City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Пещерата De agua - Page 2 I_vote_lcapПещерата De agua - Page 2 I_voting_barПещерата De agua - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Пещерата De agua - Page 2 I_vote_lcapПещерата De agua - Page 2 I_voting_barПещерата De agua - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Пещерата De agua - Page 2 I_vote_lcapПещерата De agua - Page 2 I_voting_barПещерата De agua - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Пещерата De agua - Page 2 I_vote_lcapПещерата De agua - Page 2 I_voting_barПещерата De agua - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Пещерата De agua - Page 2 I_vote_lcapПещерата De agua - Page 2 I_voting_barПещерата De agua - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Пещерата De agua - Page 2 I_vote_lcapПещерата De agua - Page 2 I_voting_barПещерата De agua - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Пещерата De agua - Page 2 I_vote_lcapПещерата De agua - Page 2 I_voting_barПещерата De agua - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Пещерата De agua - Page 2 I_vote_lcapПещерата De agua - Page 2 I_voting_barПещерата De agua - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Пещерата De agua - Page 2 I_vote_lcapПещерата De agua - Page 2 I_voting_barПещерата De agua - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Пещерата De agua - Page 2 I_vote_lcapПещерата De agua - Page 2 I_voting_barПещерата De agua - Page 2 I_vote_rcap 
Similar topics
    Latest topics
    » Малкото пристанище за лодки
    Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

    » Изоставената военна база
    Пещерата De agua - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

    » Имението "Дънкан"
    Пещерата De agua - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

    » Черно сияние
    Пещерата De agua - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

    » Имение Робинсън
    Пещерата De agua - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

    » Болница Santa Ángela
    Пещерата De agua - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

    » Модна агенция "Виларте"
    Пещерата De agua - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

    » Имението на Марисела и Мейсън
    Пещерата De agua - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

    » Търговски център
    Пещерата De agua - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

    Изтегли си късметче
    Точно време
    Посещения
    Counter
    Counter

     

     Пещерата De agua

    Go down 
    2 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 8:43 pm

    - Знам , че я познаваш добре , така както и тя мен и знае що за човек съм и как се промених зареди обичта съм към нея. - тя не ме разбираше и може би никога нямаше да ме разбере , защото гледаше миналото ,а хората се променяха постоянно. Порастваха и ставаха различни.
    - А може би трябва да си благодарна , защото те научих че живота не е розов. И сега още щеше да вярваш и да те нараняват. Замисли се.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 8:48 pm

    -Да съм благодарна?Може би,но ако не беше ти щеше да е някой друг,но нямаше да е така болезнено, но какво ли ти обяснявам,ти знаеш само своите интереси,а в момента явно са свързани с Ели и това как да докажеш че я обичаш независимо от цената,било то и да заплашваш приятелите й
    Той отново ме погледна злобно,но на мен ми ставаше смешно,вече обръщах всичко на шега
    -Шегувам се,обещах да не заставам между вас,а аз изпълнявам обещанията си,да оставим всичко в миналото и да опитаме на чисто,ти не ме познаваш нито аз теб
    Стоях пред него
    -Марисела Виларте -казах,но не сдържах смеха си
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 8:51 pm

    - Далеч съм от своите интересни повярвай ми , но такива като теб никога няма да ме разберат. - казах , а след това тя ми се изсмя. Не беше смешно , нищо от това , но тя може би не го разбираше.
    - Всичко е на шега , а ? Елиза ще разбере за всичко повярвай ми , аз не крия нищо от нея , ще кажа колко съм виновен и как те нараних преди дори ти да си успяла , няма да пропусна нито една подробност. Не ме познаваш Марисела , никога не ти позволих да ме опознаеш , така че не ме съди и не предполагай какви ще са ходовете ми.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 9:05 pm

    -Защо си мислиш,че не бих?
    Но Дилан реши,че се шегувам,не разбра че бях сериозна въпреки че се смеех
    -Не съм казала да крием от нея,просто да види големи хора загърбили миналото,преодолели различията си за нейното щастие.Естествено ще разбере какво стори ти,защо си го сторил,но че и аз забравям за това в мига в който разбирам че си с нея,за това ти предлагам да започнем на чисто,да се опознаем без онова ужасно минало което ни проваля живота,не искам на мен то да ми пречи,предполага и ти нали?
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 9:17 pm

    - Защото е прекалено трудно , понякога е трудно дори сам да се разбера. - вдигнах рамене и я погледнах.
    - Да , права си , трябва да сме едни големи хора загърбили миналото , които не помнят нищо зареди Елиза. Кажи всичко , което искаш да знаеш и ще бъде казано без лъжи.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 9:20 pm

    -Значи не си само ти повярвай ми!
    Поне постигнахме консенсус относно Ели и нашите отношения,нямаше да понеса още малко спор,можеше и да ми прилошее
    -Радвам се,че ме разбра и си съгласен,кажи ми защо се върна тук? Само заради нея ли?Готов ли с ида оставиш занаята си заради нея?
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 9:27 pm

    - Върнах се зареди нея. Аз я разделих с Чарли ,защото я правеше нещастна ,а тя никога не пожела да е с мен. Реших да я оставя да е щастлива без мен , защото я обичам. Но един ден си казах , че трябва да опитам и че мога да й докажа , че ще я обичам както никой до сега и че ще бъда до нея каквото и да стане. Не мога да оставя занаята си , единственият начин да го оставя е да умра , но обещавам , че Елиза няма да пострада от него и всичко ще е наред. Няма да позволя да е наранена по какъвто и да е начин.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 9:32 pm

    Е не това очаквах да чуя,но пак беше някакво начало
    -Надявам се да удържиш на думата си и бизнеса ти да не засегне Елиза или някого от нас,защото знаеш добре твоите среди как отмъщават,ако не докопат Ели,ще погнат нас,нали знаеш това?
    А аз нямаше да позволя никой от семейството ми да загази,нито детето,нито Мейсън
    -Да сме наясно,ако имаш нужда от нещо,обади се,както ти казах,аз също крия тайни до които не си стигнал!И както аз ти зададох въпрос,ти позволявам да ми го върнеш!
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 9:37 pm

    - Единственият , след които може би ще тръгнат е Елиза , няма да намесят вас , а и аз няма да позволя да стигнат до нея , когато имат да си отмъщават нещо , ще отмъстят на мен. - тяхното семейство не ги интересуваше , искаха само да отмъстят на мен , но аз винаги бях една крачка напред.
    - Добре , искаш въпрос , кажи някоя от тайните си. С какво може да ми помогнеш ти в моите среди ?
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 9:41 pm

    -Не си сигурен!Ти пазиш Елиза,за да наранят теб чрез нея,съм аз!Ще погнат нас,но дано не се налага
    Той сериозно ли си мисли,че ей така ще му разкрия тайната си, ще му кажа как бих му помогнала!Нямаше да стане
    -А не!Не така,имах предвид да се опознаем,аз те питах лично,не тайни,имаш такива които не знам..нека си останат,както аз ще запазя тази!Но още одеве ти казах не подценявай една наранена жена!
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 9:44 pm

    - Не познават теб и не ги интересувате нито ти , нито Мейсън , окей ? И ако някой те помогне със сигурност е зареди твоите малки тайни , в моят свят ние се разбираме очи в очи. Не търсим други виновници , ще се раним един друг , а не близките ни. - те не се интересуваха от такива като тях , Марисела и Мейсън бяха просто дребни риби.
    - Добре , както кажеш, Какво да те питам ? Дали обичаш Мейсън и искаш да си с него ? Или просто е принуден , защото си бременна ? Чух , че бил женкар. - питах въпроси , чийто отговор не ме интересуваше , но нямаше какво друго да си кажем.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 9:49 pm

    -Щом си сигурен,аз съм длъжна да те предупредя!
    Моите малки тайни бяха просто тайни,но не и малки,не и за хора като него,но той не беше от тези които ги научаваха
    -Мисля,че знаеш отговора и тук,обичам Мейсън,въпреки,че той не го знае,но не съм принуждавала никого да е с мен,е малко го поизнудих,да женкар е,но всеки се спира един ден нали?този ден дойде за него,дори да не искаше,сега не е женкар,прие че на ергенския му живот е сложена точка с това дете,а и само аз съм го правила той също бе в стаята с мен
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 9:52 pm

    - Както и да е. - казах и завъртях очи , след което я изслушах , беше си тяхна работа , каквото и да правеха.
    - Окей както кажеш , значи трябва да бъда щастлив за вас. - усмихнах се леко и я погледнах.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 9:55 pm

    Подминах този коментар и просто погледнах водата,това бе единственото нещо което в момента можеше да ме успокои
    -Не,за нас не,бъди щастлив и направи и Ели щастлива,това е единственото което искам от теб,вярвам че можеш да го постигнеш...
    Тогава нещо ме сви,приклекнах,сложих ръка на скалата,не биваше да ме боли..
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2011 10:01 pm

    - Елиза е щастлива и ще бъде щастлива , не бих направил нищо , което тя не иска. Не бих направил нещо и за да я нараня. - и това беше самата истина , нямаше да позволя Елиза да е наранена отново или отново да я боли. Тогава видях Марисела да се присвива , ако й станеше нещо Елиза никога нямаше да ми прости. Станах и я подхванах леко.
    - Какво ти има ? Това май не е нормално.
    Върнете се в началото Go down
    Селина
    Admin
    Admin
    Селина


    Брой мнения : 925
    Join date : 10.07.2011
    Age : 34
    Местожителство : Лос Риос

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2011 2:46 pm

    -Видях я,наистина беше щастлива и се радвам за нея,за теб също,макар да не ми вярваш ,но е така!
    Болката се усили,не исках да си помислям дори дали става нещо с детето ми,нямаше да си го простя,Мейсън също,Дилан явно се притесни,или просто реши,че ако ми стане нещо и Ели разбере,че е бил с мен ще загази,дойде при мен и ме хвана
    -Нормално е за бременна жена,но не и при мен,явно се превъзбудих прекалено,моля те отведи ме в болницата!
    Върнете се в началото Go down
    https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
    Дилан
    Outlaw
    Outlaw
    Дилан


    Брой мнения : 202
    Join date : 20.07.2011

    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2011 3:08 pm

    - Да , добре. - кимнах и без да чакам каквото и да е , я вдигнах. Молех се да не й се случеше нещо , защото вината щеше пак да бъде моя и да ме обвинява цял живот , а Елиза щеше да ме намрази и никога повече да нямам шанса да съм щастлив с нея. Отнесох я на ръце до колата ми , качих я на задната седалка и потеглих към болницата.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Пещерата De agua - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата De agua   Пещерата De agua - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Пещерата De agua
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -
    » Хотел Mundial del Agua

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    City of the Rich :: Los Rios :: Плажната ивица-
    Идете на: