Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Клипчето на форума
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина

Мейсън Робинсън

Елиза Даймънт

Виктория Екълс

Ванора Райдъл

Сара Макензи

Чарли

Максимилиан Шел

Ема Робинсън

Bijou Deschanel

Latest topics
Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

Share | 

Имението "Уинчестър"

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

Брой мнения : 312

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Уинчестър"   Пет Авг 12, 2011 11:47 pm

Дийн се опита да ме спре. Не можех да разбера само защо го правеше. Можеше да отиде отново в парка и да намери някоя, която да му се вържи по-лесно. Не се правех на недостъпна. Всяка нормална жена би реагирала по моя начин.
- Тогава защо се държиш с мен сякаш съм такава?-запитах го. За мен си беше доста обидно.
Дийн реши да престане с опитите си да ме вкара в леглото си и предложи да остана и да си говорим. Това ми се стори по-приемливо.
- Добре.. ще остана.-казах накрая и се обърнах с гръб към него като се насочих към дивана.

Spoiler:

Click to vote for me!Smile
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Дийн Уинчестър
The Heirs
The Heirs

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Уинчестър"   Пет Авг 12, 2011 11:59 pm

Зарадвах се,че се съгласи.Ама,че жена беше!Човек не можеше да си прекара хубаво времето с някой.Седнах до нея и казах:
-Няма ли да се облечеш,но ако искаш стой по бельо ... не ми пречи.-повдигнах рамене и се обърнах на другата страна в случай,че искаше да се облече.Беше огнена жена и това ми харесваше и то много.Беше много по-забавно така,отколкото с лесните.Но не исках да остане само заради това,компанията и ми беше приятна.А и това,че беше тук нищо не означаваше,просто приятен разговор а пък след това ... каквото дойдеше.Ако въобще дойдеше нещо.
Виктория Екълс
Moderator
Moderator

Брой мнения : 312

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Уинчестър"   Съб Авг 13, 2011 12:05 am

Ама че бях глупава. Напълно забравих, че трябваше да се облека. Взех тениската и отново я облякох. Така беше по-добре. Дийн беше красив мъж, но явно само секса го интересуваше. Аз не искам такъв човек до себе си. Ако изобщо успея да намеря някой, който да ме изтърпи. Дори не знаех защо мислите ми поеха в тази посока. Та аз днес го срещнах и вече мисля за това дали е подходящ за мен или не.
- Е.. искаше да говорим. Предложи за какво да говорим.-наруших тишината аз. Можехме да гледаме и някой забавен филм, стига да му се намираше някакъв.

Spoiler:

Click to vote for me!Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Уинчестър"   

Имението "Уинчестър"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2