City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_rcap 
Чарли
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 7 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имението на Марисела и Мейсън

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 5:42 pm

Бях близо до това,до което копнеех.
-Ще се случи нещо,което не трябва да се случва.
Изправих се,като се наместих между краката и. Махнах косата и от врата и,като я целунах:
-Дори в тази тениска ми иде да те изям.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 5:46 pm

Наближаваше това за което искаше,когато се изправи и се намести между краката ми бях сигурна в това.
-Не трябва? - попитах изненадано - Нима не бива да бъда със съпруга си?Не мога да го докосна така - сложих ръка на кръста му като го погалих нежно - Или да го целуна тук? - намерих врата му с устни,но той вече бе отметнал косата ми и също ме целуна
-Само иде?Чудя се какво те спира?Кат Спи,а и бебефона при нас,ако се разбуди ще я чуем
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 5:54 pm

-Казаха ми,че не трябва...
Но кога ли някога сме слушали. Щях да изригна всеки момент,за това хванах бикините и,като ги свалих мятайки ги на земята. С още няколко движения се отървах и от панталона си.
-Съжалявам,че няма увертюра но повече от всичко искам да съм в теб.
Изместих я към мен,като проникнах в нея. Блаженство,толкова бе хубаво и не се бе променила,макар да беше родила,беше все така тясна и невероятна:
-Оу,да не се е променила...
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 6:02 pm

Сякаш слушахме какво трябва и какво не..
-Това кога сме го правили?
Не ми отговори,просто се зае да ме отървава от бикините ,а себе си от излишните дрехи,тениската просто повдигна на горе,това стигаше да ме влуди,не ми трябваше игра,не ми трябваше нищо освен него.
Е кой не обичаше игричките,но сега точно не ни беше до това.Щеше да има време да се наслаждаваме и на това.
Не разбрах кога вече бе в мен,извих се назад,опрях ръце на бюрото,крака ми се уви около кръста му.Това си бе нещо ново за нас,да изневерим на спалнята си
-Само съм родила,но какво пък...ти си същия
Усмихнах се и впих устни в него,усещах го така добре,че можеше да остана така винаги
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 6:11 pm

За първи път от много време не го бяхме правили на друго място и това засили още повече удоволствието. Захванах дупето и,задвижих се бързо:
-Да,да искам те сега,искам те веднага!
Изкуших се да докосна гърдите и и щях да сгреша,докоснах го но тогава потече мляко от тях. Това малко ме смути:
-Май сега не се на мен.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 6:18 pm

Хареса ми как действа,щом хвана дупето ми и ме задвижи нямаше как да не се хвана за раменете му,трябваше да се задържа за да мога да се движа с него,нищо че и той ми помагаше.Целувах го а той се изкуши да докосне нещо което още беше забранено за него
-Това е единственото което не ни е позволено мили,съжалявам
Знаех колко ги обича,особено когато е в мен,но сега трябваше да си намери друга играчка...
Но бързо движението му ме остави без думи ,само стенанията се откъсваха от мен

Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 6:22 pm

Измърках като жална котка,защото това ми бе най сладкото занимание но сега не можех да ги оближа,да си поиграя с тях. Задвижих се по бързо,защото исках да освободя лудата енергия,която ме побъркваше,а побъркваше и нея. Сложих ръцете си на дупето и,поне там можех да я стискам. Изръмжах,като засмуках вратлето и,ту го целувах ,ту го засмуквах нежно:
-Любов моя!
Простенах в ухото и.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 6:43 pm

Начита по който изръмжа ми хареса,това ме влуди повече,стискаше ме по дупето,но и аз не му оставах длъжна,докосвах гърба му,ту нежно,ту малко по грубо,стисках задника му който беше стегнат както ми харесваше.Движеше се бързо,искаше да излее енергията си в мен,а аз нямах против.
Караше кожата ми да настръхва докато я целува и смуче безмилостно
-Обожавам те Мейсън!
Отговорих на нашепващия му намек..Извивах се още ,той бе на ръба да ме докара до лудост,но нямаше да му се размине лесно
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 6:52 pm

Беше време да я довърша да е моя сега и веднага,задвижих се бързо диво в нея,като не след дълго свърших в нея,като тя бе преди мен. Това ми харесваше,наистина я обичах прекалено много. Целунах устните и,а след това. Притиснах я към мен:
-Оу и аз,и аз те обичам невероятно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 6:57 pm

Видях пламъчето в очите му,значеше че готов да действа,да ме има сега,да довърши и двамата.
Кулминацията ми изпревари неговата,но толкова бях набрала,че не го дочаках,но пък и той бързо навакса,това удвои удоволствието ми
-Да!
Извиках и се извих в ръцете му,когато ме притегли в себе си,бе седнал на стола,а аз в скута му,това ми хареса,можех да стоя така
-Ммм..това ми харесва...
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 7:11 pm

Полюбувахме се малко един на друг това определено бе повече от хубаво:
-Малката май още спи.
Не се чуваше нищо освен диханието и:
-Тя е малко англече и знае,кога трябва да спи.
Пошегувах се аз:
-Истината е,че бих го направил веднага.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 7:15 pm

Харесваше ми времето с него след секс,е и по време,това бе незаменимо
-Да,беше уморена от пътя,ще поспи доста,но пък довечера ще ни държи будни
Беше прав,че спеше когато трябва,но май и баща и беше,аз можех да остана будна,но Мейсън имаше нужда от сън
-Хайде - подадох му ръка - Връщаме се в спалнята,сега ще приспим и тати
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 7:34 pm

Беше права спеше ми се и то ужасно много,тогава подадох бельото и,като се облякох. Тръгнахме и отидохме в спалнята,като още щом легнах заспах. Бях наистина капнал и наистина много уморен.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 7:43 pm

Върнахме се в стаята и Мейсън заспа веднага.
Малко след това Кат се събуди и трябваше да стана и да я занеса в другата стая за да не събуди баща си,но щом се укроти и аз съм заспала на канапето в нейната стая
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 7:52 pm

Събудих се но нея я нямаше ,знаех къде е. Станах,като отидох в стаичката на Кат. Бях прав тя спеше. Наведох се и седнах до леглото,като я целунах нежно по устните:
-Тук ли си спала мила?
Тя се разбуди малко:
-Хайде ела,аз ще се грижа за Кат,а ти поспи.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 8:13 pm

Явно Мейсън се бе събудил и дойде в стаята на малката.не го усетих докато не ме целуна
-Ти поспа ли?
Попитах го сънено и отвърнах на ласката му.Искаше да се грижи за детето ,а аз да поспя
-Колко е часа?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 8:21 pm

-Точно време да си починеш мила.
Хванах я и я пренесох на леглото,като я завих. Малката още спеше,за това имах малко време да хапна:
-Любима поспи си.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 8:29 pm

Това изобщо не отговори на въпроса ми,но пък той ме вдигна на ръце и ме пренесе в стаята ни.
Отново се бях унесла,чух го само да казва пда поспя,от там всичка ми се губи,но явно бе забравил бебифона,защото я чух когато е събуди ,отидох в стаята,но той беше там,Кат бе в ръцете му и се радваше на аща си.Как да не се радваш на тази картинка
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 8:39 pm

Беше се събудила по едно време,прегърнах я,като си танцувахме и,говорех. Сладичко,като си танцувахме,когато се завъртях на вратата бе Мари. Усмихнах се и казах:
-Присъедини се към нашия танц има място.
Казах аз,а бебечето лежеше на гърдите ми ,бе отворило очи,не плачеше и се оглеждаше.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 8:42 pm

Млаката красавица бе протегнала ръце към баща си и се усмихваше,явно в него можеше да мирува
-Обожава гласът ти!
Присъединих се към тях като целунях челцето на дъщеря си,а после и на съпруга си
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 8:46 pm

Танцувахме в нежен танц и тримата,а малката се чувстваше,като принцеса,защото усещаше топлината и обичта ни:
-Да ,сега разтапя сърцето ми,а когато порасне сигурно,ще бъде глезлата на татко.
Докоснах устните си до челото на моята принцеса,тя лека полека се унасяше,бе ме хванала с малките си ръчички,който постепенно се отпуснаха.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 8:50 pm

Каква семейна идилия,беше като в приказка
-А не,глезени деца не искам,ако ще и позволяваш всичко от сега да се разберем няма да стане
Говорех тихо,малката се унасяше в ръцете на баща си,явно и харесваше там,с малката ръчичка бе хванала пръстите му,а сега се отпускаше
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 8:59 pm

-Шшш,тихо тъкмо заспа!
Оставих я на легалцето,като я завих. Залюлях леко креватчето,тя спеше. Хванах съпругата си и продължавах танца си.
-И да казваш и да не казваш,тя ми е на сърцето,и както ти ме владееш,така и тя,ще го прави.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 9:04 pm

Той скастри ли ме..това си беше ново
-Тихо де
Положи я нежно в кревата,стоях и го гледах от страни,беше така хебаво,невероятно и нереално.
Хвана ме отново и продължи да танцува
-Това не значи да я лигавиш,хайде връщай се в леглото,ще спи да сутринта
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 EmptyНед Фев 26, 2012 9:07 pm

-Не съм обеден,че тя ще спи. Нека вземем кошчето в стаята.
Опасявах се,че ще се събуди след 2 часа:
-Събужда се на всеки 3 часа.
Все пак тръгнахме към спалнята,бейби фона беше отатък.
-Дето казваше,че няма да сменям памперси,сменил съм 10.
Похвалих се аз.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Марисела и Мейсън
Върнете се в началото 
Страница 7 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Имението "Уинчестър"
» Марисела - лицата зад нея
» Марисела Виларте и нейния принц

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Diamond Beach-
Идете на: