City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Малкото пристанище за лодки I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки I_voting_barМалкото пристанище за лодки I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Малкото пристанище за лодки I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки I_voting_barМалкото пристанище за лодки I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Малкото пристанище за лодки I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки I_voting_barМалкото пристанище за лодки I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Малкото пристанище за лодки I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки I_voting_barМалкото пристанище за лодки I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Малкото пристанище за лодки I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки I_voting_barМалкото пристанище за лодки I_vote_rcap 
Сара Макензи
Малкото пристанище за лодки I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки I_voting_barМалкото пристанище за лодки I_vote_rcap 
Чарли
Малкото пристанище за лодки I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки I_voting_barМалкото пристанище за лодки I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Малкото пристанище за лодки I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки I_voting_barМалкото пристанище за лодки I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Малкото пристанище за лодки I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки I_voting_barМалкото пристанище за лодки I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Малкото пристанище за лодки I_vote_lcapМалкото пристанище за лодки I_voting_barМалкото пристанище за лодки I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Малкото пристанище за лодки EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Малкото пристанище за лодки EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Малкото пристанище за лодки EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Малкото пристанище за лодки EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Малкото пристанище за лодки EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Малкото пристанище за лодки EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Малкото пристанище за лодки EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Малкото пристанище за лодки EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Малкото пристанище за лодки EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Малкото пристанище за лодки

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyСря Юли 13, 2011 11:45 pm

Малкото пристанище за лодки 127902489590260

Тук може,да си наемете лодка ,за разходка в морето.
Върнете се в началото Go down
Себастиян Греймарк
Middle class
Middle class
Себастиян Греймарк


Брой мнения : 63
Join date : 09.08.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПет Авг 26, 2011 9:08 am

Не, Себастиян нямаше никакво желание да навлиза навътре в морето. не, че се страхуваше от нещо, просто първо, не можеше да управлява лодка и второ - той не беше по тези работи.
Озова се тук случайно, а може би не, но беше решил да обикаля града безцелно, с някаква цел, де - искаше да види колкото си може повече, за да може ако му се наложеше да не се изгуби някъде и все пак мястото да му беше познато, някога да го беше виждал. това щеше да се постигне и реализира, само защото имаше фотографска памет, която беше наследил незнайно от къде. Очевидно напоследък отркиваше нови неща за самия себе си и се учудваше какво моежше да прави и какво не можеше, за жалост. Втората категория се оказваше с препълнено количество, затова той се стараеше да открие по-добрите си страи. Какво и в характера - той се пълнеше с негативизми и не спираше до там. Да вземем едн дълбока купа.Негативните неща се трупаха и накрая преливаха. А сега може би бяха и по масата, където стоеше нашата купа. Стига толкова метафори и образни изказвание.
Себастянсе настани удобно, като седна над водата и заогледа лодките. Почти всички бяха еднакви, непознати , но с еднакви цветове. И въпреки това, те имаха различни имена, може би които напомняха на притежателите им нещо от самите тях.. Така и така, той нямаше да може да разбере. Не го влечеше тази част с морето.
Зад него не минаваше никого, защото просто в този час едва ли някои искаше да бъде навън. Слънцето беше ужасяващо силно, уморяващо погледа. Можеше да се опече яйце на асфалта.
Ала след малко, противно на мислянията му, се оказа, че има човек зад него, който също бе дошъл до водата.
Върнете се в началото Go down
Саманта Уокър
Moderator
Moderator



Брой мнения : 172
Join date : 29.07.2011
Age : 29
Местожителство : Лос Риос

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyНед Авг 28, 2011 5:38 am

Обожавах морето.Обичах да съм около него и да няма никого на улицата.Бях сигурна,че температурата бе над 30 градуса и резултата бе,че имаш чуството че ще се стопиш.Сара след мола не се обади,което много ме натъжи.Останах без познати и се чуствах ужасно самотна.Както винаги си носих фотоапарат и започвах да снимам всичко - някоя по-интересна лодка,някой друг пейзаж Винаги от малка съм имала два леви крака и се спъвам и падам.По тази причина имам изкълчен и подут глезен.Както по закона на Мърфи като си мисех това се спънах и изпуснах фотоапарата във водата.Точно прелетя над един мъж на мойта възраст:
-Извинете ме,не бе нарочно-просто съм много не скопосана-почнах да се извинявам и да гледам водата.Неми изглеждаше дълбоко,бях тренирала плуване и знаех че мога да си го взема.Почнах да се събличам .....
Върнете се в началото Go down
Себастиян Греймарк
Middle class
Middle class
Себастиян Греймарк


Брой мнения : 63
Join date : 09.08.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyНед Авг 28, 2011 6:29 pm

Себастиян чу как този човек, който беше видял в отражението във водата, но не беше забелязал някакви основни черти, се оказа момиче. Това се разбра малко по-късно.
Тя се спъна и над мъжът прелетя нещо черно, подобно на птица, но не беше птица, поради причината , че падна във водата. Толкова глупава гарга!
След като нещото падна във водата пред него, Бастиян забеляза, че това беше фотоапарат, голям и хубав, малко по-различен от неговия, който сега стоеше из шкафовете на апартамента, скоро нает от археолога.А фотоапаратът беше много хубав, полу-професионален, поради причината, че професионалните искаха много пари, а и знания, които недостигаха на Бастиян, но той се мъчеше все нещо да понаучи. Имаше двама -трима приятели, които се занимаваха с фотографията, снимаха сватби и такива събития, но те бяха далече, някъде из Япония. Поне единият. Другият беше в Индонезия, в предтекст, че било интересно за снимките, коит опосле щеше да качи в своят блог и всички да им се възхищават,
Себастиян се беше обърнал към момичето, което сега се извиняваше и започваше да се съблича. Но Бастиян репши, че като кавалер той би могъл да вземе фотоапарата, вместо съответната млада дама да се мокри. И без това беше ужасно годрещо и той просто мечтаеше да докосне водата с тялото си, облечено или не с тънката , прозираща, риза и дънките, които беше облякъл преди половин час.
-Не, недейте,аз ще го взема - каза кавалерът и се усмихна, а госпожицата мусна своите дрехи.Себастиян съблече ризата си и я остави смачката до него. Засната на колене, за да не намокри дънките и гмурна тялото си до кръста. Усети студената, но приятна, вода по себе си и отвори очи. Беше много плитко, но той не достигаше фотоапарата за снатиметри. Ако Селен беше тук щеше да каже, че не е висок, заради това, че не я де месо.
Разклати глава и още малко се помъчи. Изведнъж обаче падна надолу и се глурна целия. Точно сега се радваше, че парите и телефона бяха навън, по навик извадени до него. Хвана апарата и излезе над водата. Косата му се залепи за тила и той излезе, като седна на същото място и след малко се изправи. Преди да подаде фотоапарата той го отвори и избърса,колкото можеше. не знаеше дали беше с батерия, затова остави всичко в ръцете на притежателката му. Облече ризата си и усети как тя полепва по гърbа и тялото му.


Последната промяна е направена от Себастиян Греймарк на Пон Авг 29, 2011 4:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Саманта Уокър
Moderator
Moderator



Брой мнения : 172
Join date : 29.07.2011
Age : 29
Местожителство : Лос Риос

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПон Авг 29, 2011 3:01 pm

ПЪрви момент не повярвах на очите ,че тайнствения мъж скочи вместо мен.Истински кавалер!!След малко излезе мокър и ми подаде фотоапарата.
Сега оценявам колко хубаво да в водоустойчев.Бях му много благодарен и леко зле защото сега той бее мокър:
-Здравйте!-казах с най-милата ми усмивка-Найстина съм ви много благоддарен че взех те апарата вместо мен.И найстина съжелявам че трябваше да се намокрите.Между другото аз съм Сам
Върнете се в началото Go down
Себастиян Греймарк
Middle class
Middle class
Себастиян Греймарк


Брой мнения : 63
Join date : 09.08.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПон Авг 29, 2011 4:46 pm

Да, голям кавалер , Себастиян!
Тя взе фотоапарата си и той установи, че той беше водоустойчив. Екстра, която другите винаги пренебрегваха, той също. И все пак фотоапаратът винаги стоеше на врата му и не го носеше на ръка, за да не ставаше точно това, което стана със непознатата, която се беше спънала. Той беше забравил да я попита дали беше добре и дали висчко при нея бе наред, но скоро и това щеше да се сети. Имаше чувството , че го налягаше склерозата рано-рано. За някои неща не би се сетил с дни, седмици, а другите винаги го помнеха. Колко странно му се струваше да забравя някои неща, а той самият имаше добра памет, но може би относно годините и имената...И прочие.
И все пак , след всички тези размисли относно паметта на Бастиян, фотоапаратът беше наред . Сигурно струваше скъпо, а това щеше да тежи на сърцето й, понеже само заради едно разсейване е погубила толкова много пари. Ха, той би умрял , заради това, а и много харесваше своя апарат. Не би го дал на никого или за нещо друго. би било престъпление.
И върху неговото лице се появи една хубава, някак леко чаровна усмивка, която беше отговор на тази на непознатата с фотоапарата. Той беше предположил , че това й е хоби.
-Няма защо - отговори той на благодарността от нейна страна - Себастиян. Приятно ми е да се запознаем. Добре ли сте, защото се спънахте...?
Върнете се в началото Go down
Саманта Уокър
Moderator
Moderator



Брой мнения : 172
Join date : 29.07.2011
Age : 29
Местожителство : Лос Риос

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyСъб Сеп 03, 2011 6:34 am

Взех фотоапарата си .Благодарих на бога,че е невредим.Себестиян бе странно момче и приличаше че е от средната класа.Може би бе странен но симпатичен:
-О разбира се,че съм добре.Това за мен е нещо нормално.Найстина можех да си взема.Но майстина ви благодаря - и същевремено се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Себастиян Греймарк
Middle class
Middle class
Себастиян Греймарк


Брой мнения : 63
Join date : 09.08.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПон Сеп 05, 2011 6:47 am

Хареса му тази така странна усмивка, понеже каза, че това за нея било нормално. Ала за кого беше нормално винаги да се преспъва и да изпуска вещите си? Може би просто тя беше свикнала с всичко това и не й правеше голямо впечатление, токато на бастиян направи. Би било мъчение все да изспуска нещата си, особено във водата, затова да не ходи близо до нея. А и повечето му вещуи все пак не бяха водоустойчиви.
Бастиян се приближи бавно до нея, оправяйки шапката си, която наскоро беше открил, единствената останала, след като даде своята, черна , на Селен, която така и така вече си я беше отмъкнала от него. Сега той беше с карирана шапка, която подхождаше на ризата му, не че му даваше от голямо значение, просто не искаше да изглежда идиотски. Няма нищо.
-Аз съм Бастиян - каза той името си, като подаде ръката си и докосна нейната. Тя я пое и той все пак изчака да чуе и нейното име. Напоследък все с момичета се беше срещал, не че имаше проблем, но все се натъкваше на такива нови запознанства, ала не му идваха в повече, както преди. Сега се чувстваше добре сред нови хора и сред новото общество, сред новата среда, която той беше създал.
Върнете се в началото Go down
Саманта Уокър
Moderator
Moderator



Брой мнения : 172
Join date : 29.07.2011
Age : 29
Местожителство : Лос Риос

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyЧет Сеп 08, 2011 4:21 pm

Останах с впечетление че тоз Себестиян много размишлява.и ми подаде ръката и се представи.Първия момент си помисли че си е въобразила че вече се представила ,но след малко си спомни че найстина си бе казала името:
-За втори път аз съм Сам.Приятно ми е.Искаш ли някой път да отидем на кафе.-попитах и хванах ръката му.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПон Ное 24, 2014 11:08 pm

След като Чарли не се прибра вечерта. Закарах майка му в хотел и казах ад не задава въпроси. Тръгнах да го търся, разпитах стари дружки и следите му водеха към плажа. Смятах да наема лодка и да обиколя близките островчета. Знаех, че е тръгнал след Елиза Даймънт, защо не ми се довери, аз също ненавиждах тази жена, тя нарани най-много мене имах право да си отмъстя , да съм там! Бях облегната на ръба на една яхта чакайки някой, който да ми вземе парите, нямах нужда от човек щях да я управлявам сама. Бях излязла на бързо, без горна дреха по една мъничка черна рокличка и с високи токчета, които в момента държах в ръка. Бях се приготвила за романтична вечеря с Чарли, но той не се появи, не губих време да се преобличам. Само взех пистолетите, които сега бяха под полата ми закачени на жартиерите ми. Беше ми доста неудобно, вече две години не ми бяха необходими. Водех нормален живот, почти нормален. Чух стъпки зад мен и извиках ядно.
- Хайде от кога те чакам, сладурче давай..!- имах предвид ключовете за яхтата.

Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПон Ное 24, 2014 11:15 pm

Елиза я нямаше. Щях да обиколя целият град , всяка една къща и всеки един хотел докато не я намеря. На пристанището , където очаквах да я видя на някакво лъскаво събитие обаче се натъкнах на стар враг. Лека усмивка се прокрадна по устните ми докато чух гласът й. Приближих се , за някой разстоянието опасно близко , но за мен - не. Знаех какво можеше и винаги бях подготвен.
- Наистина ли ме чакаш от толкова отдавна , скъша ? - подсмихнах се леко , а погледът ми се впи в силуета й.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПон Ное 24, 2014 11:20 pm

В началото се стреснах не го очаквах тук, за всеки случай прокарах ръка, по бедрото си, докато усетя сигурността на оръжието. Срещу всеки друг щях да съм в безопасност та аз бях Черната мамба, смъртоносна и мълниеносна, жертвите ми дори не разбираха от къде им е дошло. Но и той не беше кой и да е. Прехапах устните и си и Взех думите обратно и само промърморих с досада:
- Разкарай се Дилан не си интересен, не говорех на теб. Никога не бих те нарекла сладурче миличък, Няма нищо сладко в теб. Не знам даже барби какво намира. Между другото чух, че е изчезнала- подразних го.- Чудя се кой ли живот разрушава сега?
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПон Ное 24, 2014 11:23 pm

Не бих позволил да обижда Елиза , но още не смятах да използвам оръжия и нищо друго освен подигравката. Беше загубила много , какво още имаше да губи , за да й го отнема ? Засмях се леко.
- Не знам , скъпа. Аз смятам , че трябва да си по-притеснена за своя Чарли. Явно и той е изчезнал безследно. - повдигнах рамене и дойдох по-близо до нея.
- Нима ? Не намираш нищо хубаво в мен ? Странно. Съгласи се прекалено бързо да работиш за мен и бях сигурен , че не е само заради парите ми.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПон Ное 24, 2014 11:35 pm

Естествено, че знаеше за Чарли, та имаше ли нещо, което този бандит да не знае. Приближи се твърде близо.
- Нарушаваш личното ми пространство Дилан и двамата знаем, че е на добре. Какво намекваш, че те харесвам ли? Не ставай смешен имам очи само за един мъж и това не си ти за твое съжаление…- Питах се колко ли знае, за изчезването на Чарли. Дали бе наясно,че е погнал безценната му Елиза?
- Сега ако обичаш ме остави- явно никой нямаше да дойде прехвърлих се на лодката, от ботуша си извадих нож и срязах въжето.
- Адиос скъпи-казах подигравателно
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПон Ное 24, 2014 11:40 pm

- Двамата знаем колко вярна може да бъде една мамба. Тя не е вярна на мъж , а на природата си. - знаех колко точно време й беше нужно , за да забрави Чарли. Това беше лесно , но от своя страна аз никога нямаше да направя нещо , с което да нараня Елиза. От друга страна мразех да ме подценяват , а тя правеше точно това.
- Не смятам , че искаш това , Ванора. - ръката ми нежно се уви около китката й и я обърнах с лице към не.
- Нима тръгваш толкова рано ?
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПон Ное 24, 2014 11:51 pm

Тук грешиш-изсъсках. Но той беше толкова близо, прекалено близо усещах парфюма му и допира ме изгаряше. Беше толкова отдавна от както бях докосвана. С Чарли преустановихме секса, веднага след трагедията. От друга страна това можеше страшно да нарани онази кучка, по„ти толкова колкото тя мен. Чарли никога нямаше да ми прости и все пак щях да играя.
- Май ти искаш нещо от мен миличък, вече сме почти в открито море. Не те ли е страх да си на една лодка с мен. Сами в нощта, хората могат да … оставих малко пауза, за да си го интерпретира като иска.- изчезват…- добавих, с усмивка. Дразнех го, но не дърпах ръката си от неговата, а и той не ме пускаше явно допира и на двама ни се харесваше.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyПон Ное 24, 2014 11:56 pm

Не исках да си го призная , не исках да потъпча честта на Елиза , но знаех само един , аз исках тази жена. Нямаше да я обичам , нямаше да я гледам така както гледах своята , но в момента сякаш бях пиян , а и тази опасност , която имаше в нея и никога нямаше да има в Елиза ме привличаше. Винаги го е правила.
- Знам това. Забравяш ли колко лесно са изчезвали хората около мен ? - подсмихнах се и се доближих до нея , не знаех какво точно ми ставаше , но в следващия момент аз я целувах. Исках я , макар и да не знаех защо. Макар че щях да съжалявам.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyВто Ное 25, 2014 12:05 am

- Така е и двамата сме опасни- засмях се. Но малко преди да отгатна намеренията му и да му кажа недей. Вече бях въвлечена във вихрушка от страст. Напрежението винаги го е имало по между ни, но досега и двамата го отричахме. Лесно можех да го отблъсна и да направя така, че никога повече да не ме целуне. Но не го исках, харесваше ми допира му. Аз бях жена мамка му, съвсем забравена от любимия си. Но този мъж тук беше съвсем готов, свалих го на земята, но не с намерение да го нараня. Точно сега в този момент не желаех това, исках го и чувството болезнено запулсира в мен. Задълбочих целувката му, като ръцете ми си проправяха път през дрехите му, докато стигнаха голата му плът впих пръстите си в плочките на корема му. Такава сила, прокарах езика си през всяка гънка.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyВто Ное 25, 2014 12:09 am

Мислих ,че ще ме отблъсне и силно се надявах да го направи , защото дори Господ , в който не вярвах ми беше свидетел , че аз нямах тази сила. Не и сега. Очаквах точно това от нея - страст. Целувах я още по-страстно и от преди секунди , а ръцете ми си прокарваха път през тялото й. Дрехите ни бяха толкова излишни. Исках тялото й. Сега. Забравих за всичко друго , което трябваше да помня и знаех , че само тази жена е тук с мен.
- Държих ли на тази рокля ? - попитах между целувките със самодоволна усмивка , след като с едно движение роклята беше скъсана , а Ванора се озова под мен и беше мой ред да опсипсвам тялото й с целувки.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyВто Ное 25, 2014 12:16 am

- Имали значение, без това вече е парцал-засмях се. После щях да му мисля, целувките му ставаха все по-горещи и по интимни. Вече нямаше дрехи между нас и сега можех да му се насладя изцяло. Ръцете ми шареха по цялото му тяло, като го накарах да стене, приятен звук за ушите ми. Телата ни не спираха да се докосват, искаха и грабеха с пълни шепи от моментната ни слабост. Това беше опиянение граничесто с лудост. Целувах го без да мога да се спра. Цялото събирано желание в мен, за тези две години изригна в един миг и вече съвсем не мислех кой и колко ще нараня.
- Дай ми още… -помърках в ухото му.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyВто Ное 25, 2014 12:20 am

Исках още , не знаех колко точно искаше да ми даде , но бях готов да взема повече , ако се наложеше. Целувах тялото й тяло , след което дойде време да получеше това , което иска. Проникнах в нея , нямахме време , което да губим и да сме нежни , за това го правех точно така както една Черна Мамба обичаше - грубо и страстно , а устните ми не напуснаха нейните.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyВто Ное 25, 2014 12:25 am

Извиках от удоволствие, не беше нежен, не го и исках, имах си мъж за това. Малко чувство на вина се прокрадна в мен, какви ги вършех. Но след малко умът ми отлетя налеч от тази смущаваща мисъл и отново пълнеше сетивата ми с мъжът над мен. Без да го вадя от себе си го обърнах по гръб. Аз задавах ритъма,а той беше наистина бесен, можехме даже да получим някоя контузия, най малко охлузване, но в този момент това не беше важно. Отново се наведох към него и го целунах. До сега не бях осъзнавала дори ,че толкова го желаех.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyВто Ное 25, 2014 12:27 am

Знаех , че може да издържи на темпото ми. Знаех , че може да ми даде това , което искам и това от което се нуждаех. Щеше да е огромна загуба , ако я бях убил - това , което всъщност смятах да направя. С уменията си в леглото тя спечели живота си , тази вечер. Дали бях гузен ? Не. Прекалено ми харесваше , за да бъда гузен още. Знаех , че само исках да я целувам и че нямах нищо против да води тя.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyВто Ное 25, 2014 12:36 am

Толкова бяхме диви и толкова безумни. Преплетени един в друг, пот се лееше от телата ни. Бяхме толкова горещи толкова търсещи и искащи…, ту ме оставяше да водя, ту ме обръщаше по гръб. Беше невероятно, за това когато и кулминацията ни дойде в един и същ момент бях, като залята от дъжд. Чувствах се преродена. Когато всичко свърши и тялото ми престана да пулсира, аз се изправих. Не очаквах да ме гушка, вече бе взел всичко от мен и аз му се бях отдала съвсем доброволно. Исках да изкрещя колко страхотно се чувствам, но нямаше да галя егото му. Взех ризата му и се загърнах. Нямах нищо друго под ръка, беше унищожил роклята ми напълно.
- Надявам се, че нямаш против.-казах и се обърнах по посока морето, какви ги бях свършила, Чарли щеше да е безкрайно наранен, но и проклетата Елиза мисъл която ме крепеше.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки EmptyВто Ное 25, 2014 12:39 am

- Разбира се , че не. - подсмихнах се леко докато се изправях. Колко бях подценил тази жена , заслужаваше много повече отколкто всъщност бях си помислял. За жалост не беше Елиза. Да Елиза , която щях да нараня безкрайно заради една вечер. Но това не беше само моя вина , Елиза сама избра да си тръгне от мен. За това спрях да мисля за нея.
- Вече не съжалявам , че не те убих , когато имах възможността.
http://images6.fanpop.com/image/photos/33600000/-The-Vampire-Diaries-2x22-klaus-33657991-245-120.gifМалкото пристанище за лодки -The-Vampire-Diaries-2x22-klaus-33657991-245-120
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото пристанище за лодки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото пристанище за лодки   Малкото пристанище за лодки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкото пристанище за лодки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Плажната ивица-
Идете на: