City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_lcapПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_voting_barПрезокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 12:32 am

Усмихнах се и се приплъзнах по близо до него,на леглото.Очите ми бяха на нивото на неговите.
- Тогава,мога да ти кажа свободно,какво чувствам.-усмихнах се.
- Ти ме накара,Дилан да повярвам,в него,което си мислех,че не съществува.Накара ме,да се чувствам,по начин,по който не вярвах,че мога.Имаше своя шанс,съвсем истински ,както ти обещах и спечели.Твоя съм Дилан ,докато ме искаш-казах и вплетох пръсти,в косите му,а устните ми намериха неговите,целунах го така,както не си бях позволявала ,до сега,в целувката имаше дива жажда и безрезервно отдаване.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 1:09 am

- Винаги ще искам да съм до теб. - казах й се усмихнах , радвах се , че тя вече може да ми има доверие и иска да е с мен , сякаш беше сбъднат сън и бяхме само двамата далеч от реалността. Отвърнах на целувката й и продължих да я целувам , сякаш от това зависеше живота ми.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 6:28 pm

Усмихнах се ,на думите му и го придърпах по-близко до мен.Той изстена и аз леко се отдръпнах.
- Извинявай,забравих,че беше ранен-казах с извинителна усмивка.Но после пак се върнах на устните му.Ръцете ми от косата му се спуснаха по тялото му,като се стараех,да не докосвам,раната му.Не,беше сериозна ,но въпреки това го болеше.Галех го нежно,като пръстите ви ставаха все по-уверени,с всяка изминала секунда.Вече бяхме спасени,Джефри,беше мъртъв,нямаше за какво да се безпокоя,можех да му се отдам,изцяло.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 7:38 pm

Харесваше ми никъде отиваха нещата , галеше ме по цялото тяло , а аз започнах нежно да я целувам , целувах устните и , после започнах да целувам врата й. Ако някой преди два дни ми беше казал , че това ще се случи , нямаше да му повярвам , но сега беше като сбъднат сън.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 8:17 pm

Толкова бяха сладки целувките му ,че се замайвах.Харесваше ми ,да го усещам така близо,беше толкова хубаво,че не исках да спира.Бях убила човек,преди броени минути,но не ми пукаше,дори не мислех,за това.Единственото ,за което можех,да мисля,бяха ръцете му,които ме изгаряха.Устните му бяха на вратът ми,а ръцете ми продължаваха да го галят.Откопчах колана ,да не ни обива и свалих обувките си.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 8:23 pm

Свалих блузата си и продължих да я целувам , след което махнах и нейната рокля , като започнах нежно да целувам всяка една част от тялото й , ръцете ми също галеха цялото й тяло. Устните ми отново се върнаха на нейните и продължих да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 8:41 pm

Блузата му отлетя,тялото му ,беше изумително и на вид и на допир,харесваше ми.След,малко и роклята ми я последва.Бях без сутиен,само по прашки.Ръцете му машинално се насочиха към гърдите ми ,хареса ми,,които също се опряха в неговите и се наведох да го даря с ласки,захапах го леко и подразних.Смъкнал панталона му и той остана по боксерки.Сега бяхме на равно.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 8:49 pm

Целувах тялото й , вече голо , ръцете ми опипваха гърдите й , а езикът ми си играеше с нейният. Беше прекрасно да съм с нея , всяко нейно докосване ме караше да настръхвам. Свалих прашките и със зъби и отново я целунах. Обичах я толкова много.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 9:08 pm

Цялата горях,целувките му ме изпращах ар орбитата,беше толкова страстен,толкова див,по цялото ми тяло,започнаха да преминават тръпки и усетих,че едва ли ще издържа дълго,сам с целувки и докосвания.И точно тогава реших да се успокоя.Сетих,се за това ,което бях научила,докато бях в Индия ,за да изучавам оръжията в Делхи,бях се запознала с една жена,която ме научи,как да направя секса невероятно приключение,което да се хареса и на двамата партньори.
- Чакай,малко казах
- ще ми позволиш ли,да ти покажа,че ако забавим нещата може да е още по-хубаво ?-усмихнах се и нежно погалих ръката му.
- Искаш ли,да те науча как и къде да ме докоснеш,за никога да не спра,да те желая ?-предизвиках го отново с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 9:16 pm

Тялото ми изгаряше за нейното , исках я толкова силно , желанието в мен , да съм с нея беше непрестанно , но сега се беше засилило.
- Какво нещо , не наред ли ? - погледнах я учудено.
- Добре , научи ме , обичам да пробвам нови неща.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 9:23 pm

- Всичко е наред,ти си повече от страхотен,това е нещо което научих,през четирите години,които бях в Индия,знаеш ли ,че има изкуство за правенето на любов и има едно просто условие,прави го бавно.Не е нужно ад ме докосваш ,по сексуалните места,за да треперя от удоволствие.мога да ти покажа,че тук.-Посочих свивките на китките си.
- Е също толкова хубаво,колкото и да му галих по гърдите.А тук ,насочих се към лицето му,като минах отзад него и целунах леко тилът му,е толкова чувствително.Хванах ръката му и нежно я прокарах по дължината на ръката си и ключицата раменете,в началото движенията му ,бяха малко недолялани ,но когато забързваше го спирах,за да му покажа,колко е хубаво,да се галим така.погалих коремът му и продължих на горе по гърдите,все така бавно.Той затвори очи.
- Харесва ли ти ?
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 9:26 pm

- Добре , звучи ми интересно. - казах и тя започна да ме докосва , наистина беше хубаво и също толкова възбуждащо , гледах да повтарям движенията й върху нейното тяло.
- Да , наистина е приятно. - целунах я.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 10:40 pm

- Има още много неща,които да ти покажа-засмях се.
- Сега легни по корем,обещавам няма да те натискам,заради раната имай ми доверие-казах палаво и му помогнах да се обърне.Пръстите ми започна бавно да изучават извивките на гърбът му,сякаш искаха да го нарисуват,без да пропуснат и кътче.Като го докосването свърши с пръсти,устните ми ги замениха и го накараха,да потрепери.Прокарвах устните и езикът си по гърбът,му като му оставях мокри следи.Беше хубаво на теория ,но и двамата нямаше да издържим дълго така.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 10:54 pm

Послушах я и легнах по корем , наистина това , което ми показваше беше повече от приятно и при всеки нейн допир тялото ми потръпваше.След което се обърнах и се усмихнах.
- Нека да видим дали добре съм разбрал. - казах и започнах да я докосвам и целувам също така нежно.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 11:44 pm

Дилан ,беше невероятен,не ме остави така,почна същите движения и докосвания от които настръхнах цялата.
- Ти си бил,добър ученик-казах през полу отворени клепачи.Отново затворих очите си,така чувството беше по интензивно ,не мислех,не виждах и можех само да чувствам,всеки допир,всяка ласка,носеха любовта му,за това беше толкова хубаво ,това индуско изкуство,можеше да се ползва само от влюбени.Иначе,не беше същото така ме предупредила Тами.Е явно и аз вече ,бях влюбена щом да го правя с него,чувствах не просто за правилното нещо ,а за необходимост.Кожата ми се сгорещи невероятно много,като свърши с обиколката си на гърбът ми,се обърнах и се взрях в лицето и най-вече очите му.
- Толкова си красив,защо до сега не го бях забелязала-казах мислите си на глас.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 11:48 pm

Обичах да й доставям удоволствие , във всяка своя ласка я дарявах с цялата с любов , гледах да е така както тя ми казваше , но вече не издържах. Целунах я отново.
- Може би , защото не си познавала същността ми. - целунах я отново , свалих боксерките си и се слях с нея , като бавно започнах да се движа.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 11:59 pm

- Може би-съгласих се ,но преди да успея ,да кажа нещо друго,устните му завладяха моите изстенах от удоволствие.След това го усетих ,как ме разширява за да навлезе в мен.Това беше най-върховния момент ,после започна бавни движения и беше невероятно.Но не исках да го оставя да ме води изцяло.Преобърнах го нежно и задвижих тялото си.Стенех пъшках и дишах учестено.Не спирах да се навеждам,за да го целувам и се питах,защо ,защо по-рано не му бях дала този шанс и да опитам от страстта му.Беше върховен,повече от всеки друг с който съм била.Дори Чарли бледнееше.Знаеше точно как да се движи за да направи проникването дълбоко и аз да го почувствам,как пулсира в мен.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 12:09 am

Започнахме с бавни движения , след което преминахме на бързи , тя ме преобърна и беше върху мен , не ме оставяше да водя изцяло и ми създаваше пълно удоволствие. Телата ни трепереха от удоволствие. Отвръщах страстно на целувките й , радвах се че най-накрая тя осъзна истината.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 12:33 am

Дилан забърза,почнах да стена и крещя.Да изкуството на бавното любене беше хубаво,но не можеше да се сравни с това,което караше тялото ми трепери и да е тресе чак.Движехме се в един ритъм,сърцата ни биеха учестено ,усещах как по телата ни изби пот,но не беше отблъскващо напротив,възбуждаше още повече.Не можех да спра,да го целувам и хапя устните му.Езикът му изучаваше всяко кътче на устата ми и не можех да остана безучастна.Подлудяваше не само тялото ми ,но и всяко мое сетиво.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 12:43 am

Телата ни се тресяха и трепериха , имах чувството , че сърцето ми ще изхвърчи от гърдите ми. Не спирахме да се целуваме , езикът ми изучаваше всяко кътче в устата й , а после и вратът й. Когато свършихме я целунах нежно.
- Обичам те.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 12:49 am

Кулминацията ни,беше нещо съвсем неочаквано толкова мощно и разтърсващо ,че дълго след това ,не можех да говоря.Той ме прегърна и ми каза,че ме обича.Как исках и за да му го кажа,но щеше да е твърде наивно да си мисли,че ще го обикна,за няколко дни.
- Невероятен си ,вече тотално съм влюбена-поне това беше истината.Прегърнах го нежно и не иска да го пускам.Това ,което току що бяхме преживяли,разкара всички съмнения,че ням ада си паснем.Не съжалявах,за нито секунда от времето си с него.Най-сетне бях обичана,щях да се науча и аз да го обичам,защото го заслужаваше.
- Вече втората каюта,стана излишна-засмях се.
- Като се върнеш и след като си свършиш работата ще дойдеш ли да ми погостуваш.Кита много ще ти се зарадва и не само тя-казах през смях и го целунах .
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 12:53 am

Усмихнах й се.
- Значи ме разбираш. - засмях се и я прегърнах.
- Да , вече направо ще спим тук , останаха още няколко дни. - целунах я отново.
- С радост ще се радвам да дойда и да ти погостувам , ще се радвам , ако и ти дойдеш при мен. Лека нощ. - казах и затворих очи.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 1:05 am

- Да това е страхотна идея,няма нужда да спим отделно,вече няма да мога да спя сама.-казах.
- О ,как ще пропусна ,да дойда в мафиотския квартал ,а и честно се влюбих в къщата ти ,особено в онова местенце до басейна.-казах с усмивка.Също го целунах и затворих очите си.Заспах почти веднага и за първи път ,не сънувах.Сънят ми бе спокоен,бях се сгушила плътно в тялото му и топлината му,ми действаше добре.За първи път ,от много време насам се чувствах истински щастлива.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 1:26 am

Когато се събудих Елиза още спеше , нежно я целунах по челото и се изправих леко. Усмихнах се , радвах се че вече беше с мен , това беше повече от сбъднати мечти и сънища. Поръчах на един от персонала , който влезе да оправя да ни донесе закуска и отидох да се изкъпя.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 9:56 pm

Дилан отиде в банята,събудих,се веднага щом стана.Чух,какво каза,за закуската,но бързо се надигнах.
- Предпочитам,да закусим в ресторанта,не си правете труда-казах с усмивка.След,като Дилан се върна,го целунах и му казах:
- Скъпи,отказах закуската в леглото,предпочитам да отидем горе с останалите ,надявам се да не си против-казах с усмивка.Влязох да се изкъпя,имах голяма нужда от вана,но нямаше време да се глезя.За това се задоволих и с душ.Излязох и се облякох.
- Да вървим ,мили-казах и отново го целунах дълго и продължително.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"   Презокеанска яхта "Корабът на мечтите" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Презокеанска яхта "Корабът на мечтите"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Плажната ивица-
Идете на: