Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Стефан Салваторе

Go down 
АвторСъобщение
Стефан Салваторе
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Стефан Салваторе   Пон Авг 08, 2011 11:05 pm

1. Снимка :Пол Уесли

2. Име : Стефан Салваторе

- Прякор/и: Няма

3.Години : 21

4.Зодия : Скорпион

5.Семейство : Брат Деймън

6. Обвързаност : Не е обвързан

7.Социално положение : Милиардер ... Наследство от майка му и баща му .
8.Къде живее героя ви : Квартал Динеро
9. Професия и дейности: Той не работи

10. Външен вид : Стефан е красив млад мъж,косата му е кестенява а очите му са тъмно кафяви.Висок е метър и осемдесет,тялото му е добре пълно с мусколи,по корема(плочки) и ръцете.Има розови устни а усмивката му нека кажем,че щом се усмихне момичетата припадат една по една.Носи очила защото слънцето дразни очите му.Кожата му е млечно бяла.А зъбите му кристално бели,в очите му можеш да се огледаш

11.Характер: Стефан е добър,честен,винаги готов да помогне на някой в нужда.Той никога не може да остане безучастен.Не обича да го лъжат,но много пъти се е измъквал с добронамерена лъжа.Обича да ходи по клубове,но никога не прекалява с пиенето.Когато има пълнолуние обича да се разхожда из плажовете и да гледа отражението на луната във водата,това го успокоява.Обича да плува и да спортува.Той се храни здравословно и тренира всеки ден.Обича да стои на тъмно,но не издържа много.Той сякаш има защитна бариера около себе си и не допуска никой да пропука бариерата му.

12.Предпочитания на героя : Обича да се храни здравословно , да спортува и по някой път да яде мазни храни . Не обича лицемерите и гаднярите .

13.История : Искате да чуете моята история добре тогава ще ви я разкажа.
Роден съм в Париж града на любовта,още от малък бях много щастлив,но когато навърших девет години майка ми умря и аз останах само с баща си.той беше всичко което имах,след смъртта на майка ми се затворих в себе си за доста дълго време.За мен беше много мъчително да гледам как децата вървят по улиците щастливи с тяхните майки а аз бях сам.Баща ми не ми обръщаше особенно внимание затова трябваше сам да уча,да си купувам дрехи и да правя всичко друго.Но намерих начин да не обръщам внимание на него.Един ден открих,че водата е един от моите най-добри приятели.Когато ходех да плувам сякаш забравих за света и бях само аз.Една тъмна нощ закъснявах трябваше да се прибера навреме а аз закъснявах с половин час.Когато се върнах вкъщи видях баща ми да лежи на пода,тогава разбрах,че той е мъртъв,но в къщата не бяхме само аз и той имаше и още един мъж,той беше негов колега.Мислех,че са приятели най-добрите,но явно съм грешал.Той се смееше а аз какво можех да направя бях само на дванайсет години никой нямаше да ми повярва.Той ме заплаши,че ако кажа на някой това което е направил на баща ми ще се случи и с мен.Опитах се да кажа на полицията хиляди пъти,но те дори и не се интересуваха,дори не проведоха разследване а просто ми казаха "не можех да направи нищо нямаш никакви доказателства,никой нищо не е видял.Не можем да направим нищо".Започнах да шпионирам убиеца с уредите на баща ми,но тогава той ме усети и започна да ме преследва.Станах на осемнадесет години когато той почина.Заминах за Северна Америка,но там не ми хареса и започнах да обикалям света.Сега когато станах на двадесети и една се преместих тук,и реших да заживея живота си наново.По-късно разбира,че има огромно завещание от баща му.

14.Допълнителна информация : ....

15.Хоби : Да спортува , да рисува и да се разхожда из природата .
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Елиза Даймънт
Admin
Admin

Брой мнения : 513

ПисанеЗаглавие: Re: Стефан Салваторе   Пон Авг 08, 2011 11:21 pm

Одобрен си ,Добре дошъл интересна история Kiss

И новото подписче от Джей,моето слънце Heart

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Стефан Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Зона на героя :: Създай герой-
Идете на: