City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Къщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 3 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 3 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Къщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 3 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Къщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 3 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Къщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 3 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Къщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 3 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_rcap 
Чарли
Къщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 3 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Къщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 3 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 3 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Къщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 3 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 3 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Къщата на Максимилиан

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 5:54 pm

Прегърнах го силно,не исках да се натъжава нямаше да му кажа,нямаше да го споменавам но исках да знае,че няма за нищо на света да го оставя по тази глупава причина.
-Това няма значение,какъв си бил преди,стига ми че си добър с мен сега. Че не си се предал и ме обичаш,не съм се чувствала за миг дори,нежелана или че ме използваш. Ти се грижиш за мен обичаш ме и аз също те обичам не искам да си мислиш,че това ще ме накара да си тръгна. Само,ако спреш да ме обичаш,ще си тръгна.
Взех сапуна разтърках го между пръстите си и започнах да търкам нежното му тяло:
-Обичам те принце и знам,че си добър и брат ми,ще го разбере,просто му трябва малко време. Той държи на мен и се притеснява иска най-доброто за мен,аз знам че съм го намерила но той,още не го вижда.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 6:15 pm

Тя беше невероятна,как да не я обича човек,приемаше миналото ми,приемаше че сега съм се променил искаше още да е с мен и това ми стигаше
-Ти си наистина невероятна Ема,никоя друга не би приела миналото ми,не и ако не е от моите среди...обичам те принцесо и не бих те наранил,не бих те изложил на опастност
Тя взе сапуна и започна да го втрива в тялото ми,харесваше ми,отново ме възбуждаше,отново палеше огъня в тялото ми,но я оставих да си играе,нямаше да я закачам
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 6:24 pm

Миех го със съпунчето,когато видях мъжествеността му да се надига и да трепери:
-Мили изчакай малко да се изкъпем поне.
Втривах нежно съпунчето,оставаше хубава пияна по тялото му,а после с две ръце,харесваше ми да го докосвам:
-Не е нужно да криеш неща от мен,аз ще се опитам да те разбера,знам че ти е бил труден живота но сега си се променил,знам и че сме различни но те обичам!
Прегърнах го силно,като телата ни се хлъзгаха от сапуна.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 6:38 pm

-Добре,нека се изкъпем,без игрички
Засмях се и я целунах,тя беше злато,беше моето злато.Продължаваше да ме сапунисва,но този път и аз се включих и я насапунисах,а тя ме прегърна,телата ни се хлъзгаха,това бе забавно
-Повече нищо не крия,това беше,край на дрогата и наркотиците,на лошите компании,обичам те и не искам да те излагам на риск
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 7:16 pm

-Разбирам те любими и съм с теб,ще те подкрепям във всичко,ще съм до теб.
Взех душа и го полях,а после и той мен. Загърнахме се в кърпи,като седнах на леглото:
-Купих си дрешки и перука,ще мога да се дегизирам и да идвам в почивките ти.
Сложих кърпата и изтрих косата си,която се пусна по раменете ми.
-Спокойно за брат ми,той просто не те познава но ако дойде в бара не се панирай. И да те преупредя,не му отговаряй ако започне да те напада,той говори и после се извинява,ще ти се извини на края.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 7:20 pm

Тя беше внимателна,разбрана,как да не се влюбя в нея кака да искам да я пусна,не можех,не го исках
-Ще ме правиш щастлив ако идваш,само не искам да ти вредя принцесо,не искам да проваля кариерата ти..но няма и да се откажа от теб,колкото до брат ти ще се оправя с него...
Бяхме на леглото,повдигнах я и се пъхнахме под завивките,поспи принцесо,почини си,аз съм тук да бдя над теб,утре е почивния ми ден,нощ де така че имаме два дни само за нас,ще се отдадем един на друг
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 7:35 pm

-Супер наистина ли любими?
Надигнах се и го погледнах:
-Можем да отиде на плаж или на кино съгласен ли си?
Целунах го бързичко и се сгуших в него,като скоро се унесох. Обичах да заспивам и да се събуждам до него.
На другата сутрин се събудих,а той още спеше. Погледах красивото му лице,а след това се опитах да се измъкна но сигурно щом не усети топлината на тялото ми се събуди и ме хвана за кръста:
-Макс!
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 7:38 pm

-Ще те заведа където пожелаеш принцесо!
Целунах я щом се сгуши в мен и заспа почти веднага,отново дълго я гледах,пиех от нежността и красотата й,гледах спокойното и лице.
Отпуснах се и аз и скоро също заспах,сънувах я,беше най-хубавия ми сън от доста време...
На сутринта се раздвижи,усетих я да става и без да отварям очи я хванах за кръста,мислеше,че ще ми избяга
-Къде отиваш красавице?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 7:47 pm

-Да направя закуска Макс,исках този път аз да те изненадам,ама ти ме хвана.
Обърнах се и го повалих отново на леглото:
-Не можа да хапнеш от лазанята ми не я прибрахме и сега не става за ядене,трябва да я изхвърля. Но искам днес да хапнеш закуската,ще направя яйца бенедикт.
Гледах в очите му и му обяснявах:
-А,като хапнем,ще отидем на плаж!
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 7:50 pm

-Не е нужно да правиш,ти си моята закуска,а лазанята,ще направиш друга...ти бе по вкусна от нея снощи принцесо
Надигнах се и я целунах,сутрин беше като цвете окъпано в роса,най-нежното в цялата градина
-Нужно ли е?Не може ли да останем в леглото,да полежим и после да отидем на плаж?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 8:07 pm

-Трябва да хапнем нещо любими,знаеш защо,ако не се храня,ще започна да припадам,а определено не искаш да ме събираш от пода.
Захапах нежно устните му:
-А и не искаш да те изям,гладна съм любими,после пак,ще се гушкаме,обещавам ти!
Станах облякох ризата му,като му гепих и едни боксерки.
-Хайде поспаланко,така или иначе пак,ще се върнем тук.
Отидох до кухнята,включих печката,сложих да се пържи бекона а върху него и няколко яйца. Сложих ги в чиника и нарязах домат:
-Хайде любими идваш ли?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 8:15 pm

Тя наистина трябваше да се храни,напълно забравях,а снощи я бях оставил гладна
-Не искам разбира се,не искам да ти е зле принцесо,ще се храниш
Тя скочи в едни мои боксерки и риза и се запъти към кухнята,беше много сладка в тях ,исках да я изям....
-Идвам принцесо
Скочих като нахлузих само боксерите си,тя беше в кухнята и готвеше,приближих се като стиснах леко тънкото и кръстче и целунах врата ,ухаеше невероятно
-Това ще е вкусно
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 8:22 pm

Сложих порциите на масата,като изкарах филиките от тостера,в една чиника:
-Надявам се да ти хареса любими!
Седнахме налях му кафе,а на мен сок и започнах да хапвам,бях много гладна,бях яла само пудинг.
-Много съм гладна!
Даже щях да забравя и хапчетата си,противо зачатъчните:
-Ох,почти забравих!
Станах и отворих чантата си,като взех едно хапче. Исках бебе от него но беше много рано и не исках да го стряскам или нещо такова но едва ли сега бе най-подходящо. И се върнах на масата:
-Хапчетата почти забравям за тях,а не трябва.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 8:29 pm

Как нямаше да ми хареса щом беше от нея
-Не ми позволявай да те държа гладна съкровище,понякога забравям болестта ти
Беше наистина вкусно,но тя скочи,донесе хапчета
-Добре ли си принцесо? - притесних се за първи път от както съм с нея я виждах да пие хапчета
-Не мога да си представя,че те имам,ти си като сбъдната мечта Ема
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 8:34 pm

-Добре съм любими,просто трябва да си пия противозачатъчните.
Приближих се към него и го целунах:
-Не искам,ако стане беля да се чувстваш притиснат от това.
Доядох си,като отворих хладилника и взех два пудинга,като единия дадох на него. Обичах да си хапвам пудинг:
-Караш ме да се чувствам,като принцеса наистина,ти си мечтания мъж за мен,винаги съм искала някой като теб.
Все едно мечтите ми се бяха сбъднали:
-Добре,ще ти напомням,ще ходим на плаж нали след това.
Облизах лъжичката от пудинга.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 8:38 pm

Успокоих се ,беше права,още не бях готов за деца,а и тя също май
-Не се чувствам,не бих,обичам те и съч готов да поема всяка отговорност,ако се случи нещо..
Хапнахме когато донесе и пудинг,това не беше добре,опитваше да ме дразни като хапваше този пудинг
-Защото си,заслужаваш най-доброто,макар да не мога да ти го дам от материална гледна точка се старая във всичко друго да си задоволеноа принцесо
Тази палава лъжичка ме караше да не отлепя поглед от нея
-Да,ще ходим,веднага или .....

Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 8:45 pm

Облизах отново лъжицата:
-По принцип може и да не е веднага...
Бях го изяла много бързо станах и започнах да мия чиниите,като навих ръкавите на ризата му,за да не ги намокря и си пеех някаква песен. Въртях леко дупето си но не за да го дразня,за защото бях весела и щастлива:
-А и ти обещах да останем малко в леглото.
Напомних му аз и се обърнах,за да го видя какво прави.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 8:50 pm

Тя стана да мие чиниите,но запя някаква песен,започна да си върти сладкото дупе и ме влуди,когато се обърна да ме види какво правя ,вече я бях притиснал в мивката,галех голите и бедра,целувах узненаданите и устни,ставаше горещо.Вдигнах я на плота и спуснах ръката си за да сваля досадните боксерки,другата галеше кожата и под ризата,но ужастно ми пречеше
-Изкусителка,каквото ида сложиш си способна да изкараш звяла от мен
Целувах я отново,като започнах да я възбуждам,дрязнех женствеността й,дразнех устните и,вече се навлажняваше,чудех се още дали да я имам на плота или да се върнем във леглото
-Тук или на леглото любов моя?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 9:07 pm

Той до някъде прочете мислите ми,защото тъкмо си мислех,ами ако ме вземе точно тук. И той ме взе,отъркваше се в мен. Обърна ме и ме качи на плота,по игра си с мен и ме възбуди до краен предел. Не можех да изтрая повече:
-Не не не мога до леглото да издържа,вземи ме сега!
Почти му заповядах но го приближих към мен,свалих боксерките му само леко на долу:
-Искам те сега,искам да ме изпълниш...
Щом освободих мъжествеността му се наместих но той трябваше да ме движи. Изръмжах от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 9:11 pm

Тя знаеше как го иска,дори не се замисли,а се намести сама,но не можеш да се движи трябваше аз,не можеше да издържи и секунда
-Имаш ме принцесо,имаш ме винаги щом пожелаеш,независимо кога и къде
Хванах я с една ръка за дупето,а с другата за гърдите,задвижих я бързо,целувах я страстно,стенех заедно с нея,усещането да я имам отново беше великолепно,беше неописуемо,сякъш не я бях любил цяла седмица,а бяха минали едва няколко часа
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 9:51 pm

Хванах го за рамото,като го целувах,той ме движеше бързо. Толкова бях възбудена,че не можех да го опиша.
-Полудяла съм по теб мили! Толкова те желая...
Съсках и го притисках,драсках го леко с нокти,като гледах тялото му:
-Люби ме!
И го стори,любеше ме диво и необуздано,когато и двамата свършихме невероятно. Прегърнах го и го целувах по врата не можех да му се наситя:
-Ти си истински мъж,знаеш ли го. Обожавам погледа ти и как ме караш да се чувствам.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyСъб Ное 26, 2011 11:15 am

Това момиче беше навлязло под кожата ми и знаеше как да накара тялото ми да копнее за мен...движех се в нея докарвах тялото и до луд екстаз
-Знаеш че можеш да ме имаш по всяко време принцесо
Леглото се тресеше под телата ни,скоро и двамата свършихме отново бурно,извикахме заедно и се сгушихме един в друг
-Обожавам те мила моя
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyНед Ное 27, 2011 7:01 pm

-И аз теб принце.
Сложих глава на гърдите му,като цялата ми коса се бе посипала по него. Отново дишах неговия аромат,обожавах го опияняваше ме:
-Ще ходим ли на плаж?
Попитах аз но не вдигнах глава. Мърках му,като го погледнах от косите си,като се виждаха само очите ми и устните ми:
-Трябва малко и света да ни види,а и не ми пука от папараците да ме снимат и следят ако искат. Всяко чудо за 3 дни,ще отшуми и ще си бъдем добре.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyНед Ное 27, 2011 7:23 pm

Моята притцеса бе ненаситна,беше англески красива и моя,само моя
-Разбира се,че отиваме,където пожелаеш красавице моя
Беше се сгушила на гърдите ми,беше разпиляла косата си по мен,обожавах да я усещам до мен,да чувам как сърцето и бие,как аромата и попива в мен в къщата
-Сигурна ли си ,че искаш да се покажем? На мен ми е все едно,но кариерата ти?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 EmptyНед Ное 27, 2011 7:34 pm

Лежах и вдигнах ръката си,като го погалих по бузата:
-Ти си моя мъж,кариерата ми може да стихне за малко но ще отмине няма да им е интересно и ще ни оставят намира.
Надигнах се лениво,погледнах сладките му очи и целунах устните му:
-Мили мой,знаеш че те обичам,знаеш че имам и достатъчно пари,знам че обичам да пея но предпочитам да съм с теб без кариера,от колкото сама и с такава.
Гушнах се отново в него:
-Не искам да съм сама и не искам да те изгубя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Максимилиан
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Максимилиан Шел
» Къщата на семейство Костанза

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Бедните квартали-
Идете на: