Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Имение Робинсън

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Сря Юли 09, 2014 6:58 pm

-Искам пак!
Вече я четях за втори път и не ми се искаше да я чета за втори,вече я знаех на изуст и не ми се налагаше дори да я чета:
-Хайде стига вече обеща да заспиваш!
Поклати глава и скочи отново и изпищя,като извика:
-Искам да кажа лека нощ на Валерия...
Изплъзна се от ръцете ми,като побягна към нейната стая,като връхлетя като вихър и се качи на леглото:
-Добре ли си? Исках да ти кажа лека нощ...
Появих се с закъснение:
-Каза и лека нощ сега е време да си лягаш...
Малаката отново възрази:
-Искам да остана тук...
Ококорих се:
-Не може да оставаш дълго Кат Вал има нужда да си почива,за да оздравее.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

Брой мнения : 150

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Сря Юли 09, 2014 7:08 pm

Преди да ми отговори че чу тупуркане на малки крачета и Кат се озова върху леглото подскачайки и радвайки се
-Да сладурче,добре съм ,а ти защо не си заспала?
В този миг Мейсън се появи на вратата беше малко ядосан,явно не бе успял да приспи малкото съкровище и сега и се караше,а детето искаше да остане при мен,честно казано нямах против да спи при мен
-Няма проблем,остави я тази нощ при мен,няма да ми пречи и обещава ,че ще заспи веднага нали? -погледнах Кат с идеята да се укроти,всички бяхме уморени и колкото по-бързо се съгласи толкова по-бързо щяхме да си починем всички
-Хайде отиди и целуни тати и той ще дойде да ни провери после дали спим
Погледнах към него,ако искаше после можеше да я премести стига да не се събуди в ръцете му
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Сря Юли 09, 2014 7:24 pm

Не ми се искаше да оставям Кат,защото тя е много живо дете и можеше да нарани някого,ако не внимава.
-Ще те оставя тук но ако не слушаш,ще те отведа в стаята ти,искам да съм много ясен...
Бях строг в този момент но се налагаше,за да ме разбере по добре,тя поклати глава,като седна съвсем кротко до нея и не помръдна:
-Ще ми разкажеш ли приказка?
Малката просто беше свикнала да побърква хората с това.
-Кат моля те,Вал е уморена не може да ти разказва приказки...
Тя кимна и аз се приближих да я целуна по челото:
-Много слушай и внимавай,пази Вал нали...
Поклати глава и когато бях сигурен,че ме е разбрала,тръгнах към кабинета си. Малката се обърна към Вал:
-Вал,ти ще останеш ли тук? Искам да останеш и тате иска...
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Сря Юли 09, 2014 7:30 pm

Мейсън замръзна на вратата ,а аз не знаех какво да кажа на Кат,свари ме неподготвена,ако бяхме само двете можех някак да и кажа нещо,да замажа нещата,но какво щеше да каже Мейсън за това
-Миличко,аз имам къща и трябва да се върна там,имам работа и ангажименти,не мога да остана,а и ти винаги можеш да ми идваш на гости и да оставаш да спиш при мен ако тати разрешава,разбира се като ще слушаш много за да ти позволи да дойдеш при мен
Тя ме гледаше така сладко и умолително,че нямах какво да кажа,не исках да давам на малката напразни надежди а и на Мейсън,не знаех той какво чувства какво мисли и ще прави,но аз нямаше да се натрапвам,нямаше да бъда като повечето жени да се лепна за него като муха и да вземам това което е готов да ми даде
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Сря Юли 09, 2014 7:45 pm

Потреперих още на прага,децата казваха това,което желаеха и не можеха да се съобразят с това да говори.
-Кат заспивай...
Смъмрих я и тя се сгуши,а аз тръгнах към кабинета,като много се бях притеснил от това,което казваше малката,тя се привързваше,и щеше да и е много мъчно,когато си тръгне. Аз,можех да го преживея.
-Тате много те харесва...
Говореше малката,като се гушна в нея,и се прозя:
-Ще е хубаво,ако се ожените,ще бъдеш винаги тук.
Малката вече бращолевеше някакви неща,докато се унасяше,като каза и още няколко неща,който едва едва и се разбраха. Не след дълго се унесе,като се беше сгушила в нея.
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Сря Юли 09, 2014 7:50 pm

Беше малко ядосан и то на Кат,но тя беше дете и изразяваше желанието си на глас,малката бе станала част от мен и наистина щеше да е трудно и за двете ни да се разделим,но да ме ожени за баща си беше наистина откачено.
Видях как излезе и ни остави да спим,Кат заспа наистина бързо,но аз вече не можех,мислех за това което тя казваше и какво влияние имаше върху баща си и върху мен.Мина може би час докато бях сигурна че е заспала наистина и се отправих да потърся Мейсън,вероятно спеше вече ,ако бе така щях да сляза за чаша вода,но през целия път мислех за думите й "и тате иска да останеш,тате те харесва"
-Глупости
Минах край кабинета и видях че свети,явно не бе заспал,подадох се на вратата и го видях замислен над снимка на Марисела и Кат...
-Не и се сърди,децата винаги казват това което искат,те са най искрените ,никога няма да те излъжат и да те предадат,не и нарочно
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Сря Юли 09, 2014 8:11 pm

Все едно бях,като в транс,надигнах главата си,като погледнах към нея,малко разсеяно и ми трябваха няколко секунди да се концентрирам.
-Не... Аз...
Прокашлях се за малко и направих знак,че може да влезе и да седне,защото не е добре да стой права. Станах,като и налях малко вода:
-Не и се сърдя знам,че е дете и казва,това което мисли,истината е,че хората често не могат да казват това,което мислят,защото на тях не им е позволено. Но аз ще си го позволя и ще кажа,че наистина не само на Кат и е приятно да си тук,всъщност и на мен ми харесва да си тук.
Поех много дълбоко дъх:
-Искам да имам шанс да се ближа с теб,ако е възможно,да ми дадеш този шанс,да ти покажа,че не съм,като другите и да не отхвърляш всичко,което искам да направя за теб. На мен ми харесва,иска ми се да те правя много,щастлива дори никога да нямам шанс да бъда в сърцето ти. Аз съм просто един остарял мъж,а ти си младо и красиво момиче,аз не искам нищо повече,не мога да мечтая за нищо повече но ще се радвам да си около нас с Кат,около мен.
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Чет Юли 10, 2014 6:17 pm

-Мейсън,не съм свикнала да получавам всичко на готово,не обичам мъжете да ме глезят,до някъде разбирам желанието ти да направиш нещо за мен,да ме впечатлиш,но не е необходимо,ти си мъж който всяка жена би желала,независимо от това че имаш дете,но трябва да си внимателен..На първо място трябва да е Кат,да иска тази жена,да я приема и това да не е капан за теб..не искам да кажа че използвам детето за да се добера до теб,бог ми е свидетел старая се да стоя далеч,да не се подавам на чара на Кат нито на теб,но това дете...не знам кого от двама ви харесвам повече,нея или теб..Тя е толкова малка сладка и искрена,а ти ...толкова голям,секси и ..дори не знам какво друго да кажа,но не съм жена за теб,не ставам за майка,не искам да живея в сянка Мейсън ...
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Чет Юли 10, 2014 6:33 pm

Клекнах до нея,като се доближих до нея,протегнах ръката си и преминах съвсем леко през нежните черти на лицето и,дарявайки я с нежност и с внимателна ласка:
-Не бих ти позволил да живееш в сянка Валерия. Марисела беше моя съпруга и я обичах безрезервно и силно,винаги ще я почитам и ценя но аз съм жив и заслужавам да продължа напред. Тя е моето щастливо минало,което получи своето възмездие,тя ме дари с моето прекрасно съкровище но тя е била част от моя живот,а искам ти да си друга част от живота ми. Да няма да изпитвам същата любов,която изпитвах към съпругата си но ще е друга различна и не по малка в силата си от предишната.
Исках тя да е част от моя живот,да я обичам,не не исках да я,а я обичах наистина,за толкова кратко я опознах и ми се искаше никога да не свършва.
-Стига с това отричане,разбираш ли? Ти притежаваш всички качества,който притежава всяка жена и все пак това не е цялата истина,ти си уникална,притежаваш свой характер и заслужаваш не всичко,а още толкова,за да бъдеш щастлива и да се почувстваш,като истинска жена. Не се чувствам използван,чувствам се отхвърлен,когато искам да направя нещо хубаво за теб,а ти си мислиш,че търся отплата или искам нещо в замяна. Аз не съм такъв,преди бях но сега съм от хората,който дават и не искат нищо в замяна. Все пак искам нещо в замяна и то е по скоро моя цел,да те направя най-щастливата жена на тази земя...
Надигнах се съвсем леко и я целунах съвсем леко и за кратко,като почти не се зашеметих,защото усещах нежната сладост на устните и,макар от това невинно докосване.
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Чет Юли 10, 2014 6:40 pm

Нямах дъх,нямах сила и глас да кажа каквото и да било,той просто ме свари неподготвена,а сладостта която ме заля нямаше равна,до сега не бях изпитвала подобно нещо,определено не бях девствена и все пак не бях наистина дете ,ала в този миг се чувствах именно така,като 17 годишна девствена идиотка която за първи път се целува с момче и то много по опитно от нея
-Мейсън аз ...имам нужда от време,моля те не се чувствай отхвърлен,но трябва да подредя мислите и живота си,за няколко дни ти и Кат го преобърнахте с главата нагоре или надолу,вече дори нямам думи ..
Чувствах се странно,не знаех какво говоря,край него не си намирах място,сякаш единствено в ръцете му бях на себе си,но сега там не можех да мисля,изправих се ,а той ме погледна слисано
-По добре да се върна при Кат,може да се събуди и няма да е щастлива...лека нощ - и все пак го целунах леко и нежно
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Чет Юли 10, 2014 6:54 pm

Поклатих глава в знак на разбиране,не можех да кажа нищо защото малко бях зашеметен от целувката и,после за миг се окопитих:
-Колкото ти е нужно...
Прошепнах тихичко,като я оставих да отиде при Кат. Щом излезе от стаята се усмихнах,като сложих пръсти на устните си. Толкова сладка и нежна,толкова невероятна. Пробуждаше в мен чувства,който мислех,че няма да изпитам повече,че няма да имам тази възможност.
Отидох към прозореца,като се загледах в далечината,като се усмихвах подобно на някой глупак но бях щастлив:
-Тя,ще ме побърка...
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Чет Юли 10, 2014 7:03 pm

Вал се върна в леглото и откри Кат да се простира върху цялата му дължина,това я накара да се усмихне ,явно щеше да спи на канапето,не исках да я будя ,а ако опитах да я преместя със сигурност щях,а не ми се мислеше колко време щеше да ме държи будна ако се събуди сега.За това само я покрих и се настаних на канапето,не бе кой знае колко удобно ,но така или иначе надали щях да заспя,последния час не ми излизаше от главата,думите му,както и допирът му,ароматът му на ..мъж,господи влудяваше ме,желаех го до болка,но не можех ,не трябваше да си позволявам да се увличам по този мъж,аз не бях за такъв живот,не бях родена в златна клетка и не можех да живея в нея,но той ми предлагаше дом и семейство,даваше ми себе си и Кат,инстинктивно погледнах към малкото ангелче..
-Господи какво да правя-с тази мисъл бях заспала
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Чет Юли 10, 2014 7:50 pm

Време беше да се отправя към спалнята. Отвързах врътовръзката и разкопчах ризата си и докато преминавах през стаята видях,че Кат е сама,а Вал я нямаше в леглото. Понадникнах малко,като я видях на канапето:
-Направо си е присвоила леглото...
Поклатих глава и се приближих,можех да я взема без да я събудя,а и тя обожаваше прегръдката ми:
-Хайде малка принцеске...
Наведох се,като я взех нежно и я гушнах,като я целунах по челото. Тя помърмори нещо,погалих я по гърба,като се усмихнах на Вал:
-Лека нощ Вал...
Тръгнах към стаята на Кат,като я сложих в легълцето и,завих я и оставих лапата включена защото се страхуваше от тъмното. Сега наистина време да си отида в стаята,не съзнавах колко съм уморен докато не седнах за малко на леглото но умората ме накара да легна,не ми се спеше,а просто бях уморен. Мислите,щяха дълго време да ме държат буден.
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Чет Юли 10, 2014 8:00 pm

Бях се унесла когато Мейсън влезе в стаята и взе Кат на ръце,но защо не ми я остави,тя щеше да се сърди да сутринта бях сигурно в това,но не се противих когато ми каза лека и я отнесе,с неохота се изправих и се отправих към леглото,наистина имах нужда от почивка,тези дни ми бяха дошли в повече и имах намерение да си почина и да осмисля всичко което се случи,най вече отношението на Мейсън към мен,това на Кат,положението в което се намирах
Заспах с вкуса на устните му върху своите,какво имаше в този мъж което не ми даваше мира,защо забранения за мен плод беше най примамлив и вкусен.Но какво щяха да си кажат хората,на мен много не ми пукаше за хорското мнение,но колегите ми?Какво щяха да си кажат мен..
Твърде много се въртях неспокойно в леглото и когато на сутринта се събудих раната бе прокървила,явно бях разместила превръзката
-По-дяволите
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Чет Юли 10, 2014 8:25 pm

Сестрата се появи в стаята,като първата и работа беше да се погрижи за Вал. Тя се приближи и веднага започна да сменя превръзките:
-Нищо случва се,още малко ще е така не се тревожи,раната зараства,опитай се да не се претоварваш много.
Предупреди я тя,като се усмихваше,явно не беше нещо тревожно и е много възможно да се случваше:
-Утре ще дойде лекаря и ако сметне за добре може да направи някой шеф,за да ускори нещата. И още помня нашия разговор. Сигурна съм,че Мейсън ви харесва,познавам го и преди беше много тъжен,а от както сте на около той се усмихва непрестанно не само,когато е с Кат.
Изминаха няколко дни нещата малко бяха утихнали,раната почти беше зараснала и вече не кървеше,слагаха се само леки превръзки и нямаше нужда много от сестра. Вал се движеше вече по свободно и можеше да си играе с Кат,а малката обожаваше да си играе с нея. Нещата между нас малко бяха поспрели,защото аз не се опитвах да и се натрапвам много. Но днес беше малко специален. Имах рожден ден и нямах идея,как ще го прекарам,обикновено го пазех в тайна,единствената която знаеше,е Кат която се чувстваше все едно е на неин рожден ден.
-Тате!
Изпищя и се покатери на леглото ми,като държеше някаква рисунка,естествено на нищо не приличаше но тя щеше да ме обеди,че е нарисувала невероятен шедьовар подарък за мен. Придърпах я и я прегърнах силно:
-Я,да видим,какво ми носиш?
Тя се покатери,като се оказа близо до мен:
-Нарисувах теб,мен и Вал,как сме в къщи и сме на двора и си играем,заедно...
Погледнах трите еднакви човечета,като поклатих глава:
-Да много приличаме,благодаря ти...
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Пет Юли 11, 2014 6:20 pm

бях доста по добре,бяха минали няколко дни от разговора ни и Мейсън ми даде време,не настояваше,сякаш времето бе спряло за нас,играех с Кат,вечеряхме заедно говорехме само за общи неща ,за детето за работата му,но не и за чувствата си,не ме водеше на вечери,не се опитваше да се доближи до мен...
След няколко дни усетих че това ми липсва,близостта му ,закачките му ,ласките му..вече не можех да заспивам ,когато Кат идваше при мен той не идваше след нея,пращаше бавачката да я вземе за да я заведе при него.Тайничко ходех до стаята и за да слушам приказките които и чете заслушана в гласа му,после заспивах с мисълта за него...
Днес имаше рожден ден,още предишния ден ми бяха казали,но защо толкова късно,исках да направя нещо за него,да го изненадам,да му покажа че все още се интересувам от него...
Видях когато Кат се сгуши при него,показа му рисунката която беше нарисувала,беше дошла да ми я покаже рано рано
-Хей Кат - тя се обърна и подскочи -Върви и се приготви,време е за закуска,остави тати да се оправи и да слезе при нас
Тя скочи,радостна,май надушваше какво я чака
-Честит рожден ден,слез при нас
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Пет Юли 11, 2014 7:44 pm

-Благодаря...
Усмихнах се супер чаровно и малко сънено,като станах и започнах да се оправям за закуската. Днес си бях позволил да имам и почивен ден в който да си почина и да се отдам на моето дете  и на Вал,да прекарам време с тях. Небрежно облечен в тъмно сини дънки и една съвсем обикновена риза с навити ръкави. Нямах много тениски използвах ги само,когато бях на фитнес или нещо такова.
Щом слязох малката беше на масата,а те ми бяха подготвили прекрасна закуска:
-М,прекрасно ухае! Благодаря!
Обърнах се към Вал,която явно имаше пръст в това,настаних се на масата,като малката като никога ядеше като замаяна,даже не спираше да си поеме въздух. Въпреки неприличното и поведение,тя е малка а и ме радваше да си похапва добре и нямаше да и счупя хатъра:
-Не знам от къде да почна.
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Пет Юли 11, 2014 7:51 pm

Закуската беше най-малкото което можех да приготвя за него,всъщност бях запланувала да излезем тримата,макар че знаех че той много не обича плажове и почивки,но една разходка с детето нямаше да му се отрази добре,а аз смятах да ги придружа...
-Надявам се да ти хареса закуската,защото излизаме след това
Той малко с неохота прие това,но все пак се съгласи и щом бяхме готови се разходихме из града,Кат се забавляваше по централните улици на града,а когато я заведохме в парка просто подивя,но все пак под зоркия поглед на баща си и с уговорка още в къщи бе обещала да слуша и да се държи прилично
А исках да го държа извън имението просто защото подготвях скромна вечеря за нас като подарък за рождения му ден.Майка му се бе обадила че ще вземе Кат да я гледа,за да може синът му да отпразнува рождения си ден както на него му се иска
-Баба... -извика Кат още при пристигането ни в имението,явно тя обожаваше семейството си по бащина линия..
Мейсън гледаше малко особено,явно не му се понрави идеята да не е до него,но склони пред майка си
-Имам изненада за теб
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Пет Юли 11, 2014 7:59 pm

Малко се изненадах и не го скрих,не очаквах майка ми да дойде. Тя прегърна малката,а те двете се обожаваха,защото и едната беше слабост и другата:
-Ам... Ако има нещо се обади...
Не се разделях ме често само за кратко докато съм на работа но не и за през нощта,малко усещах,че ще ми липсва и.
-Не се тревожи Мейсън,тя ще е добре,имаш нужда малко да си починеш и да...
Поклатих глава:
-Е,тя никога не мие е тежест...
Приближи се към мен и се усмихна:
-Знам не за това говоря...
Усмихна се на Вал,явно я харесваше:
-Приятна вечер,хайде Кат,баба е направила кекс от любимия ти...
Тя подскочи и побягна напред,а ние с Вал останах ме заедно. Обърнах се и пъхнах ръце в джобовете си,усмихвах се но се чувствах все едно част от мен липсваше в момента,а от друга страна ми беше хубаво,че оставаме на саме.
-Изненада ли каква?
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Пет Юли 11, 2014 8:07 pm

Видях смаяния му поглед,виждах че Кат му липсва,но пък беше и малко любопитен..
-Ами да,съжалявам че не ти купих подарък но малко късно научих че имаш рожден ден,за това ..ъм освен закуската...има и вечеря,но този път ще бъдем само аз и ти,надявам се нямаш против че освободих персонала за вечерта,макар че много ми помогнаха с подготовката,тъй като в градината ни очаква малко кътче където ще празнуваме,надявам се обичаш и украса,защото се постарах
Хванах го за ръка и го поведох към градината,беше страхотна и можех да развинтя въображение ,но без и да прекалявам,все пак той не бе дете,макар че на мен ми хареса.В един малък кът който беше наистина страхотен под бяла шатра имаше маса с покривка,свещи и прибори за двама,шампанско и музика
-Надявам се да ти хареса
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Пет Юли 11, 2014 8:20 pm

Красиво е и показваше,че е искрена и се е постарала,все пак не е за момиче и не е нищо прекалено нито в повече.
-Не съм очаквал подобно нещо,прекрасно е,по хубаво подарък получих само сутринта...
Засмях се,защото знаеше,че се шегувам и че говорех са картинката на Кат но ми харесваше и определено бях изненадан. Направи ми знак да седна и не я накарах да чака:
-Ам,обикновено аз съм организатора на подобни вечери и ми е малко странно  и до голяма степен приятно.
Взех салфетката,като я сложих в краката си,като погледнах към прекрасната маса:
-Сама ли приготви всичко...
Проследих я с поглед,като на лицето ми се беше зашила една доволна усмивка. Наистина ми харесваше всичко и дори да не го казвах лицето ми го показваше.
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Пет Юли 11, 2014 8:24 pm

-Всъщност не,готвачката ти го приготви,аз трябваше да те изведа от имението за да приготвят всичко,за това настоях да изведем Кат навън
Малко ме беше срам ,че не аз бях приготвила вечерята,но пък само по себе си подаръкът всъщност бе това че сме сами тази вечер и можехме да говорим без да се притесняваме ,че Кат ще ни постови в неудобна ситуация или някой може да ни прекъсне
-Срам ме е да си призная,но не мога да готвя -засмях се докато го казвах и опитах да прикрия срама си зад чаша с вино,налях и на него -Наздраве,за теб...Честит рожден ден Мейсън..
Исках да му кажа да си пожелае нещо,но рискувах да не успея да го изпълня,за това пък имахме торта със свещички където можеше всичко да си пожелае
-Малко е семпло,но не бях сигурна дали прекалената помпозност ще ти е по вкуса,аз лично не я обичам
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Пет Юли 11, 2014 8:46 pm

И кексче със свещ,щеше да е върховно без значение,каква окраса има. Щеше да е невероятно,защото това беше моята изненада за мен.
-Харесва ми определено имаш вкус...
Определено ми харесваше и исках да разбере,че оценявам всичко това,не бях от мъжете,който забравяха да го правят или претупваха и още подобни неща. Просто исках да се чувства оценена,макар за незначителни неща.
-Чакай да си пожелая нещо...
Само,че в умът ми се въртяха всякакви глупости и си мислех за съвсем първични неща,за това ми трябваше малко време,да се концентрирам. Пожелах си всички да сме заедно,като смейство,както Кат искаше тази суртин. Отворих очи и духнах свещичките.
-Пожелах си студена бира...
Пошегувах се естествено:
-След гореща разходка студена бира...
Намигнах и,показах и,че се шегувам.
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Съб Юли 12, 2014 8:03 am

Погледнах го малко изненадано,но все пак знаех че се шегува,вероятно някоя глупост му бе на ума,но нямаше да каже..а може би просто си бе пожелал всичко да е наред със семейството му,аз поне това бих..
-Бира?Може да се уреди,а нещо друго?Днес ти си рожденик и твоите желания са на първо място
Можеше и да съжалявам за това,но истината бе че бих изпълнила всичко,именно за това бях подготвила тази вечер,за да празнуваме,за да стопим ледовете между нас и да решим какво ще правим,но без да помрачавам щастието му
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    Съб Юли 12, 2014 6:20 pm

-Абсолютно всичко,което пожелая ли?
Нямаше,как да избегна онзи многозначителен поглед,който нямаше,как да скрия от абсолютно никой дори от себе си дори,а камоли от нея. След това се засмях,неизбежно е да не се разсмея защото се чувствах,като момче в шоколадов магазин,не знаех от къде да почна и дали е редно,защото после можех да съжалявам.
-Съжалявам но в главата ми се въртят,само неща,който едва ли биха ти харесали.
На мен много ми харесваха,макар да не знаех,дали ще мога да го направя или всичко подобно.
-Както и да е не ми обръщай внимание...
Изправих се и отидох до нея,като и подадох ръка:
-Нека се разходим из градината имам нужда от малка разходка.
Тя веднага отвърна и тръгнах ме да се разхождаме. Обожавах градината и ми харесваше да се разхождам,а по хубаво от това е да се разхождам с нея:
-Много съм ти благодарен за тази вечер и за всичко,което направи. Рядко някой прави нещо за мен.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имение Робинсън    

Имение Робинсън
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next