City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имението "Дънкан" - Page 6 I_vote_lcapИмението "Дънкан" - Page 6 I_voting_barИмението "Дънкан" - Page 6 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имението "Дънкан" - Page 6 I_vote_lcapИмението "Дънкан" - Page 6 I_voting_barИмението "Дънкан" - Page 6 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имението "Дънкан" - Page 6 I_vote_lcapИмението "Дънкан" - Page 6 I_voting_barИмението "Дънкан" - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имението "Дънкан" - Page 6 I_vote_lcapИмението "Дънкан" - Page 6 I_voting_barИмението "Дънкан" - Page 6 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имението "Дънкан" - Page 6 I_vote_lcapИмението "Дънкан" - Page 6 I_voting_barИмението "Дънкан" - Page 6 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имението "Дънкан" - Page 6 I_vote_lcapИмението "Дънкан" - Page 6 I_voting_barИмението "Дънкан" - Page 6 I_vote_rcap 
Чарли
Имението "Дънкан" - Page 6 I_vote_lcapИмението "Дънкан" - Page 6 I_voting_barИмението "Дънкан" - Page 6 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имението "Дънкан" - Page 6 I_vote_lcapИмението "Дънкан" - Page 6 I_voting_barИмението "Дънкан" - Page 6 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имението "Дънкан" - Page 6 I_vote_lcapИмението "Дънкан" - Page 6 I_voting_barИмението "Дънкан" - Page 6 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имението "Дънкан" - Page 6 I_vote_lcapИмението "Дънкан" - Page 6 I_voting_barИмението "Дънкан" - Page 6 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имението "Дънкан"

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyЧет Юли 28, 2011 8:44 pm

Какво наистина искаха , явно не трябваше да отварям вратата и да търся автобиографията на онзи , така са успели да влязат. Опитвах да освободя поне ръцете си , но не ставаше.
- Какво си правила напоследък ? - казах тихо на Ванора , опитах се да разпозная някой от хората , но не знаех никой.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyЧет Юли 28, 2011 8:54 pm

Те продължаваха ,да се държат,все едно ни нямаше в стаята,отвърнах на Чарли :
- Какво да съм правила , бях с теб,освен вчерашната поръчка-казах виновно.Никога нямаше да си простя,ако беше заради моята работа.Тогава един от тях,все пак ни забеляза.
- Без приказки,между заложниците-каза и ме срита.
- Заложници ? Кой си ти по дяволите.-изкрещях,но пак никакъв отговор.Нима искаха да ни уморят от мълчание.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyЧет Юли 28, 2011 9:05 pm

- Ами ако все пак е имало свидетели ? - казах тихо , онези продължаваха да не ни говорят , трябваше да измисля нещо , продължавах да се опитвам да освободя ръцете си , но за жалост , не ставаше.
- Ей ти гологлавия ? Пари ли искате , ще ви дам или поне тъпаци кажете какво искате , не може да ни държите вечно тук ! - този обаче дойде и ме удари.
- Казах ви да мълчите ! - явно така нямаше да стане , дано Ванора имаше план.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyЧет Юли 28, 2011 9:58 pm

- Нямаше , сигурна съм,ликвидирах всички.-казах ,тогава Чарли предложи пари,на единият ,той обаче го удари.
- Ей копеле нещастно,не го докосвай,че ще те ...-Той ме зашлеви ,преди да успея да продължа гневния си изблик.Усетих в устата си кръв.
- И,какво ще ми направиш,с вързани ръце-каза ласкаво и тогава усетих,още един удар.
- Виж,малката не искам да те нараня повече от необходимото,честно предпочитам да правя други неща,ти си заслужаваш да те уважат и той се приближи за да ме целуне.Но аз извърнах глава.
- Много голям мъж,че да удряш ,жени,защо не ме отвържеш ,за дати покажа,какво значи уважение.Побесня и отново ме удари,но след това един от другите мъже черен и мургав ,с невъзможно дълга коса за мъж и монголоидни черти,го цапардоса.
- Куче,не говори с пленниците.-Страхотно ,този май беше още по лош,но поне ни отърва от кюсето.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyЧет Юли 28, 2011 10:10 pm

- Тогава кои по дяволите са тези ? - погледнах я , онзи удари Ванора няколко пъти , а аз нямаше какво да направя , но знаех , че думите няма да решат нищо , добре че бяха вързани само ръцете ни , успях да извия едната си китка и да се отвържа , скочих и ударих единият , тогава другият ме хвана , опря ми пистолет в главата , а другият опря пистолет в главата на Ванора.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyЧет Юли 28, 2011 11:22 pm

Чарли успя,да се освободи,тъкмо да мукажа,да не се издава и той го направи,хвърляйки се върху единия.Но беше хванат и му опряха пистолет в главата.в моята също но освобождавайки себе си ,беше освободил и мен.Е,не че имаше някакво значение но поне ръцете ми ,вече бяха свободни.
- Какво искате.
- Говорим за сърцето къде е ?
- Какво сърце ?
- На политика,взела си го.-Това беше най-абсуртното твърдение което бях чувала.
- Вижет какво сигурно сте чували много за мен,но аз не съм изкормвач,а за какво ми е сърце ?
- Не се прави на глупачка, неговото имаше диаманти,безценни редки червени диаманти.-Щях да припадна,че кой би живял с диаманти в себе си.Това ,беше лудост.
- Не съм аз,друг го е взел.Но как така диаманти ?
- Машинката муза сърце,която го поддържаше жив,беше направена от диаманти,а сега липсва сърцето му.Ти си признай и ни го дай и ще ви убием бързо!
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyЧет Юли 28, 2011 11:37 pm

Започнаха да говоря за някакво диамантено сърце , тези добре ли бяха ? Тя едва ли би го откраднала , а тези си вярваха. Не можеше да бъде , с ръката си хванах ръката на онзи зад , а с крака си ритнах ръката на другия и пистолета му изхвърча , после ударих този зад мен отново и започнах да го бия , надявах се и Ванора да е успяла да се освободи.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyСъб Юли 30, 2011 9:01 pm

След,като Чарли,се беше отървал,вече можех да спася и себе си.Както този придържаше пистолета към главата ми,го хванах за ръката и изместих оръжието към него,той стреля и улучи себе си по кървенето разбрах,че е улучил артерия и няма да го бъде.По-бързо от колкото могат да ме видят,бях при този срещу нас и му пречупих врата.Обърнах се да видя,как се справя Чарли и забелязах,че този който млатеше ,вече бе изгубил съзнание.
- Трябва да ги убием,но ако наистина си мислят,че аз съм взела сърцето,ще има и други.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyСъб Юли 30, 2011 9:05 pm

И Ванора се справи , това беше добре , не че бях се съмнявал в нея , тя винаги се справяше. Счупих врата на този , който биех , поне работата да е свършена както трябва.Тя уби другият.
- Не обичам много трупове в къщата си. - звънах да разчистят.
- Ще подсиля охраната , за това.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyСъб Юли 30, 2011 10:25 pm

- Да направи го,но не мисля,че ще помогне особено.-Погледнах го.
- Съжалявам мили,не исках да ти го причинявам,всичко е по моя вина.Но от къде тези идиоти,са научили коя съм ,пък и къде да ме открият ?-Недоумявах.
- Може,да са ме проследили-казах
- Но това е ужасно,значи,вече съм станала немърлива,преди никой не можеше ,да проследи черната мамба-казах и седнах на фотьойла,вбесена на себе си.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyНед Авг 14, 2011 10:18 pm

В следващите няколко дни,не се случи,нищо особено,нямаше повече покушения,но така и не разбрахме ,какво стана и кои точно бяха тези мъже.Дали бяха открили проклетото сърце ?Бях се изтегнала по бански до басейна ,с Чарли тъкмо бяхме закусили и се излежавахме лениво.Слънцето вече,бе започнало да напича,но още не беше такава жега.
- Прекрасно време-казах ,за да наруша тишината.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyНед Авг 14, 2011 10:58 pm

Бяхме легнали до басейна , излежавахме се , защото не ни оставаше какво друго да правим , ами ако онези пак дойдеха ей така от нищото ? Какво щеше да стане. Чарли пълен глупак си , си казах , пак се забърках в някакви работил.
- Да , хубаво е. - казах.
- Дали онея пак ще дойдат ?
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyНед Авг 14, 2011 11:12 pm

Погледнах го.
- Ако има това намерение,вече да са дошли,според мен ,са открили,каквото търсят и са разбрали,че не е у мен.-Казах на глас ,но се надявах,да съм права.
- Но дори,да се върнат,ще сме подготвени-казах яз и измъкнах,само за да му покажа,под плажната кърпа държах,девет милиметров и можех да го изкарам за нула време.
- Повече няма да ни хванат ,по бели гащи-казах уверено.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyНед Авг 14, 2011 11:17 pm

- Или може би чакат нещо. - казах. От такива хора можеше да се очаква всичко и добре го знаех , трябваше да сме подготвени дори , когато спим , за това винаги в шкафчето до леглото си имах пистолет.
- И ако това значи , че сме подготвени , добре. Виж не се съмнявам в уменията ти , но ние сме двама , а те много.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyНед Авг 14, 2011 11:47 pm

- Аз съм за 10-казах нескромно
- Виж,Чарли,обещавам ти ,че ще опазя и двама ни,няма защо ,да се тревожиш.-Усмихнах се,не беше съвсем вярно,че не се притеснявах,но не исках,той да го прави.Станах от шезлонга и отидох да го целуна ,разроших с пръсти косата му.
- Всичко е наред-казах възможно най-спокойно,макар и аз самата да не го вярвах.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyНед Авг 14, 2011 11:51 pm

- Не се притеснявай , мога да се грижа за себе си. - казах и я целунах и я накарах да седне в мен.
- Ами да ти кажа честно не е много наред , за кратко станаха много неща , дори нямахме време да реагираме.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyЧет Авг 18, 2011 11:26 pm

- Знам мили,но ще се оправим,винаги съм се справяла сама,радвам с е,че сега няма да се наложи,да го правя,че ти си до мен.-облегнах се на гърдите му и се заслушах,в неспокойният му ритъм.От една страна се укорявах,че съм го въвлякла в цялата тази каша,но от друга ,бях щастлива ,че не ми се налагаше ,да се оправям сама.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyНед Авг 28, 2011 10:34 pm

Да , щяхме да се справим. Можех да си нямам всичките тези проблеми , ако не бях се забърквал с нея. Защо ми трябваше въобще , сигурно дори нямаше да се сдържа и щях да й изневеря и тогава щеше да ме преследва докато не ме убие , ама кой го ебеше.
- Мхм. - само казах и се загледах напред , докато си играех с косата й.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyНед Авг 28, 2011 11:41 pm

Усмихнах му се ,беше толкова сладък ,целунах го продължително ,исках,да запомня вкусът му ,когато го няма.Знаех,че ако нещата загрубеят,ще се наложи,да оставя Чарли,за да го предпазя от нараняване.Макар,сама да осъзнавах,че с всеки изминал ден,става все по-трудно,да си тръгна и наранената всъщност,щях,да съм аз.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyВто Авг 30, 2011 9:33 pm

Стояхме мълчахме и сякаш се наслаждавахме един на друг , аз обаче мислех.Как ще се развият нещата за напред и какво ще правим ако това продължи ? Трябваше да очистим онези , които знаят. Сетих се за нещо и я погледнах.
- Днес има един мач , боксов , искаш ли да дойдеш ? Отдавна не съм ходил пък и ще ми дойде добре да понабия някой.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyВто Авг 30, 2011 9:55 pm

Погледнах го
- И питаш,обожавам бокса,а и не се и съмнявам,че си добър.-усмихнах се и бързо го целунах.
- Ако има част,за жени,с удоволствие,ще се запиша-той ме погледна.
- Какво и аз имам нужда да изпусна парата.-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyВто Авг 30, 2011 9:58 pm

Отвърнах на целувката й.
- Добре , не съм казал нищо. Обаче днес е състезание , днес няма да можеш да участваш , но ще може да се запишеш и другият път заедно да им сритаме задниците. - засмях се и се изправих.
- Трябва да взема нещата и да отиваме.
Върнете се в началото Go down
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw
Ванора Райдъл


Брой мнения : 253
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyВто Авг 30, 2011 10:24 pm

- Ще го преживея-казах.
- Обичам също и да гледам,как се състезават,дано да са добри.-казах с усмивка.Той,каза че ще вземе нещата и тръгваме.
- Добре мили,аз отивам да запаля колата -целунах го и отидох в гаража изкарах една от колите беше черен джип "Чероки". Много харесвах подобно возило.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyВто Авг 30, 2011 10:37 pm

- О повярвай ми , добри са , това са улични битки , което значи , че ще се забавляваме. - усмихнах се и отидох горе , взех си нещата , щеше да е много хубаво да разкажа играта на някой. После слязох долу и целунах Ванора.
- Да тръгваме. - усмихнах се и потеглихме.
Върнете се в началото Go down
Чарли
The Heirs
The Heirs
Чарли


Брой мнения : 222
Join date : 16.07.2011

Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 EmptyЧет Окт 06, 2011 9:25 pm

Прибрахме се , най-послено напуснах онова гадно място. Още виждах малко размазано , но скоро щях да се оправя и да се разправям с онези хора , не се интересувах от последствията. Влязохме вътре и седнахме на дивана.
- Така е по-добре , нали ? - усмухнах се на Ванора.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението "Дънкан" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Имението "Дънкан" - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Дънкан"
Върнете се в началото 
Страница 6 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Имението "Уинчестър"
»  Имението : Portabello
» Имението "Даймънт"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Diamond Beach-
Идете на: