City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Полицейското управление - Page 3 I_vote_lcapПолицейското управление - Page 3 I_voting_barПолицейското управление - Page 3 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Полицейското управление - Page 3 I_vote_lcapПолицейското управление - Page 3 I_voting_barПолицейското управление - Page 3 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Полицейското управление - Page 3 I_vote_lcapПолицейското управление - Page 3 I_voting_barПолицейското управление - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Полицейското управление - Page 3 I_vote_lcapПолицейското управление - Page 3 I_voting_barПолицейското управление - Page 3 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Полицейското управление - Page 3 I_vote_lcapПолицейското управление - Page 3 I_voting_barПолицейското управление - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Полицейското управление - Page 3 I_vote_lcapПолицейското управление - Page 3 I_voting_barПолицейското управление - Page 3 I_vote_rcap 
Чарли
Полицейското управление - Page 3 I_vote_lcapПолицейското управление - Page 3 I_voting_barПолицейското управление - Page 3 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Полицейското управление - Page 3 I_vote_lcapПолицейското управление - Page 3 I_voting_barПолицейското управление - Page 3 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Полицейското управление - Page 3 I_vote_lcapПолицейското управление - Page 3 I_voting_barПолицейското управление - Page 3 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Полицейското управление - Page 3 I_vote_lcapПолицейското управление - Page 3 I_voting_barПолицейското управление - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Полицейското управление - Page 3 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Полицейското управление - Page 3 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Полицейското управление - Page 3 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Полицейското управление - Page 3 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Полицейското управление - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Полицейското управление - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Полицейското управление - Page 3 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Полицейското управление - Page 3 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Полицейското управление - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Полицейското управление

Go down 
+2
Александър
Селина
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Брандън Констанза
Middle class
Middle class
Брандън Констанза


Брой мнения : 6
Join date : 03.05.2012

Полицейското управление - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полицейското управление   Полицейското управление - Page 3 EmptyВто Май 15, 2012 8:34 pm

Отново онази патеична нотка,оу ама вие си приличате. Мразех я и малко ми бе омръзнала,но бе хубава,неговата партньорка. Въпреки това,гледах като голям идиот. Пъхнах ръцете си в престилката и казах:
-Нещо друго трябва ли ти,аз ще слизам долу.
Видях поничките и си взех една с шоколад:
-Такова да...
Споменах към нея исках дамо да и кажа че ми е приятно.
Върнете се в началото Go down
Кевин Костанза
Middle class
Middle class
Кевин Костанза


Брой мнения : 49
Join date : 03.05.2012

Полицейското управление - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полицейското управление   Полицейското управление - Page 3 EmptyВто Май 15, 2012 8:39 pm

-Искаше да каже,че му е приятно.
Хванах го за качулката,като го дръпнах за да се позабави малко:
-15 минути почивка. За едно кафе?
Той ме погледна смаяно:
-Е,хайде 10 минути в компанията на момиче тя не хапе.
Върнете се в началото Go down
Валерия Питърсън
Middle class
Middle class
Валерия Питърсън


Брой мнения : 150
Join date : 03.05.2012

Полицейското управление - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полицейското управление   Полицейското управление - Page 3 EmptyВто Май 15, 2012 8:41 pm

Двамата бяха наистина сладки,но май брандън беше повече отдаден на работата си от колкото на живот,никой не ми каза че в това управление партньор ще ми е секси детектив ,а той ще си има и брат близнак..
-Стига,остани при нас,там долу,не ти ли е скучно?
Кевин го покани да остане да пие кафе с нас
-Помогни ми,брат ти не иска да ме пусна под прикритие за един случай..
Върнете се в началото Go down
Брандън Констанза
Middle class
Middle class
Брандън Констанза


Брой мнения : 6
Join date : 03.05.2012

Полицейското управление - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полицейското управление   Полицейското управление - Page 3 EmptyВто Май 15, 2012 8:46 pm

-А,не...
Ама нямаше да се зимъкна за това просто се съгласих. Тя ме погледна мило и очакваше да реша нещо:
-Според мен си е с глупаво,и аз не бих се съгласил да съм под прикритие. Аз съм по добър долу...
Дали имаше някакъв шибан намек. Закашлях се защото се задавих:
-Така де в лабораторията.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Полицейското управление - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полицейското управление   Полицейското управление - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Полицейското управление
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: