City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Скалите близо до водата - Page 2 I_vote_lcapСкалите близо до водата - Page 2 I_voting_barСкалите близо до водата - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Скалите близо до водата - Page 2 I_vote_lcapСкалите близо до водата - Page 2 I_voting_barСкалите близо до водата - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Скалите близо до водата - Page 2 I_vote_lcapСкалите близо до водата - Page 2 I_voting_barСкалите близо до водата - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Скалите близо до водата - Page 2 I_vote_lcapСкалите близо до водата - Page 2 I_voting_barСкалите близо до водата - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Скалите близо до водата - Page 2 I_vote_lcapСкалите близо до водата - Page 2 I_voting_barСкалите близо до водата - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Скалите близо до водата - Page 2 I_vote_lcapСкалите близо до водата - Page 2 I_voting_barСкалите близо до водата - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Скалите близо до водата - Page 2 I_vote_lcapСкалите близо до водата - Page 2 I_voting_barСкалите близо до водата - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Скалите близо до водата - Page 2 I_vote_lcapСкалите близо до водата - Page 2 I_voting_barСкалите близо до водата - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Скалите близо до водата - Page 2 I_vote_lcapСкалите близо до водата - Page 2 I_voting_barСкалите близо до водата - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Скалите близо до водата - Page 2 I_vote_lcapСкалите близо до водата - Page 2 I_voting_barСкалите близо до водата - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Скалите близо до водата - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Скалите близо до водата - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Скалите близо до водата - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Скалите близо до водата - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Скалите близо до водата - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Скалите близо до водата - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Скалите близо до водата - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Скалите близо до водата - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Скалите близо до водата - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Скалите близо до водата

Go down 
+2
Leah James
Елиза Даймънт
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Скалите близо до водата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата - Page 2 EmptyВто Ное 29, 2011 3:04 pm

Простенах той се движеше бързо в мен,така както ми харесваше. Знаеше ме отлично познаваше,какво ме кара да се полудявам,задвижих и моята ръка исках да го накарам да се почувства,така както аз:
-Обичам те и те ревнувам,ти си толкова красив,силен,мил и добър. Всяка жена би те искала.
Гушнах се в него,целунах го:
-Видях танцьорките в бара,те са хубави,видях как те гледат.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Скалите близо до водата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата - Page 2 EmptyВто Ное 29, 2011 3:09 pm

Малката ми красавица,движеше се невероятно,беше палава и ми доказваше думите си както аз на нея своите.Замених ръката си и проникнах в нея,вдигнах я като уви крака около кръста ми,не я опрях силно в скалата за да не се нарани,достатъно преживя за днес.Движех я леко,дарявах и нежност и удоволствие ,а не сила и страст на всяка цена
-Всяка би ме искала,но аз не искам всяка,радбери,имам теб и това ми стига
Ема ме гушна и ме целуна,моята принцеса се боеше да не ме загуби
-Може и да са ,но не ме интересуват,аз имам моята принцеса и колкото и да са хубави ще си останат с желанието,не бих те предал красавице,не бих те оставил за нищо на света
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Скалите близо до водата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата - Page 2 EmptyВто Ное 29, 2011 3:22 pm

Вече се движеше в мен,замести ръцете си и то невероятно успешно. Прегърнах го силно,за да ме движи по добре,а и за да го усещам:
-Обожавам те и няма да позволя на никоя да те отнеме от мен.
Почти заплаших аз но истината беше,че се страхувах да не го загубя повече от всичко. Целунах го и с усмивка и страст казах:
-По-хубаво е от колкото да целунеш делфин.
Знаех че,ще ме накара да треперя по него. Но и знаех,че това нямаше да бъде последния ни скандал. Обичах го и нямаше да спра да се боря за него.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Скалите близо до водата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата - Page 2 EmptyВто Ное 29, 2011 3:26 pm

Моята красавица,бях радостен ,че се взе в ръце и ми повярва,а и не и бях давал повод да ме ревнува,имах очи само за нея.Движех се,не спирах да се радвам на стоновете и,да ядарявам с нови удоволствия,водата покрай нас завираше от страстта с която бяхме заредени
-Обожавам те,особено когато ревнуваш с повод или без повод,това те прави още по секси и те обичам още повече принцесо
Целуна ме,усмихна се и ме затапи
-Определено си по сладка,по страстна и секси от делфин,теб мога да те любя когато поискам,да се радвам на кожата ти,а него..просто да го целуна задето те спаси,не ревнувай от горкото животинче
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Скалите близо до водата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата - Page 2 EmptyВто Ное 29, 2011 3:34 pm

Докато се любехме ми се стори,че видях светкавица явно имаше папараци,скрих се в него и казах:
-Скъпи май ни заснеха!
Тогава се обърнах на дясно,като видях един папарак да ни снима:
-Сега има солиден материал
Добре че само бе отместил полата и банския ми и бяхме под водата,така че нищо не се виждаше:
-Трябва да се махаме от тук.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Скалите близо до водата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата - Page 2 EmptyВто Ное 29, 2011 3:39 pm

По дяволите,докато бях с нея ни бяха открили и дори ни снимаха.Имахме късмет че не бях я съблякъл а само отместих полата и
-Пак ни намериха
Закрих я с тялото си веднага,гадните невестулки бяха досадни и не ни оставяха...
-Махаме се веднага,но..сетих се
Обърнах се и подсвирих,делфините дойзопа веднага,щяха да ни отведат до доковете на кея пре старата колиба
-Хвани се за мен мила,не ще ни скрият най-добре
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите близо до водата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите близо до водата   Скалите близо до водата - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалите близо до водата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Плажната ивица-
Идете на: