City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Къщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 4 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 4 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Къщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 4 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Къщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 4 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Къщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 4 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Къщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 4 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_rcap 
Чарли
Къщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 4 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Къщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 4 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 4 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Къщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Максимилиан - Page 4 I_voting_barКъщата на Максимилиан - Page 4 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Къщата на Максимилиан

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyНед Ное 27, 2011 7:41 pm

-Не искам да се лишеваш от това заради мен,знам ,че те правя щастлива,но кариерата ти също,можеш да имаш и двама ни сигулен съм.
Беше малкото ми мързелче,съвсем лениво се надигна и ме целуна
-Пак ли ще обсъждаме състоянието ти? Знам,че си свикнала на лукс скъпа и нямаш идея колко ме боли да знам,че не мога да ти го осигуря,но няма и да приема ти да ми помагаш финансово
Гушна я отново,не исках и нямаше да я губя
-Няма да те карам да избираш,с мен си,няма да те пусна,но и няма да позволя нищо да ти отнеме пеенето
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyНед Ное 27, 2011 7:53 pm

-Добре,разбрах че искаш да си силен,харесва ми това в теб и нямам намерение да те спирам. Но знай,че ако нещо се случи,бих ти помогнала с всичко,каквото мога.
Качих се върху него с малко повече сила,като хванах ръцете му и ги сложих над главата му:
-Готова съм на теб само да пея и да си до мен,от колкото да пея за милиони.
Пуснах го,като го прегърнах:
-Хайде ставай Херкулес мой,ще ходим на плаж нали?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyНед Ное 27, 2011 7:56 pm

-Да да знам,ти си богинята на милосърдието
Тя скочи върху мен с ряз и ме хвана за ръцете,премигнах,но се надигнахи я целунах
-Ммм това със самотното пеене ми хареса,а ще ми потанцуваш ли красавице?Или направо можеш да ми направиш стриптийз..това да е темата на днешната игра за лека нощ?
Засмях се при вида на лицето и
-Хайде скачай или наистина ще си останем в къщи
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyНед Ное 27, 2011 8:10 pm

Станах бързо като облякох банския погледнах го и попитах:
-С цял бански съм до сега не съм била но не искам да ми се вижда белега. На теб харесва ли ти?
Завъртях се към него,за да ме огледа:
-Не се смятам за грозна но ми е малко притеснително.
Облякох си една черна пола,времето не беше много горещо,така че банския ми щеше да е добре в този момент.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyНед Ное 27, 2011 8:15 pm

Докатосе обличаше влязох в банята преди отново да съм се изкушил,но тя го направи така или иначе
-Шегуваш ли се? По добре цял иначе бих те изял
Тръгнах към нея и я притиснах в гардероба
-Трябва да се спра иначе ако всеки ден умирам по теб до никъде няма да стигнем
Тя се въртеше и се суетеше или поне опитваше
-Няма защо да ти е притеснително скъпа... красива си
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyНед Ное 27, 2011 8:23 pm

Облякох се,беше време само за обувките,завъртях се около него,като го изчаках да се облече. Макар че го предпочитах гол и в леглото ми но трябваше да излезем,не можем да стоим постоянно тук.
-Хайде любими,после ако искаш може да отидем,да хапнем бургери?
Засмях се,защото отдавна не бях яла мазна храна:
-А и си мечтая за едни пържени картофки.
Опрях се на вратата:
-Ей нужни ли са ни кърпи?
Попитах аз,като не знаех къде има кърпи.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyНед Ное 27, 2011 8:31 pm

Идеята и ми хареса
-Сигурна ли си ,че може да ядеш това?
Но тя се смееше и подскачаше като дете
-Оу и картофки,направо да си направим пикник на плажа?
Когато се опря на вратата се чудих дали не е размислила и как ще устоя ако реши,че не и се излиза,но тя само попита за кърпи,можеше и да не ни трябват,но най-добре щеше да е да имаме поне една
-Аз ще взема,за всеки случай,ти реши къде ти се ходи на плаж?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyНед Ное 27, 2011 8:38 pm

-Ти знаеш най-хубавия плаж,така че те оставям ти да решиш. А,и идеята за хамбургер и картофки на плажа е перфектно.
Той намери кърпи като я взех и я наметнах върху себе си.
-Аз знам за централния плаж но никога не съм ходила,а и там е малко опасничко за мен и те моля ти да си харесаш някое място.
Отворих вратата и излязохме от входа но на оградата висяха папараци.
-Ето ги и малките гадини!
Усмихнах се и му го казах тихо,за да не ме чуят.
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:02 pm

Макс беше повишен доста и сега имаше време и повече пари,така се чувстваше много по уверен и добре. Брат ми също много го харесваше и често излизаше с него на служебни обеди.
Обаче днес беше по особен ден от 10 дена нямах цикъл и се съмнявах,че може да съм бремена,а ако това се случеше,не знаех дали Макс,щеше да реагира добре. Бях си взела тест за бременност и влязох в банята,като ми трябваше 15 минути за да излезе резултата. Надявах се да не се върне скоро. Трябваше да намеря начин да му кажа.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:07 pm

Напоследък нямах ден почивка,бяха ме повишили и имах отговорности,но за моето момиче винаги намирах време,нищо че излизах и с брат и.Сега заплатата ми бе доста по висока и бях по сигурен в себе си,както и за Ема,защото исках да се чувства добре,бях и казал че може да се преместим ако пожелае,но тя харесваше къщата ми и не искаше да се маха.
Слава богу днес бях свършил по-рано и се прибирах по-рано,исках да я изненадам и да я изведа
-Скъпа...прибрах се,къде си принцесо?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:15 pm

Шашнах се оставаше още време,за това скрих теста под мивката,като скрих хартиките в джоба си. Слязох от тоалетната и се усмихнах:
-Тук съм любими...
Приближих се към него и го прегърнах,погледнах часовника оставаха 8 минути:
-Прибра се по рано радвам се,как мина деня ти?
Корема ми се бе свил и не можех да се съсредоточа:
-Гладен ли си искаш ли да ти направя нещо за хапване?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:17 pm

Ема излезе от банята и ме прегърна,определено се изненада,но очаквах да подскама,от доста време не се бях прибирал рано
-Добре ли си мила?
Тя беше толкова сладка,с всеки ден я обичах все повече
-Да може да хапна,но исках да те изведа на вечеря,излиза ли ти се или ще палуваме у нас?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:22 pm

-Ами добре ще ти направя нещо...
В първия момент не разбрах какво каза но след това се подпрях на барплота,усмихнах се:
-Добре нека излезем,отивам да се гримирам в банята.
И излетях,като торбедо на там,като заключих вратата:
-След 15 мин,ще съм готова!
Извиках,изкарах пръчицата,като я гледах но още от сега се бяха отбелязали две чертички и то ясно все едно ми се смееха:
-Оу,по дяволите!
Извиках силно. Седнах на тоалетната,трябваше да помисля какво да правя.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:24 pm

Нещо и имаше,първоначално щеше да готви,а после се нави да излизаме и се затвори в банята
-15 ли?Скъпа какво ще правиш?
Седнах на стола и зачаках когато от банята се извика,какво и ставаше.
Приближих се до вратата
-Ема добре ли си?Какво има мила!
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:29 pm

Мина времето за теста и показваше две червени черти,сега вече окончателно бе сигурно,че съм бремена. Сега трябваше да скрия някъде теста за да не го види и да измисля,какво и как да му обясня. Започнах да се гримирам на бързо,пъхнах теста в чантичката си за гримове и излязох,тям нямаше да проверява.
-Добре съм просто си ударих пръста в мивката.
Измислих нещо на бързо и отидох в шкафа за да си облека нещо:
-Къде ще ходим?
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:31 pm

Погледнах я невярващо,нещо и имаше,беше прекалено нервна и определено криеше нещо
-Сигурна ли си?Ема странна си мила!
Тя отиде да се облича и попита къде ще ходим
-Ами..на ресторант,после може и до дискотеката ако ти се ходи ?
Аз бях облечен,трябваше тя да се оправи и да решим
-Влизам до банята и идвам
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:37 pm

Ох,че глупаво,не си спомнях дали затворих чантичката си с гримове:
-Макс!
Извиках и се плъзнах към вратата но я затвори:
-Токова трябва да взема нещо!
Въртях пръстите си по рамката на вратата. Отидох да се облека,нямаше май да излезе скоро и можеше да не го забележи. Почнах да обличам бельото си,молех се да не ми пипа чантата.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:40 pm

Реши ,че трябва да вземе нещо,какво и ставаше,нима криеше нещо в банята?
Но нямаше да ровя,имах доверие на момичето си,ако имаше нещо щеше да ми каже.Миех зъбите си когато забелязах чантичката с гримове и нещо странно в нея...приличаше на...ТЕСТ за бременност..какво по..
-Ема?? - излязох от банята с теста в ръце - Какво е това мила?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:44 pm

Обърнах се бавно,като бях с рокля до кръста по сутиен. Май го беше видял,трябваше ли да мисля нещо или загазих... Мозъкът ми бе блокирал:
-А,кое?
Той го показа:
-Ами тест за бременност,ама не е моя...
Когато кораба потъваше най-добре беше да бягаш но аз се опитвах да потъна с него:
-На една приятелка.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:46 pm

Тръснах глава,тя на приятелка ли каза..май момичето ми бе бременна и се чудеше как да ми каже,та реши да се прави на приятно разсеяна
-Ема Робинсън не ме лъжи!Твой е и си бременна нали?
Приближих се до нея,беше само по сутиен и ...
-Кажи ми Ем,детето ми ли носиш?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:51 pm

Малко се стреснах в началото помислих,че ми се скара и се дръпнах малко назад,гледах го невинно и се надявах да ми повярва.
-Ами май съм малко бремена.
Облякох на бързо на горе и роклята,като започнах от неудобство да си играя с косата си:
-Пиех хапчетата си редовно но пак се е получило,просто не знаех как да ти кажа.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 4:57 pm

Малко? Това си беше новина,но колкото и да не се чувствах готов бях щастлив,моето момиче щеше да ме дари с дете..но
-Бременна!Ем ще си имаме бебе - извиках и я прегърнах,завъртях я във въздуха и я целунах
-Брат ти ще откачи само да знаеш
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 5:05 pm

Стоях като гръмната,толкова изведнъж ми дойде,мислех че няма да му хареса,че няма да е доволен от това. Прегърнах го силно и го целунах по бузата,а после по устните. Още малко треперех:
-Да направо ще откачи.
Остави ме на земята:
-Не знаех,как ще реагираш страхувах се да не го искаш,да ме обвиниш,понеже много исках бебе,че нарочно съм го направила.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 5:11 pm

Истината беше че и аз не знаех как ще реагирам след като бяхме говорили,но знаех колко и тя искаше дете,че не можех да и се ядосам
-Не бих те обвинил мила,знам колко го искаш,а и това е..такава радост...
Целувах я,пак и пак ,трябваше да го отпразнуваме,но ..
-Ема...като ще са изненади да са пълни - клекнах пред нея и извадих малък пръстен - Ще станеш ли моя жена?
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 EmptyСря Яну 18, 2012 5:24 pm

Още един огромен шок но хубав шок,естествено. Усмихнах му се палаво,бях се зарадвала много. Наведох се целунах го по устните и без да се отдръпвам,за това казах:
-Да ще се омъжа за теб!
Взех пръстена и тръгнах към спалнята,като по пътя си го сложих,беше много хубав. Бях скочила на леглото:
-Вечерята ни ще се отложи.
Скочих и полегнах на леглото:
-Ела при мен...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Максимилиан   Къщата на Максимилиан - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Максимилиан
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Максимилиан Шел
» Къщата на семейство Костанза

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Бедните квартали-
Идете на: