City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Лунното езеро - Page 3 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 3 I_voting_barЛунното езеро - Page 3 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Лунното езеро - Page 3 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 3 I_voting_barЛунното езеро - Page 3 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Лунното езеро - Page 3 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 3 I_voting_barЛунното езеро - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Лунното езеро - Page 3 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 3 I_voting_barЛунното езеро - Page 3 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Лунното езеро - Page 3 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 3 I_voting_barЛунното езеро - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Лунното езеро - Page 3 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 3 I_voting_barЛунното езеро - Page 3 I_vote_rcap 
Чарли
Лунното езеро - Page 3 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 3 I_voting_barЛунното езеро - Page 3 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Лунното езеро - Page 3 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 3 I_voting_barЛунното езеро - Page 3 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Лунното езеро - Page 3 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 3 I_voting_barЛунното езеро - Page 3 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Лунното езеро - Page 3 I_vote_lcapЛунното езеро - Page 3 I_voting_barЛунното езеро - Page 3 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Лунното езеро - Page 3 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Лунното езеро - Page 3 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Лунното езеро - Page 3 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Лунното езеро - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Лунното езеро - Page 3 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Лунното езеро - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Лунното езеро

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 7:26 pm

Събудих от мириса на кафе и на храна,не бях свикнала със сутрешна закуска,разтърках очите си като се изправих. Бях гола,за това използва одеялото да се прикрия. Увих се с него,станах отидох до малката масичка на нея имаше закуска и кафе,беше я направил за мен. Но него го нямаше:
-Макс... Максимилиан !
Извиках аз,като се подадох на вратата и го видях:
-Тук си бил?
Усмихнах му се но още бях малко сънена и увита в одеяло.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 7:29 pm

Загледан във водата не бях чул кога се е събудила и ме викаше.Когато се обърнах стоеше на прага полу сънена и увита в тънкото одеало,а на вън още бе малко хладно.Тръгнах към нея с усмивка
-Добро утро красавице - прегърнах я и я вдигнах на ръце - Наспа ли се миличка?
Вкарах я вътре когато видях,че не е докоснала храната
-Не си ли гладна Ема? Искаш ли нещо друго ,само ми кажи и е твое
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 7:34 pm

Остави ме на столчето,като посегнах към чашата със сока:
-Не исках да почвам без теб,исках да хапнем заедно!
Казах аз,като придърпах още малко одеялото,защото гърдите ми бяха големи и скоро,щях да остана без одеяло:
-Всичко е хубаво не исках да съм сама!
Приближих се към него и го целунах,а след това започнах да ям,бях много гладна,а беше невероятно вкусно:
-Добър готвач си,кога си се научил да готвиш?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 7:39 pm

Палавото одеало искаше да бяга от нея и отново да я остави гола пред мен,но тя умело го прихващаше отново...
Взе храната ,искаше да ядем заедно и щях да удовлетворя желанието й
-Добре принцесо,ще закусим заедно
Явно много и хареса защото ме похвали и поиска да знае къде съм се научил да готвя
-В приююта,когато си сирак се научаваш да правиш много неща за да можеш да оцелееш..искаш ли още принцесо?
Не исках да говоря за миналото си,тя не биваше да узнава какъв съм бил,а само това в което тя ме превръща,иначе рискувах да я загубя
-Какво ти се прави принцесо?Имаме цял ден преди да отворя бара
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 7:49 pm

Горкия сигурно съдбата му беше жестока,трябваше да направя нещо но без да му навредя на гордостта. Не биваше,можеше да не му харесва. Лицето ми се промени за миг,толкова ме заболя за него но нямаше да питам за това повече. Доядох си,като бе вкусно,много даже. Станах приближих се към него,като седна в скута му:
-Имаме много идеи,едната е да ме вземеш и да окупираме леглото,другата е да гледаме някой филм,или пък да се разходим.
Последното го казах с супер нежелание:
-Но съм отворена за предложения.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 8:03 pm

Лицето и се промени когато споменах приюта,сигурно ме съжаляваше,но исках да прогоня тази мисъл,исках да вижда само мъжа който съм сега..Оставих я да се нахрани и оправих масата,изслушах предложенията и.Бяха примамливи,особено ако окупираме отново леглото за цял ден,но исках да я опозная още,да и покажа града,а филми не ми се гледаха,на нея също
-Да се разходим принцесо,не че не те желая,но секса не е всичко нали?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 8:09 pm

-Да не е всичко но ще ме заобиколят почитатели папараци и няма да можем да се разхождаме.
Казах аз притеснено,не можех да се маскирам:
-Все някой ще ме познае. Не се срамувам от теб,не искам да си го мислиш но ми омръзна да ме следят,за това не излизам,защото всяко нещо се наблюдава.
Станах от него,като легнах на леглото:
-Добре нека да не правим секс но просто да не излизаме.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 8:18 pm

-Не се притеснявай красавице,няма да ти види никой,защото няма да ходим в града
Целунах я и подадох ръка за да се изправи,беше седнала на леглото,имаше право,ако не искаше да излиза можехме и да не го правим,но легнех ли до нея щях да се изкуша да я имам отново
-Облечи се принцесо и ще ти покажа най-красивите места на този рай,а там никой няма да ни види,но и така да е ,никой няма да те познае,няма да облечеш твоите дрехи,а едни по обикновенни,какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 8:23 pm

-Добре но аз съм само с тези от концерта. А,анурака е в бара!
Изправих се,като го целунах и неволно изпуснах одеялото:
-Опа изпуснах го!
Засмях се,но лицето ми бе невинно и го гледах все едно стана неволно и без да искам,а истината беше,че наистина го пуснах:
-Намери ми бързо дрехи или ме вземи.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 8:30 pm

-Спокойно красавице,тук има други дрехи
Тя стана да ме целуне и одеалото падна от ръцете и или по скоро тя го пусна,но нямах против,макар да направи невинна физиономия която каза "без да искам" знаех,че е нарочно...дилемата беше да излезем или да я имам отново
-Изкушаваш ме принцесо,но ти обещах разходка! - целунх устните и като се заиграх с гърдите и,но я пуснах преди да съм се увлякъл и подадох едни друхи
-Вземи!
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 8:33 pm

Мислех,че ще ме разходи в света на чудесата,когато докосна устните ми но той ми подаде някакви дрехи. Облякох ги с нежелание успя за секунди да ме възбуди но сега не искаше. Бяха ми малко големи и ме правеха безформена,с една шапка никой нямаше да ме познае.
-Приличам на торба с картофи!
Казах аз,като се огледах:
-Никой няма да ме познае!
Усмихнах се бях доволна но дали пък не го отвращавах така?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 8:37 pm

Не и хареса закачката ми и си пролича,но имаше време,имахме цял ден на разположение да се любим,да се наслаждаваме на телата си
-Ти си най-красивата торба с картофи която съм виждал! - целунах я отново и нагласих шапката и - Определено ти стои добре,а и много секси ти стои,кажи мила моя оставаме на тема плаж или отиваме в гората?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 8:43 pm

-По добре в гората,на плажа е по вероятно да ме търсят.
Получих два смс,по телефона,подскочих и отидох да ги видя. Единия беше от батко,той ме питаше дали съм добре,веднага му отговорих но след това звъна отново,беше агента ми издирваше ме,защото пресата ме е заснела в дискотеката с бармана и където и да съм да внимавам и,че ще ми се обадят. Тогава телефона почна неистово да звъни,не отговарях на него,не можех:
-Май са ни видели? Обсадили са вратата на имението явно мислят че съм там.
Казах аз разтревожено:
-Съжалявам,май ще объркам живота ти.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 8:54 pm

Щом искаше гората така да бъде,щях да я заведа там,но телефона и не спря да звъни,то не бяха СМС-и то не бяха обаждания,но тя стана притеснена,дори да ни бяха видели,не ме интересуваше,харесвах я и нямаше пресата да ме отдели от нея
-Притеснява ли те нещо принцесо?
Да обърка живота ми,не можеше,но аз можех да объркам нейния и то много
-Единствения живот който може да се обърка е твоя и ако мислиш,че ще съм пречка за теб,кажи ми го,не искам да преча на кариерата ти принцесо,но не искам и да те загубя
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 9:00 pm

-Не аз обичам да пея но имам пари и няма да позволя на нищо да ме раздели от теб. Но не мисля,че нещо е способно,просто съм сигурна,че ще влязат в живота ти и ще видят висичко,ще те преследват,като мен,ще те подкупват,за да изкараш снимки с мен.
Приближих се и го целунах:
-Може би ще ти е трудно днес да работиш,ще те питат неща за мен.
Погалих бузите му:
-Не се страхувам,просто ще объркам и твоя живот. Знам,че ти е било тежко и не искам да го правят но май е късно.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 9:04 pm

-Това не ме притеснява принцесо,може да нямам пари,но нищо не може да ме купи,не и когато става въпрос за теб,за някого на когото държа...единствено може да си загубя работата,но и това не е проблем за мен,винаги съм се справял,а сега когато имам теб,ще ми е по лесно да се справя
Прегърнах я и я целунах
-Ще работя,нека питат,нищо няма да измъкнат от мен Ема,мога да се справя с това,но не те ли притеснява,че ще те свържат с мен и миналото ми,принцесо не съм цвете и не искам да ти навредя!Моя е достатъчно объркан
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 9:10 pm

-Ако я загубиш,ще ти намеря друга работа,няма да се тревожиш за нищо,ще направя всичко но...
Той сякаш не можеше да ми каже нещо:
-Какво,с какво да те свържат?
Попитах аз,нямах идея за какво говори:
-За приюта ли това не ме тревожи,те са гниди и не може да се иска състрадание.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 9:14 pm

Поклатих глава,нямаше да и позволя тя да ми търси работа,не и докато мога сам да се справям,не исках да се възползвам от парите и положението й
-Не Ема,сам ще се справям с това,но още не се е случило..може би се тревожим на празно и всичко ще утшоми
Но тя попита,усети промяната в мен,знаеше,че крия нещо от нея
-Принцесо,казах ти не тормози главицата си,това е минало,но не искам да те свързват с това,не е приюта,казах ти правил съм лоши неща,бях друг,но се промених и се радвам иначе не бих си просил ако те нараня по някакъв начин....
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 9:23 pm

Приближих се и го прегърнах силно. Може би е бил в затвора но не искаше да ми казва,поне на това ме навеждаше. Но не му казах нищо само го прегърнах.
-Добре нека се измъкнем преди да са разбрали това място.
Дръпнах го за ръката и тръгнахме към вратата:
-Хайде на излет.
Засмях се аз и отворих вратата,още нямаше никой,а и бях дегизирана.
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 4:03 pm

Делфините ни отнесоха към другата му малка къщичка. Папараците не можеха да ни проследят до тук,не знаеха и това място. Тук вече бяхме сами. Преди да изляза целунах делфинчето което ни помогна и излязох от водата. От мен капеше вода но не ми пукаше,не носехме телефони или скъпи неща така че нищо не бяхме изгубили. Бързо се ориентирах към къщичката,започнах да си събличам дрехите още щом влязох:
-Ужасни да всичко развалиха.
Но все пак се радвах,че се бяхме измъкнали:
-Отивам да се изкъпя отново с твоя сладък шампуан.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 4:08 pm

Стигнахме лунното езеро и малката къщичка която имах там,добре ,че океана имаше пролив тук и делфините често навлизаха по тези места.
Влязохме в къщата когато Ем започна да се съблича,още бях набрал,бях бесен,че прекъснаха играта ни и възбуден още от докосванията и незавършилата игра.Ем каза ,че влиза да се къпе,но нямаше така лесно да свърши това
-А не,няма да се къпеш сама - с рязък тон се вмъкнах при нея и я притиснах в тялото си - Не сме свършили с играта си
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 4:23 pm

Влетя огнено под душа,притиснаме в стената. Възбудата му не бе стихнала. Обичах да е толкова див:
-Обожавам те толкова вбесен и жадуващ тялото ми. Но ми се иска още малко.
Бутнах го от мен исках да си поиграем,да забравим за папараците и случилото се:
-Първо,ще се изкъпем,а после,ще се любим мили. Потрай още малко,по сладко ще е после.
Хванах гъбата и я разтрих със съпуна,като минах по тялото му,
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 4:28 pm

Тя знаеше как да ме държи в напрежение как да подпалва тялото ми и да ме дразни,искаше още да си играе с мен
-Връщаш ли ми го Ем? Искаш да полудея ли?
Щяло да е по-сладко,бях озверял,исках я тук и сега,исках тялото и под водната струя,а тя си играеше със сапуна.очите ми горяха,ръцете едва се сдържаха да я вземат и да спрат това мъчение,но се сдържах
-Ще си го получиш за това
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 4:35 pm

-Така ли любими?!
Надигнах се,като отърках мокрото си тяло в него,той трепереше за мен,безумно ме желаеше. Харесваше ми това усещане. Полях го с вода,като след това измих и себе си. Той ме гледаше и ме докосваше но аз му се измъквах. И аз го исках но се закачах. Измих дългата си коса,която той много обичаше. Взех една кърпа,и се увих с нея,беше много малка и безуспешно се покривах с нея. Не сядах още на леглото,взех един лосион,беше негов. Седнах и намазах краката си:
-Мили искаш ли ти да ме намажеш?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 EmptyВто Ное 29, 2011 4:40 pm

Продължаваше да ме дразни,да подпалва вече горящия огън.Знаеше колко я искам и въпреки това се търкаше в мен,подскачаше около мен,а водата я обливаше.Стоях на стената за да ми държи хлад и да не я взема ,но тя изми косата си и се уви безуспешно в кърпата,отиде и взе лосиона ми,като намаза крачетата си и ме повика
-Искам ли?Питаш ме дали искам? -ръмжейки стигнах до нея и взех лосиона,капнах малко,като я побутнах към леглото за да я намажа,ръцете ми се спускаха по влажното и тяло,а както знаех ,че е готова за мен,че е влажна там долу...целунах рамото и като я бутнах на леглото и скочих върху нея,смъкнах кърпата и я целунах,обхванах гърдите и,сега аз щях да си поиграя с нея
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лунното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лунното езеро
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Убийство край Лунното езеро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Покрайнините на града-
Идете на: