City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Къщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 6 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 6 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Къщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 6 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Къщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 6 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Къщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 6 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Къщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 6 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_rcap 
Чарли
Къщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 6 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Къщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 6 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 6 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Къщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 6 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 6 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Къщата на Максимилиан

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСря Апр 25, 2012 8:50 pm

-Той е нахранен скоро любими,ще спи поне два часа,който са изцяло наши.
Тръгнах към стаичката му,като го оставих в легълцето и го завих. Пуснах бейбифона и взех слушалката. Макс се качваше по стълбите,като носеше чантите,дръпнах го и той ги изпусна но нямаше сега да се занимава с сега:
-Времето ни е ограничено,така че не си губи времето...
Дръпнах го към банята,като започнах нервно да го събличам:
-Макс...
Целунах го бясно,като едва не разкъсвах дрехите му.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСря Апр 25, 2012 8:55 pm

Това си беше покана за секс..Но нямаше как да и отговоря,носех чантите,когато тя ме дръпна към банята и започна да ме съблича
-Нетърпеливке
Притиснах я в стената и жадно събличах дрехите й,бях зажаднял за тялото и целувките й.
-Липсваше ми това
Ръцете ми се спуснаха по тялото й,когато докоснах кожата и се опияних,нямаше да е бързо,само се радвах че бебока спи дълбоко
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСря Апр 25, 2012 9:02 pm

Отново тази страст,която ме побъркваше,щях да му се насладя сега.
-Нямам си ни най-малка представа,колко много те желая.
Дори май нямаше да стигнем до душа или до ваната,защото ме сложи на барплота.
-Бъди нежен с гърдите ми,за да не стане млечно!
Засмях се,можеше да ги докосва но не и да ги стиска. Целунах го по врата и простенах в ухото му.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСря Апр 25, 2012 9:06 pm

-О,имам любима
Качих я на плота ,а тя вече бе гола в ръцете ми,не можех да се наситя,но и не можех да дам всичко от себе си,не и там където обичах.Трябваше да внимавам,но това май най- много и харесваше.Сега бяха и чувствителни и не бе нужен натиск..
Пъхнах пръстче в нея,боже тя бе готова и без това,но не можех да и отнема удоволствието да си поиграя.Тя хапеше врата ми,а аз се наслаждавах на тялото което тя отново си връщаше
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСря Апр 25, 2012 9:17 pm

Хванах го здраво за раменете,когато проникна с пръсти в мен. Бях невероятно мокра,още преди това но сега просто преливах в ръцете му. Наистина ужасно много го жадувах.
-Макс ,да само ти знаеш,как да ме побъркаш...
Което си бе право си бе право. Опрях се в огледалото,с затворени очи,като прехапах устни и изстенах,бях свършила само от ръцете му. Но май това искаше,а и да не го искаше го бе постигнал с лекота,защото знаеше всяка слаба чат от мен.
С палав поглед и задоволство,се протегнах към панталона му и го дръпнах към мен,откопчах колана и го свалих на земята,разкопчах ципа и освободях големия звяр.
-Ох бях забравила колко е голям!
Но го казах все едно откривах отново топлата вода.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСря Апр 25, 2012 9:27 pm

Беше бърза,свърши доста бързо,но това му бе хубавото,сега беше още по мокра за мен и още по-възбудена
-Мога само да предполагам принцесо
Ема се извиваше в ръцете ми,докато оргазмът и премине,миг след това се зае с панталоните ми и освободи напиращото напрежение в мен.Бях силно възбуден
- И е само твой мила моя
Повдигнах крачето и,проникнах в нея,бяхме в рая,прихванах я за пудето движейки я колкото мога,това завръщане щеше да се помни
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСря Апр 25, 2012 9:37 pm

Диво,както в първия ни път. Само с него бях способна да усещам тази наслада,само той си ме чакаше и си играеше с мен,по най-добрия начин.
-Макси!
Извиках добре,че бебето бе в другата стая,защото щяхме вече да сме до събудили. Завърнах ме се с гръм и трясък,с див,не обуздан секс . Движеше ме само,както той си уме,както и на двамата ни харесва.
След още няколко дълги мига,и двамата се разтресохме от мощен оргазъм:
-Ох обичам те ужасно и още повече когато ме караш да летя.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСря Апр 25, 2012 9:41 pm

Стенеше името ми,движеше се с мен ,за да се насладя и аз на това усещане за нея.Впила ръце в тялото ми.
Бяхме покосени от оргазъм ,но това съвсем нямаше да е края,като ще е завръщане да е както трябва..Бутнах я към душа и го пуснах,извъртях я с гръб отново като при първото ни къпане заедно,но не я притисках в стената,а в тялото си,не спирах да си играя с нея..
-Побъркваш
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyСря Апр 25, 2012 9:47 pm

-И ти мен любими!
Взех съпуна и го сложих в ръцете му,като той го задвижи по тялото ми. Беше наистина невероятното усещане:
-Мили спомняш ли си първия ни път,спомняш ли си,че ти беше първия мъж,който ми докара истински оргазъм и удоволствие. Преди това не обичах секса. Но сега просто съм пристрастена към теб.
Притиснах ръцете му към мен:
-Само ти ме караш да тръпна при всяко докосване и само ти знаеш,как да ме задоволиш.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyЧет Апр 26, 2012 1:22 pm

Определено си спомнях първия ни път ,а тя всеки ден се стараеше да ми го напомня с това тяло за грях..Отново сложи сапуна в ръцете ми и се възползвах от това да я измия като бебче и да се наслаждавам на тялото и отново,като не спирах да дразня сетивата и
-Помня мила,мога ли да го забравя,само ти си способна да изкараш от мен тази страст ..
Притиснах я отново и тя усети ,че отново я желаех
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyЧет Апр 26, 2012 1:37 pm

-Оу,Макси! Никога не съм смятала,че ще стана толкова лигава но наистина ме побъркваш,наистина караш тялото ми да е под твоя воля. Не мога нито за миг да престана да мисля за теб,и да жадувам ръцете ти.
Обърнах се лесно в ръцете му,като го целунах страстно. Един месец не се бяхме любили и това ме побъркваше,защото го обичах,бях луда по него. Погледнах към мъжествеността му,улових го с едната си ръка,а той простена,бе готов за мен,а и аз за него но исках да си поиграя с него:
-А,ти беше и си остана първия мъж,който съм докосвала по този начин.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyЧет Апр 26, 2012 2:52 pm

-Но си моята лигла и аз те обичам такава
Целунах я,а тя се изви към мен и ме обхвана в ръце,боже обожавах да го прави,можеше да ме подлуди и така и добре го знаеше и се възползваше от това
-А ти първата която любя така,знаеш го,оставаш си единствената която съм обичал
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyЧет Апр 26, 2012 3:05 pm

Забързах движенията си,той застена нежно,защото го обожаваше и обичаше да го карам да се чувства така. Но нямаше да го свърша така обърнах се отново с гръб към него,като му дадох да проникне в мен. А,тази поза и двамата я обичахме,може би по скоро аз. Е не го виждах но ужасно ме възбуждаше и ме караше бързо да свърша. Бе му пределно ясно,защото не за първи път се случваше тази експлозия. Хвана ме за дупето и ме задвижи. Прехапах устни,защото дълго жадувах тази сладост. Опрях се с две ръце за стената и като с готовност,чаках всеки малък тласък.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyЧет Апр 26, 2012 3:09 pm

Знаеше какво и как да го прави,но не искаше да е така лесно,не искаше да свърша в ръцете и ,за това и знаеше кога да спре,сама се нагласи пред мен.обожаваше тази поза и аз нямах намерение да я карам да прави друго,хванах сладкото и дупе и проникнах в нея,тя се облегна на стената и ми позволи да се движа в нея,да я усещам невероятно добре така и двамата да свършим с вик,макар и тих
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyЧет Апр 26, 2012 3:13 pm

Обърнах се малко след това,много замаяна и с подкосени крака,все едно ми бе за първи път. Все едно не го бяхме правили от векове но до някъде беше почти така,един месец,беше отчаян век за нас.
-Макси моя невероятен мъж...
Казах аз с притихнал глас,като опрях гърдите си в него и едва ли не не се бях отпуснала в ръцете му:
-Само заради лишението от тази сладост не искам да имаме повече деца.
Оставих водата да ни капе,най сетне си бях взела човешки душ:
-Малкия,ще се събуди всеки момент трябва да излиза ме.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyЧет Апр 26, 2012 3:16 pm

Целунах я и я прегърнах,тя се олюляваше още,от сладостта на телата ни.
-А не,ще имаме още,на когато си наваксаме с това,тоест може би когато Макси е на 20
Засмях се,тя се изкъпа,аз също,но бе време да излизаме,бебока щеше се събуди всеки миг
-Хайде палавнице
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyЧет Апр 26, 2012 3:20 pm

-Добре палавнико!
Подадох му хавлията,като се увих в моята. Облякох се по най бързия начин,защото бебо щеше да се събуди,тъкмо когато обувах дънките си обаче той,се обади.
-Ето го малкия принц се изказа по въпроса за свободното време!
Засмях се донахлузих си дънките и тръгнах към него,като го взех от легълцето и го гушнах в мен:
-Кажи миличък какво има гладен ли си или искаш внимание,памперса е сух.
Опрях му главичката в мен,като я придържах и леко го люшках:
-Ела да се разходим из къщата,да видиш къде ще тръгнат босите ти крачета след няколко месеца.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyЧет Апр 26, 2012 3:23 pm

Като си помисля,че трябвада обезопася цялата къща,да го пазя по стълбите съвсем скоро.Растяха бързо,сякаш вчера Кат бе като него,а днес вече ходеше почти и тичахме след нея.
-Ох тази гледка
Пляснах я по дупето докато обуваше дънките си,взе детето и реши да го разкарва из къщата
-Ще разопаковам багажа
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 EmptyЧет Апр 26, 2012 3:28 pm

-Добре любими,аз ще разходя малкия,за да го запозная с новия си дом.
В кухнята стоеше в едно кошче,малкия ми померан,бях ме го взели и сега той също бе член на къщата:
-Виж Макси това е малкото ни кученце,като пораснеш,ще си играеш с него нали...
Целунах го по главата,като тръгнах към хола и седнах на дивана,завих бебчо,като го оставих да спи на гърдите ми,беше му топло и приятно,усещаше ритъма на сърцето ми и се чувстваше много добре. Когато Макс се върна справил се с багажа казах:
-Трябва да поканим Марисела и брат ми да видят детето,да доведат и малката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Максимилиан
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Максимилиан Шел
» Къщата на семейство Костанза

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Бедните квартали-
Идете на: