City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_rcap 
Чарли
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_lcapИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_voting_barИмението на Марисела и Мейсън - Page 3 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имението на Марисела и Мейсън

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 8:59 pm

Като ми описа всичко това,нещо в панталоните ми потрепваше но когато седнах до нея,като вече можеше да го усети,погледна ме невинно:
-А не си го мисли мила!
Казах аз,като се засмях:
-Не сега нека си почиваме,нека се насладим на този момент вместо да го превръщаме в плътско.
Но още треперех.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 9:02 pm

Когато се настани до мен усетих,че е възбуден,това което му бях описала му бе подействало,но той твърдо отказваше да ме глези така.Нямах против просто исках да го дразня,нямаше да издържа вероятно още един такъв тур,а и имах време да ме задоволява зял живот
-Че аз не съм казала нищо за плътски удоволствия мили,а просто малко релакс,но ти май за това мислиш,погледнах към панталона му
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 9:06 pm

-Нали знаеш,той живее друг живот,ако го слушах всеки път,не трябваше да излизаш от леглото.
Целунах я по челото и я дозавих,филма продължаваше,бе със страстни сцени,който не помагаха особенно:
-Е,не беше такъв филма,като му гледах обложката.
Казах аз,като взех обложката.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 9:08 pm

-Знаеш,че на мен не ми е проблем да не излизам от него ,особено ако ти си с мен...
Засмях се когато ме зави и погледна екрана на който се развиваше романтична сцена която определено не му помогна да се успокои,но аз нямах намерение да го тормозя чак толкова много
-Не винаги обложката казва всичко,нали знаеш
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 9:12 pm

-Е поне нещо трябваше да пише!
Казах аз като се усмихнах:
-Ама как се мляскат само?
Възмутих се,толкова ми беше забавно:
-След малко и лиги ще им потекат! Верно ли тинновете се целуват така?
Аз го бях пропуснал,бях доста популярен и рядко ми оставаше време да се целувам.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 9:15 pm

Засмях се,забавлявах се на негодуването му относно филма
-Решили са да изненадват мъжете като теб мили
Наблюдаваше и коментираше разпалено случващото се,а младите актьори доста добре си влизаха в ролята особено с целувките
-Сега ми кажи,че не си целувал тийнейджърка и няма да ти повярвам?
Можеше и аз да мина за такава,но нямаше да зачеквам тази тема
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 9:18 pm

-Е,целувах се ама не толкос много,в училище никоя не ми отказваше,така че бе лесно. Няма,по-добър магнит за момичетата,от красив,умен,спортист с много пари.
Погледнах към нея:
-Не си губя времето да целувам дълго,това желание дойде с времето,когато и любовта се присъедини. Само с теб мога да се целувам дълго иначе не си играя.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 9:21 pm

Ама той наистина имаше самочувствие и не го криеше
-Това твое самочувствие ме привлече в първия миг... не оставяш нищо на случайността нали?
Когато ме погледна се разтопих,преградите ми падаха на мига,вече не можех да съм онази Марисела която срещна,знаеше как да се справи с нея
-Е първата ти целувка беше наистина доста кратка,но достатъчна да пожелая втора
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyПон Ное 14, 2011 9:32 pm

-Да обикновено,като не успея с първата има втора,а след нея всичко се знае!
Гледах я в сладките очички,като и се наслаждавах:
-Обичам си те знаеш го!
Засмях се аз като потърках нос в нейния и близо до нея казах:
-Но покорих само една жена и това ми е напълно достатъчно,напълно дастатъчно ми е да си в моите обятия и да си те глезя.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyВто Ное 15, 2011 3:46 pm

Знаех добре,след целувка от него какво става,нямаше нужда да ми казва,но погледа му ме пленяваше
-Знам го любими
Потърка нослето си в моето,обожавах го,обожавах игричките му
Покори единствената жена която не искаше да бъде покорена и сега тя се наслаждава на присъствието ти
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 6:16 pm

-Но добре ме изненада със стайчката на детенцето,беше ми хубаво да знам,вече пола на детенцето.
Погалих я,като я целунах по челото,обичах да я прегръщам да я усещам:
-Но трябва да спра да си вземам почивни,защото когато се роди няма да мога да гледам и аз бебето.
Засмях се аз.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 6:18 pm

-Знаех си ,че ще се изненадаш и реших по този начин да ти намекна това
Десена на стаята бе поръчан преди дни когато ме бяха гледали на видеозон и ми бяха казали,че чакам момиче
-Ще можеш,надявам се да имаш повече време за детето си
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 6:23 pm

-И аз се надявам,може да си преместя работата в къщи да не взимам тежки дела.
Да вече бе моя,моя та сладка жена и това ми бе повече от невероятно. Усмихнах се докато гледах към телевизора:
-Никога не съм предполагал,че ще се оженя за някоя.
Погледнах я:
-Сигурно и ти но хубавите неща,се случват внезапно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 6:26 pm

Само аз не знаех какво ще правя с моята работа,тя не можеше да се премести в къщи
-Трябва да се погрижа за агенцията,скоро няма да мога да се разправям с нея...но няма на кого да се доверя...
Е никой не вярваше,че Мейсън Робинсън ще се ожени,но за всичко има първи път
-За всичко има първи път
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:08 pm

-Да права си,сигурно пресата сега е полудяла,знаеш ли че хиляди фенки сега плачат с разбити сърчица.
Засмях се още по бурно:
-Ти им разби малките фенски сърца,като ми каза да.
Сбръчках но но се усмихвах:
-Сега хиляди момичета ме оплакват все едно съм умрял.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:13 pm

Засмях се той мислеше за него и как са реагирали фенките му, а моите?Определено щом гръмне новината,че сме женени ще има доста клюки и предположения какво е станало,а щом чуят новината и за бебе направо ще откачат..
-А хиляди мъже ще ти завиждат и ще искат да са на твое място,ще има да се чудят как си ме покорил
Целунах го
-Е не си умрял,просто си мой
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:19 pm

-Оу обичам да ми завиждат.
Тогава телефона ми извъня,някой беше пратил SMS:
Цитат :
Мейсън,къде си липсваш ми,върнях се от Япония,ще дойдеш ли да ме видиш.
Не ми се искаше да проверявам какво пише и кой беше,за това го оставих на масата:
-Щом е съобщение не е важно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:23 pm

-Че защо?Имаш бременна жена която само мисли как да те вкара в леглото
Казах шеговито,а той само ме погледна.Телефона му извъня,но Мейсън го остави
-Няма ли да видиш кой е?
Но той само го остави на масата,аз пък лях любопитна и взех телефона
-Явно някой иска да те види!Липсваш на приятелката си!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:29 pm

Явно бе Елизабет една манекенка,която бе от 6 месеца в Япония може би още преди да се запозная с Мери тя бе заминала:
-Да и не ме засяга!
Казах аз ,като си я гушнах отново:
-Всички са минало,нямам намерение да я търся.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:32 pm

Малко ме подразни тази жена която го търсеше
-Сигурен ли си ?Може да е научила нещо ново от гейшите в Япония,нещо което аз в не мога да правя,а в близките месеци може би и няма да мога!
Не,че не му вярвах но явно бе от нервите ми и лесно се дразнех от всичко и всеки,а Мейсън просто ме гушна отново
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:36 pm

-Мила бил съм в Япония,гейшите не издават живота си,предават всичко от гейша на гейша,а не от гейша на курва.
Премигнах аз:
-Това е просто една манекенка която замина преди 6 месеца в Япония,стига ревнува...
Щипнах я по бузата,по скоро я погалих.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:40 pm

-Така ли наричаш всички манекенки?Представям се за мен какво си казал,о ти го каза и пред мен...обвини ме че съм била с кого ли не
Трябваше да се спра,щях да кажа нещо което не мисля,а можеше и да се скарам с него,а не исках
-Но се е върнала и иска да те види,може би няма да се откаже
да ревнувах адски много,особено сега когато бе мой съпруг
-Няма да те дам на никоя
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:48 pm

-Мила,успокой се моля те. С теб сме от 4 и половина месеца заедно,а тя от 6 е в Япония. Проста математика,когато се познавах с теб,не се бил с нея.
Тя събираше все повече и повече:
-Тя е манекенка на Версаче,не я наричам просто ей така модел,тя си е но нямам намерение да се срещам с нея.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:54 pm

-Добре знам от кога сме заедно,но това не пречи докато аз разбирах че съм бременна ти да си бил при нея,може би и за това не те откривах
Твърдеше,че не е бил с нея,но защо тогава тя го търсеше
-На версаче?Коя е Мейсън?Как се казва...искам да знам?
Малко се пооплете
-Модел е и сигурно е красива,известна и секси..не те изнудва както правех аз,по лесна е от мен
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:58 pm

Станах,като я оставих да лежи на възглавницата:
-Виж мила,оставих телефона нищо не скрих от теб не съм бил със нея или с която е и да е било от както те познавам...
Е,добре де само с една и аз бях човек. Но замълчах:
-Стига не бива да се ядосваш в това състояние,всичко е минало,ти си моя и аз твой.
Хванах телефона и изтрих съобщението и телефония номер.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Марисела и Мейсън   Имението на Марисела и Мейсън - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Марисела и Мейсън
Върнете се в началото 
Страница 3 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Имението на Аннабел
»  Имението : Portabello
» Имението "Даймънт"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Diamond Beach-
Идете на: