City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Болница Santa Ángela - Page 12 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 12 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 12 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Болница Santa Ángela - Page 12 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 12 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 12 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Болница Santa Ángela - Page 12 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 12 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 12 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Болница Santa Ángela - Page 12 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 12 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 12 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Болница Santa Ángela - Page 12 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 12 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 12 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Болница Santa Ángela - Page 12 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 12 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 12 I_vote_rcap 
Чарли
Болница Santa Ángela - Page 12 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 12 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 12 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Болница Santa Ángela - Page 12 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 12 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 12 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Болница Santa Ángela - Page 12 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 12 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 12 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Болница Santa Ángela - Page 12 I_vote_lcapБолница Santa Ángela - Page 12 I_voting_barБолница Santa Ángela - Page 12 I_vote_rcap 
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Болница Santa Ángela

Go down 
+5
Дилан
Ванора Райдъл
Чарли
Мейсън Робинсън
Селина
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 9:14 pm

Когато отново свалих нощницата си за да нахраня малката Мейсънпрехапа устни и се усмихна,нарече я окупаторка,но на шега разбира се и той щеше отново да има възможността да ги има
-Не ревнувай татенце и ти ще имаш шанс да им се порадваш
Усмихнах се към него и отново се наведох леко за да може да се нахрани Кат
-Скъпи ще ми донесеш ли малко вода
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 9:20 pm

-Да и нещо за ядене!
Станах веднага,като тръгнах стремглаво на долу,за да и взема нещо. Естествено отидох до близкия ресторант,нямаше да и купя долнопробна храна от болницата.
Скоро бях при нея,като и донесох вода,нещо за ядене и десерт.
-Не е от болницата така,че можеш да си хапнеш.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 9:23 pm

Все пак реши и да ми донесе нещо за хапване,беше толкова мил и съобразителен.Предния път знаеше,че храната тук е гадна и сега не ми даваше.
След като нахраних Кат сестрата я взе за изследвания и ме оставиха сама,когато Мейсън се върна
-Благодаря мили,съобразителен си
Целунах го и разопаковах храната когато ми звъннаха ,че от медиите вече са научили за раждането
-Сега ни погнаха
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 9:42 pm

-Ама аз... Оооо!
Взеха ми я преди да мога да си я гушна,само аз днес не бях я гушкал. Разсърдих се и седнах на стола,като я оставих да се нахрани но тогава Мери,каза че са ни опсъдили в пресъта,не се притеснявах:
-Честитят ни!
Казах но още мислех,че не съм си гушкал принцесата.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 9:46 pm

Той направи кисела физиономия,не му хареса,че малката я взеха преди да я е гушнал
-Престраши се а,но нека свършат с изследванията и ще я вземеш,имаш цялото време мили
Той не се притесняваше от пресата,аз също,но не обичах да ни изпреварват
-Да,честития,а после и кой знае още какво,не искам да пишат глупости за нея
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 9:56 pm

-Не ми пука за пресата не искам да ги удостоявам до вниманието си,сега имаме много по важни проблеми.
След половин час отново ни я донесоха,още от вратата я грабнах и я притиснах до мен,е не силно.
-На татко красавицата!
Сестрата,каза че с нея всичко е добре и след още един ден,ще ни изпишат:
-Супер!
Полюшвах я леко и я гледах:
-Най-сетне и татко да те гушен.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 10:01 pm

Така беше,ако не им обръщахме внимание щяха да спрат.
Вратата се отвори и сестрата внесе Кат,Мейсън като стрела се втурна и я грабна,нямаше търпение да я държи,а щом сестрата каза че всичко е наред и утре ще си ходим,направо бе на 7-то небе
-Татко е много радостен ,отива ти да знаеш,ще ти я оставям често,но и аз искам внимание
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 10:06 pm

-Ще имаш внимание!
Люлеех моето бебче,като се приближих до леглото на Мари,тя ми направи място и седнах до нея:
-Принцеса е нали,малка слънчева принцеса.
Тя се нацупи и заплака.
-О,недей!
По люшнах я,тя поплака още малко и се успокой.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 10:11 pm

Направих фалшива кисела физиономия,а той седна до мен,знаех че това е моя рай и не исках да свършва
-Моите съкровища са до мен,нищо друго не искам
Тогава Кат се нацупи и проплака,а Мейсън не се панира,залюля я леко и щом чу гласа му притихна отново и го погледна с милите си очички
-Някой харесва на тати гласа и се успокоява от него
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 10:30 pm

-Сега ще се успокоява,а като порасне сигурно ще се плаши,ще има. Ау тате идва!
Засмях се дарих с една сладка целувка моята Мари:
-Знаеш,че много те обичам нали?
Исках да и го кажа,защото наистина я обожавах.
-Утре ще можем да се приберем но макар да искаш да ти обърна внимание ни е забранено половин месец да правим секс.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 10:34 pm

Той се шегуваше сам със себе си,но знаеше,че дъщеря му ще го обожава,както го обожавах аз
-Само ако не си много строг!
Върнах целувката му
-Знам,аз те обожавам,но това е друга тема
Но не беше,наистина го обожавах и не можех да мисля какво бих правила ако не се бе появил в живота ми,но последвалата информация не ми хареса
-Кой го каза?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 10:46 pm

-Доктора и на теб го каза но ти задряма. каза,че не е добре,защото още не си се възтановила и е нужно време.
Премигнах не бяхме правили секс от един месец,така че още половин си идваше много отгоре:
-Ще изтърпим още малко.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 10:51 pm

Явно бях заспала на време,но Мейсън е,сега щеше да ме принуди да чакаме,но ако исках да съм добре и пълнозенна съпруга и майка трябваше да слушам
-Добре шефе,какъв избор имам
А така жадувах за тялото му,така исках отново пълноценно да усетя ласките и ритъма на тялото му
-Малко?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyВто Фев 07, 2012 10:57 pm

Поклатих глава и казах:
-Не и малко,каза че може да те заболи,за това няма да ти причиня болка. Миличка знаеш,че много те желая но разбираш ли мила.
Целунах устните и.оставих Кат на легалцето и,като я завих:
-Мила?
Целунах бузката и:
-Ще мине бързо.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Фев 08, 2012 12:36 pm

Мразех да не мога да правя определени неща,а това още повече.
Знаех,че Мейсън ме желае,както и аз него,но в този случай знаех че няма да отстъпи и ще ме пази докато не съм в състояние да бъда с него отново
-Добре!
Направих физиономия когато ме целуна и остави Кат в легълцето й
-Не си ли на работа днес?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Апр 25, 2012 2:34 pm

По пътя контракциите ми започнаха,но не бяха много силни, бяха през няколко минути. Както се казваше това беше само началото и ме чакаше още много болка. Бях се хванала за седалката и я стисках. Опитах се да не викам и да не го панирам,защото знаех че и на него му е болно. Опитах се да се държа колкото се може.
Пред болницата ме взеха на количка и ме заведоха веднага към родилното. Не пуснаха Макс макар да исках да присъства но казаха,че е малко опасно,защото бебето е в неправилна позиция и раждането,щяло да се проточи.
Наистина стана така,беше се проточило повече от 8 часа,понеже бях мъничка,а то бе наддало много,измъчи мен най-вече,както и докторите. Но когато чух гласа на бебето си се разплаках,защото бе най-красивото създание. Бях изтощена до максимум но успях да си го гушна и целуна по челото. Бе голямо силно момченце. След това се унесох събудих се в болничната стая,нямаше никой само цветя,който бяха из цялата стая. Повечето бяха от брат ми,не можех да стана,всичко ме болееше и бях още изморена. Сигурно Макс бе в родилното при бебетата,за да види сина си или така се надявах.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Апр 25, 2012 2:38 pm

Пристигнахме в болницата,взеха я веднага,но казахе че не мога да вляза защото имало някакво усложнение,.През цялото време кръстосвах коридорите,бях се обадил на брат и за да знаят,,а той изпрати цветя,сложих всичко в стаята която трябваше да е нейна и зачаках,минаха сигурноповече от 8 часа когато доктора ми съобщи,че имам син.Ем беше добре и си почиваше.Скоро я доведоха в стаята,но тя спеше,а в ръцете и бе синът ми.Дадоха ми го за миг и после го отведоха за да го къпят и облекат и да поспи,през цялото време бях до Ема,но после отидох да видя и бебето.
Когато се върнах тя бе будна ,оглеждаше се,цялата стая беше в цветя
-От брат ти и от вашите са..
Прегърнах я и я целунах доста жадно
-Той е невероятен любима,най-красивото момченце на земята..Благодаря ти
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Апр 25, 2012 2:48 pm

Седна на леглото до мен,като се сгуших в него,сега всичко си беше на мястото и той бе до мен,имахме си прекрасен син.
-Да и е най-голямото бебе в родилното почти 4 килограма.
Засмях се,беше още от раждането си първенец,сигурно щеше да продължи да бъде такъв.
-Мислех за името му Макс,мисля да е -Максимилиан-Мейсън Шел?
Погледнах към него да видя,дали ще го одобри:
-Искам да се казва на двамата мъже който обичам,а сега в живота ми,ще има и трети.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Апр 25, 2012 2:54 pm

Да,бяха ми казали,че доста голям се е родил,щеше да разбира женски сърца,но бас ловях че майка му ще го научи да не е такъв...
-Какво за име?
Тя искаше да го кръсти на мен и брат си,нямах против,а и щом тя го искаше и да опитвах да споря нямаше да ме слуша
-Щом така искаш,нямам против,дори да носи само на брат ти...пак съм ЗА..
Целунах я по устните ,а сестрата донесе малкия
-Май е време за ядене
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Апр 25, 2012 3:23 pm

Сестрата доведе малкия,който бе увит,като малко пашкулче. Беше тихичък,за първи път щях да го храня. Поех го от сестрата,а тя ми обясни,как да го държа ,за да не се задави и как да го наместя. Гледах Макс,който гледаше с жална физиономия.
-Макси,недей така!
Сестрата ни спогледа странно:
-Не това си е между нас!
Тя излезе,като каза,че ще дойде след 15 мин. Аз държах малкия,който се хвранеше доста лакумо.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Апр 25, 2012 7:35 pm

Тя трябваше да го кърми,това значеше да се разголи.Видя погледа ми и се усмихна,а сестрата я погледна странно!
-Оставете ни
Тя излезе,щеше да се върне скоро.Обърнах се и погледнах ем и Мейсън,беше сладък и гледаше майка си с малки очички
-аз по-добре да седна и да те оставя да го нахраниш
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Апр 25, 2012 7:48 pm

-Обещавам ти,че ще можеш да им се насладиш,когато малкия не ги иска вече.
Усмихнах му се,нахраних малкия,а той след хранене се унесе и заспа. Оправих се внимателно,като се покрих,за да не изкушавам любимия си:
-Ела мили! Ела да му се нарадваме,преди да го вземат.
Погалих главата му,а той спеше,като ангелче:
-Сигурно,ще стане силен като теб,още от сега му личи.
Целунах Макс по бузата,защото гледаше малкия,облегнах глава на рамото му:
-Само,че ще го държа далече от брат ми,не искам да го направи женкар. Няма да станеш,като чичо си нали малък мъж?!
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Апр 25, 2012 7:58 pm

Когато им се насити?Та това щеше да е след весеци,а нямаше да се разберем така с това дете.
-Ами,значи когато се приберем у дома - намигнах и ,шегувах се де,сама щеше да си поиска
Отидох при нея и целунах детето по главичката,той спеше в ръцете на майка си.Тя се облегна на мен и гледаше малкия
-Сега се е кротнал,от както има дъщеря..знае какво може да я сполети и едва ли ще учи синът ни на това
Върнете се в началото Go down
Ема Робинсън
The Heirs
The Heirs
Ема Робинсън


Брой мнения : 219
Join date : 18.11.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Апр 25, 2012 8:06 pm

-Да прав си,май го застигна участта на сваляча,да има момиченце.
Тогава сестрата пристигна,с малкото легълце и ни го отне. Почувствах се празна нямах търпение,да се приберем и да си го гушкам,без някоя жена да ми го отнема. Той си беше моето малко момченце,нямаше да си го дам.
-Ох опасявам,се че ще стана от онези досадни майки,който отхвърлят всяко момиче и не оставят момчето си да стане истински мъж.
Засмях се,свих ръцете си пред тялото си.
-Казаха ли ти кога,ще ни изпишат искам вече да се прибираме. Не искам сестрите да ни се месят и да ми го вземат всеки път.
Върнете се в началото Go down
Максимилиан Шел
Ordinary people
Ordinary people
Максимилиан Шел


Брой мнения : 220
Join date : 15.08.2011

Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 EmptyСря Апр 25, 2012 8:10 pm

Естествено,мен не ме застигна,за това пък имах най-красивата жена и син който да има живота който аз нямах
-Поне Кат си има другарче в игрите
Ема недоволстваше ,че постоянно и го взимат,че ще стане майка каквато не иска да бъде,но нямаше да е така
-Спокойно мила,няма да ти го позволя..а и той също..сигурен съм, че ще има твоя характер
Целунах челото и когато ни взеха детето,това не и допадаше,прегърнах я, така че ръцете и бяха заети.
-Утре мила,трябва да се възтановиш след раждането,беше тежко
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Болница Santa Ángela - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болница Santa Ángela   Болница Santa Ángela - Page 12 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Болница Santa Ángela
Върнете се в началото 
Страница 12 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: