City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Болница Santa Ángela - Page 2 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 2 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Болница Santa Ángela - Page 2 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 2 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Болница Santa Ángela - Page 2 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 2 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Болница Santa Ángela - Page 2 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 2 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Болница Santa Ángela - Page 2 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 2 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Болница Santa Ángela - Page 2 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 2 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Болница Santa Ángela - Page 2 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 2 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Болница Santa Ángela - Page 2 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 2 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Болница Santa Ángela - Page 2 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 2 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Болница Santa Ángela - Page 2 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 2 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Болница Santa Ángela

Go down 
+5
Дилан
Ванора Райдъл
Чарли
Мейсън Робинсън
Селина
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyЧет Сеп 22, 2011 12:15 am

През целият път,се молех,аз ,да аз,на всички познати богове и светии,да го спасят.Стигнах до там,че предложих своя живот в замяна.Вече бяхме почти стигнали,когато той бутна в ръцете ми гравиран ключ и каза думите ,които мислех,че никога,няма ад чуя от него.Сърцето ми подскочи обичаше ме,само това имаше значение.Стисках в ръцете си ,безценният ключ.Държах ръката му,докато грубо не ме избутаха и макар ,да имах желание да убия докторите ,се осъзнах на време ,че те бяха шансът му да живее.Отведоха го в операционната ,а аз се сринах на пейката ,в чакалнята,в която минутите минаваха ,като години....
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyЧет Сеп 22, 2011 10:23 pm

Не знам колко време беше минало и какво беше станало. Когато се събудих чувах някакви лекари да си говорят , отворих очите си , но отново не виждах. Дали щях да остана сляп завинаги ? Не , не можеше да бъде , но ако случайно се случеше , трябваше да разкарам Ванора , не можеше да е с мен , при такива обстоятелства. В момента не усещах никаква болка , явно още ефект от упойката или обезполяващите.
- Къде съм ? - попитах по посока на гласа.
- В интензивното сте. - отговори ми някой.
- Къде е.. - закашлях се. - Къде е жената , която беше с мен ? Моля ви извикайте я. - не казах името й , може би наистина някой хора не трябваше да го научават.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyЧет Сеп 22, 2011 11:43 pm

Седях и не знаех къде съм,сякаш бях друсана,адреналинът си беше отишъл и се чувствах много зле,но колкото и зле да бях външно ,два пъти повече бях вътрешно.Ами,ако умреше,щях и аз да умра.Не,не можеше да се случи не сега,когато разбрах ,че го обичам,когато разбрах,че и той ме обича.Тогава чух,някой да ме вика,беше една от сестрите.Станах ,като в полу сън,готова ,да чуя най-лошото,но вместо това,тя ми каза,че той ме търсел.Скочих и напрегръщах слисаната жена,втурнах се в стаята ,като фурия.Стигнах до леглото му и коленичех,започнах да целувах ръцете му и горещо ,да благодаря,на всички богове и светии,на които се бях молила,преди това.
- Чарли,Слава на Бога,жив си,как...как се чувстваш ? Любов моя,много ли те боли,кълна ти се ,че с това ,вече има издадена, смъртна присъда и за двамата!
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyЧет Сеп 22, 2011 11:49 pm

Чух някой да влиза , разбрах , че е Ванора , хванах ръката й и се стараех да обърна погледа си , от посоката на гласа , не исках да разбира , че не виждам , поне докато не се оправя , а ако не се оправех , можех да я нараня лесно , за да иска да ме остави или отмъсти.
- Добре съм , дават ми болкоуспокояващи , за това в момента не усеща нищо. - усмихнах се.
- Не , Ванора , изчакай да изляза от тук , за да се справим с тях заедно. Не прави нищо без мен. А ти как си ?
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 12:25 am

- Добре-казах,щом това желаеше,щях,да уважа желанието му.
- Как,да съм мислех,че мога да те загубя,не съм още дошла на себе си,но нямаш и на представа,колко се радвам,че си жив и си добре.-погледнах го.
- Е,малко си по натъртен и ранен,лицето ти се е подуло и кракът,но доктора,каза,че е истинско чудо,имаш само две счупени ребра.Гръбначният ти стълб е добре,няма да се парализираш-от това доста се страхувах,та това падане,с такава сила ,на удара,можеше да го осакати за цял живот.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 9:48 pm

- Нямаше да ме загубиш. - усмихнах се и леко започнах да галя ръката й с палеца си.
- Да , късметлия съм , че се отървах само с крака , двете ребра и един кръвоизлив. Лекарят каза , че наистина е чудо , че нямам трайни увреждания. - освен , това че бях сляп , но се надявах да не е трайно. Изпратих Ванора да си вземе кафе , като я уверих че всичко е наред. В този момент обаче чух двамата доктора пред стаята си , говореха си за мен. Каза , че шансът да прогледна отново бил малък и можело да си остана сляп. Ванора да живее със слепец ? Не й отиваше , тя имаше друг живот. Когато я чух да влиза , отново обърнах погледа си към посоката на шума.
- Трябва да поговрим. - казах с леден тон.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 10:17 pm

- Но аз вече ,пих кафе-опитах се да протестирам,но той настоя.Отидох но вместо кафе си взех сок,чувствах гърлото си ужасно пресъхнало,може би беше,от напрежението.След като се върнах в стаята,той ме повика,но сякаш имаше нещо ,гласът му беше дистанциран и хладен.
- Да и това ще стане ,сега си почивай.-усмихнах се .Но имах предчувствие,че той няма да послуша съвета ми.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 10:23 pm

- Не , това ще стане точно сега. - беше ми трудно да крия чувствата си и да изрека това , което ще кажа , но от малък знаех как да го правя. Просто да наранявам хората , но поне в този случай не бях егоист и не мислех за себе си , което донякъде беше добре.
- Не искам да съм повече с теб и не , не се очудвай. Аз и ти не сме един за друг , аз не искам да съм с убийца. Не мога да бъда и с една жена , така че е по-добре да се разделим и повече никога да не ме потърсиш , става ли ? Тръгни си сега , преди да е станало гадно , не съм от хората , които се сбогуват. - буца ми беше заседнала в гърлото , но говорех , трябваше.. да е далеч от мен.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 11:30 pm

Погледнах го,той да не се шегуваше ?Как изобщо можеше ,да си и помисли,че ще го оставя.
- Чарли,не знам,какво те кара,да говориш тези неща,но очевидно е ,че не ги мислиш.Та ти ми призна ,че ме обичаш,само преди час,нима толкова бързо си промени мнението ? Какво има скъпи всичко може ,да ми кажеш,не разбираш ли,че това не е начина,бих била с теб,дори,вече да не можеш да ходиш,но не е това,доктора каза ,че си добре.Трябва ли да ходя да го питам,какво ти е или сам ще ми кажеш ?Ако очакваш да избягам разплакана,че не ме обичаш,без дори да съм се борила,значи изобщо не ме познаваш Е,каква е причината,да наговориш тези лъжи ?
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 11:37 pm

Как можеше да разбира , че наистина лъжа и да е толкова спокойна ? Може би пък не трябваше да правя това.
- Доктора ти каза всичко , което ми има , причината не е това. Казах ти , че те обичам , защото мислих , че ще умра и исках поне някой да ме запомни с нещо хубаво. А сега си върви , казах ти го , истината , никаква лъжа - не искам да имам нищо общо с теб. - очудвах се , че дори сякаш сърцето ме свиваше като говорих тези неща , наистина я обичах , но ако я обичах , трябваше да го правя.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 11:53 pm

- Ех,Чарли,казах ти ,че няма да избягам,нито ще си тръгна.Погледни ме в очите ѝ ми каже,че не ме обичаш-Погледът му блуждаеше,сякаш се опитваше ,да намери очите ми.Разбрах ,какво става.
- Не можеш да виждаш,това ли, ще съм с теб,дори да останеш така,за винаги.-Прегърнах го,като от очите ми се отрониха няколко капки.
- Обичам те,няма да те оставя и кълна си ще им отмъстя!-казах гневно.,докато нежно го прегръщах.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 11:56 pm

Тя разбра , а бях толкова близо до успех , прегърна ме , както и аз нея.
- Май беше глупаво да говоря тези неща , а ? - засмях се , но не я пусках , може би бях уплашен ? Не знаех какво е това чувство така или иначе.
- Да , това е , не виждам и чух лекарите да си говорят , че може и да остана така завинаги. Но ще им отмъстим заедно , става ли ? Не искам да правиш нищо сама.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 12:00 am

- Да,доста глупаво,аз не съм някое префърцунено девойче,на което можеш лесно ,да раниш чувствата.Макар,да си призная въпреки,че не вярвах и на дума от казаното,тук вътре-взех ръката му и я положих на сърцето си.
- Усещах стягане,при всяка една-казах и преглътнах мъчително.
- А,на теб ти беше толкова лесно,да ми говориш така-казах обвинително.
- Да,заедно ще го направим,а ти не се отказвай,ще намерим най-добрите лекари,ще те излекуваме.-усмихнах се и го целунах нежно.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 12:04 am

- И на мен не ми беше лесно , просто мислех , че ще е по-добре за теб. - казах , не можех да се обясня , че ми беше гадно и ме болеше сърцето , тя го знаеше. Бях й казал , че я обичам и това стигаше , на никоя друга не бях го казвал.
- Аз не съм се отказал , случвали ми са се много неща , но не съм се предавал . - целунах ръката й , затворих си очите и се отпуснах назад.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 9:11 pm

Беше до мен,това беше важно,както аз щях,да съм до него винаги .Но точно тогава влезе доктор.
- Ма,моля ви се какво правите,оставете пациента ,да си почива-щях да възразя при това не особено приятно за лекаря,когато той добави.
- Важно е за възстановяването му.-Кимнах само,на него ,а се обърнах към Чарли.
- Скъпи мой,ще те оставя да си починеш,но да знаеш,че ще съм,тук отвън и скоро пак ще съм при теб.Въпреки протеста на доктора,го целунах отново и излязох в коридора,седнах на пейката.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 9:20 pm

- Не. - казах , но никой не ме послуша и Ванора излезе. Не можех да спя , не можех да си почивам , исках да съм с Ванора. А и ефекта на хапчетата спря и започнах да усещам разни болки , обърнах се на другата страна и леко се свих , какво щяхме да правим и аз не знам. Ако останех сляп завинаги , как щяхме да живеем ?
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 9:28 pm

Докато стигнехм до болницата ми беше станло малко по-зле , аз не исках да ходим , да бях си легнал за 1 час щях да се оправя. Обаче Елиза настоя , а аз не исках да я притснявам. Влязохме в болницата и отидохме при доктор , казаха , че не може да ми се върти свят само от една ръка и да ми е лошо. Целунах Елиза.
- Ще се оправя. - намигнах й и ме вкараха за изследвания.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 9:57 pm

Седях,без да мисля за нищо,когато чух гласът на Дилан,можех да го позная,дори без да го виждам,след малко имаше и женски глас,сигурно беше Елиза.Призля ми,какво правеха те тук,за не бяха дошли,да се подиграят.Вбесих се на мах,опипах дънките си,но се оказа,че съм оставила оръжието в колата.Нямаше ,значение,без това ,щях да се справя и с голи ръце.Когато отидох по посока на гласовете,Дилан не беше там,,е явно Елиза,щеше да го отнесе,жалко при други обстоятелства можехме да сме приятелки...Ама какви си ги мислех,тя бе една проклета кучка.Хвърлих се върху нея и я съборих от пейката,като я ударих право в красивото личице.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:06 pm

- Добре казах ,на Дилан и се усмихнах,надявах се всичко да е наред.Усетих силна болка в окото и с озовах по дупе,на пода.Проклетата убийца,беше ме връхлетяла изневиделица.Но ако си мислеше,че няма да се защитя ,жестоко се лъжеше.Изправих се бързо и също я цапардосах в лицето,но ѝ улучих носа,от който рукна струйка кръв.
- Какво си мислиш ,че правиш ,по дяволите ?-запитах я гневно.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:18 pm

Малката кучка ми отвърна,не очаквах това ,определено не ѝ такава сила,на удара.Мислех,че празноглавите моделки,не знаят нищо за боя е явно Елиза,беше различна,но това нямаше особено значение малкото барби,не можеше да се бори с мен.Уменията ми бяха легендарни бях бърза и смъртоносна ,като змия ,не случайно ми викаха Черната мамба.когато видях кръвта побеснях,свалих я на земята и започнах ,да я ритам.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:21 pm

Ванора бързо се съвзе от удара и явно ,че това повече я ядоса,защото ми приложи хватка и се оказах на земята,борейки се за глътка въздух,между серията от ритници.Глътнах си корема и прикрих лицето ,за да мога ад издържа.Когато видях,че се отказва,бях готова,съборих и нея на земята и се вкопчих в косата ѝ.Скубехме се,дърпахме и късахме дрехи и си разменяхме удари,докато лицата ѝ на двете ни ,не бяха вече красиви.А подути и с течаща кръв.Точно в този момент,някой,нададе вик и се опита да ни разтърве,но в този миг действахме като съюзнички повалихме двете сестри притекли се на помощ и отново се вкопчихме една в друга.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:27 pm

Бяха ми взели кръв и ме бяха прегледали , чаках си изследванията и когото излязох гледката отпред ме вцепени. Те се биеха. Хванах Елиза и я дръпнах от Ванора , като я придърпах зад себе си.
- Какво по дяволите правите ? Откачихте ли ? - после погледнах към Ванора ядосано.
- Предупредих ли те?
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:47 pm

- Дилан -погледнах го невярващо ,че бе станал свидетел на това.
- Тя започна първа-казах оправдавайки се ,като малко дете.Той беше бесен,но сякаш не чак толкова на мен.Той ме скри зад себе си,но аз се опитах,да се измъкна,но при опита си той ме усети и ме хвана,изстенах там където ме ,беше уловил,веднага запулсира болезнено.
- Май и аз имам нужда от доктор-казах с усмивка,като дори при това елементарно движение ме болеше.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 11:00 pm

Удряхме се когато изведнъж , някакви сестри решиха да ни разтърват,но не бяха познали бързо ги нокаутирах.Но точно когато ,щях да го направя с нея ,Дилан се появи,толкова ме беше яд,че не взех пистолета,можех да застрелям и двамата ,със сигурност,Чарли,щеше да е доволен.Но бях избързала,гневът ,ме беше връхлетял и блокирал трезвото мислене.
- Хич,не ме интересуват твоите заплахи,писна ми Дилан,Чарли осл...,едва не ослепя-поправих се,нека не знае истината.Имаш късмет,че е жив ,иначе нямаше да бия курвата ти,щях да я застрелям после и тебе.-Изправих се несигурно и залитнах ,явно кукличката ,беше подредила добре и мен.Велико направо,сега как щях да отида при Чарли,ох ,за първи път,се радвах,че нямаше да може да ми види,не бях красива гледка.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 11:05 pm

Притесних се за Елиза и повиках лекар да я прегледа , беше доста натъртена , не ми изглеждаше да са си счупили нещо , започнах да се приближавам към убийцата и я погледнах.
- Да ти приличаш на човек , на който му пука? - повдигнах вежда.
- Слушай , ще те убия. Не ми пука дали си черната мамба или не , аз съм много по-опасен враг и го знаеш. Може би и ние ще поостанем в болницата , какво ще кажеш да убием твоят Чарли и после теб ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Болница Santa Ángela - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Болница Santa Ángela
Върнете се в началото 
Страница 2 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: