City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Кафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_lcapКафе ""Нефели"" - Page 3 I_voting_barКафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Кафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_lcapКафе ""Нефели"" - Page 3 I_voting_barКафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Кафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_lcapКафе ""Нефели"" - Page 3 I_voting_barКафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Кафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_lcapКафе ""Нефели"" - Page 3 I_voting_barКафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Кафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_lcapКафе ""Нефели"" - Page 3 I_voting_barКафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Кафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_lcapКафе ""Нефели"" - Page 3 I_voting_barКафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_rcap 
Чарли
Кафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_lcapКафе ""Нефели"" - Page 3 I_voting_barКафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Кафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_lcapКафе ""Нефели"" - Page 3 I_voting_barКафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Кафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_lcapКафе ""Нефели"" - Page 3 I_voting_barКафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Кафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_lcapКафе ""Нефели"" - Page 3 I_voting_barКафе ""Нефели"" - Page 3 I_vote_rcap 
Similar topics
    Latest topics
    » Малкото пристанище за лодки
    Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

    » Изоставената военна база
    Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

    » Имението "Дънкан"
    Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

    » Черно сияние
    Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

    » Имение Робинсън
    Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

    » Болница Santa Ángela
    Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

    » Модна агенция "Виларте"
    Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

    » Имението на Марисела и Мейсън
    Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

    » Търговски център
    Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

    Изтегли си късметче
    Точно време
    Посещения
    Counter
    Counter

     

     Кафе ""Нефели""

    Go down 
    +6
    Мейсън Робинсън
    Роксана де Соуса
    Себастиян Греймарк
    Сара Макензи
    Саманта Уокър
    Bijou Deschanel
    10 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3
    АвторСъобщение
    Мейсън Робинсън
    The Heirs
    The Heirs
    Мейсън Робинсън


    Брой мнения : 515
    Join date : 16.07.2011

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Сеп 14, 2011 11:51 am

    -Тогава има хора който да се грижат за него, С повече пари можем и двамата да си живеем.
    Баси,да бяха направили така с мен,почти не виждах родителите си не исках и аз да постъпвам така. Преминах отново с ръка по главата си и косата си:
    -Това беше глупаво извинявай. Трябваше да мисля трезво,а това е глупав начин да повторя стари грешки.
    Отпих отново от уискито:
    -Добре,ще бъде както го искаш ти...
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Сеп 14, 2011 12:48 pm

    Погледнах го изненадано,да се грижи друга за него,това нямаше да стане.Нямаше да позволя да се случи като с мен,друга жена да отгледа детето ми или пък друг мъж да замести Мейсън
    -Глупаво и необмислено,бих казала
    Нали не вярваше,че така лесно ще му се доверя, щях да опитам
    -Да бъде ,но нали не си мислиш,че така лесно ще ти повярвам?
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Мейсън Робинсън
    The Heirs
    The Heirs
    Мейсън Робинсън


    Брой мнения : 515
    Join date : 16.07.2011

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Сеп 14, 2011 1:04 pm

    -Тук не става дума за вярване,ти ме държиш в ръцете си,съзнаваш ли?
    Казаха аз,като се приближих:
    -Не искам афторитета ми да бъде уронен и семейството ми повлечено с мен. Същото не искаш и ти за това го правиш.
    Отпих отново от уискито:
    -Може сега да съм ядосан,гневен и да говоря небивалици но ти гарантирам,че ще направя това което трябва. В началото може да не се разбираме но с времето,ще свикна с положението.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Сеп 14, 2011 2:19 pm

    Естествено,че съзнавах,ако не го правех никога нямаше да се съгласи,въпреки,че иска да е с мен.
    -Ако не бе глупавата ти ревност и гордост нямаше да се налага да те изнудвам.Разбира се че не искам името ми да е свързано със скандал
    Не спираше да пие и да дрънка глупости
    -Гневен за какво?Ще ставаш баща по дяволите трябва да си щастлив и горд,а не бесен ,гневен и т.н.Точно когато ще имам най-голяма нужда от теб,тогава ще е най-зле между нас
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Мейсън Робинсън
    The Heirs
    The Heirs
    Мейсън Робинсън


    Брой мнения : 515
    Join date : 16.07.2011

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Сеп 14, 2011 2:28 pm

    Изпих чашата и я оставих:
    -Добре,какво искаш още,казвам ти,че ще поема отговорността. Ще се оженим,ще живееш при мен или аз при теб.
    Не можех все още да се зарадвам това ми идваше като шок:
    -Не мога да се зарадвам още,трябва ми време да свикна с това.
    Да за мъжете бе много по трудно да осъзнаят това,че са станали бащи,а особено това,че са били ергени доста дълго време преди това:
    -Ще го направим както ти го искаш.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Сеп 14, 2011 2:34 pm

    Естествено ,че щеше да стане както искам аз,нямаше да допусна да ме остави сега,но исках да покаже малко ентусиазъм!
    -Ще ти трябва време?Колко? Докато ми проличи,докато родя или детето вече е голямо и няма нужда от теб?
    Изправих се, щеше да му запука в много скоро време,обърнах се и тръгнах към изхода
    -Постарай се скоро да свикнеш или ще ти се стъжни!
    Желаех го толкова много,че ми идеше да се върна и да му се хвърля още тук,предупредиха ме,че бременните жени били много страстни в първите месеци на бременността!
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Мейсън Робинсън
    The Heirs
    The Heirs
    Мейсън Робинсън


    Брой мнения : 515
    Join date : 16.07.2011

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Сеп 14, 2011 2:50 pm

    Станах и я настигнах,хванах я за ръката и я обърнах към мен:
    -Не си тръгвай Мери...
    Гласа ми не издаваше страха ми:
    -Съжалявам,че обърках живота ти но все още съм доста объркан. Ще наема камион да дойде да вземе вещите ти,ще живееш при мен. Искам да се грижа за теб.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Сеп 14, 2011 3:27 pm

    Мейсън тръгна към мен,хвана ръката ми и ме обърна към себе си
    -Сега не искаш да си тръгна!Но ти го направи,въпреки обе щанието си нали? Мислиш ли,че ми е лесно Мейсън?Да открия че чакам дете от мъж който не се интересува от мен ?
    Съжалявал,аз не съжалявах че го бях срещнала,че преживях това,единствено че му позволих да ми се подиграва
    -Съжаляваш? Ще съжаляваш още повече повярвай ми!И няма да живея с теб!
    Опитах отново да се отскубна,но ми прилоша и коленете ми се подкосиха!
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Мейсън Робинсън
    The Heirs
    The Heirs
    Мейсън Робинсън


    Брой мнения : 515
    Join date : 16.07.2011

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Сеп 14, 2011 3:36 pm

    Тя тръгна да се свлича,хванах я и я заведох вътре в заведението на едно отделено сепаре,където я поставих да легне. По дяволите изплаших се,целувах я по челото и устните,докато дойде линейката:
    -Мери...
    След като дойдоха лекарите,я отведоха в болницата. Защото тя кървеше. Можеше да загуби бебето.
    Върнете се в началото Go down
    Мейсън Робинсън
    The Heirs
    The Heirs
    Мейсън Робинсън


    Брой мнения : 515
    Join date : 16.07.2011

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Апр 25, 2012 9:11 pm

    Бях излязъл на кафе с една манекенка на име Аделайда,не бе от модната агенция на Мари така,че можеше да си остане между нас. Срещахме се може да се каже тайно,казвах на Мери,че съм на извънредни дела,като се срещах с нея. Сега се бяхме скрили тук и пиехме кафе.
    -Тази вечер няма да мога да остана при теб,не се сърди Адел но трябва.
    Взех ръката и и я целунах.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Апр 25, 2012 9:21 pm

    Мейсън беше на дело,а малката беше с баба си и дядо си на малко пътешествие.Искаха да я разходят до Англия и аз и Мейсън се съгласихме,за това и бях свободна днес,бях се изкъпала и си уредих среща с една от сътрудничките ми в едно кафе в центъра,същото в което съобщих на Мейсън,че чакам дете..
    Може би излизах сама от както разбрах ,че съм бременна,без Мейсън,без детето,за това и се бях постарала и а сътрудничката ми не ми отстъпваше за това бях в една страхотна Рокля
    Бях подранила за това влязох директно и очите ми останаха широко отворени..на една маса Мейсън стоеше и целуваше друга жена,познавах я по физиономия,беше манекенка при конкурентна фирма...
    -Мейсн? .. - стоях зад нея ,вперила поглед в него - Това ли е важното ти дело?
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Мейсън Робинсън
    The Heirs
    The Heirs
    Мейсън Робинсън


    Брой мнения : 515
    Join date : 16.07.2011

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Апр 25, 2012 9:40 pm

    Останах за миг шокиан. Не очаквах да я видя тук,мислех че щеше да е с приятелки или пък нещо такова.
    -А,Марисела не очаквах да те видя тук!
    Трябваше да изляза от положението:
    -Тук сме за да обсъдим делото и ,ще завежда дело за сексуален тормоз...
    Определено трябваше да изляза от положението. Аделайда бавно се изправи и казах:
    -Аз,ще ви оставя да се разберете.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyСря Апр 25, 2012 9:46 pm

    Определено се изненада да ме види,почуди се как да излезе от това положение,но каквото и да ми говореше беше лъжа.Не за първи път го правеше,а сега?Как изобщо си бях помислила,че се е променил,ами ако през цялото време е било така
    -Дело?О ще има дело,но едва ли ще е за това,как смееш да ме лъжеш в очите..
    Момичето тръгна да си ходи,но бързо я върнах на място..ако Мейсън си бе мислил,че онази Марисела е останала в миналото жестоко се лъжеше..а още по-малко сега имах дете от него
    -Никъде няма да ходиш.. - в гърдите ми напираше болка,ярост,но тук нямаше отново да правя скандали - аз си тръгвам,а ти .. посмей да се прибереш ..
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Кевин Костанза
    Middle class
    Middle class
    Кевин Костанза


    Брой мнения : 49
    Join date : 03.05.2012

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyВто Май 15, 2012 8:53 pm

    Слязохме в кафенето,като му поръчах поничка и кафе,пиеше като мен същото.
    -Та относно дори и брат ми ти каза не е добра идея,не се прави на смела,нищо няма да постигнеш така.
    Той гледаше в страни,а аз се чудех,как бе възможно да не си приличаме по характер.
    Върнете се в началото Go down
    Валерия Питърсън
    Middle class
    Middle class
    Валерия Питърсън


    Брой мнения : 150
    Join date : 03.05.2012

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyВто Май 15, 2012 8:58 pm

    Ама аз защо ли очаквах той да ме подкрепи,та той му беше брат.Замъкнахме го все пак в кафенето,беше приятно местенце и дори имаше хора,изглеждаха нормални и свободни
    -Личи си че сте братя!Брандън защо лабораторията?Не е ли по забавно да си навън,да усещаш адреналина
    Обърнах се към Кевин
    -Добре,да видим как ще го хванем тогава
    Върнете се в началото Go down
    Брандън Констанза
    Middle class
    Middle class
    Брандън Констанза


    Брой мнения : 6
    Join date : 03.05.2012

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyВто Май 15, 2012 9:07 pm

    -Не ме бива в тея неща,не обичам гонитбата и пр. Исках пак да съм в системата но в лабораторията съм по добър.
    Е,да бях се провалил на нормативите но това нямаше да го казвам,защото си беше малка излагация:
    -Поне не се оказвам под прикритие. Често не бих рискувал.
    Отпих от кафето,ама ужасно се опарих,на мръщих се и си изцапах блузата. Баси,пак се излагах и то пред момичето:
    -Аз ще се връщам.
    Бутнах брат си за да мина,ама не искаше да стане.
    Върнете се в началото Go down
    Кевин Костанза
    Middle class
    Middle class
    Кевин Костанза


    Брой мнения : 49
    Join date : 03.05.2012

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyВто Май 15, 2012 9:10 pm

    Подадох му кърпичка отново се бе спекал,като... Е бе се спекал!
    -Дам в лабораторията го бива...
    Нямаше да кажа,че се е провалил в нормативите и не му се разрешаваше да носи пистолет.
    -Питай го за сложни наименования на нещата и ще ти ги каже с латинските имена.
    Върнете се в началото Go down
    Валерия Питърсън
    Middle class
    Middle class
    Валерия Питърсън


    Брой мнения : 150
    Join date : 03.05.2012

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyВто Май 15, 2012 9:14 pm

    Погледнах и двамата,бяха толкова сладки,еднакви и същевременно различни.Кевин беше по елегантен,косата му беше прибрана,винаги с костюм,който да не си кривя душата му стоеше страхотно,винаги делови и малко ме мъмреше,докато Брандън беше по-небрежен,косата му стърчеше в севъзможни посоки,носеше раздърпана тениска и изсулени дънки...това щеше да си е приключение
    -А не,нищо няма да го питам,не разбирам-Брандън тръгна май да си ходи- Стига де,остани...имам идея,тримата да излезем довечера,сериозно,ходи ми се на бар
    Върнете се в началото Go down
    Брандън Констанза
    Middle class
    Middle class
    Брандън Констанза


    Брой мнения : 6
    Join date : 03.05.2012

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyПон Май 21, 2012 2:24 pm

    -Аз не съм по баровете,а и имам доста работа,която трябва да се свърши.
    Трябваше да намеря начин да се оправдая истината,бе че Кевин знаеше,че нямам толкова работа и само той можеше да ме издаде.
    -С новия случай трябва да погледна архивите и което мога да обработя отново.
    Кевин не ми даваше път явно не искаше да ме пусне.
    Върнете се в началото Go down
    Кевин Костанза
    Middle class
    Middle class
    Кевин Костанза


    Брой мнения : 49
    Join date : 03.05.2012

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyПон Май 21, 2012 2:29 pm

    -Брато стига се сдухва,ще отидем,ще постоим малко и ще се приберем,малко разнообразие. Обещавам няма да те запознавам с момичета.
    Не му направих път знаех,как да го накарам да дойде:
    -Няма проблем,а партньорката ми е свястна спокойно може да разчиташ на нея. Ще пием по едно и после,ще се приберем.
    Склони все пак но после пак трябваше да го изкараме от лабораторията.
    Върнете се в началото Go down
    Валерия Питърсън
    Middle class
    Middle class
    Валерия Питърсън


    Брой мнения : 150
    Join date : 03.05.2012

    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 EmptyЧет Май 31, 2012 11:47 am

    Погледнах Брандън изпитателно,ама той сериозно ли мислеше че ще му повярвам че има работа,слава богу Кевин опита и май успя да го убеди да дойде с нас.Беше толкова потаен,не като брат си,тези двамата определено привличаха не само моето внимание,но и на всички в кафенето,бяха страхотни,секси и ....и
    -Добре де,не хапя ,няма да ти направим нищо,само малко забавление..
    Засмях се и доизпих кафето си ,трябваше да се върна до участъка и после да се приготвя за излизане
    -Шефе като решите нещо звънни за да се срещнем там
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кафе ""Нефели""   Кафе ""Нефели"" - Page 3 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Кафе ""Нефели""
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
     Similar topics
    -
    » Кафе Верано

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
    Идете на: