Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Имението "Дънкан"

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 06, 2011 9:34 pm

- Да и на мен ми писна от болници,но се надявам,да няма усложнения.Как се чувстваш,ако те заболи,ще ми кажеш ,нали ?-сгуших се в него ,като се притиснах до гръдта му,носеше ми такова спокойствие,че забравях,за собствената си болка.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Чарли
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 222

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 06, 2011 9:40 pm

Прегърнах я и започнах да милвам леко косата й.
- Не се притеснявай , всичко ще е наред. Тук е много по-добре , отколкото в болницата. Ако ни потрябва нещо си имаме всичко , прислугата винаги е на разположение. - усмихнах се.
- Разбира се , че ще ти кажа и ще се върнем за още един рунд с доктора. - засмях се и я целунах.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 06, 2011 10:20 pm

Засмях се.
- Да той със сигурност,ще е очарован-продължих да се гушкам в него.
- Но се надявам,да не се наложи и всичко ,да е наред.В този момент,стомахът ми изпротестира.
- Което ми напомня,че нищо не сме яли,ще кажеш ли да ни приготвят нещо вкусно-усмихнах се.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 06, 2011 10:31 pm

- Ще е. - целунах я отново , не исках да се притеснява или страхува за нищо , нямаше за какво когато бях до нея.
- Да , веднага. - усмихнах се , станах и се спънах малко зареди тъпият крак , отидох и им казах да приготвят някакъв специалитет , върнах се при Ванора и пак я прегърнах.
- Скоро вечерята ще е готова.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 06, 2011 10:45 pm

Скочих когато той се спъна, ако трябва да го подхвана,но той не се олюля, Успокоих се.
-Чудесно-казах и се усмихнах ,като се върна.
- Имам,чувство,че мога да изям цял вълк-казах и отново го прегърнах.Радвах се,че е до мен,не знаех,как бих понесла цялата тази болка ,ако бях сама.Винаги съм се справяла сама,но откакто го срещнах,не можех да си представя дори,живота ,без Чарли.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 06, 2011 10:53 pm

- Това едва ли имаме в менюто , но съм убеден , че ще е по-вкусно. - засмях се и скоро ни донесоха вечерята.
- Сега да видим дали наистина си толкова гладна. - усмихнах се , обаче на мен не ми се ядеше , единственото , за което мислих беше отъщение и веднага щом Ванора заспеше , щях да осъществя всичко.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Чет Окт 06, 2011 11:36 pm

- Да и питаш-буквално се нахвърлих върху храната.Не бях яла почит 2 дни,ако не броим,лъжичката ,от неговата супа.Винаги съм имала завиден апетит,но този път,надминавах себе си.Погледнах към Чарли,който не ядеше
- Но за сметка на това ти май нямаш апетит-казах тъжно.Трябваше да се храни,но как да го накарам,да го разбере.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Нед Окт 09, 2011 8:43 pm

- Наистина не ми се яде , малко ми се гади , сигурно от лекарставата. - усмихнах се и я погледнах.
- Но ти яж ,, имаш нужда. - всичко , за което трябваше да мисля е отмъщение и на мен ми тежеше всичко това .
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Нед Окт 09, 2011 8:52 pm

Въздъхнах
- Добре мили,щом не искаш,няма да те карам на сила-целунах нежно бузата му.
- Ще си лягаме или ще постоим още,малко ?-попитах го и сподавих една прозявка.Ако можеше да вижда щях,да предложа филм ,но от солидарност с него и аз нямаше да гледам.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пон Окт 10, 2011 9:51 pm

- По-добре да си лягаме. - усмихнах се и я целунах. Исках да си легна и да се наспя , за да мога утре да си върна всичко на хората , които трябва. Още не виждах много добре , но до утре всичко щеше да е наред. Щях да мога да направя това , което преди два дни не можех.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пон Окт 10, 2011 9:55 pm

- Добре ,без това и аз съм уморена.Тия дни не можах да спя,толкова се тревожех за теб,любов моя.Съблякох се и се гушнах при него,веднага затворих очи ,щом усетих как ръцете му ме обгръщат.Въздъхнах ,щастливо и заспах.
На сутринта се събудих,всъщност ,вече беше към обяд,той още спеше,но и на мен не ми се ставаше,за това останах да се гуша ,в завивките на топличко.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пон Окт 10, 2011 10:01 pm

Когато се събудих Ванора вече беше станала. Усмихнах се и я целунах.
- Добро утро. - казах и я погледнах.
- Как спа , вече по-добре ли се чувстваш ? - и ако не се чувстваше по-добре , щях да се погрижа всичко да е наред.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пон Окт 17, 2011 8:52 pm

- Страхотно,щом съм до тебе и ти е гушкаше-казах миличко и отърках лицето си в шията му.Беше хубаво да съм толкова близо и да знам,че съм обичана.Най-сетне и аз ,щом имах Чарли ,нищо друго не ми трябваше.
- А ти любими ,как спа ? Боли ли те още от операцията ?-май беше глупав въпрос,беше минало толкова кратко време.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пон Окт 17, 2011 9:25 pm

- С всеки ден ставам все по-добре , а и все пак сме вкъщи , а не при онзи гаден доктор в болницата. - усмихнах се и я целунах отново.
- Гладна ли си ? Мога да извикам прислужниците и да ги накарам да ти приготавят нещо ?
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пон Окт 17, 2011 9:53 pm

- Да няма да е лоша идея-засмях се
- Но сега възнамерявам,да си взема душ,всъщност не вана,ми звучи по-добре.Ако нямаш нищо против да ме почакаш-казах с усмивка и отново го целунах,бързо се измъкнах от леглото,защото иначе няма да стана.Имаше дни в ,които си пожелавах да помързелувам и днешния явно,бе един от тях.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пон Окт 17, 2011 10:08 pm

- Разбира се , че нямам. - целунах я , аз отидох и си ударих един бърз душ , след което се преоблякох и покгледах малко навън. Денят за отмъщение щеше да настъпи много скоро , звънах един номер и нещата много скоро щяха да бъдат уредени , направих закуска , седнах долу и зачаках Ванора , а часовника тиктакаше.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пон Окт 17, 2011 10:50 pm

Останах по-дълго от колкото възнамерявах,явно ,че банята ми се отразяваше добре.Облякох се и слязох при Чарли.
- Съжалявам мили,сигурно закуската ми изстина,но ми беше толкова хубаво,че не ми се излизаше от водата-казах с усмивка и въпреки,че малко бе изстинала,закуската ми се услади и поисках втора чиния.След,като се нахраних,казах:
- Имаш ли,някакви планове за деня ?
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Пон Окт 17, 2011 11:17 pm

- Няма нищо , рабзирам те. А и знам ,че и ти имаш нужда от отпускане. - усмихнах се и я наблюдавах как яде. Изглеждаше ми добре , май вече беше преодоляла това , което беше станало или поне се надявах.
- Не точно , но кажи какво ти се прави , може да го осъществим.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Вто Окт 18, 2011 11:26 pm

Наядох се,май даже хапнах повече от колкото трябваше.Но бях ужасно прегладняла.
- Не знам,но трябва да останем тук,ти си още слаб,след операцията.Не искам да излизам,толкова време бяхме извън домът си.-казах с тъга.
- А щом съм с теб,няма да ми е скучно-засмях се.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Вто Окт 18, 2011 11:46 pm

Погледнах я ядосано и присвих очите си , как си позволяваше да ми казва , че съм слаб , аз не бях слаб.
- Нека сам преценя дали съм слаб или не ,става ли Ванора ? - почти изсъсках и я погледнах.
- Няма смисъл да ме поценяваш , а и това тук никога не е било дом и няма да бъде дом. - започваше да ме ядосва изведнъж и усещах как започнвах да свивам юмруци.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Сря Окт 19, 2011 12:07 am

- Защо се ядосваш,аз мисля за теб -казах гневно.
Ако продължим този разговор,ще се скараме ,а не мисля,че и двамата го искаме.По-добре да си вървя,да ходя да поработя,като си в настроение,може да ми се обадиш.-казах и се обърнах.Не исках да го оставям,но явно в момента,искаше да е сам.Влязох вътре,за да си взема чантата.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Сря Окт 19, 2011 12:13 am

- Не ти харесва темперамента ми ли ? Е може да си намериш някой друг и ако той не ти хареса просто да го убиеш или замениш. - повдигнах рамене и я погледнах.
- Отиди където искаш , но не обещавам да стоя тук да те чакам или да идвам да ти се моля , аз също имам живот , който ще гледам.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Сря Окт 19, 2011 12:20 am

Какво по дяволите му ставаше.
- В момента си излишно груб,не си мисли,че съм ти даденост Чарли,мога да си тръгна,когато пожелая и не не очаквам да ме се молиш.Това ,което можеше да ни свърже до края на живота ни,вече го няма.За това си свободен да си тръгнеш,когато решеш,щом така си решил-повдигнах рамене ,в този момент,телефонът ми извъня.Офертата,беше прекрасна,мисията опасна,но какво от това,аз обичах опасността.
- Аз ще тръгвам,преди и двамата да сме казали още някоя глупост,за която по-късно ще съжаляваме.
Чарли
The Heirs
The Heirs

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Сря Окт 19, 2011 12:27 am

- Тогава си тръгвай и престани да ме обвиняваш. Не съм ти даденост Чарли бла бла. Знаеш къде е вратата , знам че до утре може да си се изправила , както и до утре аз да съм с някой друга. - само да излезеше веднъж щях да пристъпя към плана си , трябваше и да дам нещо от себе си , но така ставаше.
- Добре тръгвай си , свободна си.
Ванора Райдъл
Outlaw
Outlaw

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   Сря Окт 19, 2011 12:50 am

- Сбогом,тогава-казах и се запътих към вратата.Стигнах прага,когато усетих една болка ,право в сърцето ,не можех да си тръгна ,не така.Проклета да бъде гордостта ми,тя не струваше нищо,беше само спънка,пред това да съм щастлива.Обърнах се и се затичах към него.
- Голям си глупак,ако мислиш,че можеш ,ад живееш без мен.Но още по-голяма глупачка съм аз,че дори си го помислих,че мога без теб.Че една проклета гордост ,ще ни раздели.Обичам те,Чарли и това е завинаги-целунах го.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Дънкан"   

Имението "Дънкан"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next