Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Similar topics
Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Болница Santa Ángela

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Чарли
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 222

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 05, 2011 11:50 pm

- А колко пари ти плащам ? Два пъти повече нали и пак продължаваш да говориш. -ядосах се и стиснах зъби , те не бяха доволни дори и на това.
- Не , грешка , изписват ме днес. - казах на Ванора и с един бърз замах си свалих превръзките от очите , от светлината ме заболяха и ги затворих за малк , но после леко ги отворих.
- Да тръгваме.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 06, 2011 12:06 am

Не можех да повярвам,че го направи,но в този момент,не исках да споря с него.Викнах такси,което щеше да ни откара у дома.
- Не трябваше,да прибързваш,ако ти се случи нещо,още си слаб.-поклатих глава,но въпреки това ,го хванах под ръка,за да не падне.Скоро и таксито дойде,качихме се и му дадох адреса,на къщата на Чарли,щяхме да останем там,но се молех,да няма усложнения.
Селина
Admin
Admin

Брой мнения : 925
Местожителство : Лос Риос

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 3:17 pm

Дилън не се поколеба да ме вдигне на ръце име занесе до колата си.Потеглихме,имах чувството,че корема ми се пръска,молех се на детето да му няма нищо.
-Не трябваше да излизам! -казах на себе си по скоро,а не на него,той нямаше вина.
Стигнахме в болницата и Дилан ме внесе на ръце,повика доктор и ме остави в техните ръце..Прегледаха ме основно и ми дадоха някакво лекарство,унесла съм се,после се събудих в стаята си,а доктора беше при мен
-Как е детето ми докторе?
-Добре е г-це Виларте,натоварили сте се повече и това е довело до леки спазми,но нищо страшно,довели са ви навреме!

Вижте профила на потребителя http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Дилан
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 202

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 3:25 pm

Изкарах я на ръце от колата и извиках доктора , докато я преглеждаха стоях в чакалнята. Ако й се случеше нещо , Елиза никога нямаше да ми прости и последните ми шансове с нея се изпаряваха , щеше да ме намрази завинаги и никога да не ме погледне. След като доктора излезе и каза , че се е събудила , влязох в стаята.
- Как си ? - погледнах я.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 3:30 pm

Дилан влезе при мен,изглеждаше угрижен,но не за мен,а дали Ели ще го намрази ако с мен стане нещо,разбирах го,но можеше поне малко да се прикрива
-Бъди спокоен,Елиза няма да те мрази,добре съм,ще живея,детето също!
Бях малко груба,все пак ме доведе
-Извинявай,благодаря,че ме докара,ако бяхме закъснели можеше и да загубя детето,но вече сме добре,успокой се

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 3:36 pm

Вдигнах погледа си към нея.
- Виж , не че не ми пука за теб, не искам да ставам причина за смъртта на майка и бебе , това е по-голям грях и другите ми. Но наистина едва ли ще мога да продължа да живея без Елиза , ако тя ме мрази. И се радвам , че си по-добре , значи трябва да се пазиш повече.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 3:41 pm

Той наистина бе искрен,едва сега го забелязах,притесняваше се,явно все пак и той имаше сърце и въпреки злините,не беше чак толкова лош
-Трябва,но аз съм ината и не мога да стоя на едно място,сега ще ме държат поне ден,Меъйсън ще ме убие..
Засмях се и му направих знак да седне до мен
-Още веднъж благодаря ти!И можеш да разчиташ на мен за всичко,с Ели или каквото и да е

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 4:00 pm

Седнах до нея.
- Наистина трябва да се пазиш. Бебето ще играе голяма роля във връзката ви и трябва да мислиш основно за него , а не за чуждите проблеми. - след което се усмихнах.
- И ти на мен. Не е нужно Мейсън да разбира това. Може да разчиташ на мен и аз искам да кажа всичко на Елиза , както казах не искам да има нещо , за което да се съмнява в мен.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 4:04 pm

