City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Черно сияние - Page 3 I_vote_lcapЧерно сияние - Page 3 I_voting_barЧерно сияние - Page 3 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Черно сияние - Page 3 I_vote_lcapЧерно сияние - Page 3 I_voting_barЧерно сияние - Page 3 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Черно сияние - Page 3 I_vote_lcapЧерно сияние - Page 3 I_voting_barЧерно сияние - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Черно сияние - Page 3 I_vote_lcapЧерно сияние - Page 3 I_voting_barЧерно сияние - Page 3 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Черно сияние - Page 3 I_vote_lcapЧерно сияние - Page 3 I_voting_barЧерно сияние - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Черно сияние - Page 3 I_vote_lcapЧерно сияние - Page 3 I_voting_barЧерно сияние - Page 3 I_vote_rcap 
Чарли
Черно сияние - Page 3 I_vote_lcapЧерно сияние - Page 3 I_voting_barЧерно сияние - Page 3 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Черно сияние - Page 3 I_vote_lcapЧерно сияние - Page 3 I_voting_barЧерно сияние - Page 3 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Черно сияние - Page 3 I_vote_lcapЧерно сияние - Page 3 I_voting_barЧерно сияние - Page 3 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Черно сияние - Page 3 I_vote_lcapЧерно сияние - Page 3 I_voting_barЧерно сияние - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Черно сияние - Page 3 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Черно сияние - Page 3 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Черно сияние - Page 3 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Черно сияние - Page 3 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Черно сияние - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Черно сияние - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Черно сияние - Page 3 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Черно сияние - Page 3 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Черно сияние - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Черно сияние

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПон Сеп 08, 2014 8:33 pm

-Заспивай принцесо утре ще говорим,за това..
Остави горещ целувка по челото и погали я и я зави грижовно с одеялото,защото в имението беше ужасно студено и можеше да настине,въпреки че гореше камината се оказа доста студено:
-Това,което изпитваш хубаво нещо,и аз го изпитвам,ще мине време и ще го разбереш.
Погали я леко по раменете,съвсем нежно леко,но му  хареса да я докосва така.
-Утре си изцяло с мен,дамите няма да те припарят. Ако трябва,ще отидем в моето имение,но втори път няма да позволя така да те отвличат от мен.
Малко се шегуваше естествено и тя го усети:
-Запомни нали,ако искаш да се върнеш в къщи винаги може да го направиш,ще те закарам безопасно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyВто Сеп 09, 2014 3:05 pm

-Защо ще искам да се върна у дома?Какво имам там?Не искам да съм затворено момиченце което да изпълнява заповедите на тати!Не Алек,дори да напусна това място няма да се върна у дома!
Но защо той би си помислил че тя иска да си тръгне,за нищо на света не би си тръгнала от него,нямаше сила на земята която да я накара да се откаже от него,въпреки че едва го познаваше знаеше че се влюбва в него,желанието към него растеше,но явно той не изпитваше същото,просто изпълняваше дълга си към баща й,за това беше специална за него,желаеше я това се усещаше,но той беше мъж

Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyВто Сеп 09, 2014 10:09 pm

-Не искам да си ръгваш но те откъснах от хората,който познаваш,за да си с мен,човек който никак не познаваш,може да ти стане мъчно. Искам да си до мен но няма да те държа на сила. Ако искаш да видиш някой,ще те заведа.
Погали я ужасно нежно по бузата и я целуна:
-Мястото ти е до мен искам да си до мен,никой не ме е задължил да си с мен,аз те поисках от баща ти и си тук защото го искам не заради договора,не заради уговорката,а защото те искам Селина. Искам да си до мен,да те опозная,да те направя щастлива,искам да си моята избраница.
Съвсем грижовно я зави отново,защото тя се отвила целуна я по челото и се усмихна доволно:
-Хайде поспи малко,ноща беше ужасно дълг,случих ти се толкова много неща имаш нужда от почивка и да поспиш.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyСря Сеп 10, 2014 7:27 pm

-Добре,заспивам ако ще си спокоен,наистина съм уморена,но съм щастлива в това искам да си сигурен!Щом съм до теб,щом ти ме искаш и правиш всичко за мен,за нас,аз съм щастлива!Няма да ми липсва онзи затвор,да може би баща ми и братята ми ще ми липсват в даден момент,но знам че мога да ги видя!
Целуна го леко по устните и по челото и положи глава на възглавницата,ала дълго време съня не идваше,а и как да дойде като усещаше тялото му,аромата му,допира му.Усещаше напрежение в тялото си и то не беше онова лошо напрежение досадно което пречи,а сладко напрежение продиктувано от желанието по него,онази сладка тръпка ниско долу която вероятно беше собствената и възбуда,от факта че той лежеше до нея
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyСря Сеп 10, 2014 9:16 pm

Съня и за него не идваше дълго,защото мислите му се люлееха към съвсем друга страна. Желанието му отново се рееше на талази из стаята,като вече нямаше почти капка въздух сякаш. До сега не бе устоявал толкова дълго на желание,на желанието да не вземе това което иска. Но от руга страна не искаше да я въведе в онзи свят на покварата. Страхуваше се,че тя нямаше да понесе неговите мръсни тайни и желания. Събуди се рано,тя още спеше,а слънцето тъкмо беше залязло. Тръгна към кухнята,като преди това метна един душ,обу едни черни панталони и метна на себе си някаква тънка копринена риза,през която леко прозираха,на гърба си имаше глава на вълк,изглеждаше като все едно е почти жигосана на гърба му,тъмна като катрана но иглеждаше супер внушително. Тялото му беше покрито тук там с няколко рани от битките но го правеха още по секси.
Щом влее в кухнята,накара единия доген да сготви нещо,а докато чакаше изпи един ирландски чай,така обичаше да започва деня си с нещо приятно,е по приятно,щеше да е между бедрата и но това е друг въпрос.
Догена подреди всичко на една табла,а щом всичко се оказа готово тръгна към стаята,за да я изненада със закуска. Искаше да се увери,че ще хапне,изглеждаше му толова слаба все едно са я държели гладна. Харесваше тялото и но не би отказал да има малко по сочни форми. Щом влезе тя отвори бавно учи и го дари с най ослепителната си усмивка:
-Добър вече красавице,нося ти закуска...
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyЧет Сеп 11, 2014 6:40 pm

-Здравей
Той беше станал преди нея,а сега и носеше храна,определено и харесваше да се грижи за нея,но искаше повече от него,да научи повече да го усети повече и това беше идеалната нощ,беше и обещал да я прекарат заедно и щеше да се възползва от времето с него..
седна в леглото като дори не се опита да се прикрие,усещаше желанието му и не я беше срам да демонстрира своето и това което той притежаваше,а я притежаваше цялата
-Ела,закуси с мен или вече закуси?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyЧет Сеп 11, 2014 9:46 pm

Можеше а загуби думите си за доста дълго време. Не стига,че му беше много трудно да спи до нея без мъжествеността му да пулсира неистово от желанието да я има,а и сега тялото и не бе прикрито с нищо,тази нощница на силната светлина не прикриваше нищо. Искаше да я разкъса на мига. Усети как пулсира целия и как панталоните му отесняха само за секунди. Щеше да остане без кръв в мозъка скоро,защото всичко се свлече долу и не можеше да мисли въобще. Приближи се към нея и остави подноса до нея за да може да си вземе каквото пожелае.
-Не съм закусвал още но няма да хапна нищо,преди да се уверя,че ти си хапнала и това определено не подлежи на второ обсъждане.
Взе вилицата и разряза едно парче от палачинките с кленов сироп и го поднесе към нея. Тя не отказа осъзнавайки,че няма голям избор. Устните и поеха нежно сладката хапка,като му се поиска да е на мястото на вилицата. Толкова перверзни му бяха мислите. Желаеше я умопомрачително много,не съзнаваше колко трудно е да спи до нея без да я докосва.
-Харесва ли ти?
Щом поклати глава и поднесе още едно и още едно. Въпреки че тя се беше нахранила той не се спря,докато тя не отказа категорично:
-Така е по добре,сега ако искаш се оправи,и ще излезем на  разходка.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПет Сеп 12, 2014 2:07 pm

-Нямам търпение!
Подскочи,искаше да си вземе душ,да измие зъбите си и да опита да се поуспокои малко ,ала не можеше,желанието я изгаряше,защо я отблъскваше така,едва и той се сдържаше и колкото и неопитна да беше Сел,усещаше напрежението и у него,самоконтрола му едва се крепеше,ала тя не искаше да прекалява като го дразни,искаше сам да се предаде,а не тя да го принуди,а знаеше че може.
Сега нямаше търпение да прекара нощта с него,да излезе навън без придружителка,а само с него,да види света през една нова призма,неговата.Да бъде свободна да отиде където пожелаят,защото знаеше че той ще я отведе където поиска тя,не че знаеше къде може и не може но той бе с нея...Излезе от банята само с кърпа около тялото и седна в леглото до него,целуна го леко
-Къде отиваме?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПет Сеп 12, 2014 7:59 pm

Това е агония,истинска агония! Помили си той,докато я гледаше с кърпата увита около себе си. Капчици вода се крепяха едва едва по тялото и,като правеха кожата и все едно е посипана с диаманти. Аромата и е просто неземен,истинско изкушение,което стоеше на много по малко от една ръка разстояние. Преглътна тежко,не можеше да устои,щом знаеше че само с едно движение,ще махне кърпата и ще открие невероятните прелести,който го дърпаха с адска сила. Пое много дълбоко въздух в опит да се успокой да не я напада но не можеше,вълка в него си искаше своето и вече премрежваше тотално очите му. Искаше я с всяка фибра на тялото си,искаше да я има и то веднага. Не и даде време много да се отдръпне,оказа се върху нея,като я повали на леглото. Тялото му се притисна за нейното,като тя можеше да усети мъжествеността му,която се опираше в бедрата и:
-Разходката се отлага за сега...
Целуна страстно устните и,а след това я нападна с такива страсни целувки по врата,че я оставяше без дъх.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyСъб Сеп 13, 2014 11:17 am

Извоюва победа,намираше се под тялото му,нападаше я с целувки,хапеше устните й,слизаше около врата й,остави я без дъх,ала тялото и пируваше,наслаждаваше се на допира му,на аромата и докосването му.Но на моменти сякаш бе звяр,вълк който искаше да я изяде,а тя нямаше нищо против!
-Алек!
Остави се на импулса си,остави ръцете си да изследват тялото му,да го докосват там където никога не би си помислила че ще докосне мъж.Свали ризата му леко,изхлузи я през главата му и видя татуировката,той наистина беше вълк,не само приличаше на такъв,носеше го в себе си
-Красива е... - прошепна преди да проследи контурите ,кожата му потрепери,той сякаш настръхна
-Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyСъб Сеп 13, 2014 9:25 pm

Очите му проблеснаха в жълти цветове за миг можеше да се превърне във вълк,не нямаше да го направи защото умееше да се контролира но дори неговата вълча същност я желаеше. Усещаше как минава покрай гърба на вълка,и се усмихна:
-Повече от добре съм...
Тази усмивка се оказа ужасно ликуваща и доволна,обърна се към нея и отново се нахвърли жадно върху нея,нямаше как да избяга от същността на звяр той беше такъв истински и не поправим звяр до мозъка на костите си. Ръцете му без пощата обхождаха тялото и,като не беше останал и помен от хавлията,сега докосваше тялото и без да има никакво препятствие и това му харесваше ужасно много:
-Ти си моя Селина,само и единствено моя...
Нямаше никакъв такт в последващите му действие,да може би не бе джентълменско и може би трябваше да е по внимателен и по нежен но не можеше,тя го провокира и той нямаше силата да се контролира точно в това. Разтвори крачетата и,като проникна в нея,със сигурност и причини болка и тя се изви под него но той не спря,задвижи се няколко пъти. Осъзна го прекалено късно и забави,като дишаше тежко,това му костваше много съмоконтрол.
-Прости ми Селина,не исках но това е неизбежно...
Ръцете му трепереха искаше да я сграпчи но я погали нежно и я целуна:
-Селина,моята Селина...
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyНед Сеп 14, 2014 6:48 pm

В очите му имаше пламък който Селина не можеше да разгадае,беше груб макар и за кратко,успя да я изплаши ала болката отмина почти мигновено. Трябваше ли да го отблъсне след като сама го провокира,а и го искаше
-Твоя съм,но моля те не ме плаши така,не бъди груб плашиш ме когато си такъв!
Наслади се на ласката му,погали го нежно и сякаш от нищо сама намери ритъма и се задвижи под него,сети го в тялото си,беше блажена наслада,която тялото му и даваше,ръцете му мигновено се задвижиха отново ,нейните се вплетоха в косата му,не смееше отново да докосне татуировката, боеше се че отново може да и се нахвърли,когато в първия миг я сграбчи сякаш това бе вълка от гърба му а не Алек
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyНед Сеп 14, 2014 8:44 pm

В този миг се изискваше ужасно много сили за да се концентрира,а самоконтрола му се отдаваше но сега го губеше из между пръстите защото я желаеше двойно по силно,заради вълчата си същност и въпреки движенията му да изглеждаха резки и дори малко груби на пръв поглед я докосваше нежно. Милваше я и не пропускаше нито една частичка от нея не докосвана,е поне до там до където стигаше с ръце и устни без да нарушава ритъма. Двете им тела се бяха слели в едно и го учуди дори за миг,че и тя сама намери ритъма и му се отдаде напълно. Движеше се под него изкусително и това му влияеше все по добре.
-Красавице... Богиня...
Стенеше нейното име това показваше,че е обсебила мислите му. Аромата на обвързването така се разнесе из стаята,като я обгърна като черна тъма,обгърна я с пълна сила,като се пропи във всяка фибра на тялото и. Сега всички щяха да знаят,че е негова и щяха да внимават. Искаше го и щеше да го прави всяка вечер,ако се налагаше,за да не я припари никой. Можеше да убие за нея толкова силно я искаше,само и единтвено за него. Не знаеше защо или как просто го усещаше и искаше,може би точно това е любовта не си даваш никакъв ясен отговор,просто това е отговора.
Проблема е този,че той имаше минало,което можеше да я погуби.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2014 6:33 pm

Учеше се в движение,до сега не бе имала интимна връзка с мъж,ала Александър беше този който тя искаше и сега беше в ръцете й,както и тя в неговите.Усети го,онова гъделичкане,онзи аромат за който само бе слушала,галеше тялото и,сетивата й, объркваше я и я правеше щастлива,но и я подлудяваше,искаше да опита всичко,да научи какво му харесва и как да го направи щастлив.Той със сигурност беше имал много любовници,знаеше много неща които нея сигурно можеше да я засрамят или унижат,но той се обвързваше с нея и тя щеше да се постарае той да не съжалява
-Богиньо...кажи ми,какво искаш,покажи ми какво те прави щастлив
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2014 8:25 pm

-Ти ти ме правиш щастлив...
Повтаряше и го почти като в транс определено я обожаваше много,желаеше я до полуда и не спря докато и телата на двамата не се понесоха не в небесата,а над тях. Потрепваше над нея като я направи своя по всички все възможни начини. Така е редно и така трябваше а бъде,не я пренебрегна нито за миг по скоро бе усетил кога тя свършва и малко след нея и той го стори. Трудно беше още от първия път да са в синхрон,той се притесняваше да не я разкъса искаше първия и път да е запомнящ,а не да води до ужас всеки път щом се сети. Стана от нея защото усети как краченцата и треперят но не я пусна придърпа я към себе си,като я остави да лежи на големите му мускулести гърди. Играеше си с косата и,като се омагьосваше сам от това:
-Прекрасна си Селина! Добре ли си надявам се не те нараних наистина.
Загубата на девственост е неизбежна но след нея всичко  удоволствие и знаеше,че тя го разбра,едното е за кратък миг нещо което отмяташ,когато усетиш прекрасното удоволствие. Особено с човека с който искаш да си.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2014 8:38 pm

-Не мили,не си ме наранил!Беше божествено,ти си божествен!
Лежеше на гърдите му и си играеше с кожата му,харесваше й да го усеща по пръстите си,да чува ритъма на сърцето му и да чувства дъха му по кожата си..
-Кажи ми за татуировката!Като истинска е,когато я докоснах,сякаш се промени,погледа ти,за миг реших че е част от теб
Алек сякаш се напрегна когато тя спомена татуировката му,ритъма на сърцето му се ускори,ръцете които я галеха се свиха в юмруци за секунди,Сел се надигна и надникна в очите му и за миг съзря погледа на вълка
-Алек?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2014 8:47 pm

-Той не е част от мен,аз съм вълкът.
Погледна към нея за секунда,не бе готова да и споделя за това но не искаше и да я лъже:
-Това е дар на богинята,така съм се родил но татоса се появи когато се промених,след промяната започна и другата промяна,превръщах се в огромен черен вълк. В началото го мислех за наказание,защото не можех да го контролирам,а с течение на времето се научих и сега съм това,което съм.
Дари я с целувка по челото:
-Не биваше да виждаш тази ми страна,не се бой няма да те нараня,дори преобразен няма да го сторя,защото изпитвам други чувства към теб и те са тези който видя преди малко. Като ме докосна изпитах невероятно желание към теб и не можех а го контролирам.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2014 8:55 pm

-Не,искам да виждам всяка твоя страна,сега аз съм част от твоя свят ,а ти си моя и не искам да криеш от мен,искам да знам всичко за теб,както ти знаеш за мен,не че е много,видя колко е скучен моя свят,а и не ме нарани,напротив,с вълка ми показахте какво е наслада,направи ме своя,усетих аромата ти и той е по мен,вие сте по мен и не искам друг Алек а теб само теб,ти си мой както аз съм твоя...
Харесваше и начина по който се чувстваше,сега не само Алек я закриляше,имаше още някой който макар и скрит него я искаше колкото и мъжа в леглото й и който би дал всичко да я защити.Целуна го жадно,с тази новина нова доза желание завладя Сел и тя искаше да му покаже че все пак знае това онова за това се надигна и го покри с тялото си,зацелува го като не го оставяше да се противи,напротив,хвана ръцете му над главата и проследи с устни очертанията на брадичката му ключицата до гърдите и заслиза към гърдите и корема му
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2014 9:03 pm

-Селина...
Се откопчи от устните му до някаква степен се изплаши,или по скоро изненада. За миг се почуди от къде може да нае,подобни неща.
-Недей...
Надигна се и я сграбчи леко за да не и причини болка притисна я нежно към себе си и я прегърна,преди да направи,каквото е и да било.
-Стига това е остатъчно,за една вечер,желая те без спор но ако бе продължила това,ще отключиш буквално врата,за която не подозираш и която не трябва да виждаш.
Искаше да я люби,а не да се чука с нея,без спор това,което беше тръгнала да прави,щеше да му донесе удоволствие но щеше да вкара в него и желанието да я накара да опита други неща и щеше да я опетни,да я направи като другите,а той не желаеше.
-Нека си вземем вана съгласна ли си?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2014 9:11 pm

-Какво не е наред Алек?Направих ли нещо?Исках да ти покажа че не съм толкова неопитна,макар досега никога да не съм била с мъж,момичетата малко ми помогнаха с това,исках да се представя добре,а е като дете,но явно греша в това което правя
Защо след като я желаеше толкова я отблъскваше така,беше чувала е мъжете обичат секса,че понякога с часове не излизат от спалните си за да задоволяват нуждите си и тези на жените си,какво не беше наред?Очакваше и сега с него да така тъй като им беше за първи път,а напрежението в тях ,онзи сексуален заряд беше на макс и Сел го усещаше,но имаше нещо което той криеше от нея
-Ще напълня ваната
Изправи се и се запъти към банята,още не можеше да повярва че я отблъсна,нима наистина не правеше нещо както трябва ,а може би вълкът не бе единствената тайна която той криеше
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2014 9:23 pm

Даде и време да се успокой и да приготви ваната присъедини се към нея,като тя още не бе влязла и той я хвана и се потопи с нея в прекрасно уханата вана но не беше по ухана от нея. Положи я да лежи върху тялото му,прегърна я нежно и се заигра с леки движения по кожата и:
-Избий си от главата,за опита на другите жени,аз искам теб и аз съм мъж,който добре си дава сметка,кой с колко опит разполага,ти си моя с никоя жена не съм се обвързвал и никоя жена не съм желал повече от теб. Тук не става дума за опит или това,което си чула,искам да го почувстваш,а не да го правиш,защото искаш да ми покажеш нещо или се страхуваш,че ще се изложиш.
Видя я как се надига и я целуна по устните:
-Харесвам теб,каквато си не се променяй мислейки,че можеш да ми се харесаш. Аз те харесвам от първия миг. Не се страхувай,че ще се изложиш,защото аз не бих те накарал да се чувстваш неловко,а пред обществото винаги ще съм до теб да те защитя,а и не само там. Разбра ли ме Селина?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2014 9:32 pm

-Разбирам!
Отпусна се във ваната,отпусна се в ръцете му и се замисли над думите му,разбираше го,не искаше да го насилва за нищо,макар че усещаше че той крие нещо от нея,сякаш я пазеше от самия себе си,но имаше време да научи всичко,това бе едва първата им вечер заедно,тепърва щяха да се опознават...
-Съжалявам,държах се като дете,не искам да те разочаровам,всичко е ново и се опитвам да се приспособя
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2014 9:42 pm

-Няма за какво да съжаляваш,направила си го от страх,че ще ме разочароваш. Искам а правиш онова,което ти харесва и искаш най-много,не съм казал,че не можеш да правиш неща за мен,ще ми е приятно но искам и на теб да са ти приятни,на нас да са ни.
Не можеше да не се засмее:
-И забрави,какво си чувал от приятелки,питай мен и двамата,ще ги опитаме.
Надигна ръката си,като покапа няколко капки по нежното и рамо:
-Селина когато сме двамата,не е нужно да се държиш,както са те учили,това да правиш,онова да не правиш. Аз ти давам един цял свят в който да правиш,каквото пожелаеш,дори каквото винаги си искала. За уикенда,ще те заведа в моето имение,ще ти подаря ключ от библеотеката ми и ще можеш да изчетеш всички книги там. Ще те изведа дори на вън на вечеря,защо не и на кино,кралицата доста често извежда краля на кино.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyВто Сеп 16, 2014 12:40 pm

-Правиш толкова много за мен,не го заслужавам,не заслужавам и теб!Имаш нужда от истинска жена,която знае какво прави и как да се държи,която не е държана на каишка...
Какво щеше да стане с нея ако скоро това увлечение преминеше,ако в нея вече не виждаше скромното и незапознато със света момиче?Сега беше привлечен от наивността й,а после?Но какво толкова,можеше да изживее това с него,а после да му мисли,Алек и обещаваше че намя да я остави сама,че няма да позволи да бъде наранена ако между тях не се получи,но знаеше че повечето мъже не изпълняват обещанията си,но някак искаше да вярва на Алек
-Ще направим каквото искаш!Стига да не ти преча на задълженията
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 EmptyВто Сеп 16, 2014 12:49 pm

-Селина...
Придърпа лицето и съвсем леко и нежно,като я целуна:
-Спри да мислиш вместо мен става ли? Казах ти не търся опитна жена,не търся нищо защото те намерих. Стига ме замерва с този опит и всичко подобно. Живей си живота и не го мисли.
Преминах с пръсти по косите и,нежно я целуна отново и я остави:
-Не ми пречиш на нищо не съм на ред за патрула утре съм на патрул. Стига си се притенявала става ли.
Взех сапуна,разтърка между ръцете си и мина по тялото и,а едната му ръка се отклони и се оказа между бедрата и,като прътите му умело се раздвижиха,доставяйки и нова вълна от удоволствие:
-Ще те науча да не мислиш толкова.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Черно сияние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черно сияние   Черно сияние - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Черно сияние
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Развлечения извън РПГ :: Творчество-
Идете на: