City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имение Виларте - Page 3 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 3 I_voting_barИмение Виларте - Page 3 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имение Виларте - Page 3 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 3 I_voting_barИмение Виларте - Page 3 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имение Виларте - Page 3 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 3 I_voting_barИмение Виларте - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имение Виларте - Page 3 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 3 I_voting_barИмение Виларте - Page 3 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имение Виларте - Page 3 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 3 I_voting_barИмение Виларте - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имение Виларте - Page 3 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 3 I_voting_barИмение Виларте - Page 3 I_vote_rcap 
Чарли
Имение Виларте - Page 3 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 3 I_voting_barИмение Виларте - Page 3 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имение Виларте - Page 3 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 3 I_voting_barИмение Виларте - Page 3 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имение Виларте - Page 3 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 3 I_voting_barИмение Виларте - Page 3 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имение Виларте - Page 3 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 3 I_voting_barИмение Виларте - Page 3 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имение Виларте - Page 3 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имение Виларте - Page 3 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имение Виларте - Page 3 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имение Виларте - Page 3 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имение Виларте - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имение Виларте - Page 3 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имение Виларте - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имение Виларте

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 12:18 pm

-За това трябва да си създадем наше място. Не искам да живеем с стари спомени.
След това станах,подадох и тъка:
-Отивам на верандата да изпуша една цигара и след това отивам на дело.
Бяхме на верандата,застанах малко настрани,извадих една цигара и запалих,гледах да не хвърлям дима върху нея.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 12:20 pm

-Добре, ще отида до агенцията да видя една фотосесия и после през агенцията за недвижими имоти за да взема каталог,какво ще кажеш?Като намерим време може да огледаме къщите
Отидох ме на верандата,взех си само сока и застанах до него,но той се отдалечи за да не ми пречи дима.
-Успех на делото!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 12:26 pm

-Добре,като се прибера,ще разгледаме каталога и ще си намислим коя къща да видим.
Дръпнах от цигарата,погледнах часовника,за да видя дали не закъснявам но се движех добре във времето:
-Делото е трудно предумишлено убийство,жената има три деца и тези деца,ще отидат в приют,а всъщност,най-малкия и син е стрелял за да защити майка си. Тежко е много,ще го спечеля но е трудно да слушаш разказа на клиентката ми за системния побой.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 12:28 pm

Гледаше нервно часовника си когато започна да ми обяснява за делото си.Това бе ужасно,една майка да влезе в затвора и да остави децата си
-Една молба,не искам да чувам за случаите ти ако е подобно нещо,не че не се интересувам от работата ти,но това е тежка и не ми действа добре
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 12:32 pm

Не бях преценил правилно,поклати глава:
-Съжалявам права си не прецених.
Загасих цигарата,погалих я по бузата,за да не я целувам с дъхът си на цигари:
-Тръгвам мила,ще се прибера възможно най-скоро.
След това тръгнах към колата си.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 12:41 pm

След като Мейсън тръгна за делото се преоблякох и отидох до агенцията,всичко беше под контрол,още никой не знаеше за състоянието ми и нямаше да научи скоро,а новината за сватба щеше да ги шокира.От там и през агенцията за имоти и взех един каталог,поговорих с агентката и се върнах преди 15 както му обещах макар още да не се бе обадил че ще закъснее!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 12:51 pm

Пробрах се в 13 чеса,като не исках да се засичам със слугите и легнах в стаята,като задрямах. Бях много уморен и имах нужда от малко сън. Дори не знаех дали,ще се прибере на време за това задрямах на леглото и,беше хубаво да заспя в нейния нежния аромат.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 12:54 pm

Оставих някои неща в кабинета и се качих в стаята си,имах нужда от душ и да си почина преди да се прибере,но щом отвори вратата го видях легнал на леглото,спеше сладко като малко дете.Явно си бе дошъл по-рано и докато ме е чакал е заспал.Не исках да го будя за това се вмъкнах в банята за дълга вана докато той спи,ако се вмъкнех при него вероятно бих го събудила
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 12:59 pm

Усетих,че е влязла но отворих само леко очи и отново заспах,бях много уморен и продължих да спя,като се обърнах на другата страна. Но съня беше много горещ и невероятен,сънувах нея,като дори не се сдържах,и сигурно на сън съм се възбудил.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 1:03 pm

Останах прекалено дълго във ваната,нима се надявах да се събуди и да дойде..все пак излязох,но не беше полезно да се кисна толкова много във ваната.Сложих халата и се върнах в стаята,беше се обърнал,сънят му бе спокоен,но той сякаш беше възбуден,тялото му беше в неестествена поза,капчици пот го бяха избили на всякъде..
Останах права до леглото и го гледах
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 1:08 pm

Съня ставаше все по горещ,когато се обърнах по гръб,главата ми се изнесе назад. Усещах как я докосвах,как я имах:
-Марисела...
Казах в съня си но явно съм го казал и на глас. Съня ми така ме бе завзел,че дори малко бълнувах.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 1:11 pm

Обърна се,бълнуваше,нашепваше името ми,сега ми беше ясно какво сънува и кого по-точно.Сънуваше мен,беше с мен дори на сън,не исках да го безпокоя,не исках да го будя макар да исках сънят му да бъде реалност,вероятно и той също,но сигурно бе много уморен за това и останах на дивана срещу леглото и просто го наблюдавах,но умората надделя и над мен и съм заспала
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 1:35 pm

Събудих се след час,целия в пот,съня ме бе подпалил ужасно. Отворих очи мислех,че ще е 15 но отдавна бе минал,а я видях да спи на канапето,овита само в една малка кърпа. Тя се бе отметнала леко и я разкриваше. Прехапах устни беше невероятна. Хванах я,като я пренесох на леглото,което ме изкуши още повече. Но не издевателствах над нея и я оставих да си поспи.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 1:38 pm

Явно доста бях поспала,но усетих топли ръце да ме обгръщат и вдигат.Беше Мейсън,беше се събудил и ме местеше в леглото.Беше потен,дишаше учестено,явно сънят е бил доста палав.Дали бе възбуден,дали още ме желаеше.Отворих очи и го погледнах,беше толкова секси,че не издържах,протегнах ръка и обвих врата му
-Къде си мислиш,че отиваш?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 1:49 pm

-Мислих да те оставя да поспиш.
Не усетих,кога се бе събудила и кога обвиваше ръце около врата ми. Дали пък не я бях събудил,когато я преместих. Още бях много възбуден от съня и не знаех дали тя е толкова навита:
-Поспи ако искаш,аз отивам да си взема един душ.
Погалих нежно кръстчето и:
-Поспи мила,целия съм разгорещен,че ако остана още малко тук няма да можеш да спиш.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 1:53 pm

-Не,добре съм,поспах,а и не съм толкова уморена,като теб!
Беше горещ,още възбуден,може би се опасяваше от нещо,да не ме нарани,но аз бях само във 3 седмица и можех да правя секс без задръжки.Каза,че ще вземе душ,но нямаше да го оставя да изстине така бързо
-Не искам да спя,искам теб!Да те усещам,да ме докосваш,да ме докараш до лудост както в първата ни нощ!
Явно хормоните ми отново си играеха с мен , защото едва ли бих му казала това ако не бях в това състояние рядко говорех така на някой мъж,особено ако съм се карала с него само преди ден!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 2:03 pm

Засмях се но палаво,надвесих се над нея,като разтворих краката и,като само се наместих там,тя усещаше пулсиращата ми възбуда но първо,щях да я галя нежно,да си поиграя:
-Харесваш ми такава палава и влудяваша. Харесва ми хурмоните ти да бушиват...
Целувах я по врата:
-Дълго ли ще си така или,ще става и още?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 2:06 pm

Палавата му усмивка ме накара да предположа,че ще имам това което искам,а именно него. Надвеси се над мен и се намести точно където трябваше,ръцете му надигнаха халата,който скоро по моя преценка щеше да е на земята.Усещах пулсациите му,беше огромен,страшно възбуден ,а в този миг подлудяваше и мен,раздвижих леко таза си и се отърках в него,подейства ми като заряд
-Ще става още по зле,но тогава няма да мога да правя тези неща!Ще съм прекалено огромна!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 2:20 pm

-Огромна значи вика,тогава аз ще помагам...
Засмях се,като започнах да я целувам по врата,ръцете ми разгърнаха хавликата,като я погалих,преминах през прекрасните и гърди,като ги притиснах нежно:
-До края,ще задоволявам желанието ти,колкото и огромна да си. Само ще научим какво можем и на може.
Палаво разговарях с нея,мислех да задоволя всичките и капризи.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 2:23 pm

Шегата му ми допадна,засмях се,тогава разтвори хавлията,премина през тялото ми , потреперих,изпънах тялото си под него.Кожата на врата ми настръхна под устните му,отвръщах на всяка ласка,отварях се за него
-Ако общуването ни е на това ниво,нямам против да съм бременна цял живот!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 2:32 pm

Наведох се към ухото и:
-Може да се уреди...
Засмях се но след това целунах сладките и устни,диво,страстно и влудяващо. Свалих боксерките на долу,като преминах нежно,а след това се слях с нея. Движех се бавно но сам като нежна прелюдия:
-По дяволите обичам да те чувствам.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 2:49 pm

Шегата беше хубава,стига да си останеше шега
- Няма да правя футболен отбор де!
Последва дива целувка,влудяваща и страстна.Притиснах се в него когато той свали боксерките си и се сля с мен.Извиках,въпреки че бе нежен бях възбудена и това ми подейства взривяващо,добре че бях освободила всички днес иначе със сигурност щяхме да имаме компания.Беше нежен,движеше се бавно,но бях толкова разгорещена,че не ми стигаше,исках да е див както първата нощ
-Обичам да те имам,да ме любиш ,да си див ....
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 2:58 pm

-Страх ме е мила...
Но очите и ме молеха,щях да бъда внимателен но и така див,както ме искаше,хванах дупето и,като накарах крачетата и да се увият около мен. Задвижих се малко по бързо но по цялата дължина,за да може да усети,пълноценно това усещане,за да я задоволя невероятно.
-Да Мари,по дяволите толкова те харесвам,толкова те желая...
Задвижих се бързо диво,бях стиснах дупето и толкова стегнато и не повторимо.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 3:09 pm

Но мен не ме беше страх
-Нищо няма да стане!
Но го направи,видях пламъка в очите му,хвана ме за дупето,увих инстинктивно крака около него и той се задвижи,беше невероятно див,но и внимателен.Усещах го по цялата му дължина,усещах пулсациите му,движех се с него,не само аз щях да съм задоволена,но и той.Движех ръцете си по тялото му,а кожата му настръхваше под пръстите ми.
-Мейсън! - шепнех името му,той ми говореше нежно,казваше колко ме желае...
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 EmptyНед Сеп 18, 2011 3:21 pm

Движех се диво от време на време я захапвах,а след това и двамата свършихме по бурно от всякога,дори от първия ни път,това беше заради лудите ни хурмони,
-Това бе още по хубаво.
Засмуках долната и устна,погалих нежно гладките и крачета,като я целунах по лявото коляно:
-А,при теб всичко ли е добре?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имение Виларте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имение Виларте
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Имение "Хейстингс"
» Модна агенция "Виларте"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Кварталът на богатите-
Идете на: