я за зупето,целувах кожата и ,тя събираше чаршафите на леглото но на кой му пукаше
-И аз теб принцесо
Днижех се повече,по интензивно,по навътре в нея,нов оргазъм щеше да я покуси,точно аз щях да и го докарам
-Емили! Принцесо..
Нов тласък и я обви в конвулси,тялото и се разтресе и аз с нея
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 9:13 pm

Докараме до небивал оргазъм,обляме цялата,извиках защото ми беше невероятно,все едно полетях.
Обърнах се бързо към него и го прегърнах,притискайки го към мен:
-Обожавам те Макси...
Засмях се за първи път го наричах толкова сладко. Галех го бях увита около него:
-Това беше невероятно,караш ме да се пристрастя към теб,от два дена не правим нищо друго,а толкова секс,за години не бях правила,но не мога да спра да те желая.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 9:16 pm

Прегърна ме,уви се около мен като малка лиана..още тръпнеше от конвулсите,аз също но я притиснах
-Макси?Красавице така ли ще си говорим вече?
Но това бе шега,обичах я,обожавах това момиче,това тяло
-Двустранно е принцесо,аз също съм пристрастен към теб и не мога да спра да те желая..но скоро ще стихне ,сега просто изливаме насъбралата се енергия
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 9:54 pm

А,не защо да свършва хубаво ми е така.
Галех го по гърба,бях го оставил да лежи върху мен:
-Но си прав,толкова дълго да не получаваш оргазъм си е казало своето.
Галех лицето му:
-Да ти си моя Макси,моя палав и невероятен Макси-Максимилиан.
Закачах се с него,придърпах го към мен още малко:
-Но обещавам когато това тръгне да спира,да ти правя интересни неща и да получаваме невероятни оргазами.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 10:00 pm

Целунах я и останах притиснат в нея,само да не и тежах,но тя щеше да ми каже,а знаех,че и е приятно така
-Не се закачай принцесо,името ми е нещо което не се променя,Макси наричаме децата с това име ..
Което ми даде идея ако имаме момче да се казва като мен,но щях да я споделя с нея по-късно.
Нямаше как да ми омръзнат игричките и
-Ти винаги ще си интересна,дори нищо да не сложиш красавице
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 10:07 pm

-Да забавно е любов моя,защото си по голям от мен и ми е сладко да те наричам с това сладко име.
Преобърнах го и легнах върху него:
-Болят ме краката,силен си,тежеше ми.
Признах си аз,лягайки на любимото си място върху гърдите му,за да слушам сърцето му:
-Макс е хубаво име за момченце не мислиш ли,любими?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyСря Ное 30, 2011 10:09 pm

-Моето момиче,моето сладко малко момиче
Тя се извъртя и легна върху мен,каза,че краката я болели
-Защо не каза,щях да стана за да не ти тежа мила
Но тя обичаше да лежи на гърдите ми слушаше ритъма на сърцето ми,а аз усещах кожата и косата и върху себе си
-Да,хубаво е
Върнете се в началото Go down
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class
Валерия Питърсън


Брой мнения : 150
Join date : 03.05.2012

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyВто Апр 15, 2014 11:51 am

Вал застана пред огромното имение,беше наистина възхитително,едно от най-големите и най-богати имения в околността,но днес не беше деня в който да го разгледа,днес беше тук по работа.Беше повишена,след години усърдна работа най-сетне не бе просто ченге,сега беше разследващ детектив,имаше собствен офис,собствен екип и разследваше най-заплетените престъпления,а това върху което работеше сега,е то беше повече от неразрешимо.Преди две години,ден след като я бяха повишили Вал получи този случай,една от най-известните и най-влиятелни жени в Лос риос-Марисела Виларте,видна модна икона беше убита в дома си и никой не бе видял нищо,нямаше следи,оръжието така и не бе открито.Жената бе омъжена зъ виден адвокат от когото имаше дете и сега то бе останало без майка.Трудно бе на Вал да открие какво се е случило,Мейсън Робинсън ,съпруга отказваше да говори,бе се затворил в себе си,години по късно Вал бе тук с новини
-Бихте ли казали на г-н Робинсън че имам новини отностно разследването което водя-иконома гледаше странно младата жена
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyВто Апр 15, 2014 12:07 pm

Изминали бяха само две години и въпреки това не можеше да забрави съпругата си. Излязъл само  за няколко часа по работа за едно дело се върна,като пред къщата му бяха паркирани полицейски коли. Детето му плачеше,а той стана свидетел на най-ужасяващата гледка,която го преследваше в кошмарите. Задаваше си въпросите,как защо,защо когато всичко е идеално,когато имаха възможността да са щастливи.
Тъкмо беше при дъщеря си,като си играеше с нея,тя отново организираше чаено парти. Роб сега играеше ролята на баща и на майка,гледаше нищо да не и липсва но нямаше как да и осигури майчинската обич,от която имаше нужда.
Прекъсна го иконома,който каза,че някаква агентка е долу.
-Няма ли да ме оставят на мира?!
Малката го погледна:
-Какво има тате?
Наведе  я,като я целуна по челото и се надигна:
-Нищо принцесо,продължи партито,аз отивам за малко до долу...
Поклати главата си,като той излезе,слезе по стълбите,като вече не е същия Роб,като статуя,не показваше емоция,цялото му тяло изглеждаше,като на мъж,преживял много,мъж от класа и държащ се на ниво,загърбил зад себе си ергенския живот,по отговорен и по принципен. Дела не губеше,всички го знаеха,като истинска акула и се страхуваха от него. Но не можеше да го видиш по партита,ходеше само на благотворителни вечери и то сам или с някой от съдружниците си. Но рядко можеха да го хванат за интервю и то за кратко.
Момичето,което го търсеше се намираше в трапезарията,май я беше виждал много отдавна:
-Искали сте да ме видите...
Направи няколко крачки към нея,като подаде ръка:
-Господин Мейсън приятно ми е,а вие сте?
Върнете се в началото Go down
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class
Валерия Питърсън


Брой мнения : 150
Join date : 03.05.2012

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyВто Апр 15, 2014 12:11 pm

Не беше мъжа който бе виждала по новините,не беше мъжа с който се бяха засичали по партита преди да се ожени за Марисела Виларте,сега изглеждаше по мъжествен,вероятно бащинството и загубата на съпругата му го бяха променили
-Аз съм детектив Валерия Питърсън господине,тук съм по повод разследването смъртта на съпругата ви,г-жа Виларте..
При споменаването на жена му той се напрегна още повече,явно бе много болезнено за него,Вал разбираше ,но нейната работа бе да му донесе поне частично удовлетворение като му позволи да осъди негодника извършил това
-Знам,че е трудно за вас,измина много време,но не сме спирали да работим по случая и идвам да ви съобщя че открихме оръжието на убийството и сме близо до откриване на престъпника,но имам няколко въпроса към вас,ще е удобно ли да поговорим някъде на саме?
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyВто Апр 15, 2014 12:20 pm

Още е болезнено също толкова преди години,направи и знак да седне,като се настани срещу нея. Не можеше да каже нищо и мълча повече от няколко минути.
-Както разбирате темата е болезнена за мен...
Облегна се назад,нямаше какво да крие но причината е,болката която го заливаше всеки път,в ровеха в живота му,искаше да го оставят намира сам с болката си:
-Намерили сте нещо...
Издаде звук на възмущние:
-Преровиха цялата къща,опетниха тялото на съпругата ми,като не позволиха да бъде погребана на време,само за да вземат уликите. Изминаха две години и единственото,което сте намерили е да намерите само оръжието...
Засмя се по скоро с болка в гласа:
-Простете но не знам,а ви похваля ли желаеете? Ще ви отговоря на въпросите,ако това ще помогне...
Върнете се в началото Go down
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class
Валерия Питърсън


Брой мнения : 150
Join date : 03.05.2012

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyВто Апр 15, 2014 7:08 pm

Знаеше,че го болеше,не разбираше колко,нямаше представа,но му личеше прекалено много,беше виждала много болка в работата си,но не и като неговата,явно наистина много е обичал жена си.яд я беше че трябваше да се бавят толкова,но убиеца явно доста добре бе покрил следите си до сега
-Разбирам болката ви сър,наистина не искам да бъркам в раната ви,за нас е наистина трудно да се справим с това,не искам да се оправдавам и не оправдавам колегите си които са поели тогава случая,но ако зависи от мен още утре ще тикна този негодник в затвора.Знам,че сте давали показания,но все пак сещате ли се за някой който би искал и би спечелил от смъртта на жена ви?По оръжието намерихме отпечатъци от двама души,в момента се обработват в лаборатория,но всяка информация ще ми е от полза
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyВто Апр 15, 2014 7:25 pm

-За бога...
Опитах се да не повиша тон но бях изключително възмутен от всичко,което се случваше,не можех дори да забрава,а паметта на съпругата ми беше опетнена. Ако откриеха негодника,щеше да се постарае за винаги да изгние в затвора но истината е тази,че някой не си вършеше работата си:
-Аз съм адвокат с дългогодишна работа,още първото ми дело в колежа беше да тикна един сериен убиец в затвора. От тогава насам имам толкова много дела на дилъри,наркопласори,изнасилвачи и убийци,според вас,колко точно врагове имам и колко от тях искат да ми отмъстят. Да Ви улесня само около 200 дела...
Потърках с ръка брадичката си,като спрях неприличния си език,преди да излезе. Агентката не беше виновна,за това,както се виждаше,е млада агентка,която нямаше много стаж или сега и бяха дали случая:
-Прощавайте но за две години,загубих толкова много и едно от тях и най важното е моята обична съпруга и майка на моето дете. А,пресата и полицията не спират да ровят,като не ми позволяват да отглеждам на спокойствие дъщеря си. Моя живот е съсипан,не искам и нейния живот също да бъде съсипан,не желая някой да посегне и на нея.
Върнете се в началото Go down
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class
Валерия Питърсън


Брой мнения : 150
Join date : 03.05.2012

Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 EmptyВто Апр 15, 2014 7:45 pm

Беше бесен,наистина беше бесен,но и беше прав,но бях длъжна да попитам,трябваше да проверя всяка следа,исках да помогна,наистина случая бе доста важен ,но и много объркан,записките не бяха пълни,всичко бе мърлящина
-Запозната съм с кариерата ви г-н Робинсън,разбирам че искате да ви оставят на мира за това и първата ми работа бе да спра достъпа на медиите до случая,всичко което сме открили и цялото разследване е строго секретно,съжалявам ако предишния детектив е бил немърлив,за това и искам да помогна,всичко което ми кажете може да е от полза.Предполагам колко е болезнено за вас,но искам да знам,че един ден когато дъщеря ви попита какво се е случило с майка и да можете да и кажете че виновника е наказан с цялата жестокост на закона и ви обещавам че ще се погрижа за това.Всичко което си спомните ще е от полза,дали е била притеснена,някакви заплахи,някой подозрителен край вас всичко!
Вал беше много упорита когато се заемеше с някой случай,а този определено искаше да го приключи,не само защото щеше да я издигне още повече,а и защото сега когато видя олката в очите на този мъж просто искаше да му донесе поне малко облекчение
-Също ще поискам да огледам отново имението където е станало убийството,не искам да има пропуски,колегата преди мен е доста неточен в докладите си..знам че ме мислите за млада и неопитна,но ви уверявам че това няма да ме спре да ви доведа убиеца на жена ви
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имение Робинсън  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Имение Робинсън  - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имение Робинсън
Върнете се в началото 
Страница 5 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Имение Виларте
» Имение "Хейстингс"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Diamond Beach-
Идете на: