Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Имението на Марисела и Мейсън

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin

Брой мнения : 925
Местожителство : Лос Риос

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Съб Мар 31, 2012 7:23 pm

Кат беше на почти 11 месеца и вее ходеше малко по малко.Не беше уверена,а и крачетата и още бяха слаби,но с помоща на мама или тати се справяше отлично.
За нещастие зъбките и даваха зори тази нощ направо не можах да спя,а сутринта слава богу бе кротка и след закуска заспа в кошарката си.Бях легнала да я наблюдавам,но явно бях заспала защото когато се събудих нея я нямаше,но видях куфара на Мейсън,вероятно я бе отвел в другата стая.Направих си душ и отидох в офиса от където се чуваше шум,явно татко и дъщеричка гледаха филм,а тя кротуваше в ръцете му и си играеше с копчетата на рицата му

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 515

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Съб Мар 31, 2012 9:56 pm

Тя бе станала,беше се събудила,дори се бе изкъпала и бе по халат. Усмихнах и се топло и с обожание,наистина много обичах съпругата си и малкото си детенце,дори ми се искаше да и направя още едно но не засягах тази тема,защото малката още не бе пораснала достатъчно:
-Виж кой се е събудил,мама ли се събудила....
Малката откъсна поглед от филмчето но не и от копчетата,защото ги държеше с ръчичка,след това погледна към майка си,като се усмихна весело,беше и се показало едното горно зъбче,вече си имаше малко зъбче. Аз не можех да го видя от моята позиция но майка и можеше.
Намигнах и за да дойде и да ме целуна бях зажаднял за нейните устни.
Вижте профила на потребителя
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 11:14 am

Малката се откъсна от филмчето и ме погледна,доста бе порастнала,имаше очите и усмивката на баща си,но бе русичка принцеса,а нито аз нито Мейсън бяхме руси.
Стоях и гледах как зъбчето и се показва,но баща и не можеше да го види,а тя ве се откъсваше от копчетата му,Мейсън ме гледаше и се усмихваше нежно,тръгнах към него като поклатих биберона който щеше да откъсне малката от ризата му.
Наведох се и го целунах нежно по устните,а малката по челцето като и дадох биберона и тя пусна баща си и отново се загледа във филма
-Май пак ще шием копчета

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 3:53 pm

Пое с две ръце биберона и се обърна към филмчето и се загледа с голям интерес. Но нещо скрибуцаше докато вмучеше от биберона:
-Да не би да имаме зъбче?
Попитах аз и се наведох да я видя но тя не даваше биберона,нямаше да го видя,докато тя не реши да пусне биберона:
-Добре инатче няма да го видим сега...
Погледнах към Мари и се усмихнах:
-Поне се радвай че още не е глътнала някое копче. И впрочем наследила е твоя инат.. Не знам какво им харесва или ще стане дизайнерка или производителка на копчета.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 4:00 pm

Май май баща и още не бе видял зъбчето на Кат,но то вече се бе показало и дразнеше принцесата ми която упорито не даваше на баща си да го види.
Наситина бе наследила ината,но не само моя,защото и баща и не беше от кротките
-А не,не съм ината само аз,ти също не отстъпваш, за това не се учудвай че е двойно по-голям инат
Усмихнах се,а той забеляза наклонностите на дъщеря си,определено можеше и да стане дизайнер ,но имаше време да се ориентира в това
-Малка е още мили,просто са и интересни,има време да раше професията си

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 4:08 pm

-Но от сега ти казвам няма да и позволя да е манекенка или фото модел. Не искам дъщеря ми да попадне на такъв като мен.
Да страха на всеки женкар,да му се роди момиченце и да усети болката,когато наранят малкото му момиченце. Щеше да е малко жестоко. Погалих я по главата,още се лигавеше с биберона,макар че бе изпила почти всичко:
-Права си раничко е сега си имаме малко ангелче...
Целунах я по русата главичка,знаех че това и е бебешката коса сигурно,щеше да има косата на майка си след време,защото леко се къдреше,като нейната:
-Успя ли да поспиш?
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 4:26 pm

-На мет лошо ли ми е ,като попаднах на теб? - усмихнах се леко,истината бе че в началото когато спря да ме търси проклинах деня в който го ях срещнала,но после разбрах че ме е дарил с дете и исках само да си го върна,а сега бях най-щастливата жена на земята..
-Ангелче ,но с малки рогца на моменти
Косата на Кат се къдреше леко,вероятно щеше да е като маята,но щеше да и отива гарваново черния цвят на баща й
-да,тази нощ направо ме направи разногледа,почти не спа..а ти ,как мина в кантората?

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 4:34 pm

-Много добре спечелих делото за попечителство,сега майката ще си върне и двете деца. Оказа се,че мъжа и нарушил гаранцията си и сега е малко в затвора. Няма право дори да обжалва делото.
Свърши всичко в бутилката и тя се ядоса,като метна биберона и се развика или искаше още или искаше внимание. Вдигнах я във въздуха но внимавах да не върне:
-Какво има дяволче!
С две ръце хвана лицето ми,като заплляска по бузите ми:
-Какво има я кажи?
Дръпнах я към мен и тя отново си хвана копчетата:
-Добре копчетата искаш!
Станах,като подадох ръка на Мари:
-Нека да я заведем в стаята,преди да ми е изяла ризата.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 4:37 pm

Радвах се когато виждах победата в очите бу и удовлетворението от свършената работа,особено когато делата бяха свързани с деца.От както Кат се роди бяха основно такива и много се гордеех с него...
-Радвам се че си ги е върнала!
Малката отново се разшава,явно искаше вниманието ни,не обичаше дълго да не сме в нейния обсег.
Баща и бързо я вдигна,но тя реши ,че отново иска копчетата му и са заигра с тях,но Мейсън стана и ни поведе към стаята й
-Ще и донеса играчката с която чеше зъбчето,дона се кротне

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 4:48 pm

Бях успял да видя малкото и зъбче,което се бе показало.
-На татко малката косатчица!
Засмях се бях се пошегувал. Бяхме в стаята,като я пуснах на земята,там имаше много играчки. Седнах на едно столче,като ми бе доста малко. Тя възрази ,изправи се и с клатушкане стигна до мен,като си хвана копчетата:
-Стига Кати,имаш много играчки...
Тя се разстрой,като заплака силно. Тръпна се на земята по дупе и заплака силно:
-Мила моя недей,ще глътнеш някое копченце,недей...
Вдигнах я и я целунах по бузата.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 4:51 pm

Замях се когато Кат възрази на баща си ,че и е седнал на стола и отиде до него лъкатушейки и си набара пак копчетата.
Но щом той я скастри тя се тръшна да пбаче,а той като мил човечец я вдигна на ръце и започна да я успокоява,което не бе много добре,не биваше да се учи всичко да става на нейната
-Мили остави я,не може винаги щом заплаче че не и се дава нащо да я успокояваш,ще я разглезиш,а достатъчно вече е разглезена..

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 5:04 pm

-Тя е още мъничка,защо да не си я глезя още не разбира нищо.
Вдигнах я и я целунах по двете бузки звучно и продължително. Толкова голяма обич имах към нея. Тя беше принцесата на татко. Оставих я на земята,като и дадох играчките с който да си чеше зъбите. Кротна се,като се заигра,Придърпах милата си за краката към мен,по скоро я обгърнах:
-Мамо не бъди така строга,тя е единственото ми малко слънчице защо да не си я поглезя.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 5:37 pm

А не разбирала тя
-Да не разбира тате,за това те върти на малкия си пръст,щом не получи нещо заплаква и ти и даваш всичко,после кажи,че не разбира
Той определено обожаваше дъщеря си,даваше всичко за нея,обожаваше я,дори ревнувах малко,напоследък обръщаше внимание само на нея,а аз оставах на заден план.
Кат се кротна в играчките ,а Мейсън ме придърпа към себе си
-Единственото ? - повдигнах вежди - А аз какво съм?Не заслужавам ли да ме поглезят?

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 8:25 pm

-Ти си моята сладка ревнива жена!
Казах го с любов и закачка:
-Когато малката заспи,ще ти покажа любовта и вниманието си,сега не е много подобаващо.
Наведох се и гризнах коляното е,тя изстена,малката се обърна към нас и се засмя:
-Спокойно няма да изям мама,май!
Засмях се но не спирах да я държа.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 8:45 pm

Хаха бях ревнива,но не можех да ревнувам от дъщеря си,просто се закачах,обожавах моментите когато с Мейсън бяхме заедно с Кат и се шегувахме,това бяха най-сладките моменти
-А ти си лъскател
Определено нямах търпение да малката да заспи,напоследък ни държеше далеч един от друг и не бях усещала мъжа си като мъж,а само като баща
-Хм...недей се кани,че няма да заспи
Поех си дъх и опитах да остана спокойна докато тя ни погледна когато Мейсън ме гризна леко
-Но мама ще изяде тати

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Нед Апр 01, 2012 9:01 pm

-Оу,мама ще ме изядее!
Трябваше да се постараем да я изморим доста,за да заспи и да спи цялата нощ. За това я сложих на проходилката за да повърви малко:
-Хайде ела! Ела Кати,елаа!
Тя се радваше и подскачаше,като се опитваше да ме догони,а щом го правеше аз леко се измъкжах:
-Хайде мила!
Тя отново се смееше но този път майка и се включи.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Пон Апр 02, 2012 11:19 am

-Ооо да
Засмях се и ги гледах как си играят,искаше да я измори,виждах го,явно на него тази нощ не му се спеше,а на мен още повече.
Остави я в проходилката и я залисваше докато не се включих и аз..
-Хайде мила,да хванем татко
Застанх зад него и не му давах да мърда докато тя не дойде

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Вто Апр 03, 2012 10:07 am

Хванах я и я завъртях нежно с проходилката,тя се засмя и подаде ръце към мен. Явно бе гладна,а бе време и за каша или пюре.
-Гладна ли си?
Поклатих глава,макар да не ми отговори ,бе време за хапване,биберона вече и идваше много слаб,а мама вече не даваше мляко. Това бе сладко откритие,защото сега аз им бях властелин:
-Днес ще я изкъпем след ядене за да спи спокойно.
Казах аз на Мари. Приближих устните си до врата и,целунах я нежничко,като и прошепнах тихо и на ушенце:
-А,после татко,ще изкъпе мама.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Вто Апр 03, 2012 1:31 pm

Беше време малката да хапне,за това бях поръчала да и донесат храната в стаята,за да мога след това да я изкъпя и приспя=
Мейсън вече се радваше,че от няколко дни не я кърмя и властва над тялото ми свободно,а щом прошепна в ухото ми какво мисли да прави,нямах търпение да заспи.
Рядко имахме възможността да се радваме един на друг дълго време
-Мама няма търпение

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Вто Сеп 11, 2012 6:37 pm

Не знаех,какво е намислила,минах само през стаята,за да видя малката. Тя си хапваше,само я целунах по челото и я погалих по главата:
-Да спиш добре съкровище...
Истината бе,че само тя бе взела част от сърцето ми и можеше да се каже,че дъщеря ми имаше невероятна власт над мен. Само с едно нацупване получаваше всичко.
Но тя не искаше да заспи с бавачката,за това я прегърнах и започнах да танцувам около стаята с нея,за да я приспя,не след дълго заспа на рамото ми. Оставих я и я завих,като се надвесих над нея. Не исках да я загубя,никоя жена не си заслужаваше толкова,за да я загубя,дори и моето нещастие не струваше толкова. Отдръпнах се,като тръгнах към спалнята. Мари правеше нещо в банята,аз само седнах на канапето,като разкопчах ризата си.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Вто Сеп 11, 2012 6:48 pm

Скоро Кат и родителите на Мейсън се върнаха от Лондон,не биваше да знаят какво става с нас,не исках да се меси никой в отношенията ни,за това и се бях върнала в имението ни,държахме се сякаш нищо не се бе случило,но само когато те бяха край нас,когато Кат беше с нас,останехме ли сами...ами беше сложно,Мейсън опитваше да ме придума че всичко е наред,но знаехме че не е ...още не бяхме действали по плана ни,но за тази вечер мислех да опитам да оправя нещата...след няколко часа имаше модно шоу и щях да опитам да го убедя да дойде,ако не с мен то поне за началото,щеше да е опит за нас,нямаше да меся в разговорите му,щеше да е сред любимите си манекенки,женкаря в него щеше да има улов,но и аз щях да съм поредната непозната...
Излязох по халат,не бях облечена,имаше време и се надявах да има настроение за игри....
-Реши ли дали ще дойдеш на шоуто или не?

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Вто Сеп 11, 2012 6:53 pm

Гледах към земята не надигнах глава,за да я погледна само отговорих машинално:
-Не искам да идвам на глупавото шоу. Имам дело за 8 сутринта,бракоразводно дело.
Бях затворил очи,бях доста уморен. А,и вече не изпитвах същата тръпка към съпругата си,за да не я изпускам от поглед:
-Ти отиди,аз ще остана тук.
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Вто Сеп 11, 2012 7:02 pm

Нямах сили да споря с него,нямах сили да се боря срещу другите жени,нямах сили и да го заплашвам с Кат,знаех че ако го заплаша отново ще дойде или най много да го загубя ,не исках насила да е с мен
-Дори не се опитваш нали?А твърдиш че ме обичаш,но нямало тръпка,как да ти я върна като дори не ме поглеждаш Мейсън...
Седнах на фотьола,не знаех да плача ли,да викам или просто да се оправя и да изляза,да го оставя да се радва на свободата си,да живея във фарса му и да се моля да се оправи,да се моля да се прибирам вечер и той да е тук за да ме люби поне веднъж в седмицата...

Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Вто Сеп 11, 2012 7:09 pm

Изправих глава,като въздъхнах,тя бе затворила очи. Изправих се с лека въздишка.като се приближих към нея. Седнах до нея и се наведох,като я целунах по рамото:
-Аз,ще съм тук Марисела,като се върнеш,ще съм тук. Върви забавлявай се,трябва ти свободна вечер,да се поглезиш. Малко свобода.
Отново я целунах,повдигнах брадичката и:
-Какво ще кажеш?
Селина
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Вто Сеп 11, 2012 9:46 pm

Дори това му костваше усилие,да се доближи до мен,едва ли се надяваше да не забележа въздишката или отекчението му
-По принуда нали?Ще си тук защото знаеш че иначе губиш Кат..не искам свобода Мейсън,не и като знам че си затворник в собствения си дом..
Изправих се и избърсах сълзите които напираха,обърнах му гръб и се разрових из гардероба си,не знаех какво да правя,но наистина не можех да пропусна шоуто,беше моята вечер,за първи път от години щях да дефилирам отново и наистина се надявах той да е там,ако не заради сделката ни то заради това че ми е съпруг,че ме подкрепя,но явно щях да изляза на подиума с болка в сърцето,нямаше да мога да го погледна в очите...

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   

Имението на Марисела и Мейсън
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next