City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Остров "Каприз" - Page 2 I_vote_lcapОстров "Каприз" - Page 2 I_voting_barОстров "Каприз" - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Остров "Каприз" - Page 2 I_vote_lcapОстров "Каприз" - Page 2 I_voting_barОстров "Каприз" - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Остров "Каприз" - Page 2 I_vote_lcapОстров "Каприз" - Page 2 I_voting_barОстров "Каприз" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Остров "Каприз" - Page 2 I_vote_lcapОстров "Каприз" - Page 2 I_voting_barОстров "Каприз" - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Остров "Каприз" - Page 2 I_vote_lcapОстров "Каприз" - Page 2 I_voting_barОстров "Каприз" - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Остров "Каприз" - Page 2 I_vote_lcapОстров "Каприз" - Page 2 I_voting_barОстров "Каприз" - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Остров "Каприз" - Page 2 I_vote_lcapОстров "Каприз" - Page 2 I_voting_barОстров "Каприз" - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Остров "Каприз" - Page 2 I_vote_lcapОстров "Каприз" - Page 2 I_voting_barОстров "Каприз" - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Остров "Каприз" - Page 2 I_vote_lcapОстров "Каприз" - Page 2 I_voting_barОстров "Каприз" - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Остров "Каприз" - Page 2 I_vote_lcapОстров "Каприз" - Page 2 I_voting_barОстров "Каприз" - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Остров "Каприз" - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Остров "Каприз" - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Остров "Каприз" - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Остров "Каприз" - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Остров "Каприз" - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Остров "Каприз" - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Остров "Каприз" - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Остров "Каприз"

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 11:22 pm

Излязох навън и събрах клони , ако не стигнеха , пак щях да изляза и да събера , малкото след като се прибрах , заваля дъжд. Запалих огън и пак прегърнах Елиза.
- Радвам се. - казах и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 11:27 pm

За първи път,той ме целуна,без аз да съм го направила преди това.Чувството беше прекрасно ,сложих глава на рамото му и го притиснах по-плътно,постепенно огънят се разголя и почнах да се стоплям.Навън вече валеше,но ако ще да имаше и ураган,ние бяхме вътре на топло и сигурно. А аз осъзнах,че най-сетне съм там,където винаги е трябвало да бъда.В ръцете на Дилан.Някак си неусетно,от продиктуван от нужда и едва ли не даден на сила шанс,се беше превърнал съвсем истински,а в сърцето ми се зараждаха чувства.Притисках го и бях благодарна,че е тук и е топли с тялото си.Затворих очи и съм заспала.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 11:32 pm

Беше ми приятно да държа Елиза в ръцете си , сякаш най-накрая всичко си беше на мястото , но знаех че не трябва да прибързвам с каквото и да е било друго , ако не искам да я загубя. Тя заспа , а аз я държах , няколко пъти ставах отново да взема дървета , за да не загасне огъня и пак се връщах при нея, когато се съмна , останах на мястото си , бях я прегърнал и я чаках да се събуди.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 11:46 pm

Отворих очи и първото нещо което видях и почувствах,беше Дилан ,който ме прегръщаше.Вече не само ,че не се страхувах,да ме докосва,но и бях спала като бебе,в прегръдките му.
- Добро утро-усмихнах му се
Погледнах на вън слънцето ,беше изгряло и нямаше помен от бурята.Излязохме ,беше горещо ,дори за толкова рано сутрин,погледнах часовника си сочеше 9 сутринта.Изведнъж чух,стомахът си който изкъркори.
- Дилан,ще може ли да намерим,някакви ядливи плодове ?-запитах с надежда.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 11:50 pm

Усмихнах се , когато Елиза се събуди.
- Добро утро и на теб. - радвах се , че беше добре и поне успя да се наспи , трябваше да намерим начин да се върнем на яхтата.
- Да , със сигурност има , ще отида да потърся , искаш ли да дойдеш с мен ?
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 12:07 am

- Да искам,няма да остана сама,дори този остров,да не е обитаван.Пък и през цялото време,ще се притеснявам,за теб,за това по-добре,да дойда.-Казах и го хванах за ръката ,чувствах се странно комфортно,при условие ,че бях изоставена на самотен остров е поне не бях сама.Погледнах към Дилан с благодарност.Още щом се върнехме,смятах съвсем сериозно ,да продължа,да се виждам с него ,дори да обявим връзката си.За миг си помислих,какво ли би казал Чарли,но в следващия си казах,а пука ли ми ?
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 12:14 am

- Добре , хем ще се поразходим. - казах и хванах ръката й , всичко това беше повече от приятно , започнахме да се разхождаме , видях едно дърво , на което имаше плодове , но не знаех какви са и дали се ядат. Качих се и набрах , след като слязох , отхапах от единият.
- Ако не ми стане нищо , може да ядеш и ти. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 5:32 pm

-Хей,внимавай-казах
-Тук,няма лекари -засмях се и въпреки това ,взех един плот.
- Какво пък толкова -казах
-Веднъж живеем-отхапах го ,беше невероятно вкусен,не вярвах,нещо с такъв хубав вкус,че може да е отровно,за това изядох няколко,докато не почувствах стомахът си сит.След ,което му казах,да изчака тук и отидох,да се изкъпя в езерцето,като свалих и изпрах дрехите си,нямаш самун или нещо подобно ,но по-добре,беше все пак да минат през вода,поне ,да се отърсят от праха.Докато се къпах,започвах да се ядосвам,ще има късмет Джефри Долкинс,да потъне яхтата и да го изядат акулите,защото пипна ли го аз ,втори път,ще си пожелае това.Не се беше заял с точната жена,не ми пукаше,че е мафиот ,щях да му отрежа топките ,и да го накарам,да си ги глътне.Ако не бях уплашена за Дилан,щеше да получи едно здраво круше в муцуната си,но Дилан,добре го подреди.Засмях се ,като си спомних,как ме беше защитил и колко беше силен.Мислите ми отплаваха в опасна посока,за това ги върнах към къпането си.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 7:33 pm

- И веднъж може да умрем. - засмях се и я погледнах , въпреки това ядохме от плодовете , слава богу не ни се случи нищо.Надявах се яхтата скоро да дойде , защото едва ли щяхме да преживеем дълго тук.Тя ми каза да я изчакам и аз кимнах , не че не исках да я придружа , но уважавах личното й пространство.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 7:55 pm

Докато си взимах душ,бях оставила дрехите си на камък и те бяха изсъхнали напълно.Облякох се и отидох при Дилан.
- Надявам се ,не се бавих много,но беше толкова хубаво,върви и ти да се изкъпеш,аз ще постоя тук.Казах и седнах послушно на тревата,която ухаеше на цветя и плодовете от дърветата.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 8:11 pm

- Не , не си. - усмихнах се и я погледнах , след което кимнах и отидох да се изкъпя , измих и дрехите си , доколкото беше възможно , единствено с вода , след което отново се върнах при Елиза.
- Искаш ли да поразгледаме наоколо ?
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 8:26 pm

Дилан се върна ,аз все си седях,на тревата и се наслаждавах,на слънчевите лъчи,които галеха кожата ми.
- Да с удоволствие ,а и какво друго ,да правим ?-направих невинно въпросче,всъщност,вече ми хрумваха едно две неща ,но някак си ,не исках да се случва ,за първи път,тук на тревата или пясъка,като диваци,предпочитах комфорта на легло.Леле ,какви си ги мислех.Добре,че не можеше,да ми чете мислите.Изправих се и го погледнах.
- На къде тръгваме,първо ?
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 8:33 pm

- Да , но не се притеснявай , скоро ще ни спасят. - казах й. Исках да съм по-близо до нея , да я целуна или нещо повече , но не исках да я отблъсна и бързо да загубя шанса , който бях получил.
- Смятам да минем от тази пътечка , хайде. - казах и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 8:37 pm

Вървяхме и мълчахме по едно време,стигнахме до другия бряг,оказа се,че острова не е толкова голям,колкото си мислех.Седнах на плажа и въздъхнах.
- Вече,трябваше да са разбрали,че липсваме и да са дошли.Какво ги спира ? -запитах.
- Не,не ми отговаряй,знам отговора,всичко това е по вина на Долкинс,как го мразя само .Впрочем защо е вашата вражда ?-Така и така,имахме много време,защо да не чуех и тази история.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 9:04 pm

- Скоро ще дойдат. - бях убеден , нямаше да пренощуваме още една нощ тук , ако трябваше щяхме да доплуваме до яхтата. Седнах до Елиза.
- Дълга история , просто той дойде в моята територия , беше убил двама от хората ми и аз му го върнах тъпкано и от тогава не се разбираме.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 9:16 pm

- Разбирам,мислех,че може да е намесена жена,то тези неща стават или за това или за власт-усмихнах се.
- Но,се радвам,че си по-силния ,не ми се мисли,какво щеше да стане ,ако беше надделял и бях останала с него тук,вместо с теб.-само при мисълта потреперих от погнуса.Тогава чух свирка,скочих на крака-
- Дали,са те ?-запитах и хукнах към другата страна.Оказа се ,кракът и ,вече се е възстановил или заради адреналина не чувствах болка.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 9:26 pm

- Не бих позволил това. - казах й и се усмихнах , Джефри можеше да й стори всичко , трябваше да го победя , знаех че трябваше и за това с него беше свършено , поне засега , бях убеден ,че после отново щеше да прави проблеми.
- Дано да са те. - казах и започнах да бягам заедно с Елиза.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 EmptyНед Юли 24, 2011 10:37 pm

Стигнахме тъкмо навреме,когато яхтата пускаше котва.
- Елиза ,Дилан-каза капитана.Като силно прегърна първо мен,после и него.
- Толкова съжалявам,но сър Долкинс,ми каза,че сте се качили преди него.Сигерно ,се е объркал.А после попаднахме в буря.Вие как сте,невредими ли сте ,бих умрял,ако ви се беше случило нещо.Сигурно си много уплашена миличка-каза той и бащински целуна челото ми.
- Няма защо вината,не е ваша-успокоих го.
- Сигурна съм ,че Долкинс,се е объркал-казах с едва прикрит сарказъм.
- Да добре сме и благодарение на силния дух и уменията на Дилан,преживяхме нощта-те всички ни погледнаха с любопитство.
- Ама какво си мислите ?-казах възмутена.
- Той запали огън и намери храна и подслон-казах ,с тон ,че да им стане ясно,че не е имало нищо повече.На палубата се появи Долкинс
- Ох ,Елиза ,скъпа толкова съжалявам,как мога така да се объркам.Каза на висок глас.Но докато минавахме по край его прошушна.
- Радвайте се ,един на друг,няма да е за дълго,не съм приключил с вас.-Нищо не отвърнах,а исках да му кажа,че е мъртвец,но си захапах езика,за да не го предупредя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Остров "Каприз" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Каприз"   Остров "Каприз" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Остров "Каприз"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Плажната ивица-
Идете на: