Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Елиза Даймънт-Мери

Go down 
АвторСъобщение
Елиза Даймънт
Admin
Admin

Брой мнения : 513

ПисанеЗаглавие: Елиза Даймънт-Мери   Пон Авг 15, 2011 12:15 pm

1.Как се казваш ?- Мариела Христова
2.Имаш ли прякор ? Какъв е той ?- Мери Heart
3.Кога си роден/а ?- 29 юли 1985
4.Какъв пол си ?- Женски
5.От къде си ?- София Sun
6.Коя е зодията ти ?- Лъв
7.Имаш ли мото и какво е то ? -Само напред и нагоре ! Tongue Out
8.Какъв тип е косата ти ?- В момента е с червен цвят.
9.Какъв е цвета на очите ти ?-Кафяви
10.Къде учиш/работиш ? -Работя в голям мебелен магазин
11.Имаш ли брат/сестра ? -Да, сестра-Изабела Heart
12.Кое е хобито ти ? Много са -форумите,да играя роул плей,да гледам филми и да чета книги и др.
13.Пушиш ли ?-Не,отказах ги преди малко повече от две години.
14.Пиеш ли ?-Малко и винаги с повод
15.За какво мечтаеш ?-Мечтите са ми много ,но в момента ,най-много искам бебе.
16.Коя е любимата ти актриса ?- Нина Добрев-тя е невероятна Kiss
17.А актьор ? - Иън Сомърхалдер-Има ли нужда да казвам защо ? Smile
18.Кой е любимия ти сериал ? -"Дневниците на вампира"-са ми най-любими,но харесвам и ""Истинска кръв",Блейд-сериалът"
Лунна светлина Кръвни връзки -за последните три ме е яд,че няма да ги продължат.,"Изгубено момиче","Игра на тронове"
In love
19.А филм ?-Много са ,но най-запомнящи са ми останали -"Дракула" 2000 "Ван Хелсинг" и разбира се Здрач-но само първия едноимен филм,другите не ги харесвам.
20.Какъв стил музика слушаш ?-Всякакъв ,не се ограничавам със стилове,от всеки ми харесва по нещо
21.Любима група/певец/певица ?-H.I.M,The Pretty Reckless ,W.A.S.P -това са групите има и още но тях слушам най-често.Певица -Анелия-определено най-я харесвам,певец-нямам. In love
22.Любима песен ? От на H.I.M-няма да ми стигне страницата да ги изброя,но все пак ще кажа -Poison girl-с нея започнах да ги слушам.От The Pretty Reckless -Make Me Wanna Die и Zombie . От W.A.S.P-The idol,I Wanna Be Somebody,Black forever,LOVE Machine и др.От Анелия-повечето са ми любими.
23.Какво обичаш да си похапваш ?-Аз съм голям чревоугодник,но най-много сякаш обичам месни продукти.
24.Какво обичаш да пиеш ?-Газирано -кола,фанта ,спрайт ,студени чайчета и натурални сокчета.
25.Какво обичаш най - много ?-Семейството си ,гаджето и приятелите си. Bear
26. Какво мразиш най - много ?- Да ме подценяват,да ме лъжат и да си мислят,че няма да разбера.Да ми казват ,какво да правя. Punch
27.Имаш ли домашен любимец ?-Лично мой не,но семейството ми гледа две кучета.
28.В къща или апартамент живееш ?- В апартамент
29.Какво харесваш най-много в себе си ?- Сега ще ви прозвуча не скромно ,но аз наистина се харесвам ,но кое най-много може би способността да се нагаждам към всяка ситуация и стремежа ми към успех.
30.А какво не харесваш ?-Това ,че лесно избухвам и понякога не си меря думите ,а после съжалявам.
31.Като какво животно би се определил ?-Лъвица-разбира се ,не само заради зодията ,а и заради характера и постъпките ми.
32.Кое е любимото ти цвете ?-Роза,Орхидея,Гладиола,Зюмбюл и Люляк
33.Оптимист; песимист или реалист си ?-От трите по-малко зависи за какво
34.Вярваш ли в любовта от пръв поглед ?-Да ,това се случи и на мен.Гаджето ми каза ,че в мигът в който ме е видялр се е влюбил,е и аз го харесах,но за влюбването ми трябваше ,малко повече време. Big Smile
35.Кой е актьорът/певецът, по който тайно си падаш ?-Иън Сомърхолдер-Обожавам го ! Heart
36.Подражаваш ли на някоя известна личност и коя е тя ?- Не,аз съм самата себе си. Tongue Out
37.Човекът, на който се възхищаваш най-много ?-Нина Добрев Sun -Тя е една прекрасна млада жена,която ,е успяла зад граница.И е с ранга на холивудска звезда,как да не и се възхитиш.
38.Съжаляваш ли за нещо ?-За много неща ,но всички те бяха ценен урок и опит който трябваше да получа.
39.Като каква личност би се описала ?-Аз не влизам в никакви описания,но айде да пробвам -Шура
40.Покажи ни твоя снимка! -Ох не съм много фотогенична,но добре -Тук съм в нас ,беше за един конкурс покажете ни своята колекция от книги,с най-новата(тогава) книга от поредицата "Дневниците на вампира" и пандата Дейм Big Smile

Ако някой,иска да узнае още нещо,да пита,без да се притеснява Tongue Out

И новото подписче от Джей,моето слънце Heart

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Елиза Даймънт-Мери
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Развлечения извън РПГ :: Моята тема-
Идете на: