City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имението "Даймънт" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Даймънт" - Page 2 I_voting_barИмението "Даймънт" - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имението "Даймънт" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Даймънт" - Page 2 I_voting_barИмението "Даймънт" - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имението "Даймънт" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Даймънт" - Page 2 I_voting_barИмението "Даймънт" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имението "Даймънт" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Даймънт" - Page 2 I_voting_barИмението "Даймънт" - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имението "Даймънт" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Даймънт" - Page 2 I_voting_barИмението "Даймънт" - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имението "Даймънт" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Даймънт" - Page 2 I_voting_barИмението "Даймънт" - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Имението "Даймънт" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Даймънт" - Page 2 I_voting_barИмението "Даймънт" - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имението "Даймънт" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Даймънт" - Page 2 I_voting_barИмението "Даймънт" - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имението "Даймънт" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Даймънт" - Page 2 I_voting_barИмението "Даймънт" - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имението "Даймънт" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Даймънт" - Page 2 I_voting_barИмението "Даймънт" - Page 2 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имението "Даймънт"

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyСря Авг 10, 2011 9:07 pm

- Според мен е по-добре да поостанем тук , не си ли изморена от пътуването ? - усмихнах се и я погледнах , не ми се излизаше навън или по ресторант , където често си навличах проблеми.
- Избери ти какво да ядем. - целунах я.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyСря Авг 10, 2011 10:07 pm

- Добре,предпочитам малко калорична италианска храна-казах с усмивка.Добре,че нищо не ми се лепеше.Обадих се по телефона и след около20 мин,дойде куриер,оставих му щедър бакшиш и внесох храната сложих я ,не в трапезарията ,а във градината на масата.Времето беше чудесно и за това избрах,да се храним навън.
- Хайде мили,всичко е готово-приканих Дилан.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyСря Авг 10, 2011 10:44 pm

Скоро храната пристигна и с Елиза излязохме да ядем навън , времето беше доста приятно и нямаше смисъл да стоим вътре.
- Мирише хубаво , ясно са се постарали. - засмях се и я погледнах , бях с нея това беше най-важното.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 9:03 pm

- Че как ,няма да се постараят ,като знаят кои са клиентите им-засмях се ,това беше прозвучало,доста нескромно.Но скромността,никога не е била,сред добродетелите ми.Изядохме всичко и двамата явно имахме голям,апетит.След като разчистих се върнах при Дилан ,целунах го ,напоследък не можех без да го докосвам и целувам.Беше станал част от живота ми.
- Ти си прекрасен,а аз съм такава късметлийка ,да те имам-казах.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 9:08 pm

Седнахме на масата и започнахме да ядем , яденето наистина беше вкусно , бяха се постарали , явно не искаха рекламации като се имаше предвид за кой е вечерята. През цялото време я гледах и й се усмихвах. След като се наядохме изхвърлихме нещата и седнахме на дивана.
- И аз съм късметлия. - целунах я.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 9:46 pm

Сгуших се в него,той беше всичко ,което бях търсила и искала от мъжа до мен.Но досега винаги не го бях откривала.Дилан за кратко време се превърна в някой ,без който не мога.Укорявах се ,че по -рано не го бях забелязала.Толкова исках да съм обичана и любовта е била само ,на една крачка ,а аз съм била сляпа за нея.Облегнах главата си на рамото му,слушах равномерното му дишане и бързите удари на сърцето и се чувствах истински щастлива и обичана.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 10:34 pm

Прегърнах я и затворих очите си , нямаше да спя , а просто щях да се наслаждавам на нас двамата , беше хубаво всичко това , което се случи за отрицателно време , а аз го бях чакал с години. Най-накрая тя разбра кой я обичам истински и ще бъде винаги до нея.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 11:27 pm

- Дилан-казах и името му излезе като музика от устата ми.Той ме погледна с очакване,но аз не исках да кажа нищо.
- Харесва ми ,как звучи името ти,знаеш ли ,че вдъхва респект-казах аз с усмивка,той също се засмя.Харесвах усмивката му и как очите му искряха ,щом ме поглеждаше.Харесвах устните му толкова топли и меки и кожата му толкова нежна на допир.Харесвах мускулите му ,които показваха каква всъщност сила крие.
- Не мога да ти се нарадвам-казах прехапала устни и отново го целунах,колко обичах целувките му,те носеха вкусът на рая.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 11:40 pm

- Така ли ? - засмях се и я погледнах след което я целунах , радвах се на всичко около себе си , но ако бях научил нещо от живота беше , че всичко се връща и не че винаги е толкова идеално колкото изглежда. Бях готов един ден да се събудя и да разбера , че всичко е било лъжа , но докато не дойдеше този ден , щях да се радвам.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyПет Авг 12, 2011 11:06 pm

- Да ,ти нима не харесваш името ми ?-казах и се престорих на обидена,но после се засмях.Беше ми хубаво с него,за първи път ,от толкова време насам,нямах нужда и да правим нещо.Можехме просто да си лежим и да си дрънкаме глупости,но самата мисъл,че е до мен,ме сгряваше цялата отвътре.Наведох се към него и отново вкусих изкусителните му устни ,бяха толкова сладки ,както не са били целувките на никой,преди него.Сякаш бях открила сродната си душа.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyПет Авг 12, 2011 11:12 pm

Засмях се и я погледнах. Тя ме целунах и аз отвърнах на целувката й като започнах да я целувам по врата надолу , след което свалих тениската й и я притиснах под мен и продължих да я целувам , понякога не можех да й се наситя.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyПет Авг 12, 2011 11:15 pm

Харесваха ми целувките му и на къде отиваха нещата,да го усетя пак така ,да точно тава исках в този момент.Свалих и неговата тениска ѝ прокарах ръце по горещата му кожа ,спрях да целувах устните му,само за да покрия вратът и раменете му с целувки.Като си позволих и на няколко пъти,да го близна,той настръхваше от всяка целувка ,желанието между нас вече беше на път,да експлодира.Захванах се да разкопчавам дънките му.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyПет Авг 12, 2011 11:20 pm

Тя свали дънките ми и аз свалих нейните , свалих и прашките й , продължих да я целувам по цялото тяло , облизвах я и на места засмуквах кожата й. Свалих и боксерките си и й го вкарах , този път нямаше да бъда нежен , започнах с бързо темпо , като продължавах да бъда отгоре.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyПет Авг 12, 2011 11:39 pm

Той беше също толкова жаден,за моето тяло,както и аз за неговото.Дрехите ни отлетяха,с невероятна скорост,преди дори да мога да се съвзема от невероятните му целувки,вече бе в мен и яростно се движеше.Всеки тласък ме изпращаше в небесата.Стенех и крещях името му,полудявах от страстта,която извираше от мен.Преобърнах го,както си бяхме вплетени и се задвижих ѝ аз ,толкова силно.Целувах и хапех устните му.Кулминацията ми дойде ,толкова неочаквано и толкова мощно ,че забих нокти до кръв в плътта му ,изкрещях името му и рухнах на гърдите му.От един път се чувствах изцедена и презадоволена.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyПет Авг 12, 2011 11:54 pm

Дано в къщата нямаше прислуга по това време , стенанията ни огласяха цялата къща и телата ни трепериха от удоволствие. Не спирах да я целувам , не можех да й се насладя достатъчно , когато свършихме , тя легна на гърдите ми , а аз я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2011 12:04 am

- Дилан,беше изключително-казах когато вече можех да говоря.Но не се отдръпнах ,останах да лежа на гърдите му,заслушана в бързо препускащото му сърце.Целунах нежно гърдите му и усетих как силните му ръце ме обгръщат.В този миг ,се чувствах ,пълна ,сякаш той ,беше част от мен,която ако е далече и ми липсваше.Замислих се ,как досега дори съм живяла без него.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2011 12:09 am

- Да. - усмихнах се и я целунах , обърнах я с ръцете си и затворих очи , всичко беше перфектно и не можеше да стане по-хубаво , всичко от което имах нужда беше да я чувствам и тя сега беше до мен , може би завинаги , може би и докато се събуди и осъзнае , че всичко за нея е може би игра.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2011 12:17 am

- Дилан-той вече беше започнал,да се унася ,но като чу гласът ми ,отвори очи.
- Знам,че едва ли ще ми повярваш и че е твърде е скоро,но го чувствам тук вътре-посочих сърцето си.
- Обичам те-казах когато той ме погледна,това мое откровение извика усмивка на лицето му,но въпреки това не бях сигурна ,че ми е повярвал.Отпуснах се отново,на гърдите му и затворих очи,преди обаче да го направя,придърпах едно одеяло към нас и съм заспала.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението "Даймънт" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Даймънт"   Имението "Даймънт" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Даймънт"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Имението "Дънкан"
» Елиза Даймънт, фотосесията й, и още нещо..
» Имението на Аннабел

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Diamond Beach-
Идете на: