City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Площад Бланко - Page 3 I_vote_lcapПлощад Бланко - Page 3 I_voting_barПлощад Бланко - Page 3 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Площад Бланко - Page 3 I_vote_lcapПлощад Бланко - Page 3 I_voting_barПлощад Бланко - Page 3 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Площад Бланко - Page 3 I_vote_lcapПлощад Бланко - Page 3 I_voting_barПлощад Бланко - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Площад Бланко - Page 3 I_vote_lcapПлощад Бланко - Page 3 I_voting_barПлощад Бланко - Page 3 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Площад Бланко - Page 3 I_vote_lcapПлощад Бланко - Page 3 I_voting_barПлощад Бланко - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Площад Бланко - Page 3 I_vote_lcapПлощад Бланко - Page 3 I_voting_barПлощад Бланко - Page 3 I_vote_rcap 
Чарли
Площад Бланко - Page 3 I_vote_lcapПлощад Бланко - Page 3 I_voting_barПлощад Бланко - Page 3 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Площад Бланко - Page 3 I_vote_lcapПлощад Бланко - Page 3 I_voting_barПлощад Бланко - Page 3 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Площад Бланко - Page 3 I_vote_lcapПлощад Бланко - Page 3 I_voting_barПлощад Бланко - Page 3 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Площад Бланко - Page 3 I_vote_lcapПлощад Бланко - Page 3 I_voting_barПлощад Бланко - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Площад Бланко - Page 3 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Площад Бланко - Page 3 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Площад Бланко - Page 3 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Площад Бланко - Page 3 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Площад Бланко - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Площад Бланко - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Площад Бланко - Page 3 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Площад Бланко - Page 3 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Площад Бланко - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Площад Бланко

Go down 
+2
Мейсън Робинсън
Селина
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Себастиян Греймарк
Middle class
Middle class
Себастиян Греймарк


Брой мнения : 63
Join date : 09.08.2011

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyПет Авг 19, 2011 11:38 am

Застанах пред нея и я погледнах.
-Стига де. Много бързо ми се ядосваш. - Сигурно бях единствения, който търпеше последствията си от своите думи, но като се замислех определено си беше по-добре ядосване и намръщване, от колкото да си понеса боя, особено от момиче, каквото и да бито то. И то на такова място, че всичко да се види.
Беше ми дала банкнота за кафето си,от което беше отпила едва няколко глътки, но не пожела да остане длъжница.Докоснах я по ръката, малко над лакътя, защото беше скръстила ръцете си, в знак на това, че ми беше дълбоко обидена. За втори път. Кога ли щеше да бъде третия път.? Стиснах я леко, но и същевременно зраво.
- Мисля, че не ме разбираш понякога.Или не се изразявам правилно - казах с някакъв странен тон,който беше спокоен и съвсем внимателен, все едно се оглеждаше да не падне в дупка и да счупи крак. - Съжалявам - повдигнах вежди нагоре , зачаквайки малко, но тя не каза нищо, дори не ме погледна.- Искаш да знаеш? Да, това е намек, ако пожелаеш. Искам и утре да ет видя, затова пожелах да дойдеш с мен. - Чувството за овлядяване на положението изчезна в мен и усетих как се поддавах , без да знам защо.
Върнете се в началото Go down
Селен Шавалие
Middle class
Middle class
Селен Шавалие


Брой мнения : 131
Join date : 24.07.2011
Age : 30

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyПет Авг 19, 2011 11:52 am

Това ми се струваше, че е изпросено. Вече не се мръщех, но трагичното изражение още си стоеше. Май и двамата не се разбирахме, тази мисъл ме накара да въздъхна и да поклатя глава. Сега аз бях виновна.
- Не знам дали утре ще съм свободна.
Лъжех и се стараех да не го покажа. И не знаех защо отказвам, сигурна бях, че щеше да е забавно, но ако отново станеше това и този път той се разсърдеше? Не можех да се извиня хубаво, винаги гледах да се изкарам права, а той постъпваше великодушно като приемаше глупостите ми. Все пак се усмихнах сърдечно и си поех дъх.
- Мисля, че трябва да вървя. На работа съм, а й сигурно си зает, че да се занимаваш с моите глупости и сърденето ми.
Кимнах и се загледах в ръката му. Ако утре не го видех, значи нямаше да го видя пак или така си мислех. Щеше да си намери някоя симпатична госпожица, която не се сърди. Сигурно имаше по-приятна компания от мен, така де бяха ми казвали, че съм ужасна компания.
Върнете се в началото Go down
Себастиян Греймарк
Middle class
Middle class
Себастиян Греймарк


Брой мнения : 63
Join date : 09.08.2011

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyПет Авг 19, 2011 12:10 pm

,Не искам да си тръгваш ' смотелевих аз тихо, но мислих , че не ме е чула. тя ме погледна и аз се усмихнах. Не бях зает, не виждах каквпо друго бих правил, освен да се затворя в апартамента си ида гледам телевизия, когато нямаше нищо и аз да се сърдех на теливизионните програми, че нямаше нищо интересно. Предпочитах сто пъти да съм анвън, отколкото вътре, а не знаех къде мога да отида ...сам.
- Не съм зает. Както решиш - казах накрая, примирявайки се с факта, че тя искаше да си тръгне. - И все пак бих предпочел да останеш с мен.
Това беше третия път когато й се молех да остане. Защо ставаше така и въобще беше ли нормално от моя страна?
Отдръпнах ръката си от нея , леко сведох глава, минах една крачка назад и вдигнах поглед към нея. Как можех да я задържа, обаче без да бъда нахален и съвсем досаден?! Както на повечето въпроси, които изникват изневиделица в главата ми, така и на този не можех да си отговоря, защото отговора винаги беше пред очите ми. Без изключения. Но аз не го виждах сега.

Върнете се в началото Go down
Селен Шавалие
Middle class
Middle class
Селен Шавалие


Брой мнения : 131
Join date : 24.07.2011
Age : 30

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyПет Авг 19, 2011 12:18 pm

- Имам още десет свободни минути...
Всъщност бяха по-малко от пет, но не ме интересуваше особено, че ще закъснея. Щеше да ми е за първи път, а й винаги можех да си измисля страхотно приключение свързано с обири на банки и убийства насред улицата.
- Този път май ще остана заради теб, защото друго не остана за извинение.
Шапката си беше изиграла ролята, оставаше да си призная Погледнах небето и отново се намръщи, сто пъти предпочитах да вали, но никой неми обръщаше внимание.
- Трябваше да уча в Аляска, а не на Екватора.
Засмях се, защото градът не беше точно на Екватора, но беше ужасно горещо и аз си падах по студа. Добре, че бях родена на място с не много слънце.
- Да си призная, но Френската Ривиера е най-красивото място на света, за мен.
Със сигурност имаше още, но просто обичах родна Франция. Точно в този момент извъня телефона и с досада разбрах, че проклетия ми шеф ме търси. Изгледах тъжно Себастиян и вдигнах. Явно не ми беше писано да си открадна само десет минутки. След крещенето на човека, който беше мой шеф и приключването на разговора се усмихнах тъжно.
- Трябва да вървя... Съжалявам! Надявам се пак да се видим.
Помахах му и му обърнах гръб, но след две крачки се спрях и обърнах. Върнах се при Себастиян и извадих химикалката си от чантата, взех дланта му и доста трудно написах телефония си номер. След това бързо го целунах по бузата и се затичах към сградата, където се намираше вестника.
Върнете се в началото Go down
Себастиян Греймарк
Middle class
Middle class
Себастиян Греймарк


Брой мнения : 63
Join date : 09.08.2011

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyНед Авг 21, 2011 5:03 pm

Само се усмихнах,. след като тя махна с ръка и се обърна, надявайки отново да се видим. Само дето можеше и да не бъде както този път, тоест случайността да ни завари. Затова след няоколкото крачки, които тя направи се обърна и се върна при мен, след което извади химикал и набързо надраска телефония си ноимер на дланта ми и аз тукакси се замолен да не се изпотя и да не загубя номера. Тя ме целуна още веднъж по бузата. Започвах да свиквам с това и все още ми беше приятно , обаче.
Сега пред мен виждах някакви две страни от нея. Едната, която искаше да ме удави, застреля и още неща и тази, която беше по-милата и ,който за щастие показа, все пак. Можеше да мине и без нея, но така щях остана с друго впечатление от нея.
Вече написала номера си тя се обърна отново и зави нанякъде. А аз от своя страна се обърнах в посоката, от която бяхме дошли и също завих в една уличка.
Върнете се в началото Go down
Джесика Кларънс Уайнхаус
Newspaper editors
Newspaper editors
Джесика Кларънс Уайнхаус


Брой мнения : 83
Join date : 26.07.2011
Age : 32
Местожителство : Лос Риос

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyСря Фев 15, 2012 11:09 pm

Отново в Лос Риос. Бях близо месец на снимки напред-назад, на снимки за колекции на различни списания. След вчерашния уморителен полет легнах на обяд и се събудих, в полунощ. Взех си душ, облякох дънки и любимия си розов пуловер, коженото яке, взех си чантата и бях готова.
Излезнах, минавайки през площада, си набелязах една пейка и се излегнах на нея, загледах се в звездите, умислена


Последната промяна е направена от Джесика Кларънс Уайнхаус на Чет Фев 16, 2012 5:47 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyСря Фев 15, 2012 11:10 pm

Беше трудно,всечки се бяха изпокрили,но имахме информация и свидетел,че манекенката Джесика Уайнхаус е свързана с бандата и това бе най-лесния начин да ги пипнем,ако искаше да не се замесва щеше да ги издаде.от летището се обадиха че е пристигнала и пътрула вече я следеше.Знаех че е на площада за това като цивилен се приближих до нея
-Добър вечер г-це Уайнхаус,може ли един афтограф?
Да си полицай трябваше и да можеш да работиш под прикритие
Върнете се в началото Go down
Джесика Кларънс Уайнхаус
Newspaper editors
Newspaper editors
Джесика Кларънс Уайнхаус


Брой мнения : 83
Join date : 26.07.2011
Age : 32
Местожителство : Лос Риос

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyЧет Фев 16, 2012 5:46 pm

Очите ми шареха по небосвода, изучавайки звездите, а аз се бях умислила относно утрешната фотосесия. И ако трябва да съм честна, въпреки че не исках да си го призная, още мислех за Алек..
Изведнъж до мен се появи симпатичен мъж, искайки ми автограф. Бях свикнала. Изглеждаше добронамерен. Изправих се и извадих от чантичката си моя снимка и химикалка
- Името ти сладурче - погледнах го с усмивка и зачаках.
Върнете се в началото Go down
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyЧет Фев 16, 2012 6:08 pm

-Алехандро красавице
Боже как мразех да се правя на шут,но щом тя извади химикалката и надписа снимката в ръцете ми вече бяха белезниците,а тя не подозираше нищо.
-А ще може ли и целувка?
Обичах да си играя с жените като нея,бяха наивни,а тя заслипина от блясъка си
Върнете се в началото Go down
Джесика Кларънс Уайнхаус
Newspaper editors
Newspaper editors
Джесика Кларънс Уайнхаус


Брой мнения : 83
Join date : 26.07.2011
Age : 32
Местожителство : Лос Риос

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyЧет Фев 16, 2012 6:33 pm

- Добре, Алехандро.
Комплимента му ме накара да се усмихна. Преместих поглед върху снимката и написах старателно името му, украсено с кратко пожелание и изкусно сърчице. Обичах тези малки жестове.
Дали ще може целувка?! Засмях се тихичко след въпроса му, и му подадох автографа. Погледнах го преценително. Беше сладък, но ако си мислеше че ще му се метна на врата изпепелена от красотата му, и че съм толкова заблудена, за каквито повечето хора смятаха манекенките като мен, определено се лъжеше
- Тя не се включва в автографа
Върнете се в началото Go down
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyЧет Фев 16, 2012 8:05 pm

Правеше се на мила и невинна ,но не беше знаехме го и аз и тя,е тя не подозираше какво съм аз и какво и предстои.
-Но все пак би ли ми дала една?Ще е невероятно преживяване за мен!
Тя се усмихна и ми подаде афтографа,а аз извадих белезниците зад ръката си и я закопчах,като извих ръката и зад тялото
-Но ще ми я дадеш в участъка по време на разпита г-це Уайнхаус,арестувана сте!
Върнете се в началото Go down
Джесика Кларънс Уайнхаус
Newspaper editors
Newspaper editors
Джесика Кларънс Уайнхаус


Брой мнения : 83
Join date : 26.07.2011
Age : 32
Местожителство : Лос Риос

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyПон Фев 20, 2012 11:27 am

Последва още един закачлив коментар, който първоначално мислех да отхвърля въобще, но в крайна сметка отговорих.
- Ако толкова държиш можем да измислим нещо.
Автографа попадна в ръцете му, които в следващия момент извъртяха моите и ме закопчаха.
*Какво по-дяволите* - казах си наум докато той ми съобщаваше че съм арестувана.
- Арестувана? - попитах с вдигнати от почуда вежди.
- Това определено изключва целувката, господин полицай - завърших иронично, *поне за сега* - продължих на ум.
- Мисля че ме бъркате с някой - опитах се да се дръпна от мъжа, но безуспешно.
Върнете се в началото Go down
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyПон Фев 20, 2012 11:50 am

Опитваше се да се измъкне,но беше невъзможно,трениран полицай като мен не би могъл да изтърве жена ,не и слаба и крехка като нея,колкото и да се опитваше да избяга
-Да арестувана,имате право да мълчите,всичко което коажете може да се използва срещу вас в съда
Тя реши,че съм я сбъркал,но не,беше тя
-Джесика Уайнтхаус,не мисля,че съм сбъркал,един от топмоделите на града,под наблйдение сте госпожице от година...знаем всичко за вас!Вървете! - побутнах я леко след като закопчах и другата й ръка
Върнете се в началото Go down
Джесика Кларънс Уайнхаус
Newspaper editors
Newspaper editors
Джесика Кларънс Уайнхаус


Брой мнения : 83
Join date : 26.07.2011
Age : 32
Местожителство : Лос Риос

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyПон Фев 20, 2012 3:36 pm

Под наблюдение от година?!
Всичко за мен.. засмях се тихо, мразех тези полицейски измишльотини. Нямаше как да знаят. А може би имаше. Това, може би малко променяше нещата. Започнах да му вярвам, че е намерил правилната девойка. Ако ме задържаха за това за което и предполагах, може би положението нямаше да е толкова розово.
- Чакайте малко. Първо беше разпит, а изведнъж го обърнахме на съд. Бихте ли ми обяснили - промених тона си мигновено .
Върнете се в началото Go down
Александър
Middle class
Middle class
Александър


Брой мнения : 77
Join date : 14.02.2012

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyПон Фев 20, 2012 3:40 pm

Засмях се,явно за първи път я арестуваха,тя реше че отива на съд,но точно на там вървяха нещата ако тя свидетелстваше грешно,можехме да и предложим сделка,но трябваше да предаде приятелчето си
-Това са правата Ви г-це,дали ще се стигне досъд зависи от вас и сътридниченето ви,ако ли не,право в съда,а от там..дано ви отива оранжево
Върнете се в началото Go down
Джесика Кларънс Уайнхаус
Newspaper editors
Newspaper editors
Джесика Кларънс Уайнхаус


Брой мнения : 83
Join date : 26.07.2011
Age : 32
Местожителство : Лос Риос

Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 EmptyНед Мар 18, 2012 12:50 am

Изражението ми бе каменно. Слушах го, и се замислих за момент. Съд, затвор, оранжево?
- Не се безпокойте, оранжевото ми стои чудесно, за разлика от хумора, който не приляга на вас. - казах леко подразнена и погледнах въпросително.
- Ще тръгваме ли, или преди това трябва да изкажете още някой реплика изкарана от безвкусен филм? - мразех тези игрички. Или ще се държи като човек, или ще си върши работата. И без това нямаше да му се усмихне късмета с моето задържане, не смятах да го бавя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Площад Бланко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад Бланко   Площад Бланко - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Площад Бланко
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: