City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Имение Виларте - Page 2 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 2 I_voting_barИмение Виларте - Page 2 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Имение Виларте - Page 2 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 2 I_voting_barИмение Виларте - Page 2 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Имение Виларте - Page 2 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 2 I_voting_barИмение Виларте - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Имение Виларте - Page 2 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 2 I_voting_barИмение Виларте - Page 2 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Имение Виларте - Page 2 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 2 I_voting_barИмение Виларте - Page 2 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Имение Виларте - Page 2 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 2 I_voting_barИмение Виларте - Page 2 I_vote_rcap 
Чарли
Имение Виларте - Page 2 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 2 I_voting_barИмение Виларте - Page 2 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Имение Виларте - Page 2 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 2 I_voting_barИмение Виларте - Page 2 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Имение Виларте - Page 2 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 2 I_voting_barИмение Виларте - Page 2 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Имение Виларте - Page 2 I_vote_lcapИмение Виларте - Page 2 I_voting_barИмение Виларте - Page 2 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Имение Виларте - Page 2 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Имение Виларте - Page 2 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Имение Виларте - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Имение Виларте - Page 2 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Имение Виларте - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Имение Виларте - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Имение Виларте - Page 2 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Имение Виларте - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Имение Виларте

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 2:48 pm

Да съм внимателна,той шегуваше ли се,тялото ми гореше, щом пъхна ръката си под нощницата кожата ми настръхна,тялото ми се изви,сякаш знаеше какво предстои,помнеше още какво правеше с мен преди....
-Само тялото?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:04 pm

-Не...
Засмях се,целунах я по врата,като ръцете ми се движеха бързо,бях да я докарам до оргазъм така,не исках да я нараня,за това,щях да задоволя желанието и,а после,щях да се отправя към стаята си за да не я пожелая още повече:
-Харесва ли ти?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:07 pm

Лъжеше ме,но аз му вярвах,в момента имах нужда да му вярвам.
Целуваше врата ми,движеше се по тялото ми, побъркваше ме така както само той можеше и това ми липсваше последните седмици
-Знаеш,че да!
Извивах се,гласът ми трепереше,само да посмееше да ме задоволи така и да си тръгне.Извъртях се,бях над него,нямаше да му позволя да си отиде
-Нали не мислеше да ми бягаш?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:14 pm

-Мер не искам да те нараня,остави ме да те задоволя по този начин,и да поспим.
Казах аз макар,че лъжех себе си,защото много я исках. Бе над мен и се притискаше,пулсирах,желаех я повече от всичко,а и тези седмици без нея и жена си беше истинско въздържание.
-Моля те не искам да пострадаш...
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:17 pm

Не искал да ме нарани,само да ме задоволи по начин по който ...да харесваше ми,но исках него, исках го в себе си
-Нищо няма да се случи, едва в началото съм,ще има време когато няма да мога да бъда с теб,докато не родя,ако започнем от сега няма да издържа...моля те люби ме...
Мразех да ставам слаба пред мъже те,но в подобно състояние не можех да се контролирам...
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:28 pm

Усмихнах се,харесваше ми да ме моли така,да показва,колко и е нужно това. Харесваше ми да е така страстна. Обърнах я,оказах се над нея,като само с една ръка свалих бельото и:
-Добре,ще те задоволя красавице!
Свалих и моите,предвкусваше какво и предстой. Бе впила ръцете си в мен,тръпнеше и скоро всичките и желания за този момент се изпълниха,влязох в нея,като се задвижих бавно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:31 pm

Когато ме обърна знаех какво ме чака,вече бях изпитвала удоволствието с него...Действаше бързо,не чакаше нищо и никого,дори да започнех да протестирам нямаше да спре,но и аз нямах това намерение.Затворих очи,очаквах да ме завладее и не чаках много,когато проникна в мен тялото ми се изви,впих нокти в гърба му...
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:38 pm

Докосвах я,може би и аз нямаше да издържа и щях да загубя контрол. Задвижих малко по бързо,като не спирах да я дарявам с невероятни целувки.
-Съжалявам!
Казах аз тихо на ухото и:
-Съжалявам,че се държах така с теб.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:42 pm

Все пак не спря да дърдори,въпреки,че не спираше да се движи в мен.Не спираше да ме целува,сякаш за първи път бе с мен,сякаш не бях бременна..
-Може ли да го обсъдим сутринта?След делото може би..
В този момент не исках да говорим за случилото се,а за други,по-приятни неща....
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:49 pm

Замълчах и я докарах до края но не бях толкова див,колкото ми се искаше,но и аз успях да свърша. Легнах до нея,страх ме беше дали не я бях наранил. Но тя беше добре,дори до някъде щастлива. Не станах не отидох в другата стая останах с нея,оставих я да лежи на гърдите ми.
-Доволна ли си мила?
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:52 pm

Заради хормоните или заради прекалената възбуда или просто защото той го можеше свърших бързо,беше невероятно както всеки път с него,постарах се да не викам,защото в този късен час слугите ми със сигурност биха се появили.Мейсън остана до мен,лежах на гърдите му и дишах спокойно
-Доволна ли?Щастлива съм...до мен си,не се караме..още...Поспи,утре имаш дело,но не може ли да си починеш ден два след това,да прекараме малко време..заедно
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 3:58 pm

-Ще видя но имам много работа,хората разчитат на мен,а и в тази криза,много хора се нуждаят от мен.
Целунах я по челото:
-Ще се опитам да се освободя но не ти гарантирам нищо.
Затворих очи опитвайки се да заспя,защото утре трябваше да стана рано.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:00 pm

-Добре няма да те притискам,аз също имам работа в агенцията
Усмихнах се и се сгуших в обятията му,щях да заспя мигновено,бях уморена,за два дни бях преживяла достатъчно за да спя дни наред
-Сега заспивай за да не ме обвинят,че ти преча на работата!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:05 pm

Кимнах и след това се унесох. спах доста добре. На сутринта станах,като минах през банята,облякох се и слязох долу да закуся,не исках да я будя,защото беше много рано,исках да я оставя да поспи.
Седнах в трапезарията,като започнах да се храня,проверявах пресата,чакаше ме много тежък ден.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:10 pm

Събудих се,но Мейсън го нямаше в леглото,вероятно беше тръгнал за работа.Станах и си взех душ,бях и страшно гладна,а сега трябваше да ям и за двама,това значеше калории и килограми..ужас...
Слязох в кухнята облечена в жълта рокля която ми бе наистина удобна когато го видях на стола да закусва и разглежда вестника
-Добро утро
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:16 pm

Свалих вестника,се обърнах към нея,беше красива усмихнах се:
-Добро утро,много си красива.
Казах аз като затворих вестника:
-Мислех,че ще искаш да поспиш,за това не те събудих,а и ще 1 час ми остава и отивам на дело.
Посегнах към чашата кафе,като отпих от него:
-Ще се върна към 15 чеса ако всичко мине добре.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:19 pm

Усмихнах се
-Благодаря, ти също си секси
Надявал се е да спя,за да може да излезе..трябваше да спра с тези мисли и да му имам доверие
-Добре,аз имам малко работа,но мога да я свърша и в къщи,ако наистина успееш да свършиш може да излезем,но ако не успееш поне се обади за да знам!Става ли?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:26 pm

-Добре,ще ти се обадя.
Кимнах,като и налях сок и малко кафе:
-Доктора,каза че ако не ти се гади можеш да пиеш малко кафе.
Бях го разпитал за всичко,а и носех вече с себе си литература за бременни,исках да се подготвя за всичко:
-Надявам се че ще ме изчакаш тук,аз ще се върна.
Погледнах я сериозно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:28 pm

Олекна ми като каза,че ще се обади,малко по -малко щях да си върна доверието което имах в него.Наля ми кафе,седнах до него
-Знам какво мога и какво не,не вярвай на книгите,а доктора може и да е подкупен..
Засмях се при последното
-Ако ходя до агенцията ще опитам да се върна преди теб,за да не решиш че пак съм се измъкнала...Снощи започна да казваш нещо ?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:39 pm

-Че съжалявам за държанието си,наистина се радвам,че ще стана баща. Просто се страхувах да не изгубя ергенския си живот но май му е времето.
Приближих се и я целунах,след това се върнах,като си допивах кафето:
-Но тук не ми харесва,съжалявам но не мога да свикна в твоята къща,слугите ме гледат злобно.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:43 pm

-Ей на мен също не ми е лесно да разбера,че съм бременна само на 21...аз също съжалявам за държанието си,не трябваше да те заплашвам,но не знаех какво друго да направя....
Мейсън стана и ме целуна ,след което седна обратно,отпих кафето си и погледнах слугите,наистина някои от момчетата го гледаха злобно и знаех защо
-В болницата спомена нова къща,да огледаме,съгласна съм въпреки,че не искам да напускам имението,ще направя компромис
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:48 pm

-Е,и аз не исках да напускам моето си имение но съм тук.
Вдигнах рамене и бях прав но тук не можех да издържам:
-Ако бяха в моето имение до сега да съм ги уволнил всички.
Казах аз леко строго но тук се изнервях ужасно много,само иконома си вършеше работата добре.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyСъб Сеп 17, 2011 4:51 pm

-Оценявам го наистина.
Той беше оставил лукса в имението за да дойде тук,но тук също не беше зле,напротив...
-Не им обръщай внимание,те са никои ,просто доверени хора,които нямат право да те гледат така
Обърнах се към момчетата и те веднага ме разбраха,напуснаха стаята и остана само иконома!
-Скоро няма да ги виждаш
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyНед Сеп 18, 2011 11:58 am

-И все пак искам да си купим наше място където и на двамата да ни харесва,така само на теб ти харесва,а аз се примирявам.
Казах аз след това отпих от кафето. Отново извадих цигара но я прибрах бързо:
-Май,ще отказвам цигарите!
Погледнах отново към пресата,може да се каже,че малко ревнувах от мъжете,тук и исках да ги разкарам.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 EmptyНед Сеп 18, 2011 12:02 pm

-Да,по същия начин се чувствам и аз в твоето имение,а и не ми харесват младите ти прислужнички,нито начина по който те гледат..
Извади цигара ,но я прибра отново,усети се че не бива да пали пред мен
-Ако ти се пуши излез на верандата,ще дойда с теб ,чистият въздух няма да ми дойде зле,а димът няма да ми пречи!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Имение Виларте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Виларте   Имение Виларте - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имение Виларте
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Имение "Хейстингс"
» Модна агенция "Виларте"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Жилищна зона :: Кварталът на богатите-
Идете на: