Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Fright Night -Нощта на ужасите (2011)

Go down 
АвторСъобщение
Елиза Даймънт
Admin
Admin

Брой мнения : 513

ПисанеЗаглавие: Fright Night -Нощта на ужасите (2011)   Чет Авг 25, 2011 11:12 pm

Жанр: Комедия, Ужаси
САЩ / 2011 / 120 минути
Сценарист: Марти Ноксън
Режисьор: Крейг Гилеспи
В ролите: Тони Колет, Колин Фарел, Антон Йелчин, Кристофър Минц-Пласе, Дейвид Тенант
Продуцент: Майк Де Лука, Алисън Росенуейг, Рей Ангелик, Джош Братмън

Резюме : "Нощта на ужасите" е римейк на едноименния филм от 1985 година и сюжетът ще разказва за младия Чарли Брустър (Йелчин), който си има всичко – популярен е сред съучениците си, а приятелката му е най-желаното момиче в цялата гимназия. За съжаление, всичко това му влияе по негативен начин и той започва да страни от най-добрия си приятел (Минц-Пласе) както и от собствената си майка (Колет).

Но животът на Чарли е на път да се промени напълно, когато в съседната къща се нанася Джери Дандридж (Фарел) – привлекателен и на пръв поглед напълно нормален мъж. Въпреки че Джери изглежда като страхотен човек, с течение на времето Чарли започва да забелязва някои странности в поведението му и разбира че нещо не е наред.

След като става свидетел на няколко зловещи и необясними събития, случващи се единствено през нощта, Чарли разбира че новият съсед е всъщност безмилостен вампир, а кварталът е новото му ловно поле.

Трейлъра

В момента върви по кината в 3D вариант,като бъде качен по торенти,ще постна и линк.Мое лично мнение ,филма си заслужава гледането.На мен много ми хареса,може би заради добрите ефекти. Smile

Важно ! Филмът е забранен за лица под 16 години,така ,че ако сте от тях ,ще трябва да изчакате да го пуснат в торентите.
Но според мен ,това е неоправдано,не е толкова кървав.

И новото подписче от Джей,моето слънце Heart

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

Брой мнения : 312

ПисанеЗаглавие: Re: Fright Night -Нощта на ужасите (2011)   Пет Авг 26, 2011 12:10 pm

Аз гледах трейлъра, интересно ми се струва филмчето. Напомня ми на Disturbia където пак един има съсед само, че той е убиец, а не вампир.

Spoiler:

Click to vote for me!Smile
Саманта Уокър
Moderator
Moderator

Брой мнения : 172
Местожителство : Лос Риос

ПисанеЗаглавие: Re: Fright Night -Нощта на ужасите (2011)   Пет Авг 26, 2011 5:56 pm

под 16 годинки - мен нищо не ме спира и според мен не е страшен Smile като го качат в замунда ще го изтегля 27

Подписа - Bijou Deschanel
Дрехите от Сали :*
Spoiler:

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Fright Night -Нощта на ужасите (2011)   

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1