City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Гората до езерото  - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото  - Page 2 I_voting_barГората до езерото  - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Гората до езерото  - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото  - Page 2 I_voting_barГората до езерото  - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Гората до езерото  - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото  - Page 2 I_voting_barГората до езерото  - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Гората до езерото  - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото  - Page 2 I_voting_barГората до езерото  - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Гората до езерото  - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото  - Page 2 I_voting_barГората до езерото  - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Гората до езерото  - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото  - Page 2 I_voting_barГората до езерото  - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Гората до езерото  - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото  - Page 2 I_voting_barГората до езерото  - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Гората до езерото  - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото  - Page 2 I_voting_barГората до езерото  - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Гората до езерото  - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото  - Page 2 I_voting_barГората до езерото  - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Гората до езерото  - Page 2 I_vote_lcapГората до езерото  - Page 2 I_voting_barГората до езерото  - Page 2 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Гората до езерото  - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Гората до езерото  - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Гората до езерото  - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Гората до езерото  - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Гората до езерото  - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Гората до езерото  - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Гората до езерото  - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Гората до езерото

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 6:50 pm

Не и се прибираше явно,защото щом и подадох панталона тя го остави и се затича към водата,докато стигна до там беше гола,подлудяваше сетивата и тялото ми.Тръгнах към нея като започнах бавно да се събличам,за да се наслади на тялото ми.Погледа и вперен в мен ме побъркваше,а с нея езерото си играеше,приличаше на водна нимфа,слънчевите лъчи галеха кожата и ,правеха я неустоима.Беше моя и нямаше да я пусна за нищо на света...Гмурнах се и доплувах до нея,погалих тялото и което беше нежно и топло,притиснах я в тялото си
-Красавице,побъркваш ме,не мога да ти устоя,не мога да те пусна,влюбен съм в очите ти,т косите и тялото,но ти ... влюбен съм до полуда в теб красавице моя
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 7:03 pm

-И аз в теб,красавецо не съм виждала по хубави омайващи очи.
Доплувах до него и обгърнах ръцете си около него,целунах брадичката му,а леко го захапах но се засмях:
-Толкова си мъжествен,че ме побъркваш когато си нежен,защото си като лъв,който разкъсва дрехите ми но ме докосва толкова нежно.
Бях се повторила леко но не можех да си събера мислите,горещото му голо тяло бе до мен и сега се търках в него:
-И си влюбен,както аз в теб,а това ми е най-важно,нужен ми е мъж който да ме обича такава каквато съм.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 7:09 pm

Това исках да чуя от нея,че изпитва същото,само за една нощ това момиче бе превзело тялото ми,ума ми и сърцето ми.Омайваше ме с красивите си очи,задоволяваше тялото ми с това изкусително тяло ,което в момента се търкаше в мен и отново заплашваше да ме възбуди и да я имам тук във водата която и без това създаваше романтична атмосфера
-Моето момиче, сладките ти устни ми говорят толкова нежно и сладко любима,че не мога да спра да те слушам
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 7:26 pm

-Твоето съм да! Все пак хиляди ме искат но съм само на един и това си е велико.
Можеше да запали отново в мен пожара на страстта но се дръпнах от него:
-Не голото ти тяло ми действа,не може толкова скоро да ме имаш.
Исках малко да си поиграем,исках да го накарам отново да ме желае. да ме вземе толкова диво,както до преди малко:
-Някой път ми се иска да се облека в някой костюм и да поиграем с някоя сценка но не сега,а на пример,като се прибереш от работа да те чакам в къщичката преоблечена в нещо.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 7:32 pm

-Правиш ме много щастлив принцесо,от хиляди мъже ,къде по добри,ти избра мен,един обикновен мъж без нищо,който може и да ти навреди
Тя се дръпна,искаше да си играе с мен,да разпали отново пожара,да изкара звяра и отново да я покоря,не искаше да я имам нежно,искаше отново да види дивата ми страна и щеше да го има.Фантазията и бързо заработи и това ми харесваше,мислеше как да ме провокира
-Идеята ми харесва принцесо,да те видя в нещо секси,да те видя предизвикателна,да те любя цяла нощ като див звяр,както ти обичаш
Докато говорех тя ме слушаше и забрави за играта си,тогава с един скок се гмурнах и се озовах между нежните и крачета,но не я взех,само нежно я погалих за да я подразня и зачекна само какво и готвя
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 7:40 pm

Измърках малко,като прехапах устни:
-Знаеш ли,че тези ръце ме побъркват,само с едно докосване ме побъркваш да те желая отново.
Облегнах се на камъните,който бяха малко полегати. Огледах се дали има някой и се изкачих малко на горе,като се откри тялото ми над слънчевите лъчи. Преминах с ръка по тялото си:
-Знам не ме вини,влюбена съм в теб искам да си говорим и пр. Но не мога да спа да си припомням какво е да си в мен.
Той се приближи но му направих знак да не мърда там където е,защото водата покриваше само колената му,откриваше цялото му тяло,и пулсиращата му мъжественост,съвсем скоро ме бе взел но сега отново бе готов. Наслаждавах му се:
-Погледай ме,харесва ми погледа ти върху тялото ми,как трепнеш от това.
Пъхнах пръстите си в мен,като ги раздвижих и простенах:
-Няма да издържа цял ден без теб,сигурни цял ден ще правя това и ще си представям мокрото ти тяло.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 7:47 pm

Тя бе моето изкушение ,знаеше какво ще ми хареса и как да ми го поднесе.Дръпна се отново и се качи на скалите,по тялото и се стичаше вода,а слънцето галеше нежните и форми като ги караше да блестят а тя говореше
-Не те виня красавице,обожавам да чувам нежния ти глас независимо дали ми говориш или стенеш в ухото ми,дали ме провокираш с думи или ми казваш какво искаш да правя с тялото ти,имаме достатъчно време да си говорим за какво ли не
Тя ми направи знак да спра,така ме виждаше тялото ми над водата,аз гледах нейното жадно,исках да съм в нея да я дарявам с леските си,но тя реши да си играе с мен да вижда резултата от това.Прокара ръка по тялото си,трепнах,издайника се размърда,а когато пъхна пръстчетата си в тялото си ме накара да изръмжа,жадувах да съм там с език,с пръсти,целия
-Цял ден съм твой съкровище,а нощта...господи искам те цяла нощ,да те галя и да те имам както само на теб ти харесва
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 7:53 pm

-Оу няма да издържа,да те няма,ще те посетя в обедната почивка и ще те имам тогава,знам задния вход...
Не довърших защото задвижих ръката си,чудех се дълго ли,ще стой там или няма да издържи и отново,ще ме има:
-Ето какво е да ме усещаш,като те желая. Дори аз като съм го правила със себе си не съм била толкова гореща.
Да наистина,защото той караше тялото ми не просто да гори а да се подпали,да го искам. Камъните бяха твърди но ръцете ми не спираха да се движат. Дали,щеше да се докосне или,щеше да ме вземе:
-Хайде де Макс ела,това че казах да стоиш там не бе за винаги ела вземи ме пак!
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 8:05 pm

Тя беше тигрица,знаеше къде да ме побутне за да я искам отново,палаво движеше ръката си и ми говореше предизвикателно
-Усещането да съм в теб не може да се сравни с нищо,а и нищо не може да ме замени,никой не може да те докара да оргазъм както аз
Предизвикваше ме отново и отново,но не отидох,изчаках я още малко да си поиграе,да усети липсата ми,когато щях да съм вече в нея и да я любя
-Нетърпелива си любима,но ще ме имаш
Когато за миг се разсея се втурнах и я повалих на скалите като внимавах да не я ударя,преди да се усети ръцете ми бяха хванали нейните,а тя беше в скута ми,бях потънал в нея с тласък,тя се изви и я усетих невероятно гореща и влажна,сама се беше навлажнила и правеше проникването по лесно,аз бях толкова възбуден че ми трябваше малко.Държах ръцете и в едната си ръка зад гърба и с другата я придържах за кръста и движех нежното и тяло диво
-Ема!
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 8:21 pm

-Макс!
Извиках когато проникна в мен силно и диво:
-Обичам те такъв,обичам те такъв див и неудържим,звяр!
Отдавах му се не можех да спра стенанията си,той ги заглушаваше с устните си. Не можех да го гледам от удоволствие. Преобърнах го,и аз се задвижих над него,не удържима бях имах повече енергия от когато и да било. Хванах лицето му и го целувак страстно,като му шепнех:
-Ще ме чакаш в почивката си нали?
Но дойде още идин сладък оргазъм,отпуснах се на него,като въздъхнах дълбоко:
-Дори във водата не се спираме.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 8:41 pm

Тя го каза,обичаше ме независимо какъв бях,нежен или див,отдаваш ми се без да и пука дали не я лъжа,но аз не го правих,обичах това момиче и не бих допуснал да я нараня.Сама пое нещата в свои ръце като ме обърна и се задвижи сама,беше толкова сладка и същевременно дива,даваше ми цялата си енергия,даваше ми всичко,целувах устните и,когато ни покоси нов мощен оргазъм
-Ще те чакам сладка,ако искаш ела с мен в бара,ще стоиш с мен,всяка секунда щом съм свободен ще ме имаш
Тя се отпусна върху мен,прегърнах я силно, не знаех дали не и е хладно
-Защо да спираме,когато имаме толкова енергия за изхабяване ,Емили обичам те красавице,не мога да спра те гледам,да те усещам
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 8:47 pm

-Добре,ще дойда и ще си облека дрехи от втора употреба,ще си купя и руса перука,така ще ти бъда нещо,като колежка,а и ще си взема очила още повече няма да ме познаят.
Това предложение беше невероятно.
-Съгласен ли си да сме колеги!
Щях да се обадя да наемата някакво момиче и аз ще дойда на работа:
-Ще се казвам Майси,подобно на брат ми. Съгласен ли си?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 8:49 pm

Тя се съгласи да дойде с мен в бара,да се дегизира
-Сладкишче аз ще работя или ще се разсейвам?Ако облечеш подобно нещо ще мисля само как да ги сваля,как да махна перуката под която се крие любимата ми,където е палавата коса която обожавам да галя
Целунах я
-Нямам против да си в бара,но моля не ме разсейвай или може наистина да се наложи да купиш бара
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 9:03 pm

Въздъхнах и с това не можех да му угодя:
-Добре тогава,ще дойда в почивката ти.
Минах с пръсти по гърдите му и докоснах носа му:
-Защо не ме ли искаш и руса,палава. Не няма да си боядисам косата,това си ми е естествения цвят.
Смеех му се:
-Знаеш ли,с брат ми сме много близки,той преди да се ожени беше много голям женкар,и му споделях,че никой не може да разпали това и че никога няма да срещна такъв мъж. А той ми казваше. Още си малка Ема,ще дойде момчето,което ще накара краката ти да омекват и да искаш виждаш и искаш само него. Не му вярвах но сега е така.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 9:07 pm

-Както пожелаеш скъпа моя
Малка се разсърди,но не исках да я деля с никого,не исках друг да я пожелае,не че хилади мъже по света не я желаеха,но тя бе само моя.Представях си я с перука палава,но не в бара пред много хора,а ако сме сами
-Искам те разбира се,но когато сме сами,да изиграеш палава сервитьорка или нещо подобно,зависи къде сме,може да вземеш перуката ,ще я ползваме,ще спра камерите довечера
Целунах пръстчето и когато мина по носа ми и ми разказа за брат си
-Радвам се,че аз съм това момче!А брат тиза кого е женен?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 9:19 pm

-Съвсем скоро се ожени,приятелката му е бременна и скоро ще ставам леля.
Казах аз радостно,защото нямах търпение за това събитие:
-Никога не съм мислела,че брат ми,ще има дете и семейство но е много любен,тя е невероятен ангел. Подхождат си,ужасно много той е инат и тя е още по голям. Допълват се,както ние с теб.
Бързичко го целунах по устните и гледах очите му:
-Някой път,ще дойдеш в моето имение,знам че няма да ти е много удобно там но ще видиш стаята ми спомените ми всичко.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 9:22 pm

Познавах града и овечето хора в него,когато спомена брат си се сетих кой е,нейната фамилия бе Робинсън следователно и брат и беше-Чейсън Робинсън
-Знам за брат ти,носеше му се славата на най-големия женкар в града,но ми е чудно коя е инатливката която е завладяла сърцето му и ще го дарис дете
Тя беше ангел,искаше да стане леля,да ме заведе в имението си,не можех дълго да и отказвам
-Когато кажеш любима,ще отидем,трябва да свикна с това нали?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 9:29 pm

-Тя е Марисела Виларте е сега вече е тире Робинсън вече е от нашето семейство. Както се казва понякога,пари при пари отиват.
Водата и слънчевите лъчи ни топлеха,нямаше никой и нямаше изгледи някой да дойде:
-Да но не сега още,в момента къщата е обградена. Не се тревожи няма да те види брат ми,той сега си живее на друго място,така че неговата къща е и моя къща.
Легнах на рамото му не бях уморена но ми харесваше аромата му:
-Аромата на тялото ти е като наркотик,все едно е като въздуха не мога са спра да вдишвам от него.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 9:34 pm

Я виж ти президентката на най-голямата модна агенция чака дете и е омъжена,това вече беше бум
-Марисела Виларте,собственичката на модната агенция е бреманна,ето това май медиие не го знаят,мила питай нея как се справя с феновете защото съм виждал как тичат по дире и
Ема се облегна на рамото ми,беше приятно и само да лежим,да се докосваме без да палим пожари и да си говорим
-Когато пожелаеш красавице,но времето напредва и трябва да се връщаме,да минем да се преоблечеш и да ходя на работа,ако искаш ще отидем у дома да се изкъпем...или всеки по отделно,че иначе може да закъснея за работа,ти остани там ако не ти се ходи в обграденото имение
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 9:41 pm

-Не знам но щом един,като брат ми е успял да я догони и хване няма нужда да питам. А и бяха гръмнали но се изтече вода от тогава минаха трите дни на ключака и сега всички знаят.
Станах,като тръгнах да си търся дрехите.
-Давам ти преднина да се облечеш за работа,аз ще остана в къщичката ти,за да се скрия от папараците,защото сако се прибера,ще ме следят. Ще мина и по магазините да се дегизирам в нещо.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 9:44 pm

Можеше и така да е ,бяха минали месеци от както Марисела се бе покрила
-Тяхна си работа,нека са щастливи с бебчето си,а ние ще сме си двамката,някой ден може и ти да ме дариш с дете нали скъпа?
Това бе малка шега,но ако станеше щеше да е добре дошло или се надявах
-Не в къщичката,ще те заведя у нас,къщичката не е удобна за повече от една нощ,къщата ми е малко по голяма и уютна,банята е малко по голяма,както и леглото,там няма да те намерят,така,че тръгваш с мен,щипнах я за дупето докато търсеше дрехите си
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 10:01 pm

-Ей не така!
За бебе ли го чух да говори,обличах се и го погледнах:
-Ако нещата вървят добре,съм съгласна само спирам противозачатъчните и ще си направим бебе. И аз го искам но има малък проблем.
Погледнах го:
-Щялата бременост,ще се наложи да я карам в леглото,защото съм анемична и не трябва да имам натоварване,а това не ми харесва,защото няма да можем да правим това,това с дивата част.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 10:04 pm

Бях забравил,че е с намия,но това сега не исках да го мисля,говорех за дете в бъдещето,тя бе още малка,имаше какво да види, а и аз исках да и се насладя,преди да създадем семейство.Пък и нищо не се знаеше,можеше да се разделим,макар да не исках да мисля за това сега.Гледах я как се облича и стоях до нея
-Има време принцесо,нека сега се оставим на любовта си,после ще мислим за деца,а и ще намерим решение да те задоволявам ако решим да имаме дете
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 EmptyПон Ное 21, 2011 10:09 pm

-Добре нека тръгваме към леговището на лъва,да видя твоето истинско място!
Метнах се на врата му от раз,когато се облече и го целунах по бузата:
-Ще ме носиш ли до там?
Сигурен бях,че ще ме носи но се пусна и тръгнах на пред към изхода на гората:
-Ти гониш,макар да не знам къде отивам!
Вдигнах рамене,като за малко да се спъна в един дънер,но понеце танцувах го избегнах с балетна стъпка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората до езерото  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората до езерото    Гората до езерото  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гората до езерото
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Езерото в подножието на планината
» Гората
» Поляната навътре в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Покрайнините на града-
Идете на: