City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имение Виларте - Page 5 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 5 I_voting_barИмение Виларте - Page 5 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имение Виларте - Page 5 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 5 I_voting_barИмение Виларте - Page 5 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имение Виларте - Page 5 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 5 I_voting_barИмение Виларте - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имение Виларте - Page 5 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 5 I_voting_barИмение Виларте - Page 5 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имение Виларте - Page 5 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 5 I_voting_barИмение Виларте - Page 5 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имение Виларте - Page 5 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 5 I_voting_barИмение Виларте - Page 5 I_vote_rcap 
Чарли
Имение Виларте - Page 5 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 5 I_voting_barИмение Виларте - Page 5 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имение Виларте - Page 5 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 5 I_voting_barИмение Виларте - Page 5 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имение Виларте - Page 5 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 5 I_voting_barИмение Виларте - Page 5 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имение Виларте - Page 5 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 5 I_voting_barИмение Виларте - Page 5 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имение Виларте - Page 5 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имение Виларте - Page 5 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имение Виларте - Page 5 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имение Виларте - Page 5 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имение Виларте - Page 5 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имение Виларте - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имение Виларте - Page 5 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имение Виларте - Page 5 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имение Виларте - Page 5 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имение Виларте

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyНед Апр 29, 2012 9:23 pm

-Твоите неща са си твой неща Марисела,ако искаш да имаш любовник,имаш правото да си имаш такъв. Много двойки живеят така.
Родителите ми бяха такива:
-Родители те ми живеят така,никой не си се меси в личния живот на никой но семейството ни се е съхранило,защото семе заедно и не позволяваме на някакви мимолетни връзки да го разбият.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyНед Апр 29, 2012 9:27 pm

Не той наистина говореше сериозно,но нямаше да отстъпя,нямаше да живея така,ето защо той го приемаше,родителите му го правеха,но аз не можех
-Не не не ...аз не съм твоето семейство,ако те могат ,аз не мога Мейсън,няма да живя във фарс,да се правя на щастлива съпруга която не знае за забежките ..имаш избор..или Кат или манекенката..внимавай много...Екатерина остава с мен,а аз и ти..-не вярвах че ще го кажа - Искам развод Мейсън,няма да търпя това положение...
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyНед Апр 29, 2012 9:35 pm

Не можех,не не можех да оставя малката си Екатерина,никоя манекенка не си заслужаваше толкова,за да се отрека от малкото си момиченце:
-Избирам Екатерина!
Бях се пречупил отново но мисълта да изгубя малкото си момиче,бе ужасно болезнена не можех,не наистина не можех:
-Ще я зарежа просто не ми отнемай детето.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyНед Апр 29, 2012 9:39 pm

Разбира се,Кат беше важна за него,не и майка й,но ако си мислеше,че като я остави ще реши проблема който създаде се лъжеше,аз бях наранена и той щеше да си понесепоследствията
-Да не то го отнемам...няма.Ще я виждаш вески ден по 2 часа ,а уикендите за сега ще прекарва при теб,но щом се върнат от Лондон,Кат идва при мен тук,не си мисли че ще остана там с теб...
А и той не бе споменал мен,аз също,просто трябваше да избере пред дъщеря си и любовницата си
-Ти ли ще подготвиш документите за развода или да дам на друг?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyНед Апр 29, 2012 10:03 pm

-Няма да ти дам развод,ясно ли ти е. Няма да ми отнемеш Кат.
Приближих се и я хванах за рамото:
-Не се бори с мен,аз съм най-добрия адвокат,ще загубиш делото,ако се опиташ да ми е отнемеш,ще те погубя,Екатерина е мое дете и няма да ти я дам ясно ли ти е. Никакъв развод,оставаш тук,няма да подпиша никакъв докумен,ще останеш омъжена за мен.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyПон Апр 30, 2012 7:00 am

-О,ще ми дадеш развод,а за Кат ти каза,няма да ти я отнема...ще я виждаш,знам колко я обичаш и че би оставил всичко за нея,дори мен и ще го направиш
Понякога мразех като се надуваше така,това че бе единствения кадърен адвокат в областта и нямаше кой да го победи в залата не значеше че е най-добрия,винаги можех да пръсна богатството си за най-добрия стига да не съм омъжена за него..Той ме хвана за рамото
-Внимавай Мейсън,ако не ми дадеш развод,наистина ще ти отнема Кат,не си мисли,че не мога..мога да докажа изневяра в съда,тормоз над жена ти,ще ми я дадат и дори няма да я видиш...просто отстъпи този път ,примири се,губиш мен не дъщеря си,разбрах си мястото и къде е било през цялото време
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyПон Апр 30, 2012 11:05 am

Пуснах,разперих ръцете си,след това отиде до масата и изпи чашата си с уиски до дъно.
-Ще ти дам развод,само ако виждам дъщеряси през уйкендите и два от празниците,както и през лятото,за ваканцията. Само при това условие,ще ти дам развод.
Обърнах се към нея:
-Обичам те прекалено много за да те държа пленичка на моя свят. Щом не го харесваш и не можеш да се примириш с него,ще ти дам свободата. Въпреки да не искам да ти дам развод,защото винаги съм те обичал но ти никога не разбра,че не мога да избягам от животинската си природа.
Оставих чашата и тръгнах към вратата.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyПон Апр 30, 2012 11:11 am

Какъв глупак беше,не разбираше,че не искам да се стига до това,но не можех да тъпря това,не можех да приема друга жена да има моя мъж,тялото което аз докосвах,не можех да приема да докосва друга така както мен, да я целува
-Не ,не ме обичаш...ако ме обичаше нямаше да ме заменяш с други жени...Защо не ми каза Мейсън?Защо не дойде и не ми каза че си отекен от мен..?Мислиш ли че искам това,да съм далеч от теб,да държа Кат далеч от теб?Да намрази и двама ни когато научи защо сме разделени.... Можеш да избягаш от природата си,просто не искаш..имам усещането че ти харесва да ме нараняваш..
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyПон Апр 30, 2012 11:19 am

-Не не обичам да те наранява!
Обърнах се,как да и го обясня,тя нямаше да ме разбере:
-Обичам теб,не искам да те загубя но не мога да избягам от това което съм аз. Да желая,те обичам,те ти си моя съпруга. Но се побърквам когато видя друга,не е защото изпитвам чувства към нея,заради тръпката,заради усещането от преследването,от всичко онова,което се опитвам да избягам с теб.
Преминах с ръка през косата си:
-Това е като ловен инстингт,притъпих го но той избухна,не съм ти изневерявал до преди месец. Но просто това ме кара да се чувствам жив.
По дяволите,бях като някой изрод,тя нямаше да е разбере:
-Съжалявам,не искам да те нараня,не искам дори да говоря за тези неща,защото ти не ме разбираш,обвиняваш ме и ме изкарваш най-лошия. Да знам чудовище съм,провалих всичко но не мога да избягам от това,ще правя грешки Марисела и ако не си до мен да ми помагаш,а ми ме заливаш всеки път с развод и огромна фуния с глупости,да ще те оставя,не защото го искам,а защото е правилно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyПон Апр 30, 2012 11:25 am

Защо не му вярвах,защо не можеше да ми докаже,че ме обича
-Тръпка?Подяволите Мейсън,не искам това,не искам далеч от теб,не искам да ме оставяш,разбирам те много добре,но как една жена да приеме,че съпруга и ходи по чужди жени...как да приема че всяка жена в този град с която спиш знае коя съм и си мисли ,отнех съпруга на Марисела Виларте...отнех и го,а тя търпи..ужнижение е ,а ти не го разбираш..
Имаше ли начин да оправим това,да не усеща нуждата за други жени
-Имам идея...да разнообразим живота си,да опитаме да ...не вярвам че го казвам,да притъпим нуждата ти..да изпитваш само към мен.не знам,да си боядисам косата,да се правим на непознати,да върнем ленатта сякъш не сме женине,сякъш сме непознати...ако и това не проработи...ще .. ще се примиря
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyПон Апр 30, 2012 11:31 am

Преминах с ръце през лицето си,болеше ме главата от хиледите мисли,който се блъскаха в главата ми:
-Те не ме притежават,при теб се връщам,за теб съм женен,теб обичам,те са просто като кърпички,просто колкото да се усеща,че съм жив,те не ме притежават.
Е и Марисела не,макар да я обичах,само едно момиченце ме притежаваше найстина,само тя бе способна да ме откъсне от това. Обичах Марисела и за това,щях да опитам нейното предложение:
-Добре Мари,нека да опитаме това,което казваш,нека го направим.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 EmptyПон Апр 30, 2012 12:02 pm

Вече сериозно се отчайвах,това нямаше да проработи,за него вкъщи бе затвор,беше ада,щом с тях се чувствашежив
-Не тази която не те притежава съм аз,въпреки че си женен за мен,въпреки че твърдиш,че ме обичаш аз съм тази която те убива за да търсиш живота си при тях..
Само Кат..само тя го притежаваше,тя беше малкото съкровище което притежаваше всички,заради нея,само заради нея се навивах на това..Сега отново проклинах деня в който го видях,в който забременях от него
-Добре...Но няма да се върна в имението докато Кат не се върне в Лос Риос,ще остана тук..дано тръпката ти се върне,надявам се да нямаш и планове за ноща с някоя..довечера има модно шоу,каня те ..можем да започнем от него
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Имение Виларте - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имение Виларте
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Имение "Хейстингс"
» Модна агенция "Виларте"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Кварталът на богатите-
Идете на: