City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_lcapПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_voting_barПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_lcapПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_voting_barПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_lcapПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_voting_barПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_rcap 
Виктория Екълс
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_lcapПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_voting_barПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_lcapПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_voting_barПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_rcap 
Сара Макензи
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_lcapПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_voting_barПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_rcap 
Чарли
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_lcapПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_voting_barПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_lcapПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_voting_barПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_rcap 
Ема Робинсън
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_lcapПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_voting_barПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_lcapПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_voting_barПо-силни ли ставаме когато ни наранят ? I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 По-силни ли ставаме когато ни наранят ?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

По-силни ли ставаме когато ни наранят ? Empty
ПисанеЗаглавие: По-силни ли ставаме когато ни наранят ?   По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyСъб Авг 06, 2011 11:14 pm

Вярвате ли в максимата ,че всичко ,което не ни убива,ни прави по-силни ?Когато бъдете наранени,какво се случва с вас,сривате се тотално и не искате да видите никой,дори хората ,които искат да ви подадат ръка или гордо се изправяте,след удара и приемате обстоятелствата ,като задължителен опит,който ще ви спести повече болка да в бъдеще ?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

По-силни ли ставаме когато ни наранят ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-силни ли ставаме когато ни наранят ?   По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyНед Авг 07, 2011 4:49 pm

За мен важи определено,може да съм срината , може да съм плакала с часове след като съм била наранена,но мине ли ноща съм нов човек,пред приятелите си и пред света съм като скала макар оот вътре да ме боли,това ме кара да вървя напред и да посрещна новото и неизвестното
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Виктория Екълс
Moderator
Moderator
Виктория Екълс


Брой мнения : 312
Join date : 17.07.2011
Age : 30

По-силни ли ставаме когато ни наранят ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-силни ли ставаме когато ни наранят ?   По-силни ли ставаме когато ни наранят ? EmptyСря Авг 10, 2011 8:53 pm

За мен също важи тази максима. Аз съм от типа хора, които буквално се сриват след като биват наранени. Ужасно трудно преживявам подобно нещо, но с времето раните ми започнат да заздравяват. Важното обаче е, че не се предавам и продължавам напред колкото и да ми е трудно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





По-силни ли ставаме когато ни наранят ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По-силни ли ставаме когато ни наранят ?   По-силни ли ставаме когато ни наранят ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
По-силни ли ставаме когато ни наранят ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Развлечения извън РПГ :: Дискусии и анкети :: Чувства-
Идете на: