Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Болница Santa Ángela

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Съб Окт 01, 2011 11:27 pm

Излязох само ,з ада си направя компреси,добре,че не можеш,да ме видиш,в момента точно не съм красива гледка,нещо повече ,ужасно съм грозна-казах цупейки устни.Външният ми вид винаги е бил,нещо с което съм се гордяла
- Знам мили,че можеш да се оправиш,но не го прави повече,още си слаб,трябва да си почиваш.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Чарли
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 222

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Съб Окт 01, 2011 11:33 pm

- Не е вярно , за мен винаги ще си хубава. - усмихнах се леко. Май наистина не трябваше да излизам повече. Какво , ако обърках вратата на стаята с терасата , можех да изхвърча от някъде.
- Не се притеснявай за мен , случвали ли са ми се и по-лоши неща. Компресите облекчиха ли болката ти ? И има ли тук болкоуспокояващи.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Съб Окт 01, 2011 11:40 pm

- Да,малко като ,че ли помогнаха.Има,ей сега ще ти ги дам,впрочем лекарят който ни завари ми прочете едно конско,но той ги даде,както за теб,така и за мен и ми позволи ,да остана ,при теб.Но ти любов моя,трябва да се нахраниш и понеже болната храна е ужасна,а от среща има ресторант,поръчах пилешка супа,дано да обичаш-усмихнах се.Знаех,ужасно малко ,за вкусовите му предпочитания,но той имаше нужда от течности и витамини.,за де се възстанови напълно.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Съб Окт 01, 2011 11:45 pm

- Радвам се. - усмихнах се.
- Не обръщай внимание на лекарите , малко пари и ще млъкнат. Добре , че е дал болкоуспокояващи и за двама ни и , че е позволил да останеш при мен. - после каза , че е поръчала пилешка супа , не ми се ядеше много , особено след снощи , но нямаше как да откажа.
- Добре , ще ми харесва. - целунах Ванора.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пон Окт 03, 2011 7:47 pm

- Май не си много въодушевен,но трябва да ядеш Чарли,за да се оправиш по-бързо и да възвърнеш силите си-казах и го целунах в този момент,ме известиха ,че супата вече е тук.
- Чудесно-казах и станах да я взема
- Ей,сега се връщам-Излязох,да я взема,когато се върнах го очакваше мъчение,аз щях да го храня,знаех,колко мрази сантименталните неща,но аз го намирах доста романтично.
- Отвори уста-казах.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пон Окт 03, 2011 8:14 pm

- Да , знам. - отвърнах на целувката й и леко я погали , тогава обаче казаха , че супата е дошла. Не обичах да съм слаб пред някой , винаги обичах да си оправям нещата в този живот сам , без да има нужда някой друг да ми помага. Но Ванора ми беше прекалено близка , за да се правя пред нея. Отворих уста и кусах супата.
- Вкусна е. Ти няма ли да ядеш ? А и аз трябва да се опитам сам.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пон Окт 03, 2011 8:59 pm

- Само ,ако ти ми дадеш-казах с усмивка,той обърна глава по посока на гласът ми ,за да ми каже,че е невъзможно.Но за сложих пръст на устните му.
- Аз ще направлявам ръката ти с гласът си,хайде гребни от супата и ми дай.Леко несигурно го направи ,но първата лъжичка обърна в деколтето ми.
- Ау,добре,че не е гореща.-казах през смях.След което хванах леко ръката му и я насочих към устата си.
- Мм,много е вкусна-казах с усмивка.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пон Окт 03, 2011 9:19 pm

Не вярвах , че ще успея. Опитвах се да се орентирам по посока на гласа й , но не стана и със сигурност я изцапах със супа. После успях да оцеля устата й , но все пак бях прекалено ядосан. С едната с ръка ударих силно таблата , с което супата и подноса , всичко се озова на земята и се разби.
- Какъв е смисълът във всичко това ? Не мога нищо не виждаш ли ? - ударих леглото с всичка сила.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пон Окт 03, 2011 9:43 pm

- Виж,какво направи-казах и станах от леглото.Започнах да събирам парчетата и ад търся с какво да забърша супата.
- Аз толкова исках да те зарадвам,а ти.Трябва да опитваш ,Чарли ,но дотогава защо не оставиш ,аз да бъда твоите очи ?-тъкмо казах това и доктора влезе.
- Господин Дънкан, изследванията ви са готови и показаха,че ако ви направим незабавно операция,има шанс да възвърнете зрението си на 100 %.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пон Окт 03, 2011 9:53 pm

- Не виждаш нищо Ванора , с един инвалид ли искаш да живееш цял живот ? - дори не можех да я погледнах мамка му , тогава влезе шибаният доктор и каза , че може да си възвърна зрението.
- Жестоко , да правим шибаната операция тогава , по-бързо.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пон Окт 03, 2011 10:31 pm

- Да,ще бъда,стига Чарли ти не си инвалид,чуваш ли,Обичам те и това няма да се промени.Ти ще виждаш отново,а дори и да не стане,няма да се откажа от теб, никога ?-Кой знае,колко още щях да го убеждавам,докато не влезе доктора и не съобщи новината.Страхувах се от операцията ,но мисълта,че може да му помогне,ме караше да съм щастлива.
- Видя ли,всичко ще се оправи-усмихнах се и стиснах ръката на доктора.
- Благодаря-казах му.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пон Окт 03, 2011 10:44 pm

Не изчаках повече , сложиха ми упойка и ме вкараха за операция. След време усетих как се пробуждам , имах превръзка на очите си и главата си. Беше ми по-лошо и от предната операция.
- Ванора тук ли си ? Ако да , извинявай за преди малко. - не знаех колко точно малко беше това , но и не знаех колко време е минало.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пон Окт 03, 2011 11:30 pm

Щях да се побъркам,бяха минали три часа,от както го отведоха,за операция.Ходих назад напред изпих,няколко кафета,но истината бе,че в този момент,имах нужда от твърд алкохол.Когато най-после го изведоха,го поставих ав друга стая ,трябваше ми да платя солено и да заплаша с всички възможни инстанции,за ад ми позволят,да вляза при него и да остана.Когато ме повика,хванах ръката му.
- Да,скъпи тук съм ,още щом излезе от операцията.
- Как се чувстваш ? И няма защо да ми се извиняваш,разбирам те.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Пон Окт 03, 2011 11:40 pm

Щом усетих , че хваща ръката ми , се успокойх. Значи , не ми се беше ядосала , не беше и си и тръгнала.
- Малко ми е лошо , но предплагам , че е от операцията. - усмихнах се и започнах да милвам ръката й.
- А ти ? - сетих се какво й бяха причинили , а аз бях безпомощен и не можах да ги спра. Гнвя , че не успях да предодвратя това ме обзе и болката , че са наранили единственият човек , който съм обичал. Усетих дори как една сълза започна да се стича по бузата ми , а след нея още една.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Вто Окт 04, 2011 12:01 am

- Аз съм добре,малко съм гладна,но съм добре-засмях се.
- Щом ти си добре и аз ще съм.Като забелязах сълзите му,се наведох и ги изпих с целувки.
- Не плачи ,любов моя ,всичко вече е наред-целувах го нежно,беше им толкова скъп.Молех се операцията,да е била успешна и да се оправи.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Вто Окт 04, 2011 10:22 pm

- Все още не е. - казах и стиснах зъби , след което хванах ръката й и се изправих леко.
- Да се прибираме , не искам да вися повече в тази болница. - въздъхнах.
- И без възражения , просто да си тръгнем.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Вто Окт 04, 2011 10:26 pm

- Но мили...-казах уплашена.
- Не можем да тръгнем,преди да са ти свалили превръзките.Знам,колко ,вече ти е писнало,но трябва ,да останеш още ден два.-Той ме хвана ,но аз не му позволих,да се изправи.
- Нима искаш,да рискуваш ,всичко,с прибързани действия,имаш нужда от наблюдение и от специализирана лекарска помощ,аз ще съм тук до теб,няма да се отделя,от теб.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Вто Окт 04, 2011 10:41 pm

- Ще ми свалят превръзките след една седмица , а аз не искам да стоя тук толкова много. - дръжах ръката й и леко я милвах.
- Не помня от кога съм на това легло , схванат съм. Добре ще приема да не си тръгнем , но поне малко да се поразходим ?
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Вто Окт 04, 2011 11:12 pm

- Чарли,някой ако ни види,ще ме убие,но не мога да ти откажа,хайде ще ти помогна -казах и му подадох ръка.
- Облегни се на мен и обещай,да не избързваш.Остави ме да те водя-казах и го подхванах така,че ѝ да иска да не може,да падне.Поведох леко по коридора,като се надявах,никой да не ни види.
- Искаш ли,да те изведа навън,малко на въздух-казах,като продължавах да се оглеждам,но стигнахме до асансьора безпрепятствено.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Вто Окт 04, 2011 11:19 pm

- Благодаря ти. - казах и се подпрях на нея , не исках да се правя на големият мъж и да ни хванат или да падна някъде.
- Да , добре идея. - усмихнах се и явно се качихме на асансьора , след което излязохме навън и седнах ме на една пейка.
- Така е по-добре.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 05, 2011 12:11 am

- Радвам се,че ти харесва -усмихнах се,когато вятърът разроши косата му,аз също не бях виждала слънцето от толкова време,колкото ѝ той.
- Да тук е много по-хубаво,но ще ми кажеш,ако се почувстваш по-зле и няма да стоим много,за да не забележат отсъствието ти-засмях се,макар,че знаех,че това е почти невъзможно,но нямаше ,как да не изпълня молбата му.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 05, 2011 10:50 pm

- Разбира се , че ще ти кажа. - усмихнах се и хванах ръката й , приятно беше да излезем малко след толкова време стоене на едно място.
- Едва ли ще каже нещо , а аз мисля утре да се приберем , няма смисъл да стоим тук. - целунах го.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 05, 2011 11:06 pm

-Мили мисля,че няма кой да те пусне,толкова рано-казах с въздишка.
- Не и преди да са ти свалили,превръзките.-Седяхме и си говорехме,не знаех,от колко време,но вятъра,леко подушваше и слънцето печеше,че не ни се прибираше.В един момент идилията ни бе разрушена.
- Що,за безотговорност,г-н Дънкан,вие току що излязохте от операция,не може да ставате от леглото.А им вие госпожице,поне от вас очаквах,да проявите здрав разум,не ви ли пука,за младежа ?-чух разярения доктор.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 05, 2011 11:15 pm

- За това си има начини , Ванора , а някой хора в тази болница се нуждаят от пари. - нещото , което бях научил в живота беше , че ако нещо не стане с пари , ставаше с много пари. Тогава чух , че идва шибаният доктор. Скочих от пейката и чух от къде идваше гласа , хванах го за гушата.
- Няма да й говориш така и ще ни оставиш да правим каквото искаме ясно ? - стиснах го за гушата.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Сря Окт 05, 2011 11:42 pm

Чарли побесня,явно усети,че доктора се е приближил,защото се изстреля,преди да мога да го спра и го гепи за гушата.
- Мили ,успокой се,нищо не е станало-казах му леко и нежно ,но твърдо го отделих от доктора.
- Браво господине,сега искате да ме удушите,за това ли ви помагах.Утре ви махаме превръзките и си трошете главата след това,няма да търпя,такова поведение,в собствената си болница-каза той и се отдалечи намусен.
- Ха-казах смаяна.
- Все пак успя,да постигнеш своето утре те изписват.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   

Болница Santa Ángela
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next