City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_rcap 
Чарли
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 8 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имението на Марисела и Мейсън

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyНед Фев 26, 2012 9:11 pm

Той знаеше,че спи и се буди на 3 часа,но беше вече късно и по това време щеше да поспи,но не,взехме кошчето при нас,все пак наистина беше добре да знам,че е с нас
-Хвалиш ли се,ще ти мине мерака съвсем скоро с памперсите тате
Засмух се и щом остави кошчето я целунах и се върнах в леглото,чаках го да дойде,от доста време не бях спала с него в леглото,без да се притесняваме от големия корем
-Не вярвам,че вече не е в мен,че отново тялото ми е само мое и скоро ще си върна килограмите..
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyНед Фев 26, 2012 9:22 pm

-Е,нищо ти няма любима,знаеш че те обичам.
Придърпай я кум мен,имахме само няколко часа да се порадваме един на друг.
-Знаеш,че те обичам нали любима?
Исках да го знае,че любовта ми нямаше да се промени.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyНед Фев 26, 2012 9:24 pm

Истината беше,че след ражзането бях свалила само няколко килограма,сега тепърва трябваше да си върна фгурата която имах преди да забременея
-Нищо? А излишните 10 килограма?
Той ме обичаше каквато бях и не се съмнявах в това,но знаех и колко обичаше онова тяло което го провокираше
-Знам любов моя и те обичам също толкова силно
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Фев 27, 2012 7:35 pm

-Стига с тези глупости красавице моя.
Придърпах я към себе си за сладкото и кръстче. Малката обаче се разбуди,и започна да плаче,май нямаше да мине и 1 час. Станах и я взех,като я поставих между нас на леглото. Когато ни усети млъкна и се загледа в нас:
-Значи така,малката иска компания.
Целунах я по малката бузка:
-На татко сладката принцеса.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Фев 27, 2012 7:47 pm

-Спирам!
Той беше така загрижен за мен,угаждаше ми,а сега и се закачаше с мен.Придърпа ме за кръста когато Кат отново се събуди,май нямаше да е лесно,Мейсън я донесе в леглото и тя се укроти.Беше на леглото между нас.Гледаше ни с големите си очи ,а ние се радвахме на присъствието й
-Вече сериозно ревнувам - засмях се и целунах и двамата
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Фев 27, 2012 7:53 pm

-Няма защо,обичам ви и двете.
Засмях се защото се сетих за нещо:
-Сега мога легално да обичам две момичета. Имам право на това.
Малката улови пръста ми,като го стисна в пръстите си,беше толкова малка,толкова крехка:
-Вече е при нас,вече мога и аз да и се радвам не само ти.
Легнах на възглавницата,като бях близо до бебчето.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Фев 27, 2012 7:57 pm

-Но повече внимание получава тя
Направих кисела физиономия,но ми стана смешно,той искаше да обича две легално,това значеше ли че иска и друга,но понеже е нелегално не може
-Така ли?Легално?Нима обичаш и друга? - попитах но ме напуши смях,обожавах го и му вярвах знаех че се шегува
Кат хвана пръста му,а той светна,лицето му грейваше щом тя направеше нещо такова
-Че кога съм се радвала на дъщеря ни без теб
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Фев 27, 2012 8:20 pm

-Ми само ти я усещаше,да долепям ръка не е същото,като сега. Виж уловила ме е,гледа ме с смарагдовите си очи.
Идеше ми да я изям беше толкова сладка и малка.
-Да искам да обичам още една.
Тя малко се стъписа:
-Искам още една красавица,като тази.
Целунах малката Кат:
-А,защо не едно момченце.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Фев 27, 2012 8:25 pm

-Да усещах как само ме рита,това си беше тормоз,но си заслужаваше
Беше прав,тя не откъсваше очи от баща си,така нямаше да заспи скоро.Беше най-сладкото бебе което бях виждала, а той ..най-секси таткото
-Още една?
А Мейсън ме поправи,че момиченце като нея или момче
-Нека Кат порастне,няма да издържа още едно бебе близките 3 години,а и искам да си наваксам за 9 месеца без теб
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Фев 27, 2012 8:59 pm

Потрепнаха ми веждите за да се съглася с казаното. Като се надигнах за да целуна устните и:
-Знам. Може баба и да я вземе утре и да я погледа няколко часа.
Предложих аз не,че исках да се отърва но щеше да е хубаво да си се нарадваме:
-Ще наема бавачка през деня да ти помага. Става ли?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Фев 27, 2012 9:03 pm

Видях очите му които пламнаха,той намисляше нещо.Искаше утре майка му да гледа Кат
-Идеята ми харесва,не че искам да я няма,но за няколко часа..можем да я оставим
Щеше да страхотно,дори не ми се седеше в къщата,в главата ми се зародиха идей за сеня,стига да успеем да поспим,щеше да е романтично и ....по наш вкус
-Щом искаш,наеми,не ми трябва,но трябва да се върна в агенцията
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Фев 27, 2012 9:11 pm

-Знам но през нощта не можем да спим поне да има няколко часа в който да поспиваш,а и аз през деня съм на работа мила.
Целунах я отново и легнах на възглавницата.
-Нека я оставим тук да спи,като си пойграе малко,ще и се доспи.
Прозях се продължително.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyПон Фев 27, 2012 9:14 pm

-Прав си!Имаме нужда от почивка!
Малката се заигра и скоро щеше да се измори и да си почине
-Утре ще ходиш в кантората нали?
Чудех се как да го изчисля,Кат е още малка да я оставяме сама с други хора,но пък трябваше да свиква и да не се привързва достатъчно,че да е винаги до полата ми...Мислех да го изненадам,щях да се обадя на майка му,едва ли щеше да откаже да прекара няколко часа с внучката си.
Унесена в мисли съм заспала,Мейсън също
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Фев 28, 2012 3:44 pm

-Да трябва да видя едно дело ще се върна в 5.
Гушнах малкото си момиче,целунах я по бузата и казах:
-Хайде принцесо,заспивай мило.
Тя още не заспиваше и гледаше към майка си,май беше гладна. Протягаше ръчички:
-Май е гладна.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Фев 28, 2012 3:47 pm

Супер,щеше да се прибере да си почине,а аз да имам време да съм с детето и после да го изведа от вкъщи за малко,а майка му да гледа Кат.Идеално,но нямаше да му казвам,щеше да е изненада,но Кат не искаше да спи,май отново бе гладна,а тати в стаята ..но нямаше избор ако искаме да спим трябваше да я нахраня
-Хайде съкровище,да хапнем
Взех я в себе си и я нагласих на гърдите си като и подадох едната,а тя като лакомо дете я засмука.Не смеех да гледам Мейсън,знаех какво вижда и какво си мисли
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Фев 28, 2012 3:53 pm

-Укопаторка!
Казах аз на шега но беше до някъде така. Погледах ги,бе хубаво но и възбуждащо. Изръмжах и се обърнах назад,като се завих имах нужда от сън. Сложих телефона си под възглавницата да усетя вибрирането на телефона,за да се събудя сутринта и заспах.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Фев 28, 2012 3:58 pm

Усмиханха се когато се пошегува с детето,обърна се сърдит на другата страна и заспа,разбирах,беше уморен и сърдит,че някои удоволствия са му леко забранени,но ще трябва да търпи,а можеше и на другия ден да му се отвори парашута.След като се нахрани Кат най-сетне заспа,както и аз.Бях много уморена и веднага след като се уверих че спи се отпуснах и аз.Оставих я при нас,за да не се разшава отново.На сутринта щях да я преместя в кошчето й,след като тати се събуди и излезе....
На сутринта и двамата още спяха щом се събудихи станах заедно с малката за да я преместя,а и вибрацията на баща и би я събудила.Слязох и направих кафе и закуска за Мейсън преди да излезе
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Фев 28, 2012 4:04 pm

Беше ми много трудно да отвояря очи но малката заплака и за отрицателно време ги отворих. Взех я и я препових беше мокра,като я облякох в розаво и сложих една малка папчица:
-На тате...
Гушнах я и слязох с нея в трапезарията,където бе закуската:
-Малката принцеса като усети,че всички са будни подаде глас.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Фев 28, 2012 4:10 pm

Чух,че Кат се събуди,но Мейсън бе горе и бях сигурна че е станал след тази аларма.Сложих кафено и закуската на масата когато те слязоха,беше я преповил и облякъл
-Тати се грижи за нас!
Взех я от него за да може да закуси спокойно и да излезе на време за работа
-Какво ще правиш днес?Какво е делото?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Фев 28, 2012 4:20 pm

-Имам дело за попечителство. Реших да работя известно време за хора,който нямат възможност за наемане на адвокат. За това поех едно дело за попечителство на една майка. Мъжът иска да и отнеме децата,той ги тормози и само това,че има пари,съда ще ги присъди на тях.
Отпих от кафето си и поех една филия:
-Няма да ги дам на онзи звяр.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Фев 28, 2012 4:27 pm

Харесваше ми да знам че той е добър и милостив и работи и за тези които не могат да си позволят добра защита,а да помогне на жена която е сглупила с избора на мъж с пари..
-Радвам се да чуя че защитаваш праведните мили
Беше малко ядосан за това,сигурна съм че ако можеше би го ступал
-Значи ли ,че няма да закъснееш?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Фев 28, 2012 4:32 pm

-Да,ще се прибера на време,само ще подготвя документи и ще уредя нещо за жената,малка работа в която да и заплащат по добре.
Усмихнах се звънаха ми по телефона.
-Обичам ви милични но ще тръгвам.
Целунах Кат по челото и малко по продължително Мери:
-Обичам ви!
Казах и тръгнах към
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Фев 28, 2012 4:40 pm

-Добре мили,ако има нещо звънни ми!
Целуна и двете ни и излезе
-Обичаме те!
Той излезе а аз оправих масата и с Кат се качихме горе.Нахраних я и се изкъпахме двечките.Добре че баща й го нямаше иначе щеше да е страшно. После се обадих на Екатерина и се уговорихме да дойде хем да се видим,а и прие идеята да излезем с Мейсън а тя да гледа малката...
Скоро бях готова и облечена в това ,а Кат се засмя,не ме бе виждала така.Баба й ми помогна да се дооправя,докато Мейсън се прибере
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyВто Фев 28, 2012 4:45 pm

Свърших бързо и се прибрах в женското царство. Засмях се и казах:
-Липсва ви само Ема и сте женско царство.
Приближих се и целунах всичко по бузата. Като се спрях на моята красива жена:
-Невероятна си.
Целунах устните и по страстно:
-Хайде деца излизайте навън,аз ще гледам внучката ми.
Усмихна се тя,хванах ръката на Мари и казах:
-Хайде да тръгваме.
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 EmptyСъб Мар 31, 2012 6:14 pm

Прибрах се след работния ден,като оставих куфара си на земята до шкафчето. Малката вече бе проходила не много уверено,краката и още не бяха нейните но вече бе забавно малко бебе. Не бе спала цяла нощ,заради зъбите,който никнеха,надявах се все пак Мари да е поспала малко. Качих се горе но тя спеше,а малката Екатерина си играеше в кошарката и кротуване. Приближих се към кошарата,като ме видя се усмихна и протегна ръце.
-Ела на татко красавицата,ела да оставим мама да поспи малко...
Тя ме гушна и започна да си играе с копчетата на ризата,дори започна да ги лапа,защото зъбчетата я сърбяха. Въпреки това не и направих забележка и не я дръпнах оставих я с надеждата че няма да откъсне някое копче и да го глътне. Тупах я по дупето и тръгнахме към офиса ми,където отворих лаптопа:
-Искаш ли да гледаме филмче?
Не отговори,беше заета с копчетата:
-Да кажем,че искаш....
Тогава пуснах филмче,тя започна да се заглежда по картинките и ставаше интересно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Марисела и Мейсън
Върнете се в началото 
Страница 8 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Имението "Уинчестър"
» Марисела - лицата зад нея
» Марисела Виларте и нейния принц

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Diamond Beach-
Идете на: