City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имение Виларте - Page 4 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 4 I_voting_barИмение Виларте - Page 4 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имение Виларте - Page 4 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 4 I_voting_barИмение Виларте - Page 4 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имение Виларте - Page 4 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 4 I_voting_barИмение Виларте - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имение Виларте - Page 4 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 4 I_voting_barИмение Виларте - Page 4 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имение Виларте - Page 4 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 4 I_voting_barИмение Виларте - Page 4 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имение Виларте - Page 4 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 4 I_voting_barИмение Виларте - Page 4 I_vote_rcap 
Чарли
Имение Виларте - Page 4 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 4 I_voting_barИмение Виларте - Page 4 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имение Виларте - Page 4 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 4 I_voting_barИмение Виларте - Page 4 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имение Виларте - Page 4 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 4 I_voting_barИмение Виларте - Page 4 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имение Виларте - Page 4 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 4 I_voting_barИмение Виларте - Page 4 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имение Виларте - Page 4 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имение Виларте - Page 4 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имение Виларте - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имение Виларте - Page 4 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имение Виларте - Page 4 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имение Виларте - Page 4 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имение Виларте - Page 4 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имение Виларте

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 3:24 pm

Хапеше ме леко,движеше се не спираше дори за миг.Оргазма ни покоси,беше бурен,див,по-див и от първия,бях заситена,бях задоволена по-най невероятен начин.Не не спря да ме дарява с ласки
-Това бе .... господи,невероятно
Целуна коляното ми,засмука устната ми
- Да,невероятно е при мен... -прегърнах го,целунах го нежно - Обожавам секса с теб
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 3:34 pm

-Да трябва,преди да се скараме да си лягаме заедно,така ще решим всичките си проблеми много бързо.
Засмях се,като я целунах:
-Впрочем взели каталог,ще си харесаме ли наша къща?
Попитах аз легнах до нея и я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 3:36 pm

-Именно заради това лягане и не говорене,сега сме в това положение..но може би си прав!
Отвърнах на целувката му,но и аз се засмях
-Разбира се,че взех.Минах през агенцията и дори говорих с представителката,каза щом харесаме нещо веднага да се обадим,дори да не можем да отидем веднага ще ни я запази
Взех каталога и легнах до него
-И все пак какво точно търсим?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 3:41 pm

-Голямо имение,да има два кабинета за теб и за мен,обширна спалня,хубава детска със светлина,хубав двор с басейн и място където да си играе детето или децата.
Целунах сладката и бузка:
-Нещо,което и на двамата да ни харесва.
Отворих каталога,като разглеждах:
-Ще си го обзаведем по наш вкус.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 3:43 pm

Определено щеше да е голямо,сега нямаше да сме сами.Бяхме свикнали всеки да живее сам в огромно имение сам със слуги,а сега щяхме да живеем заедно ,а чакахме и дете
-А прислуга?Нова ли ще наемаме или мих от нашите?
Само при мисълта за онези млади и кокетни момиченца у тях ми се повдигаше,а тай определено не харесваше моите момчета за всичко
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 3:54 pm

-Само,ще вземем икономите от моя и от твоето имение и най-доверената ти прислужница,знам че без нея не можеш,а от моите никой не ми трябва,а и твоите въобще не ги искам. За това,ще си намерим нови,лоялни и работливи. Както и детегледачка с опит.
Засмях се,като исках да бъда ясен:
-Виж знам че не ги харесваш и аз не харесвам твоите,така че ще почнем на ново.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 4:01 pm

Беше наистина сладък като говореше за нас,за бъдещето ни,за къщата ни.Гледах го,гледах тавана и си мислех за изминалите дни,за времето когато го срещнах..дали не бях влюбена в него
-Добре,да решим кое имение и пускам обява за прислуга,момчетата няма да са доволни,но остават тук да се грижат за имението...оставям го за всеки случай
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 4:20 pm

-Нали ти казах,тук ще прекарваме лятото с децата,ще се връщаме от време на време или в твоето или в моето,а и майка ми и баща ми,ще искат да виждат внучето си,или внучката си.
Погалих леко корема и,показах едно имение:
-Това е хубаво но няма басейн.
Засмях се,като отметнах:
-Не е нащо значи.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 4:24 pm

-Съгласна съм -но се натъжих,моите родители нямаше да видят внуците си,може би майка ми по скоро биологичната,но нямах желание да я откривам,за това се съсредоточих върху къщите
-Тогава това ? Какво ще кажеш? - има басейн,мисля,че и вътрешен имаше, голямо е ,има много стаи,даже не за 2 ,а за 4 кабинета?
Мейсън погали корема ми,настръхнах,беше невероятно усещане да лежа до него и да вземаме подобни решения
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 4:48 pm

Омагьосан бях от новата къща,беше хубава и луксозна и имаше всичко,което искаме:
-Да невероятна е...
Погледнах я:
-На теб харесва ли ти,това нашето имение ли е?
Попитах аз,като хванах ръката и:
-Това е първото решение,което ще вземем заедно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 4:52 pm

Мейсън хареса къщата,беше възхитен,аз също я харесвах беше и по джоба ни.Бях развълнувана,да взема подобно решение с него
-Да,харесва ми,това е нашето....нашето имение
Хвана ръката ми и думите му ме озадачиха,знаех че ни чакат много решение,но...по този начин по който го каза се чувствах странно
-Прав си,на мен ми харесва,искам го,а ти?Ти си мъжът в къщата и последната дума .... -беше трудно да го кажа,лесно не давах да ме командват ,но с него трябваше да правя компромиси - е твоя
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 5:00 pm

Поклатих глава:
-Аз,ще бъда лошото ченге с децата но решенията вземаме заедно,щом на теб и на мен ми харесва,това е нашето имение.
Целунах я по нослето,а после по устните:
-Обади се да я запазиш да я огледаме и да решим,какво ще правим.
Притиснах я отново към мен:
-Ще вземаме заедно решенията.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Сеп 18, 2011 5:05 pm

-Ти ще си по-голямо дете и от тях мили мой
Но той искаше също това имение и това ми стигаше
- Добре,ще се обадя за да уредя нещата,кажи ми,че утре нямаш дело?
Но като знаех какъв съм карък щеше да има и отново щях да съм сама.Мейсън ме целуна и притисна в тялото си отново,а това ми действаше невероятно
-Ако не си намислил да ме имаш не го прави ,чувствителна съм на подобен род допир
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 8:10 pm

Прибрах се в къщата,като малката я нямаше и така бе по-добре,защото можех да се разберем с нея. Отидох в хола,като накарах да ми сипят малко алкохол,очакваше се тежък разговор. Бях седнал на нещо,дръпнах го зад себе си,бе играчка на малката. Завъртях я около пръста си и я оставих на масата. Мари не се бе прибрала сигурно бе с приятелки.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 8:16 pm

Не можех да повярвам ,че ми го причини,цял ден бях в агенцията,обадих се на майка му да останат още в Лондон,защото с баща и имахме много работа и щеше да е по-добре,сърце не ми даваше да кажа,че сме скарани,че не се прибирам в имението ни,а в моето имение..сега се радвах,че не го продадох.
Бях изтощена,цял ден бях мислила как бях пропуснала това,как не бях разбрала че закъснява защото не е на работа а спи с дрега,а нощите когато не спешев къщи...бил е с нея...Надявах се да си взема вана и да поспя,но щом се прибрах той беше там,наливаше се с алкохол..супер,дали и с нея пиеше преди разговор
-Какво правиш тук Мейсън..? Върви си
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 8:22 pm

Изправих се и се приближих към нея:
-Марисела не изпадай в истерии това е просто среща,защо правиш тези глупави сцени!
Казах и аз като протегнах ръка към нея:
-Пак ли изпадна в онова състояние на глупава ревност,имам дела и ходя на тях това просто бе кафе,не знаех че ще се побъркаш толкова от него!?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 8:27 pm

Отстъпих,той зая толкова глупава ли ме смяташе,а и не бях съдебните му заседатели,тях можеше да манипулира с доказателства,можеше да вярват на тях,но аз бях видяла с очите си,нима щеше да отрича вечно
-Истерия?Смяташ ли че е само истерия Мейсън..не съм сляпа,не ме прави на глупачка,няма смисъл да отричаш,ти я целуваше... или ще отречеш ?Поне веднъж бъди честен с мен,имаме дете за бога,моята глупава ревност ли едва не го остави без баща когато ти ревнуваше безсмислено?Така,че не ми говори за глупава ревност
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 8:30 pm

-Стига глупости Марисела! Ти си моя съпруга имаме дете,мислиш ли че за някаква глупава манекенка,ще си зарежа семейството.
Погледнах я с объркване:
-Изпаднала си в глупава истерия,която е напълно безмислена,нищо няма между мен и нея. Успокой се и престани да упяваш за рази глупост,че си видяла,как целувам ръка на една цена.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 8:34 pm

О беше голям актиор,дори ме гледаше с объркване,но пред мен не минаваха знаех какво съм видяла,знаех и какво беше правил,не запърви път ходи с нея в това кафе или си мислеше че няма да проверя и ще се доверя на сляпо
-Не се прави на светец,ти искаше да ми пробуташ пари за да гледам детето,докато не те заплаших,игра ролята си добре,спеше с мен у дома,но между другото си ходел и при нея нали,особено месеците когато не можех да бъда с теб...но не не ти стигна,продължи да се виждаш с нея,нали не мислиш че можеш да се скриеш от мен?Не за първи път я водиш там,отречи!Отречи че си оставал да спи при нея?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 8:40 pm

-Не съм водил никой,не съм спал с нея. Имам прекалено много работа,за да се занимавам с нея?!
Изкрещях аз:
-Престани не искам да повдигам този въпрос повече,писна ми с твоята глупава ревност. Знаеш миналото ми и това те кара да си мислиш,че не съм се променил. Стига глупости!
Обърнах се:
-Престани не искам да говоря по темата,мисля че е преключена.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 8:45 pm

-Интересно защо не ти вярвам?Казваш ми че си на дело ,а те заварвам с манекенка,а сега ми казваш че имаш много работа..за какво ще води дело тя което посредствен адвокат да не може да се справи?Фалшиф силикон или ботокса не и стои както е искала и щесъди лекаря си..моля ти се може понякога да преувеличавам,но сега знам какво говоря..
Обърна се ,дори посмя да крещи
-Какво ти коства да си признаеш,да ми кажеш къде сбърках че ме замени с друга?Кажи ми Мейсън?
Вече не издържах,след раждането на Кат мислех че всичко е наред,но явно не беше и ако до сега не бях плакала пред него,то сега сълзите ми взеха превес
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 8:54 pm

-Марисела не повдигай теми,с който не можеш да се пребориш!
Не исках да се обръщам но тя не спря:
-Задушаваш ме Марисела,все едно и също,връщам се ти и бебето лягам и нищо. Всичко сякаш се изпари няма тръпка,не се чувствам жив. Обичам дъщеря си ужасно но не мога да живея,като обикновените мъже,всеки ден едно и също,пълно еднообразие.
Погледнах я в очите:
-Писна ми тази ситуация!
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 8:58 pm

Той ми казваше че не ме обича,че съм му омръзнала.Нямало разнообразие,винаги едно и също,а аз се стараех да е щастлив
-Не намесвай Кат...не смей,щом ти е омръзнала ситуацията трябваше да ме мамиш с друга така ли?Не можеше ли просто да поговорим,да разнообразим живота си ...или ще ми кажеш че вече не ме обичаш,че с тръпката и любовта си отиде ...
До мен имаше чаша,взех я и я хвърлих в стената,тя се разби
-Знаех си ,не можа да преглътнеш че ергенския ти живот си отиде,не можа нали..не ми прости че забременях..
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 9:05 pm

-Обичам те Марисела но не мога да ти бъда верен,не го ли разбираш,имам нужда от разнообразие не мога...
Да не можех да понеса,че ергенския ми живот си бе отишъл но не можех да живея и без нея:
-Ти просто не можеш ли да се примириш,че не мога да ти бъда верен,или се научи да го преглъщаш или не се интерсувай,какво правя и остави нещата такива каквито са.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 EmptyНед Апр 29, 2012 9:08 pm

Обърнах се към него,той шегуваше ли се,обичал мено не можел само с една..
-Ни си извратен...коя нормална жена би преглътнала това,коя жена и живяла нормално знаейки че съпруга и спи с други,с манекенки,особено с тях..как смееш да ме молиш да се примиря..ти би ли понесъл унижението да спя с други,да дарявам ласките си на други мъже,същите които давам на теб?Би ли могъл...?
Да оставя нещата каквито били,не щях да направя нещо по-добро...
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Имение Виларте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имение Виларте
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Имение "Хейстингс"
» Модна агенция "Виларте"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Кварталът на богатите-
Идете на: