City of the Rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ние сме млади,красиви,богати и порочни.Ние сме жители на Лос Риос-Градът на богатите.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Новото клипче на форума
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Селина
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_rcap 
Мейсън Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_rcap 
Елиза Даймънт
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Екълс
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_rcap 
Ванора Райдъл
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_rcap 
Сара Макензи
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_rcap 
Чарли
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_rcap 
Максимилиан Шел
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_rcap 
Ема Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_rcap 
Bijou Deschanel
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_lcapНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_voting_barНощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 I_vote_rcap 
Similar topics
Latest topics
» Малкото пристанище за лодки
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyВто Ное 25, 2014 9:54 pm by Ванора Райдъл

» Изоставената военна база
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПон Ное 24, 2014 10:53 pm by Чарли

» Имението "Дънкан"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyСря Ное 19, 2014 10:24 pm by Чарли

» Черно сияние
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyСря Окт 08, 2014 3:54 pm by Селина

» Имение Робинсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyНед Авг 24, 2014 10:25 am by Мейсън Робинсън

» Болница Santa Ángela
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 3:59 pm by Валерия Питърсън

» Модна агенция "Виларте"
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyНед Апр 20, 2014 7:08 pm by Мейсън Робинсън

» Имението на Марисела и Мейсън
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Апр 18, 2014 7:42 pm by Мейсън Робинсън

» Търговски център
Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:20 pm by Елиза Даймънт

Изтегли си късметче
Точно време
Посещения
Counter
Counter

 

 Нощен клуб "Xs Los Rios"

Go down 
+12
Мейсън Робинсън
Селина
Дилан
Виктория Екълс
Ема Грийн
Чарли
Ванора Райдъл
Меган Стивънс
Victoria
Дженифър Клемънт
Сара Макензи
Елиза Даймънт
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Victoria
Moderator
Moderator
Victoria


Брой мнения : 106
Join date : 19.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyЧет Юли 21, 2011 8:10 pm

Джей се появи за момент,а след това тръгна на някъде,после пак се върна. Сладурана беше,Дилън целуна ръцете на всички нас. Явно приказките за това че е голям джентълмен бяха вярни. Поръчах една бутилка шампанско "Дом Периньон",както и няколко чаши. След като дойде го отворих и сипах на всеки по много.
- Нека пием за приятелството. - намигнах им и повдигнах чашата си. Погледнах Ел и подхвърлих закачливо :
- Май твоя приятел доста те харесва,не сваля очи от теб. - изкикотих се погледнах Джей и Бека и им намигнах.
Върнете се в началото Go down
Rebecca Swan
Ordinary people
Ordinary people
Rebecca Swan


Брой мнения : 27
Join date : 21.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyЧет Юли 21, 2011 8:15 pm

Непознатият, който вероятно се казваше Дилън изненада Бека изключително много. Или беше различен или мислеше русокосата за богата, което бе малко невъзможно имайки се в предвид видът й. Момичето продължи да оглежда всички все така объркано и напрегнато. Блондинката се опита да я успокои, да й напомни, че е сред приятели, което не бе съвсем вярно, но все пак се хареса на Ребека.
- За приятелството. - повтори тихо и повдигна чашата си, за да предизвика обичайното чукване.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Клемънт
The Heirs
The Heirs
Дженифър Клемънт


Брой мнения : 75
Join date : 17.07.2011
Age : 28

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyЧет Юли 21, 2011 8:41 pm

-Взе ми думите от устата - казах на Вики по-тихичко, като се приближих към нея и се засмях. Отпих от шампанкото, определено знаеше какво да поръчва, това шампанско беше доста добро.. или по-споциално тази бутилка, понеже бях пила пълен отврат пак от тази марка.
-За доброто приятелство - добавих и аз, малко изменяйки тоста. Надявах се и след тази нощ да си останем близки с момичетата.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyЧет Юли 21, 2011 8:44 pm

- И за красивите дами. - казах , усмихнах се и отпих от чашата си. Радвах се , че ми се отдаде възможност да се запозная с приятелките на Елиз , може би най-накрая си имахме доверие. Тя можеше да разчита на мен и трябваше да го разбере.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyЧет Юли 21, 2011 9:15 pm

Вики отвори шампанско и вдигна тост.
- За истинските приятели -казах поглеждайки Джей и Вик ,дори Беки ,но избягвах погледа на Дилан,макар и с него да се чукнах.Подминах забележката на Вики,знаех точно колко ме харесва ,но не отговорих.Той наиситна само ме гледаше ,бях му обещала шанса и да прекарам два дни плътно с него.Отпих от пенливата течност,вече бях смесила твърде много различен алкохол,но въпреки това приех тоста на драго сърце.Усмихнах се ,на всяко от момичетата и оставих чашата ,почувствах ,леко замайване.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyЧет Юли 21, 2011 9:32 pm

Погледнах към Елиз , явно беше започнала да се напива , това не беше добре , отидох до нея и й казах тихо:
- Можем да отидем някъде другаде , ако искаш , на по-спокойно място , виждам че не ти е много добре. Може да дойдеш у нас или ако ти е по-спокойно у вас , но мисля че ако продължаваш да пиеш , вечерта няма да завърши добре.
Върнете се в началото Go down
Елиза Даймънт
Admin
Admin
Елиза Даймънт


Брой мнения : 513
Join date : 10.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyЧет Юли 21, 2011 9:37 pm

Погледнах го и шеговита усмивка се изви,на устата ми.
- Нима ,не ме искаш пияна,така няма да се съпротивлявам и може да си правиш всичко-разкикотих се.Да май алкохола наиситна ми беше дошъл в повече.
- Не ,не бих искала,да ме видят така в имението ми,за това води ме у вас ,но внимавай,знаеш ,че ако опиташ нещо,което не искам,дори пияна мога да се защитавам!-казах и се облегнах на него,леле беше започнало да ми прилошава.
- Момичета напускам ви,радвам се ,че запознахме и се надявам ,пак да се видим скоро-казах целунах по бузата всяка една и им дадох по една визитка с телефония си номер.След ,което се оставих на Дилан да ме води.
Върнете се в началото Go down
Дилан
Outlaw
Outlaw
Дилан


Брой мнения : 202
Join date : 20.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyЧет Юли 21, 2011 9:43 pm

- Не бих го направил и го знаеш , знаеш ли боли ме като говориш така. - погледнах я и когато каза да отидем у нас кимнах , отново целунах ръка на всяка една от момичетата.
- Радвам се , че се запознах с такива очарователни дами като вас , надявам се добре да си изкарате вечерта. - усмихнах се , хванах Елиз и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Мейсън Робинсън
The Heirs
The Heirs
Мейсън Робинсън


Брой мнения : 515
Join date : 16.07.2011

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyЧет Юли 21, 2011 10:55 pm

-Има разлика от ухажорката до натрапницата,а още повече,че е златотърсачка. Търси богат съпруг,който да ошушка за кратко време.
Поръчах си едно уиски,вече не бях на работа и тя ми говореше на ти. Беше приятно:
-Радвам се,че ми говориш на ти. И нямаше да е,честно да обърна внимание на това момиче,а да съм поканен от друго тук. Няма да е кавалерско,а аз съм кавалер.
Все още не ме беше оперила съчмата.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 8:06 am

Елиза ме видя,но явно компанията ми я отказа да дойде при нас,а и тя не бе сама,мъжа който виждах беше познат,но не знаех от къде,Дженифър беше намислила нещо,защото всички бяха ентусиазирани
-От такива трябва много да се пазим!
Поръчах си нова текила,а Мейсън уиски,като започна наново разговора
-Разбрахме се ,че извън делова среда ще си говорим на ти,нали така? Мисля,че останаха много малко кавалери в този град!
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Сали
Newspaper editors
Newspaper editors
Сали


Брой мнения : 65
Join date : 22.07.2011
Age : 27
Местожителство : В нечие легло ;дд

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 2:29 pm

Туко-що пристигнах в града и вече разбрах ,че има някакво парти или нещо подобно.Преоблякох се и се насочих към клуб "Xs Los Rios" .Реших да не вървя и си взех такси.Колата ми щеше да пристигне утре.Таксито спря , платих на шофьора и излязох ат таксито.Затворих вратата и тръгнах към входа на клуба.След като влязох се насочих към бара и си поръчах уиски с лед и една текила.Казах на бармана ,че след като едно от тях свърши да ми налее следващото.Обърнах се към хората ,дали щяха да забележат новото момче-мен ?Или цяла вечер щях да си стоя самотно на бара.Кой знае?Брамана остави двете чашки пред мен и аз веднага изпих текилата на екс и изчаках да налее следваща.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 2:37 pm

Докато говорех с Мейсън в бара влезе едно момиче,красивите лица ми правеха впечетление като собственик на агенция за модели,но изглеждаше дете.На всичко отгоре се настани зад мен на бара и поръча алкохол.Бях сигурна,че не е на повече от 17 години.Обърнах се към нея за миг
-Не си ли малка да пиеш?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Сали
Newspaper editors
Newspaper editors
Сали


Брой мнения : 65
Join date : 22.07.2011
Age : 27
Местожителство : В нечие легло ;дд

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 2:45 pm

-Не си ли малка да пиеш?
Чу се до мен ,обърнах се и видях едно момиче което ме гледаше с усмивка.
-Скоро ставам на 18 , а и пия отдавна ..
Казах аз и отпих от водката ,докато бармана ми наливаше текила..
-Хей ,ти си онази която имаше модна агенция ,нали?Миналата година мислех да кандидатствам ..
Попитах аз и се усмихнах на непознатата.
-Аз съм Сали ..
Представих `и се аз.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 2:50 pm

-Явно ти липсва родителски контрол!
И аз нямах право да и го налагам така,че мислех да я оставя,тогава тя ме позна
-Да аз съм,Марисела,Марисела Виларте
Огледах я ,ако бе дошла щях да я взема ,не че сега ми пречеше
-Приятно ми е Сали!Ако искаш ела тези дни и ще ти направим пробни снимки,имаш потенциал за модел
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Сали
Newspaper editors
Newspaper editors
Сали


Брой мнения : 65
Join date : 22.07.2011
Age : 27
Местожителство : В нечие легло ;дд

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 2:54 pm

-Супер ..
Казах аз се усмихнах.Отпих от водката си и после изпих текилата си на екс.
-Нямам родителски контрол, баща ми бе убит, а майка ми е умряла при раждането ми.
Казах аз на Марисела и `и се усмихнах фалшиво.
-Марисела , няма ли по - кратка версия на името ти ,галено име така да се каже ?
Поптах аз .
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 2:59 pm

Като я гледах как пие се чудех как ще се справя с работата ,но ако иска да е модел ще се наложи да намали поне алкохола
-Мари или Сел както искаш
Тя ми разказа за родителите си,това беше много лощо
-Съжелявам,че попитах,не е моя работа
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Сали
Newspaper editors
Newspaper editors
Сали


Брой мнения : 65
Join date : 22.07.2011
Age : 27
Местожителство : В нечие легло ;дд

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 3:06 pm

-Спокойно , не познавах майка си , а баща си дори не го виждах ,постоянно работеше ..
Казах аз и се усмихнах на момичето.
-Е, Мари , как си ?
Попитах я аз се засмях.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 3:21 pm

Да имах и аз нейния късмет,да не познавам родителите си
-Понякога е по-добре да не ги познаваш мен ако питаш!
Тя се усмихна,а аз забравих напълно за Мейсън
-Ами аз съм добре,прекарвам си страхотно,да те запозная с Мейсън Робинсън,адвокат
Но той се бе заблял на бара и ние продължихме да си говорим
-Ти кога се върна в града?
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Сали
Newspaper editors
Newspaper editors
Сали


Брой мнения : 65
Join date : 22.07.2011
Age : 27
Местожителство : В нечие легло ;дд

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 3:26 pm

-Ами от ..
Погледнах часовника си и после Мари.
-..няма час.
Допълних и и се засмях.Отпих от водката си.
-А ти изобщо пиеш ли ??
Попитах я ,след като забелязах ,че няма нито една чаша до нея.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 3:29 pm

Уоу доста кратко време за дете каго нея
-И харесва ли ти града или си от тук и сега се завръщаш?
Как исках и аз да се махна за малко,но нямаше да е възможно,бих загубила компанията си
-Пия разбира се - повдигнах текилата която бе останала празна
-Бармана се излага
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Сали
Newspaper editors
Newspaper editors
Сали


Брой мнения : 65
Join date : 22.07.2011
Age : 27
Местожителство : В нечие легло ;дд

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 3:40 pm

Засмях се и изпих своята текила и сложих чашката пред бармана.
-Ами не съм от тук,просто реших да се махна от Ню Йорк и дойдох тук, не знам как си избрах мястото .
Отговорих на въпросът `и и се усмихнах.
-А ти от колко време си тук?
Попитах я.
Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 3:42 pm

Бармана се сепна и ми донесе направо бутилката,познаваше ме добре и това ми харесваше
-Наздраве!
Надигнах първите две,тогава ме попита от тук ли съм
-Родена съм тук,винаги съм живяла тук
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Сали
Newspaper editors
Newspaper editors
Сали


Брой мнения : 65
Join date : 22.07.2011
Age : 27
Местожителство : В нечие легло ;дд

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 3:44 pm

-Уау, цял живот в един град..
Казах аз изумено и погледнах шашнато.Отпих от водката си ,докато Мари ми наля текила и аз `и се усмихнах.
-Благодаря ..
Казах аз и изпих на екс текилата.

Върнете се в началото Go down
Селина
Admin
Admin
Селина


Брой мнения : 925
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : Лос Риос

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 3:51 pm

-Не,пътува до Венесуела преди 10 години ,родителите ми са емигранти и ме заведоха в родното им място
Което си беше грешка,никога не биваше да се връщам там
-И сега сама ли живееш тук?
Също като мен вероятно,но на мен не ми пречеше
Върнете се в началото Go down
https://cityoftherich-rpg.bulgarianforum.net
Сали
Newspaper editors
Newspaper editors
Сали


Брой мнения : 65
Join date : 22.07.2011
Age : 27
Местожителство : В нечие легло ;дд

Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 EmptyПет Юли 22, 2011 3:53 pm

-Ами да ..може да имам съквартиранти ..
Казах аз и се изпих следващата текила.
-Кой ще ме закара ..
Измъмрх аз и и се засмях .
-Кой ще ни закара ..
Засмях се още по-силно .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощен клуб "Xs Los Rios"   Нощен клуб "Xs Los Rios" - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нощен клуб "Xs Los Rios"
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Откриването на бар "Los Rios"
» Нощен патрул - Сергей Лукяненко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
City of the Rich :: Los Rios :: Централната част на града-
Идете на: