Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Similar topics
Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Болница Santa Ángela

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Дилан
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 202

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 19, 2011 10:38 pm

- Радвам се , наистина искам да ме обича. - усмихнах се и я погледнах , а усмивка се разля по устните ми отново , телефона ми звънна , излязох да говоря навън и пак влязох.
- Излизам за малко по работа , но скоро ще се върна , а ти се пази.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 8:43 pm

Когато разбрах за моята мила,веднага запалих колата даже излязох от дело не ми пукаше тя бе в болница. Разбрах в коя стая е задъхано влязох в стаята,като почти не забелязах никой освен нея:
-Мери как си?
Приближих се и я целунах,като седнах до нея:
-Какво стана любима,казах ти да не излизаш и да не се натоварваш,защо не ме слушаш.
Целунах я отново:
-Имаш ли нужда от нещо?
Селина
Admin
Admin

Брой мнения : 925
Местожителство : Лос Риос

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 8:47 pm

Обадиха се на Дилан и той трябваше да излезе,но каза,че ще се върне,тогава се обадих на Мейсън.Дилан имаше право,че трябваше да му имам доверие и да му кажа,вдъхна ми надежда,че може би ме обича.Чух шум,бях заспала когато той влетя в стаята,беше дошъл много бързо,а ми каза,че е на дело,явно наистина му пукаше
-Успокой се,добре съм,просто ми прилоша
Меъсън ме целуна,липсваше ми това през тези часове
-Знаеш че не ме свърта на едно място,но съм добре,докараха ме на време,но искам да поговорим за нещо важно!

Вижте профила на потребителя http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 8:50 pm

-Любима моля те не ме плаши така. Пази се!
След това хванах ръката и:
-Какво става нещо с теб или с бебето,добре сте нали?
Попитах аз разтревожено:
-За какво да говорим,какво има,знаеш че може да ми кажеш всичко не се притеснявай.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 8:55 pm

-Моля те успокой се,пазя се,но вълнението ми дойде в повече!
Той се разтревожи още повече,държеше ръката ми
-Добре сме и аз и детето!Обещавам да се пазя вече,но ти се успокой,по нервен си от мен
Можех ли наистина,дали нямаше да реши че още изпитвам неприязън или нещо друго към Дилан
-Става въпрос за гаджето на Елиза,за Дилан! Той ме доведе в болницата и преди да решеш каквото и да било нищо не ми е сторил..не и сега,искам да ти разкажа нещо за миналото си,за да знаеш,че имам доверие в теб,а и защото не искам да има тайни по между ни

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 8:59 pm

-Добре Мери!
Кимнах аз,като целунах ръката и:
-Ще се опитам да те разбера.
Наведох се към нея и я целунах отново:
-Ходих в магазин за детски стой и съм купил малко неща не купих кошара защото още не знаем пола на детето.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 9:04 pm

-Добре,ще купим когато дойде време за това,радвам се,че си поел инициатива сам!
Целунах го и се облегнах на възглавницата за да го виждам,направих му знак да седне до мен
-Преди години аз и Дилан имахме връзка,но ...всъщност той се възползва от едно наивно и неопитно дете,за да нарани баща ми чрез мен.Именно Дилан е виновен за това което съм аз ,той уби доверието което имах в хората,в мъжете,той изгради този характер който ти позна напоследък,но днес той е с Елиза и когато е разбрал,че съм нейна приятелка реши да говори с мен,поспорихме малко,но въпроса е че аз му простих и не искам Елиза да страда заради миналото ни,както ти,не искам да се озлобяваш към него

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 9:13 pm

Тя се притесняваше напразно така,че се усмихнах,погалих я по бузата:
-Любима не мога да каба,че няма да изпитвам ревност,такъв ми е характера но миналото си е минало любима и въпреки,че те е променило,ще се опитам да ти покажа,че можеш да ми имаш доверие и ще се опитам да не правя проблеми.
Приближих се и я прегърнах:
-Знам,че не почнахме добре но ще се оправим и ще отгледаме заедно едно малко детенце.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 9:18 pm

Той се усмихна,надявах се и Елиза да го приеме и да няма проблеми с Дилан заради това
-Именно защото ти имам доверие ти го казвам любими,има още нещо ... Дилан уби баща ми ... и въпреки това не го мразя,но го заплаших,че ако нарани Ели за,аз ще съм тази която ще се разправя с него
Мейсън беше толкова сладък когато говореше за детето ни
-Ей не само ти ги правиш,аз съм ината който излиза когато му скимне!
Прегърнах го също
-Прав си,не биваше да те заплашвам със скандал,но не знаех как иначе да привлека вниманието ти,как да те накарам да видиш какво можем да имаме,а сега се радвам,че си до мен...аз..Обичам те Мейсън и може скато се скараме да съжалявам,че съм го казала,но е така

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 9:31 pm

Каза ми,че ме обича и това ме накара да се почувствам изпълнен. Усмихнах се много ведро и я целунах,като погледнах в прекрасните и очи:
-И аз те обичам красавице и не съжалявай,че ми го каза,аз споделям чувствата ти.
Дръпнах се,като погалих коремчето и,то беше леко закръглено вече и ми бе неветоятно готино да гледам,как се променя. Ставаше сияйна,като малък ангел с всеки изминал ден:
-Успяха ли да го видят на видиозон?
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 9:37 pm

Той засия,явно не очакваше да го направя или просто не трябваше да го казвам аз,но до такава степен се променях,че не знаех какво правя..Но тогава ми каза,че и той ме обича,очите ми се напълниха със сълзи,но не нямаше да плача,аз бях една Виларте,никога не бях плакала и нямаше да започна
-Не,не ме гледаха,но мисля,че е рано макар да започвам да пълнея,ще заприличам на плондер и няма да си вляза в роклите,а на теб няма да ти харесвам дебела -казах на шега!Нямах търпение да се прибера с него в новото имение - Казах ли ти?Купих къщата,имението ни е готово скъпи

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 9:41 pm

-Супер остава само да се оженим и...
Чакай малко хрумна ми нещо:
-Искаш ли преди да се приберем да отидем да се подпишем,ще е щуро,ще намеря съдия и ще ни ожени за 10 мин. Без рокли без глупави сватби и пр. Просто ти и аз.
Доближих се до нея и я целунах не знаех дали ще го приеме:
-Съжалявам ако разбирам мечтите ти за голяма сватба но ако не искаш няма да го правим.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 9:47 pm

-Да се оженим?Наистина искаш да се ожениш за мен?
Едва не подскочих,а идеята му беше наистина разбиваща мечти,но в този момент имах нужда от адреналин и от него самия.
Доближи се и ме целуна беше готов да направи всичко,дори ако кажа сега не да направи щура сватба,но и аз не я исках,но факт бе,че исках да съм в бяло
-Аз предлагам друго,сега да подпишем,а след няколко дни да направим малка сватба само с приятелите ни,без много шум и медии,а и Ели искаше да ми кумува...

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 9:51 pm

-Ще подпишем в съда,а с приятелите ти,ще направим една малка сърковна сватба.
Целунах я по устните,а след това по челото:
-Искам да си моя съпруга искам детето да носи моята фамилия и искам да влезем в къщата,като семейство на нов.
Да това беше страхотна идея:
-Какво да ти купи?
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 10:00 pm

Усмихнах се знаех,че този вариант ще му допадне,но спомена само моите
-Покани и колеги мили,моите приятели ще бъдат Елиза с Дилан и Дженифър Клемънт-моделът,предполагам я познаваш поне от списанията?
Ако продължаваше с тези целувки щях да заключа вратата,знаеше че сега съм чувствителна от към подобни ласки,но той говореше,че иска да съм негова съпруга..
-В онзи ден когато си тръгнах от имението ти не си помислях дори,че месец след това ще бъда твоя съпруга!
Но той каза нещо за купуване
-Нищо!Ще ми бъде кума!

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 10:19 pm

Бях припаднал , следващият път когато отворих очите си за малко беше в линейката и видях Елиза , може би беше дошла от съжаление и щеше да ме намрази завинаги. Имаше право , такива като нас не заслужаваха щастие , такива като мен. Вторият път , когато отново се събудих лежах в болнична стая и някакви системи висяха по мен , Елиза я нямаше в стаята , може би се беше уверила , че няма да умра и си беше тръгнала. Изгубих я завинаги , но единственият виновник бях аз.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

Брой мнения : 513

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 10:41 pm

Докараха Дилан в критично състояние,беше му нанесен як побой,имаше счупени ребра и разместени прешлени.Освен това беше загубил и много кръв.Операцията продължи 6 часа ,през цялото време не се отделих от вратата,очаквайки всеки момент ,да излязат и да чуя най-лошото молех се ,да се оправи.Той беше здрав и силен,трябваше да го преодолее.Когато ми казаха ,че е всичко е минало и ще живее.се строполих от облекчение и въпреки тава ,до преди няколко часа бдях над него.Но съм заспала от изтощение и са ме пренесли ,в стаята на сестрите.Когато се събудих първата ми работа беше да отида да го видя,той даже вече бе буден.
- Здравей-казах леко
- Съжалявам мили,че те оставих сам,но съм заспала и за ме пренесли в стаята за почивка на сестрите-казах виновно.
- Как се чувстваш ?

И новото подписче от Джей,моето слънце Heart

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 10:44 pm

Тъкмо , когато си мислих , че съм загубил всичко и че не знам какво да правя с живота си , освен да съсипва нечии други , видях Елиза да влиза. Сякаш тежест падна от сърцето ми , тя не беше ме оставила.
- Много по-добре след като знам , че си тук. - казах тихо и хванах ръката й.
- Мислех , че след думите ми , си ме оставила завинаги.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 11:06 pm

- Ти май не чу ,какво казах,а мило ?-казах и седнах при него.
- Не бих те оставила,за нищо на света.Знам какъв си и на какво си способен и не те съдя.Малко ме изненада това ,че си бил с Марисела ,но всичко е наред,разбирам,че това останало в твоето минало и няма начин,да го промениш.Не бих те оставила,любими толкова дълго те търсих,част от мен,без която не съм цяла-казах и се наведох нежно да целуна изпръхналите му устни.
- Ще се оправиш,а после ще разберем,кой ти стори това и лично ще го пратя в гроба !-заканих се.Бях вече убила веднъж,казват,че само първият път е трудно,но за мен не беше,не и след,като мразех човека.А за този,който беше причинил това на Дилан,омраза ще е слаба дума.

Казват,щастието е близо,обикновено идва, когато най-малко го очакваме и не от там ,където сме го търсили...Тогава разбираме,колко силно сме страдали,за нещо ,което е било винаги до нас,само на една ръка разстояние,достатъчно е било,да се протегнем и да го сграбчим,за да е наше..Но заслепени от своята болка,сме останали слепи и неми,а можело е да сме щастливи,доста по-рано и да си спестим доста главоболия и тревоги.Но така е устроен човекът,винаги да иска това ,което не може ,да има и да отхвърля това,което му се предлага,докато не разбере,че всъщност,винаги е имал , това към което се е стремил!

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Чет Окт 20, 2011 11:31 pm

- Радвам се. - целунах я нежно и продължих да държа ръката й.
- Говрех си за това с Марисела , колко много те обичам и ти си единствената жена , която не бих наранил , до която винаги ще бъда. Обещавам ти , че каквото и да става няма да позволя да те наранят , ще съм ти верен и ще те обичам. Ти си най-прекрасното нещо , което някога ми се е случвало и никога няма да си позволя да те загубя , защото ти си повече от част от мен. Толкова години прекарах в това да те убеждавам да си до мен , а сега когато разбра колко те обичам и си с мен , нищо не може да ме спре. - усмихнах се , след което се присегнах към якето си , в него имаше малка кутийка , да бях купил пръстен , тук не беше най-романтичното предложение , но се чуствах готов , издърпах си системата , леко се изправих , а после застанах на колене до леглото пред нея , отворих кутийката и я погледнах.
- Ще се омъжиш ли за мен ? Може би имам хиляди недостадъци , но любовта ми към теб ме прави различен и по-добър и искам да прекарам остатъка от живота си с теб.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пет Окт 21, 2011 12:10 am

Стоях и го гледах,как се мъчи да стане,не знаех,какво става ,но преди да успея да му проговоря,той се освободи от системата и коленичи.В ръцете му имаше кадифена кутийка ,а вътре пръстен,не вярвах на очите си,не вярвах да ушите си.
- Боже...-казах
- Не съм вярвала,че някога ще ми се случи-засмях се.
- Да,разбира се,Да и пак Да-казах и го прегърнах той изохка.
- Извинявай мили,просто съм толкова развълнувана.Върнах го в леглото и обсипах нараненото му лице с нежни целувки,постави пръстена на ръката ми и цялата засиях.Не можех да повярвам,че не сънувам.

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пет Окт 21, 2011 9:17 pm

Гледах я и не можех да повярвам , че прие. Мислех , че ще каже да изчакам още малко или че не иска да е завинаги с такъв като мен , но Елиза ме беше обикнала , въпрекито , че знаеше какъв съм. Легнах отново на леглото и се усмихнах.
- Аз съм развълнуван още повече. Това беше като мечта за мен и ето след толкова време , тя се случи. - надигнах се леко и я целунах.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пет Окт 21, 2011 9:44 pm

- Аз съм голяма късметлийка,че коя друга жена ми могла,да се похвали,с такъв прекрасен мъж,до себе си.Който да ѝ е упора в трудни моменти,пред който ,може да си позволи да поплаче,която винаги ще бъде гушната ѝ успокоена ? Коя е обичана повече от мен ? Коя е по-щастлива в този миг.Обичам те ,Дилан,оправяй се бързо,за направим мечтите ѝ на двама ни в реалност.-усмихнах се ,отвърнах на сладката му целувка,но макар с огромно нежелание,се наложи да се откъсна,от него,всяко мое докосване му носеше болка.Но той я понасяше мълчаливо.

Дилан
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пет Окт 21, 2011 9:48 pm

Усмивката ми стана още по широка , легнах назад и хванах ръката й.
- И аз никога няма да намеря друга като теб. Бих направил всичко за теб. А и коя друга би ме приел такъв какъвто съм ? Да ме обича така ? Да бъде с мен независимо какво направя. Обещавам ти , че ще се оправя много скоро и ще направим сватбата.
Елиза Даймънт
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пет Окт 21, 2011 11:28 pm

- Стига ,Дилан,караш ме да се изчервявам,сигурна съм че имаш много обожателки и доста жени,които биха те обичали,такъв какъвто си.За някои дори е възбуждащо,да спят при шеф на мафията-понижих гласът си,за ад не чуват странични уши.
- Но за мен,най-важното е,че ме обичаш,уважаваш и зачиташ.С теб се чувствам значима и мога да бъда себе си,без да играя роля.Както правя на подиума и около него.За това те обичам,толкова много ,колкото друга не би могла,да те обича.-казах и бях съвсем сигурна.За кратко време,той беше спечелил и доверието и сърцето ми.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   

Болница Santa Ángela
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Тригодишно дете се лекува от алкохолизъм в британска болница