-Ох не ми напомняй..такива ядове брах когато разбрах за детето и трябваше да кажа на Мейсън,че едва не го загубих,преди 2 дни бях тук с кръвоизлив,Мейсън беше този който ме доведе..
Беше прав,че в момента не биваше да мисля неговите проблеми,но това бях аз
-Благодаря,но той научава всичко,щом беше разбрал,че съм се виждала с мъже,а уж не го интересувах.Спокойно,Елиза е разбрана и щом те е приела такъв ,това с мен ще е поредната история от миналото ти

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 4:28 pm

- Тогава се пази повече , явно наистина имаш проблемна бременност , за да ти прилошава толкова и често да ти става лошо. Може би си права и трябва да кажеш на Мейсън , доверието е най-важното. - и наистина беше така , цялата връзка се градеше на доверие.
- Да , хубавото е , че ме е приела такъв какъвто съм и ако я лъжа ще я загубя , за това съм откровен с нея.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 4:33 pm

-Явно!Но с доверието имам проблем,трудно се доверявам,дори на Мейсън,най-вече на него... и не искам да те обвинявам,но именно ти го направи,станах като камък след теб,не вярвах на никой,особено на мъжете.Мейсън разчупи този лед,но ...не те интересуват подробности,знам,е не си по сълзливите истории,просто трябваше да си послужа с манипулация за да го задържа,особено щом ще имам дете от него...
Беше прав Ели беше добър човек и даваше шанс на всеки,а на тези които обича най- вече..
-Никога не я лъжи!Не го заслужава,по-добре и кажи истината и си понеси последствието,може да не ти говори ден два,но ще се върне,но излъжеш ли я,може и да те убие

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 4:38 pm

- Това е правилно , не трябва да имаш доверие на никого , защото повечето хора извличат полза от това доверие и после се подиграват с теб. Но с хората , които обичаш е различно , може да им кажеш всичко. Опитай се да си честна и да не го манипулираш и ще ви е по-лесно. Може би си заслужава и двамата да се промените зареди това дете. - усмихнах се.
- Не , не бих си позволил да я лъжа и да я нараня , каквото и да става и колкото и болезнена да е истината.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 4:42 pm

-Значи и на теб да нямам,дори сега,въпреки,че именно това искаш от мен...да ти вярвам,че я обичаш..не трябва да спря да се заяждам с теб..мога да ти се доверя сега,въпреки,че не би трябвало,но ти спаси това дете,можеше да ме оставиш там и нямаше да се разбере,че си бил с мен,но го направи...относно Мейсън...той знаеше истината,но глупавата му ревност го заслепи и това ме накара да използвам ..изнудване,казах му че ще вдигна скандал ,но след като получих криза той бе с мен,доказа ми че мога да му вярвам и сега сме добре
Дилан явно наистина се бе променил,виждах го и Елиза имаше късмет
-Радвам се да го чуя,всяка жена би предпочела истина,колкото и болезнена да е,а не лъжата .. за това исках да знам за баща си,може би и тогава трябваше да ми кажеш ....

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 5:03 pm

- Има разлика , аз ще докажа че можеш да ми вярваш , не те карам да ми вярваш веднага. - погледнах я.
- Щом ревнува , значи те обичам , за това не позволявай да го загубиш и бъдете щастливи , ще ставате семейство. - усмихнах се.
- Не ти казах да , но ти не знаеше как се чувствах аз. Бях заслепено от болката момче , искащо да отмъсти за всичко , не се интересувах на кой отмъщавам. Болеше ме , изгубих майка си и брат си и обвинявах всичко свързано с баща ти за това.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 7:56 pm

-Не е голяма,но щом искаш да ми докажеш,макар с това което направи за мен днес,да печелиш точка!
Надигнах се и се облегнах на възглавницата за да ми е по-удобно
-Едва ли ме обича,не е готов да остави ергенския живот,макар да опитва и оценявам усилията му
Той се усмихваше,за първи път виждах у него усмивка като тази,беше искрена
-Сега знам!Знаеш ли колко тайни разкри тази негова смърт!Сега осъзнавам какво ти е причинил,но знаеш какво прави алкохола с нас,но тогава си бил заслепен,видял си как той умира...може би и аз на твое място бих направила същото...

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 8:05 pm

- Щом е готов да остави ергенският си живот зареди теб , повярвай ми наистина те обичам. - кимнах към нея , много костваше да си оставиш ергенският живот , зареди някого когото обичаш.
- И аз бих направил същото на твоето , но всеки си има причина , за това не съдя никой , само ако ме заболи много , мен или някой близък , отмъщавам.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 8:10 pm

-Да след много кавги и обещания,аз също направих много компромиси с него,също оставям един живот към който бях привикнала,няма да има вече купони,мъже и много алкохол..а съм само на 21
Засмях се,Дилън ме погледна,но добре знаеше за какво говоря,познаваше тази моя страна,за да ме оплете тогава трябваше да свикне с моя ритъм
-Сега единственото което искам е да оправя живота си,агенцията ми е стабилна въпреки проблемите след смъртта на мама и появата на другата, аз съм добре,само да няма сътресения...

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 8:15 pm

- Знаеш ли този живот е само криволичение , защото може би ни е страх от щастието в истинският , когато намериш човек за теб , такъв който да обичаш , положението става съвсем различно. - усмихнах се докато отново мислех за Елиза , никога не бях обичал така.
- Не се притеснявай за това , мисли за бебето , парите и агенцията са просто преходни неща.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 8:18 pm

Когато го каза се усмихна влюбено,мислеше за Елиза,толкова му личеше ,че чак ставаше сладък
-Ти си пълен с изненади,за 2 часа ме накара да променя мнението си за теб коренно!
Бях намерила човек за който си заслужаваше,а той в момента толкова ми липсваше
-Агенцията е моя живот,тя е моето дете,знаеш това,беше там когато положих основите й,а сега отново е на крака,но благодарение на Мейсън,парите не са важни,нищо,че ги имам в изобилие

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 8:50 pm

- Радвам се и ще те накарам да видиш , че това е истина , а не някаква лъжлива фасада , за да те накарам да бъдеш на моя страна. - намигнах й.
- Да , разбирам те , но сега ще имаш истинско дете , което е много по-хубаво от агенцията. Зареди него ще си заслужава да направиш всичко и ще мислиш само за него.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 8:53 pm

-Имай късмета да е фасада! Тогава ще ..глупости говоря,лекарствата ми действат на говоренето,ако те заплаша не съм аз те са -засмях се,явно успокоителните ми бъркаха мозъка.Беше прав,обаче че това дете щеше да е истинско,а не просто предмет,а за детето си бих дала живота си..
-Ще се радвам ти и Елиза да сте кръсници ,а и кумове на сватбата ми

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 8:59 pm

Засмях се.
- Спокойно не е , нямаше да си играя толкова , ако беше фасада и да ти казвам истинските си чувства и мисли , добър лъжец съм , но в момента казвам истината. - следващите й думи ме изненадаха .
- С удоволствие , може и да направим двойна сватба дори. - засмях се.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 9:02 pm

-Всеки има слаби места Дилан,дори най-изпечения лъжец,но стига вече с това доверие,ще взема и аз да се размекна
Явно се изненада от поканата да кумува,но не мислех,че Мейсън ще има против това,но и той ме изненада
-Ще и предлагаш?Ще се жените ли?
Едва не скочих от леглото

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 9:06 pm

- Обмислям го , но не знам как би реагирала тя. - вдигнах рамене , бяхме заедно от скоро и не исках да е задължена да е с мен или просто да е заслепена и накрая да се окаже , че не ме обича и да е прекалено късно да се откаже от мен.
- Всичко , което искам е да е щастлива, искам да е сигурна , че е щастлива с мен и че ме обича и тогава ще й предложа , но не мога да я накарам да се омъжи за мен и после да съжалява.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 9:11 pm

Като познавах Ели и като видях как говори за него бях сигурна че ще подскача като малко дете и ще крещи да да да
-Ако питаш мен ще е съгласна,мисля че те обича
Не вярвах да се откаже от него само защото и е предложил,знаех,че ще приеме случилото се в миналото с мен и него и ще му прости,особено щом аз загърбих това
-Няма да съжалява,но ти бъзи изобретателен

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   

Болница Santa Ángela
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Тригодишно дете се лекува от алкохолизъм в британска болница